فاکس تئاتر می گوید همیلتون اجرای برنامه را نمی خواهد اتفاق می افتد در سال 2020

جان GITCHOFF کسانی که امیدوار بودند به ضربه سر و صدا موسیقی در این سال ها از شانس. این نشان می دهد با

توسط NEWSOULS در 15 خرداد 1399
Those who were hoping to see the smash hit musical this year are out of luck. - JON GITCHOFF
  • جان GITCHOFF
  • کسانی که امیدوار بودند به ضربه سر و صدا موسیقی در این سال ها از شانس.

این نشان می دهد باید در رفتن نیست.

پیوستن به رویداد بزرگ مروج سراسر کشور که به طور فزاینده ای به پرتاب در حوله در سال 2020 با این امید که در سال آینده است به نحوی کمتر از یک فاجعه کامل این روباه تئاتر امروز اعلام کرد که در این سال به تعویق افتاد همیلتون اجرا نمی شود موکول حداقل تا 2021.

جشن موسیقی در اصل مجموعه ای از به اجرا ممکن است 5 تا 7 ژوئن اما عقب رانده شد مانند هر چیز دیگری با توجه به ممنوعیت اجتماعات بزرگ بود که به معنای آهسته گسترش coronavirus. به این امید بوده است که موکول تاریخ خواهد آمد و در پاییز.

اما با توجه به روباه مدیر برنامه نویسی John o'brien که نمی خوای اتفاق می افتد.

"ما امیدوار به پیدا کردن تاریخ های جدید است که ما را قادر به نشان می دهد به سنت لوئیس قبل از پایان این سال" اوبراین می گوید, در بیانیه ای. "این گزینه ها بسته اند و ما در حال حاضر به دنبال جدید همیلتون خرما برای 2021-2022 فصل است. از آنجا که تاریخ دقیق و طول این تعامل نمی توان تعیین می شود در این زمان بازپرداخت داده خواهد شد و به مهمانان برگزاری بلیط برای همیلتون در فاکس در سال 2020 است."

با توجه به بیانیه های نجومی بلیط دارندگان و کسانی که با تک بلیط خواهد شد از طریق ایمیل مطلع که چگونه آنها را دریافت بازپرداخت. کسانی که ایمیل و بازپرداخت خواهد شد تنها به ارسال اصلی خریدار بلیط و این امر تنها برای کسانی که به خرید بلیط به طور مستقیم از روباه تئاتر یا MetroTix.

"با توجه به تعداد لغو روند بازپرداخت است که انتظار می رود به آخرین 5-6 هفته" با توجه به این بیانیه.

پیش بینی ها از عمده مروج و تولید کنندگان به عنوان زمانی که وقایع زندگی مانند نقش و کنسرت قادر خواهد بود با خیال راحت به سر شده اند به خصوص تلخ از اواخر سال. به نیویورک تایمز گزارش داد یک هفته پیش که عمده کنسرت مروج از جمله ملت و آاگ به دنبال در تابستان آینده به عنوان زمان واقعی برای شروع در انتظار حوادث در مقیاس بزرگ دوباره.

و یا به عنوان یک برادوی تولید آن خلاصه اختصار برای Vanity Fair: "زمانی که می تواند مردم را از رفتن به تئاتر ، نه تا زمانی که وجود دارد یک واکسن."

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن