گاو ناز می کند برای شکستن آن در سنت لوئیس همراه Kingshighway

سنت لوئیس میشم تا کشور و محله یهودی نشین. من آن را دوست دارم 😂 pic.twitter.com/WhVCZQgXpH— پروژه اندکی اندکی م

توسط NEWSOULS در 7 مرداد 1399
در یک ویدئو آپلود شده توسط کاربر توییتر @TreHitz در صبح روز یکشنبه زنجبیل گاو فیلم برداری شده بود در حال اجرا وحشی در خیابان های سنت لوئیس.

خارج از محل دوستان کوچک نشان داده شد بافی همراه یک گیاهی ميانه در جنوب Kingshighway بلوار نزدیکی محل کودکان خارج بارنز و سنت لوئیس بیمارستان کودکان.

برنامه کرک شده با موهای گاو بود darting در اطراف مانند او نمی دانم چه باید بکنید و نمی دانم که در آن برای پیدا کردن ایمنی. بله این گاو است که همه ما در طول ماه چهار نفر از این بیماری همه گیر مستند.

به وضوح مطمئن نیستید از حرکت بعدی کرکی زنجبیل به نظر می رسید مصمم به پیدا کردن یک راه برای اجرا به صورت رایگان. قضاوت با کمی زبان چسبیده او تشنه بود ، (ما فقط فرض کنید او یک دختر بود چرا که او را بسیار زیبا می باشد.)

آن نگاه مانند او کم کردن سرعت کمی درست زمانی که یک مرد نشان داد تا به کمند او. اما زمانی که او را دیدم آنچه که او تا به او پیچ و مهره ای.

دختر باهوش. اگر شما را دیدم یک شخص در یک کراوات رنگ پیراهن در آینده شما و تلاش برای قرار دادن یک طناب به دور گردن خود را, شما می خواهم سم آن در جهت مخالف هم.

ما تماس لوئیس پلیس برای کسب اطلاعات در مورد حادثه و به آنها گفت: این:

"افسران در پاسخ به "حیوانات بزرگ" تماس پس از یک گاو افتاد یک تریلر. گاو بود و بازگشت به آن تریلر یک زمان کوتاه بعد. هیچ گزارش گرفته شد."

لعنت. او نمی توانید به اجرا و یا دریافت نجات مانند گاو برادران که موفق به فرار از کشتارگاه و partied در سنت لوئیس خیابان یک زن و شوهر از سال به عقب.

اما حتی اگر این داستان به پایان می رسد با ضبط کلیپ ویدئویی کوتاه است که هنوز هم به ارزش یک ساعت مچی برای, خنده دار, تفسیر.

ما هرگز شنیدن "چه جهنم است که گه نیم?" همان راه دوباره.

و با توجه به برخی زنجبیل گاو "کلید به دفاع از پایان روز." آمار و ارقام.

ایمیل نویسنده در jaime.lees@riverfronttimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن