گروه غذایی سابق طاقچه آشپز شیرینی متی برنج راه اندازی سراسر کشور کوکی تحویل نام تجاری

اریک فرازیر متیو رایس به طور رسمی کوکی درب صورتی، یک فروشگاه نشویل و در سراسر کشور نام تجاری تحویل کوکی راه

توسط NEWSOULS در 22 مرداد 1399
Matthew Rice has formally launched Pink Door Cookies, a Nashville storefront and nationwide cookie delivery brand. - ERIC FRAZIER
  • اریک فرازیر
  • متیو رایس به طور رسمی کوکی درب صورتی، یک فروشگاه نشویل و در سراسر کشور نام تجاری تحویل کوکی راه اندازی شده است.

متیو رایس می داند که ممکن است دیوانه به نظر می رسد برای باز کردن یک کسب و کار کوکی در وسط یک همه گیر جهانی است، اما او اجازه نمی داند که که او را متوقف کند - در واقع، او فکر می کند گسترش شیرین، شادی خوشمزه مهم تر است در حال حاضر از همیشه.

رایس در مقدمه کمپین Kickstarter برای این سرمایه گذاری می گوید: «زندگی هنوز هم اتفاق می افتد» "همه ما هنوز تولد داریم. سالگرد ها هنوز هم شایسته ی تصدیق هستند. حتی اگر ما در حال حاضر جشن های بزرگ نداریم، باز هم می شویم، اما در حال حاضر، یک کوکی در اینجا و آن جا می تواند بدترین روزها را کمی، خوب، شیرین تر کند.»

رایس، که به عنوان آشپز شیرینی اجرایی برای گروه مواد غذایی نیچه جرارد کرافت خدمت کرده تا زمانی که ترک برای کمک به آشپز جشن گرفته شده باز پاستارا نشویل در سال 2017، شده است صرف زمان زیادی در تلاش برای کشف راه هایی برای به ارمغان آوردن شادی در طول شیوع COVID-19. پس از اینکه در ماه مارس مفرکه شد، مجبور شد نقش خود را در صنعت دوباره ارزیابی کند - و در این باره قلدری نبود.

"به عنوان آشپزشیرینی، ما همیشه اولین در بلوک خرد کردن زمانی که آن را مانند، "چه می توانیم خلاص شدن از شر؟" برنج توضیح می دهد.

با این حال ، او اجازه نمی داد چشم انداز او را پایین. در همین حال، او شروع به پخت و گرفتن عکس از ظروف خود، با استفاده از اینستاگرام به گسترش کلمه ای که او برای کسب و کار باز بود. او با کوکی های شکلات تراشه شروع شد، و سپس در نهایت شروع به شامل انواع دیگر، فروش جعبه از نیمکت پارک درست در خارج از درب بی شک خود را رنگی.

رایس می گوید: «در جلویی من صورتی است، بنابراین به مردم می گفتم که بروند و دنبال درب صورتی بگردند» "من آن دو کلمه را با هم دوست دارم. در صورتی نشانه ی من است."

موفقیت او با خدمات کوکی ساده خود را با شتاب و رفتن لذت می برد او فشار او نیاز به دنبال باز کردن کسب و کار خود را، چیزی که او شده بود تا مدت ها تابه حال تابه حال. او می دانست که نمی خواست یک رستوران کامل انجام دهد، و او به ایده داشتن یک نانوایی کامل نیست. کوکی ها او را خوشحال کرد، و آنها دیگران را خوشحال بیش از حد. فقط کلیک شده.

رایس می گوید: «یک بار چندی پیش به یکی از دوستانم گفتم که اگر بتوانم تا بقیه عمرم فقط کوکی بپزم، خوشحال می شدم» "که واقعا با من گیر کرده بود، و زمانی که من در مورد آنچه که من باید انجام دهید بعد پاره شده بود، من فکر کردم که دوباره در آن است."

حالا، رایس داره اون رویا رو درک میکنه هفته گذشته، او یک کمپین Kickstarter برای نام تجاری خود، کوکی درب صورتی راه اندازی شد، به این امید که او می تواند سرمایه کافی برای او را با هر دو نانوایی آجر و خمپاره و خدمات تحویل کوکی در سراسر کشور آغاز شده است. فروشگاه کوکی ها درب صورتی در نشویل واقع خواهد شد، زادگاه خود را به تصویب رسید، اما او مبهم است که او تدارکات تحویل کوکی خود را آزمایش کرده است و با نتایج خوشحال است. این بدان معنی است که به محض راه اندازی کوکی درب صورتی، طرفداران خود را در سنت لوئیس قادر خواهد بود تا دست خود را بر روی برخی از کالاهای پخته شده خوشمزه خود را بدون سفر به نشویل. این برای رایس که سنت لوئیس را به عنوان زادگاه رستوران خود توصیف می کند، مهم است.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب