CVWD تصویب $376 میلیون بودجه بدون افزایش نرخ

علامت Olalde پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 5:57 PM EDT Jun 9, 2020این Coachella Valley Water District هیئت

توسط NEWSOULS در 21 خرداد 1399

این Coachella Valley Water District هیئت مدیره در روز سه شنبه رای به تصویب میلیارد و 376 میلیون دلار بودجه برای سال مالی آینده آغاز می شود که ژوئیه 1.

بودجه قابل توجه را شامل نمی شود افزایش نرخ حتی اگر CVWD — که یک سرویس به مساحت حدود 1000 مایل مربع و شامل در مورد 108,000 خانه و کسب و کار — در حال برنامه ریزی برای پیاده سازی این سال است. جدید ریاضی می آید پس از آب منطقه پاره پاره کردن آن قبلا پیشنهادی بودجه در آوریل به دلیل کاهش رشد اقتصادی ناشی از پاسخ به کوروناویروس.

"در طول این زمان دشوار اقتصادی آن اولویت ما برای حفظ نرخ پایین" رئیس جمهور هیئت مدیره John Powell جونیور در بیانیه ای گفت. "CVWD کارکنان قرار دادن مقدار زیادی از فکر به انتخاب پروژه های مورد نیاز برای اطمینان از قابلیت اطمینان از خدمات ما در سراسر منطقه در حالی که ما نیازی به افزایش نرخ در طول این زمان به چالش کشیدن."

CVWD نیز موثر منجمد سطح نیروی انسانی برای سال در تلاش برای کنترل هزینه.

از تصویب بودجه $278.6 میلیون را به سمت هزینه های عملیاتی در حالی که $97.3 میلیون به خود اختصاص داده است نسبت به سرمایه پروژه های بهبود. کسانی که در مجموع نشان دهنده یک 3.8 درصد کاهش در بودجه عملیاتی که نسبت به سال مالی 2020 و 23.2 درصد کاهش در سرمایه بهبود بودجه.

در تجهیز نشدن بودجه پس از آن مشخص شد که این بیماری همه گیر کوروناویروس خواهد ترک منطقه از نظر مالی صدمه زدن به حدود 65 میلیون ارزش سرمایه پروژه های بهبود — کار مرمت در مخازن و خطوط لوله به عنوان مثال — در کف اتاق برش.

"این به این معنا ما در حال رفتن به تعویق انداختن برخی از تعمیر و نگهداری و برخی از هزینه های است که فعال" CVWD سخنگوی کتی ایوانز گفت: در آن زمان. "هر زمان که شما تسلیم فعال تعمیر و نگهداری شما را اجرا خطر ابتلا به داشتن چیزی و یا شکست و برای پاسخ به آن است."

او گفت که نه ویروس و نه کاهش رفت که بلافاصله تاثیر کیفیت آب و یا خدمات است.

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. در تماس گرفتن در molalde@gannett.com و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن