فوق العاده توییتر هک به خطر انداخته برخی از جهان برجسته ترین حساب

هکرها ربوده حساب توییتر از برخی از امریکا ثروتمندترین, مردم, سیاستمداران برجسته و شناخته شده علامت های تجاری د

توسط NEWSOULS در 26 تیر 1399

هکرها ربوده حساب توییتر از برخی از امریکا ثروتمندترین, مردم, سیاستمداران برجسته و شناخته شده علامت های تجاری در یک امنیتی فوق العاده ای گذشت در روز چهارشنبه.

حساب توییتر متعلق به باراک اوباما جو بایدن و میلیاردرهای مانند جف بزوس, بیل گیتس و Elon Musk ارسال پیام های امیدوار کننده بیت کوین پرداخت به عنوان بخشی از یک کلاهبرداری است که گشوده روز چهارشنبه بعد از ظهر. وسعت این هک به نظر می رسید به ضرب دقیقه با بیشتر و بیشتر رهبران کسب و کار و شرکت های شناخته شده برای خود اقدامات امنیتی از جمله سیب های مشابه پیام خود را به میلیون ها نفر از پیروان.

تمام گفته پیام نگرانی در مورد هر دو پروتکل های امنیتی امریکا یاد کسب و کار و کسانی که از رهبران خود را همراه با این شیوه در توییتر که ممکن است منجر به هک. آن را بلافاصله روشن نیست که آیا نقض امنیت با حساب شخصی کاربران و یا توییتر خود بودند در پشت این حادثه.

توییتر گفته است که "آگاه امنیتی حادثه تأثیر حساب در توییتر. ما در حال بررسی و در نظر گرفتن مراحل را برای رفع آن است." مدت کوتاهی پس از 3 ساعت PT توییتر به نظر می رسید به تعلیق توانایی هر حساب تایید شده برای ارسال یک پیام.

یک دروازه سخنگو در بیانیه ای گفت: "ما می توانیم تایید می کنند که این توییت فرستاده نشد توسط بیل گیتس. این به نظر می رسد بخشی از یک مسئله بزرگتر که توییتر مواجه است. توییتر آگاه است و تلاش برای بازگرداندن حساب."

پیام slinkered در بعد از ظهر چهارشنبه — مشک و دروازه بودند و برخی از ابتدا به نظر می رسد خراب شده. در حدود یک ساعت Kanye West — که تقریبا 30 میلیون پیروان توییتر — گفتن بود طرفداران خود را که او را دو تا 10 میلیون دلار بیت کوین پرداخت های ارسال شده به حساب خود را.

بسیاری از عکسها حذف شد در عرض چند دقیقه از ارسال اما نقض هنوز به نشان دادن نشانه هایی از مصاحبه اوباما با ارسال خود را صدای جیر جیر بیش از یک ساعت پس از مشک مشترک اولین پیام خود را در 1:17 pm PT.

نیز تحت تاثیر قرار شد چندین حساب است که به عنوان زیرساخت های cryptocurrency اقتصاد مانند Binance و Coinbase.

آن را غیر معمول نیست برای بیت کوین scammers به استفاده از توییتر به رابجای دیگری جا زدن بالا مشخصات افرادی مانند مشک در تلاش برای حمله در ارزهای مجازی. این کلاهبرداری ها هر چند تمایل به بیشتر جدا شده قطاری از حساب های منحصر به فرد.

تنها توییتر نقض است که می تواند به عنوان دیده می شود از راه دور به عنوان حساس بود هک بنیانگذار آن جک دورسی که حساب فرستاده متعدد توییتهایی حمایت از سفید برتری در ماه اوت گذشته. اما آن حادثه ندارد وسعت از آنچه رخ داده در روز چهارشنبه.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de