چهار سنت لوئیس پلیس شات, 7-Eleven, برنز, پس از روز از تظاهرات مسالمت آمیز

برای بزرگنمایی کلیک کنید تصویر رئیس جان هیدن صحبت می کند به خبرنگاران در اوایل صبح روز سه شنبه. یک رو

توسط NEWSOULS در 13 خرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید Chief John Hayden speaks to reporters early Tuesday morning. - SCREENSHOT
  • تصویر
  • رئیس جان هیدن صحبت می کند به خبرنگاران در اوایل صبح روز سه شنبه.

یک روز راهپیمایی مسالمت آمیز و نافرمانی مدنی در واکنش به کشته شدن جورج فلوید در مینه سوتا بود و به دنبال آن هرج و مرج شب از آتش سوزی و غارت و صیقل با برس گردان گلوله در مرکز شهر St. Louis.

رئیس پلیس جان هیدن می گوید چهار نفر از افسران او به ضرب گلوله کشته شدند نزدیک به 16 و روغن زیتون, خیابان, فقط در اطراف گوشه که در آن مردم را غارت و به آتش کشیدند یک 7-11. اوایل صبح سه شنبه, St. Louis County پلیس به ضرب گلوله یک مرد که آنها می گویند آتش گشودند و آنها را در جنینگز بعد از آنها برداشت پیگیری آغاز شد که در شهر St. Louis. پلیس مطمئن بودیم اگر این 21 سال زنده بمانند.

"ما در حال تلاش برای کشف کردن آنچه در جریان است, چگونه می تواند این باشد ؟" عاطفی هیدن به خبرنگاران گفت: اوایل صبح روز سه شنبه جمعبندی اواخر شب هرج و مرج است. "آقای فلوید کشته شد در جایی دیگر و آنها در حال پاره کردن شهرستانها در سراسر کشور."

به عنوان بسیاری از دو هزار نفر جمع شده بودند بعد از ظهر دوشنبه در مرکز شهر سنت لوئیس یکی از بیش از 140 شهر در سراسر کشور, که در آن مردم شده اند در اعتراض به سوء استفاده پلیس از آنجا تصویری از فلوید مرگ شروع به گردش. این فیلم نشان می دهد مینیاپولیس پلیس نگه داشتن او را بر روی زمین با یک افسر درک چوین بالا در گردن او برای نزدیک به دو ساعت از جمله نزدیک به سه دقیقه پس از فلوید بدن رفت لنگی.

در سنت لوئیس قتل — چوین شده است به اتهام قتل شبه عمد و سوم-قتل عمد — شعلهور طولانی مدت تنش با پلیس است. اعتراض سازمان به رهبری یک گروه پایین شهر به طاق که در آن تظاهرکنندگان جمع شده در یک دایره و خواسته کسانی که می خواهم تجربه سوء استفاده پلیس به گام رو به جلو و به دنبال آن افرادی که تا به حال خانواده مورد آزار قرار گرفته توسط پلیس در ادامه از طریق یک لیست از سوالات نقشه کشی در مردم بیشتر و بیشتر.

جمعیت پس از آن در زمان بیش ایالتی 64 راهپیمایی در غرب به عنوان ترافیک به ارمغان آورده بود به وقفه قبل از خروج در مرکز شهر در غرب محله. مدت کوتاهی قبل از 8 p. m. سازمان به نام پایان دادن به بعد. بسیاری از جمعیت پاک کردن پس از آن. رهبران این تظاهرات که خواستار صلح اند و اغلب ساخته شده یک نقطه علامت گذاری محدود و پایان دادن به اعتراضات عملی که امتداد به اقدامات در فرگوسن در سال 2014 و قیام کرد که در سال 2017 تبرئه سابق افسر پلیس Jason Stockley در قتل آنتونی لامار اسمیت.

عکاس تئو Welling که تحت پوشش اعتراض برای Riverfront Timesمی گوید: یک گروه کوچکتر نقل مکان کرد به Poelker پارک در سراسر شهرستان سالن. هیدن میگه شاید 200 باقی مانده به شب, خرابکاری, کسب و کار, تیر اندازی آتش بازی در پلیس و پرتاب سنگ. در سراسر تاکر بلوار از پارک مردم شکست از ویندوز در یک جفت از سنت لوئیس کلانتر وانت.

طی یک درگیری در خارج از مقر پلیس افسران راه اندازی شد گاز اشک آور برای اولین بار و بقیه از شب پر شد با خاموش-و-در درگیری مربوط توسط سوزش دود و آتش بازی و انفجار و تیراندازی.

هیدن می گوید غیب تیرانداز از کار اخراج افسران بین 15 و 16 خیابان و خیابان زیتون. یک افسر ضربه در بازو و یک پا و دو در پاهای خود را. افسران بودند به طرف اصلی درگیری خطوط و هرگز شنیده عکس قبل از آنها رخ داد به گفته رئیس. هیچ یک از این زخم ها در نظر گرفته شد تهدید کننده زندگی.

"برخی از ترسو اخراج عکس در افسران و در حال حاضر ما چهار در بیمارستان" هایدن گفت: بی تا. "خدا را شکر آنها زنده است. آنها زنده است."

7-11 در گوشه ای از 17 و در خیابان کاج بسته بود و درب زنجیر مدت کوتاهی که مردم شکست در داخل مدتی حدود 9:30 p. m. فروشگاه غارت کردند و پس از آن مجموعه در حال سوختن. آتش نشانی بود و به کندی پاسخ به تاخیر افتاد تا اجرای قانون می تواند در تامین امنیت و به طور موقت مسدود شده توسط موانع کشیده به جاده.

چندین آتش سوزی سوخته در خیابان ها در سراسر اواخر شب درگیری از جمله یک لفظ آشغال آتش در کاج. اما نه هر کس درگیر در تخریب. یک مرد بیرون آورده و آتش نشانی و شروع به پاشش شعله ور سطل زباله.

حدود 2:30 صبح شهرستان, افسران پلیس در پاسخ به گزارش غارت در نزدیکی پل طبیعی خیابان و اتحادیه بلوار و کسی که شروع به شلیک آنها را از maroon شورلت ایمپالا, مقامات می گویند که. افسران تعقیب ایمپالا شمالی در بین 70 و St. Louis County, پاسخ, پس از سدان بر روی یک بن بست جاده در جنینگز. سه نفر پیچ از ماشین و یک اخراج در پلیس قبل از اینکه یک افسر شات او county police می گویند.

21 ساله زخم توصیف شده در "تهدید کننده زندگی است." 25-ساله نیز دستگیر و نفر سوم موفق به فرار با پای پلیس می گویند.

این افسر 39 ساله با پنج سال تجربه. پلیس می گویند که آنها بهبود دو اسلحه از صحنه است.ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.
  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن