"به طور مستقیم در ما": لویی اجرای قانون شاخه خبرنگاران با فلفل گلوله

در شب جمعه, فیلم دستگیر مامور اجرای قانون تیراندازی روزنامه نگاران پوشش جورج فلوید تظاهرات در لوئیزویل کنتاکی

توسط NEWSOULS در 10 خرداد 1399

در شب جمعه, فیلم دستگیر مامور اجرای قانون تیراندازی روزنامه نگاران پوشش جورج فلوید تظاهرات در لوئیزویل کنتاکی با آنچه به نظر می رسد فلفل توپ — ادامه روند نگران کننده ای از بی دلیل ضرب و جرح در مطبوعات پوشش شورش.

موج 3 را Kaitlin زنگ بود زنده تلویزیونی که شب گزارش در ناآرامی ها در شهر بخشی از یک جنبش در سراسر کشور در پی فلوید مرگ است.

به عنوان زنگ تحت پوشش بن بست بین معترضان و پلیس او فریاد زد و سپس فریاد زد: او "گرفتن شات." دوربین اپراتور پس از آن تبدیل به نشان می دهد افسر پلیس تیراندازی به سمت راست در گزارش خدمه. آنها با هدف "ما مانند به طور مستقیم در ما" زنگ گفت: ایستگاه مجریان.

ناشناس افسر تیراندازی فلفل-پرتاب توپ به هیچ دلیل که چرا او در زنگ و دوربین خدمه.

ساعت بعد لویی مترو پلیس عذرخواهی کرد به موج 3 برای حادثه است. نیروی ویژه مشاور جسی Halladay گفت: سی ان ان از تیراندازی نباید رخ داده است و آن است که هنوز مشخص نیست که راه اندازی قرار فلفل گلوله. ممکن است آن را به مامور تشکیل بخشی از این شهر نیروی پلیس و یا یک عضو از یک واکنش خاص تیم.

لویی مقامات در حال حاضر خواهد شد با بررسی بیشتر این ویدئو را از این قسمت ببینید و اگر اقدام انضباطی مورد نیاز است.

وجود دارد در حال رشد نگران کننده روند از داشتن رسانه و فردی خبرنگاران به طور خاص در طول شورش.

اوایل صبح روز پنجشنبه سی ان ان عمر Jimenez و خدمه اش دستگیر شده بودند زنده در هوا در مینیاپولیس ، پس از یک تماس سریع بین سی ان ان رئیس جمهور و دولت فرماندار Jimenez و تیم او منتشر شد. فرماندار عذرخواهی کرد و در زمان مسئولیت کامل.

در شب جمعه در واشنگتن, DC تظاهرکنندگان را هدف قرار فاکس نیوز روزنامه نگاران برای پوشش قیام در خارج از کاخ سفید است. در این ویدئو که شعارهای "fuck فاکس نیوز" در خدمه آنها به عنوان رویکرد یک افسر پلیس درخواست کمک کند.

و در آتلانتا در شب جمعه معترضان آسیب دیده در مقابل سی ان ان مرکز از جمله شکستن شیشه و آرم. برخی حتی وارد ساختمان و انجام آسیب بیشتر در داخل است.

این اقدامات باعث آتلانتا شهردار Keisha لنس کف به lambast به خرابکاری در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: "شما را مخدوش سی ان ان ساختمان است. تد ترنر آغاز سی ان ان در آتلانتا 40 سال پیش به خاطر او معتقد بود که ما به عنوان یک شهر است."

اگر تظاهرات ادامه و در سراسر کشور — به عنوان آن را به نظر می رسد آنها را -- آن را بیش از احتمال حوادث مشابه علیه روزنامه نگاران و رسانه ها ادامه خواهد داد ،


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن