Facebook هنوز هم نمی خواهد به پایین سیاستمداران " گمراه کننده پست, اما آن را در تلاش برای ثبت نام 4 میلیون رای دهندگان جدید

پس از منحرف انتقاد که آن را انجام نمی دهد به اندازه کافی برای متوقف کردن گسترش سیاسی اطلاعات غلط Facebook می گ

توسط NEWSOULS در 28 خرداد 1399

پس از منحرف انتقاد که آن را انجام نمی دهد به اندازه کافی برای متوقف کردن گسترش سیاسی اطلاعات غلط Facebook می گوید آن را گسترش تلاش خود را برای رسیدن مردم به رای دادن در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

با شروع در ماه جولای و در حال اجرا از طریق نوامبر این شرکت آغاز خواهد شد ما یادآوری به کاربران برای ثبت نام در رای گیری با یک پیام در بالای صفحه خود در Facebook و Instagram خوردها. آن را نیز به کاربران یک رای گیری جدید مرکز اطلاعات است که به مردم بگویید که در آن و چگونه آنها می توانند رای خود را در منطقه جغرافیایی و آن را به سطح تایید پست ها از دولت های انتخاباتی و انتخابات محلی مقامات. این شرکت قصد دارد برای نشان دادن این رای گیری مرکز اطلاعات به 160 میلیون نفر در کل و با هدف کمک به 4 میلیون آمریکایی برای رأی دادن ثبت نام — که دو برابر تعداد رای دهندگان این شرکت می گوید این کمک به ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری 2016 با استفاده از تلاش های مشابه. Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ اعلام کرد که جزئیات بیشتر در مورد این طرح که او به نام "بزرگترین رای گیری کمپین اطلاعات در تاریخ آمریکا" در یک op-ed در ایالات متحده آمریکا امروز سه شنبه عصر.

زوکربرگ اعلام شرح زیر انتقاد شدید از سیاستمداران دموکرات مدنی و طرفداران حقوق برخی از کارکنان برای گرفتن هیچ اقدام ماه گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته های بر روی پلت فرم که اطلاعات گمراه کننده در مورد رای گیری از طریق پست به دروغ بیان کرد که ایالت کالیفرنیا را ارسال پست الکترونیکی-در برگه های رای به "هر کسی زندگی در دولت, مهم نیست که آنها چه کسانی هستند و یا چگونه آنها وجود دارد" (در واقع کالیفرنیا تنها می فرستد رای گیری برای رای دهندگان ثبت شده) که این امر منجر به "تقلب در انتخابات". در حالی که Facebook چپ مغلوب ساختن پیشی جستن را ارسال تا به عنوان Facebook را رقیب توییتر با برچسب یکسان پست بر روی پلت فرم آن را به عنوان شامل "برنامه به طور بالقوه اطلاعات گمراه کننده."

زوکربرگ به نظر می رسید به اذعان اخیر انتقاد خود را برای دست زدن به مغلوب ساختن پیشی جستن پست در مقاله اخیر خود و استدلال کرد که تشویق مردم به رای دادن بود و البته بهتر از عمل از تعدیل سیاستمداران' posts.

"هر کس می خواهد برای دیدن سیاستمداران پاسخگو برای آنها چه می گویند — و من می دانم که بسیاری از مردم می خواهم ما را به نسیم و حذف بیشتر از محتوای" نوشت: "مارک زاکربرگ. "ما باید قوانین را در برابر گفتار است که علت قریب الوقوع آسیب فیزیکی و یا سرکوب رای گیری و هیچ یک از آنها معاف است. اما پاسخگویی تنها کار می کند اگر ما می توانید ببینید که چه کسانی دنبال ما رای می گویند حتی اگر ما viscerally دوست نداشتن آنها چه می گویند. در نهایت به اعتقاد من بهترین راه برای نگه داشتن سیاستمداران پاسخگو است که از طریق رای گیری و من معتقدم که ما باید اعتماد رای دهندگان را قضاوت کنند."

داخلی, برخی از Facebook کارکنان را خواستار شده است در زوکربرگ به وسط زمین رویکرد به جای به سادگی ترک کردن و یا مصرف کردن بحث پست توسط سیاستمداران. به جای آنها می خواهند Facebook به در نظر گرفتن یک "غیر دودویی" اقدام که برچسب این پست به عنوان گمراه کننده و یا ستیز شبیه به آنچه توییتر را با مغلوب ساختن پیشی جستن پست الکترونیکی-در انتخابات اظهارات در ماه مه.

Facebook نه پاسخ به یک درخواست برای پیگیری سوال در مورد رای دهندگان مرکز اطلاعات در زمان برای انتشار.

Facebook
Facebook

این شرکت همچنین مردم با دادن گزینه ای برای خاموش کردن تبلیغات سیاسی در خوراک خود را پس از این شرکت را حرکت در ژانویه به مردم اجازه محدودیتی که چگونه بسیاری از کسانی که تبلیغات آنها را مشاهده کنید. با وجود بحث های عمومی و رقبای خود را' تغییر مواضع Facebook اجازه می دهد تا سیاستمداران به دروغ در تبلیغات بر روی پلت فرم آن با این استدلال که آن را به مقدار سانسور.

با توجه به زوکربرگ را دیرینه اخلاق که Facebook نباید یک "داور از حقیقت" در ستیز سیاسی سخنرانی خود تصمیم به مداخله با رهبران جهان در بحث پست در مورد رای دادن, اما به جای آن سطح بیشتر به ظاهر اطلاعات هدف را حس می کند. این موضوع برای Facebook است که این رویکرد به طور فزاینده ای دقیق توسط هر دو عمومی و سیاستمداران و حتی خود شرکت رسانه های اجتماعی رقبا. زوکربرگ تلاش برای ثبت نام رای دهندگان بیشتر به احتمال زیاد نمی خواهد دلجویی از منتقدان معتقدند که این شرکت هنوز هم انجام نمی دهد به اندازه کافی برای کاهش آسیب های سیاسی که اطلاعات غلط در رسانه های اجتماعی تحمیل می تواند در فرایند دموکراتیک است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب