هارتمن: سام صفحه رازک کردن اسب سفید برای بزرگ اهدا کنندگان مرموز پرداخت

من فکر می کنم من فقط به حال استیو Stenger فلاش بک. آه که عصر طلایی St. Louis County government رسوایی که به سخ

توسط NEWSOULS در 29 اردیبهشت 1399

من فکر می کنم من فقط به حال استیو Stenger فلاش بک.

آه که عصر طلایی St. Louis County government رسوایی که به سختی کار روزنامه نگار مثل من را به چیزی جالب برای صحبت یا نوشتن در مورد بارگیری در این هفته. آیا شما به یاد داشته باشید این داستان ؟

"شهرستان اجرایی دریافت $15,000 PAC مبارزات انتخاباتی سهم از شهرستان حقوقی ماه پس از آن اهدا شد هیچ پیشنهاد قرارداد توسط بخش اجرایی را دستچین شهرستان وکیل. شرکت داوطلب خدمت سربازی بود به بررسی رفتار یک St. Louis County شورای متحد شده بودند متهم به آزار و اذیت جنسی توسط یک زن کارمند. زن پرداخت شد $60,000 با وجود این شهرستان تعیین که عضو شورای شکست هیچ سیاست یا قوانین. همه طرف های امضا عدم افشای توافق (NDAs) کاهش یافته است و نظر بیشتر."

خیلی رسوا بکند ؟ اما اگر شما به یاد داشته باشید این را به عنوان یک Stenger رسوایی شما در اشتباه هستند. آن را بار خوانده شده مانند چیزی Stenger ممکن است انجام داده اند اما او به جاست ساکن در زندان فدرال و نه در این قسمت. این است اخبار امروز البته تنها بخشی از گزارش تا به حال.

مبارزات انتخاباتی پول دریافت کننده در اینجا دموکراتیک شهرستان اجرایی سام صفحه که کمک کرد تا منجر به اتهام علیه Stenger و اعلام کرد که "ما روشن ساخته است که پرداخت به بازی سیاست مرده است برای همیشه لطفا برای در سنت لوئیس کانتی" پس از تبدیل شدن به شهرستان اجرایی سال گذشته است. صفحه متحد در صندلی داغ در جنوب شهرستان جمهوریخواه عضو شورای Ernie Trakas که با وجود تفاوت حزب بود او را پشتیبانی می کند در بسیاری از مسائل است.

پس از Trakas شد, متهم به آزار جنسی توسط یکی از دستیاران سابق در تابستان گذشته شهرستان مشاور بث Orwick به درستی تصمیم گرفت دفتر او مواجه تضاد منافع با توجه به پتانسیل خود را موظف به دفاع از Trakas. او داوطلب خدمت سربازی تامپسون کابرن یک مرکز شهر شرکت حقوقی به بررسی این اتهامات است. Orwick انتخاب شده و صفحه در ماه جولای.

تمام که شد prim و مناسب است. بنابراین این واقعیت است که تامپسون Coburn, LLC را انتخاب کرد در فوریه 18 برای اهدای $15,000 به صفحه تایید شده. این نیست تغییر کنده: اهدای گره خورده است برای چهارمین دریافت شده توسط صفحه تا کنون در مبارزات انتخاباتی است و به طور چشمگیری بزرگتر از هر قانون دیگر شرکت است.

PAC کاملا قانونی وسیله نقلیه برای نامزدها مانند صفحه برای دور زدن $2,600 کمپین-اهدای محدودیت تصویب از طریق منشور اصلاح 1 در نوامبر سال 2018 است. اما صفحه تا به حال مورد ستایش قرار داد اصلاح گذشت با 74 درصد حاشیه به عنوان "نقطه عطف دیگری در شورای شهرستان را تلاش برای مهار خارج از کنترل شهرستان اجرایی است." پس از سوار که پیروزی دامان آن طول می کشد برخی از املاک جسارت به صورت صفحه به چنگک جمع کردن در صدها هزار نفر از طریق تایید شده که عمدتا در مقادیر بیش از محدودیت او دفاع و پشتیبانی.

هیچ چیز برای دیدن اینجا را مگر اینکه شما لذت بردن از مشاهده طنز. فقط به خاطر یک سیاستمدار به تصویر می کشد خود را به عنوان بیش از حد مومن به فرود به گل از مالی مبارزات انتخاباتی باتلاق معنا نیست که او حق ندارد به کمی سرگرم کننده نورد در اطراف در آن مناسبت.

مشخصات فنی تامپسون Coburn به $15,000 به صفحه بعد از گرفتن کسب و کار از دولت او است "پرداخت به بازی." آن را ممکن است دیدار با کمتر ذکر شده در استاندارد "بازی-سپس-پرداخت" و یا شاید آن را به هیچ چیز دیگر از مجموع تصادف.

شهرستان نشده فاش آنچه قانون شرکت پرداخت شد. در صفحه اول کنفرانس خبری در آوریل گذشته به او وعده داده شده سطح جدیدی از "پاسخگویی و شفافیت و حرفه ای" که او به معنای به می گویند: "این آشکار است که شما نیاز به انتقادات و تحول توانایی ما را به حساب آورد."

من به شما عطا وجود دارد و نه اثری از جرم و جنایت در هر یک از این اما این بدان معنا نیست که یک شخص نمی تواند برای روز هنگامی که آن را Stenger زمان و نوشتن آسان بود.

بنابراین اجازه دهید آن را بشنوند برای موبایل Trakas.

از روزی که برای اولین بار پی در سال 2016 در حال اجرا – بله – Stenger قدیمی شورای صندلی Trakas شد اخبار در حال انتظار برای رخ می دهد. یک جولای 22, 2016, St. Louis Post-Dispatch پرسشنامه خواسته به سه دلیل نامزد شدند و در حال اجرا است. موبایل جواب: 1) به اجزای تشکیل دهنده یک صدای قوی 2) برای جلوگیری از یک شهر-شهرستان ادغام از این اتفاق و 3) برای حفظ مترولینک برای همیشه از رسیدن به خود در جنوب شهرستان منطقه.

مطمئن سوت اعداد دو و سه ممکن است خود را سگ زوزه اما آن را نشانه داستان خوب شد که Trakas برنده توسط یک لبه تیغ حاشیه. کمتر از یک ماه به دفتر او تا کنون برگزار می شود, او سعی کرد مانع صخره غار پارک دنباله کلید دندانه دار از رودخانه های بزرگ Greenway این طرح در واقع یک مادری مادر طبیعت موضوع است.

"آنها می خواستند به معرفی آن گفت: هیچ تاس" Trakas گفت: مخاطبان با توجه به تماس روزنامه.

این مرد عادی بود قابل توجه رسانه های بالقوه است. مدت کوتاهی پس از آن Trakas مجوف در صخره غار, اما تنها به یک نقطه. توسط مه 2018 زمانی که دو مایل دوچرخه و خیره کننده می سی سی پی رودخانه, چشم پوشی تکمیل شد Trakas تحریم روبان برش در اصل.

در طول راه Trakas اخراج معاون اول او کارمن Wilkerson شهردار سابق سنت جورج. او ادعا کرد که او تا به حال او را مجبور به عذاب صاحبان یک مسلمان بوسنیایی گورستان با همه شیوه ای از مزخرف و هنگامی که پرسید: اگر او می خواهد در دیدار با تشییع جنازه مدیر Trakas گفت: "من نه در جلسه با هر مسلمانان است." او به نام این "مطلق باطل است."

یک به خاطر تلاش در گرفت که Trakas جان سالم به در برد. اما مرد تاسیس شد به عنوان یک اخبار ماشین. او همچنین شناخته شده به عنوان یک انسان مستعد ابتلا به طغیان و حملات. که خوب است.

آخرین اوت Trakas اخراج یکی دیگر از دستیار آنت خوانده و او را متهم او را از آزار و اذیت جنسی. Orwick داوطلب خدمت سربازی تامپسون Coburn به بررسی اتهام. گفت: Trakas "من مطلقا انکار هر قطعه از آن, و من مطمئن هستم که زمانی که این تحقیقات به این نتیجه رسیدند من را تبرئه."

در نوامبر 14, 2019, تامپسون Coburn به این نتیجه رسیدند که Trakas را نقض کرده است و هیچ county سیاست و یا قوانین و Post-Dispatch تیتر اعلام کرد "Trakas پاک در آوریم." Trakas مخابره: "من خوشحال هستم که نتیجه تحقیقات مستقل تایید کرد که من در انجام هر چیزی اشتباه است."

این شرکت در گزارش "انجام داد شناسایی موارد که در آن کارکنان صرف نظر از جنسيت بر این باور است که تن از [Trakas'] ارتباطات بود و سخت. اگر چه شما یک انتخاب رسمی ما شما را تشویق به حفظ یک محیط حرفه ای و احترام در محل کار برای شهرستان همه کارکنان است."

این بود که تا هفته گذشته. The Post-Dispatch گزارش شده در مارس 12 که شفاف صفحه: دولت تا به حال به نوعی فراموش کرده به ذکر است که NDAs امضا شده توسط Trakas و خواندن آمده بود در هزینه $60,000 به مالیات دهندگان.

اگر Trakas است که گفتن حقیقت و هیچ چیز اشتباه بود چرا آقای مالیات دهندگان Watchdog مایل به زباله 60 ، 000 دلار از پول مالیات به حل و فصل کاذب مسئول است ؟ او کار نمی کند برای Orwick و یا صفحه. او نمی باید به امضای NDA.

اگر او چیزی را اشتباه او را یک دروغگو. در هر صورت او باید استعفا دهد.

از یک رسانه در نظر آسیب و حتی بیشتر انجام شد توسط NDAs. این کشتی بین دو جان سخت Trumpers (او دارای بیش از 10 ، 000 پیروان توییتر). شما فقط می توانید تصور کنید که این راست-کنار duking آن را بیش از آزار و اذیت جنسی? این مانند در اختیار داشتن WWE preempted توسط دورا اکسپلورر. غم انگیز است.

وجود دارد یکی دیگر زاویه رو درک کنم: چرا این شورای چهار دموکرات نه گفتن یک کلمه از خشم در مورد اخبار از حل و فصل, که ظاهرا آنها را خاموش نگهبان حتی در صفحه جهان از شفافیت ؟

یکشنبه شب شورای رئیس لیزا Clancy سکوت را شکست و در پاسخ به استعلام:

"من احساس خطر و نگرانی برای یادگیری فقط در هفته گذشته که St. Louis County باید پرداخت $60,000 حل و فصل در پاسخ به آزار و اذیت جنسی شکایت علیه عضو شورای Trakas سابق خود دستیار" Clancy نوشت. "من فکر می کردم این مورد بود اما در حال حاضر متاسفانه مالیات دهندگان هستند در قلاب برای یک عضو شورای بد رفتار. عضو شورای Trakas باید در نظر پرداخت این فصل را با پول خود به طوری که مالیات دهندگان لازم نیست که به پای این لایحه است.

"بیشتر از آن را از دست داده است بر من که عضو شورای Trakas در حال حاضر نشسته است به عنوان رئیس کمیته اخلاق," Clancy گفت. "من در حال حاضر ارزیابی آینده این کمیته از جمله رهبری آن است."

که صدا نمی امیدوار کننده برای Trakas. هنوز, آن را سخت به تصور کنید در یک جهان که در آن جدیدترین Trakas نیست مسئول اخلاق برای شورای شهرستان. او مانند یک خوبی متناسب با, شفاف, صفحه, مدیریت, یکی از که پنهان hush-پرداخت پول از مردم و شورای یکسان و آن را نگه می دارد که PAC دستی برای hitters بزرگ.

من هنوز هم با فلش بک.

ری هارتمن تاسیس Riverfront بار در سال 1977. تماس با او را در rhartmann@sbcglobal.net و یا گرفتن او در سنت لوئیس در این می دانم که با ری هارتمن از 9 تا 11 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه در KTRS (550 هستم).tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن