حکومت گسترش در سراسر کالیفرنیا; تهمت قول به ارسال نظامی ایالات متحده به شهرستانها

کارکنان و گزارش سیم منتشر شده 8:19 PM EDT Jun 1, 2020به عنوان شهرها و شهرستانهای سراسر کالیفرنیا به تصویب رسید

توسط NEWSOULS در 13 خرداد 1399

به عنوان شهرها و شهرستانهای سراسر کالیفرنیا به تصویب رسید و حکومت شنبه در تلاش برای آرام کردن ناآرامی های برانگیخته با کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به اعزام ارتش آمریکا به استانها و شهرستانها که اقدامات قاطع در برابر "حرفه ای آنارشیست ها."

به عنوان هزاران نفر از معترضان فریاد از سراسر کاخ سفید و پلیس با شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی تهمت گفت: "اگر یک شهرستان و یا دولت حاضر به اقدامات لازم من را از استقرار نظامی آمریکا و حل مشکل برای آنها است."

تماس خود را به عنوان یک قانون و دستور رئیس جمهور و همچنین به عنوان یک "متحد از تمام مسالمت آمیز معترضان را" مغلوب ساختن پیشی جستن گفته او اطمینان حاصل شود "عدالت خواهد بود در خدمت" برای جورج فلوید یک آمریکایی آفریقایی تبار مردی که پس از دوخته شدن به زمین توسط پلیس و گفت که او نمی تواند نفس بکشد. "او نمی خواهد که درگذشت بیهوده" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

او مشخص می شود که خشونت های اخیر در شهرهای آمریکا به عنوان "تروریسم داخلی." امریکا او گفت: "نیاز به همکاری و نه تخریب" و "امنیت نه هرج و مرج."

پیش از آن در روز مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و در طولانی بیهوده گویی در برابر ملت فرمانداران خواستار آنها را "ضعیف" برای عدم سرکوب خشونت در این کشور شهرستانها.

"بسیاری از شما ضعیف هستند" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران در یک کنفرانس تلفنی. "شما باید به دستگیری مردم است." با استفاده از بلانت زبان تهمت و گفت که "رادیکال" و "آنارشیست" در پشت پرده ناآرامی و او خواست فرمانداران به سرکوب آنها.

"شما باید به تسلط او گفت:" با توجه به صوتی از این نشست به دست آمده توسط رادیو فردا. "اگر شما نمی تسلط شما به هدر رفتن وقت خود را. آنها در حال رفتن به اجرای بیش از شما, شما در حال رفتن به مانند یک دسته از پرشهای. شما باید به تسلط."

دادستان کل لایحه بار بود که همچنین در دوشنبه تماس گفت: فرمانداران آنها را به "تسلط" خیابان ها و کنترل واکنش نشان نمی دهند به جمعیت و خواست آنها را به "پس از رفتن مشکل است."

از 1200 دستگیری در جنوب کالیفرنیا

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال اظهارات یک روز ششم از درگیری روز یکشنبه میان پلیس و معترضان در شهرهای سراسر کشور که فوران در پی مرگ فلوید.

هزاران نفر بازداشت شده اند ساخته شده در سراسر کشور در تظاهرات در سراسر کشور پس از تصویری پدید آمده نشان سابق مینیاپولیس افسر درک چوین برگزاری زانو خود را به Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است. فلوید شنیده می شود گفت: "من نمی توانم نفس بکشم." سازمان های پلیس در لس آنجلس سانتا مونیکا و ساحل طولانی در ترکیب به گزارش حدود 1200 نفر در تظاهرات رخ داده است که روز شنبه بسیاری از آنها جنحه برای نقض حکومت.

Riverside County تصویب مقررات منع رفت و آمد دوشنبه پس در قدم به قدم از لس آنجلس سانتا مونیکا و دیگر از شهرهای جنوب کالیفرنیا بیش از آخر هفته. در منطقه خلیج برخی از شهرستانها از جمله فرمونت اعلام کرد یک هفته ای از حکومت.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom کنار خار تهمت نظرات به فرمانداران به عنوان "سر و صدا" اما گفت: یکی دیگر از 1100 نفر از اعضای گارد ملی نامیده شده اند تا برای کمک به شهرستانها در سراسر کشور در مقابله با تظاهرات و خشونت آوردن مجموع به حدود 4500. وی افزود: اگر دولت و ملت به عنوان یک کل نیاز به انجام بیش از فقط پاسخ دادن به تظاهرات در خیابان ها.

"شما رو به تغییر قلب و ذهن" Newsom گفت: به عنوان او در دیدار با رهبران مذهبی در ساکرامنتو. "شما رو به تغییر فرهنگ نه فقط قوانین. و ما باید به خود به برخی بسیار دشوار است همه چیز. سیاه جامعه است مسئول آنچه اتفاق می افتد در این کشور در حال حاضر است. ما هستند. ما هستند. ما نهادهای مسئول هستند. ما پاسخگو به این لحظه است."

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات به فرمانداران بودند صراحت رد شده توسط L. A. شهردار اریک Garcetti که متهم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از هل دادن کشور به "قرن 20 policing" و گفت: شهرداران داشتن به شکل همه چیز را برای خود به دلیل فقدان رهبری ملی.

"ما نیاز به برخی از اخلاق است. ما نیاز به برخی از رهبری" Garcetti گفت. "من دوست دارم برای این رئیس جمهور به صحبت می کنند به این ملت می گویند:" شاید این اشتباه بود زمانی که من گفت که ما مأموران اجرای قانون چند سال پیش نباید نگرانی در مورد سر مردم زمانی که آنها در حال قرار دادن آنها را به داخل ماشین پلیس."

بیشتر اعتراضات بیشتر غارت

تظاهرات رخ داده در سراسر جنوب کالیفرنیا در روز دوشنبه. حدود 5000 نفر فراوان در کنار رودخانه در مدت کوتاهی قبل از 5 p. m., آمدن چهره به چهره با حدود 130 کلانتر نمایندگان و کلانتر چاد بیانکو.

در لس آنجلس تظاهرات و راهپیمایی مسالمت آمیز در وان Nuys شود اما یک گروه از غارتگران حمله های مختلف کسب و کار در این منطقه است. ده ها تن از غارتگران می تواند دیده می شود در تلویزیون فیلم ریختن از افزایش فروشگاه های تلفن همراه در ون نویس بلوار اواخر بعد از ظهر دوشنبه فقط بلوک

به دور از یک تظاهرات مسالمت آمیز بود که توجه پلیس در این منطقه است.

اعضای این بسته نیز مورد حمله یک درمانگاه ماری جوانا و داروخانه. در هر صحنه و شیشه شکسته دیده می شد در پیاده رو -- باقی مانده از غارتگران از طریق شکستن جبهه ویندوز برای دسترسی به کسب و کار.

در هالیوود صدها نفر از مردم در راهپیمایی, در امتداد بلوار هالیوود شعار و حمل علائم از جمله سرب بنر که خواندن "می گویند نام خود را" در اشاره به قربانیان تیراندازی پلیس. وجود دارد هیچ گزارش فوری غارت و خشونت در آن گروه.

در مرکز شهر لس آنجلس صدها نفر از معترضان فراوان در مقابل لوس آنجلس سالن شهر به طور خلاصه راهپیمایی به مقر پلیس لس آنجلس قبل از بازگشت به شهرستان سالن. که اعتراض نیز صلح آمیز است. در غرب لس آنجلس و گروه دیگری از معترضان با تجمع در مقابل ساختمان فدرال ساختمان در Wilshire بلوار نزدیکی وست وود.

در اوکلند پلیس بازداشت سه نفر در اوایل جمعه در تیراندازی پلیس در بخش مرکزی و یک زن به ضرب گلوله کشته شد در حومه ولنوت کریک در ارتباط با ناآرامی های پلیس گفت: سان فرانسیسکو کرونیکل.

کالیفرنیا بسته ادارات دولتی در مرکز شهر و یا مکان های شهر دوشنبه و مقننه دولت لغو شد تقریبا همه از آن برنامه ریزی جلسات.

Newsom براش کنار مغلوب ساختن پیشی جستن 'ضعیف' اظهار

Newsom کاهش یافته است به طور مستقیم پاسخ به نظرات مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد فرمانداران بودن "ضعیف است."

"من یک انتخاب است. همه ما باید یک انتخاب" Newsom گفت. "من می تواند بخشی از روزانه به عقب و جلو در اخبار چرخه و در ادامه به تداوم مشکلات که باقی بماند در این کشور است. من می توانید انتخاب کنید برای رفتن به عقب و جلو و فقط صدای دیگری در آن ایجاد کند. یا من می توانید انتخاب کنید به تمرکز یک پیام است که من فکر می کنم بسیار قدرتمند است که من امیدوارم که بیشتر رزونانس برای تماشای مردم است و من به مراقبت بیشتر در مورد آنها را نسبت به برخی از سر و صدای من شنیده ام در یک صبح تلفن تماس بگیرید."

Newsom گفت: او را درک سرخوردگی از مردم که در اعتراض به خشونت پلیس در سراسر کشور اما او به شدت انتقاد کرد و در کسانی که در حال بهره گیری از ناآرامی به شرکت در غارت.

"هنگامی که شما در خارج وجود دارد برای بهره برداری از شرایط نه پیشبرد عدالت باشه که بیشتر در خدمت خوب," او گفت:. "و ما نیاز به همچنین تماس خارج. غارت از خشونت و تهدید در برابر همنوعان -- که هیچ جایی در این دولت و در این کشور است. ما به عنوان یک جامعه نیاز به تماس است که ،

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در تماس با چهار بزرگ-شهر شهرداران بعد از ظهر دوشنبه از صدا های مختلف توجه داشته باشید از مغلوب ساختن پیشی جستن در هنگام پرداختن به گذشته روزهای ناآرامی.

بایدن صحبت کردن در برابر خشونت و "نیازی تخریب" از ملک گفت: "هیچ راهی به جلو" و مردم را رانندگی به دور از just cause. اما او همچنین گفت که وجود دارد قابل توجیه خشم عمومی.

"این رو به تواند فوق العاده دشوار است برای پیدا کردن تعادل بین نگه داشتن مردم در امن و حفاظت از فضای عمومی در حالی که تصدیق باور نکردنی ساده و مشروع خشم است که ریشه این اعتراضات" بایدن گفت: در طول یک چت تصویری با Garcetti و دموکراتیک شهرداران از آتلانتا و شیکاگو و سنت پل ،

گزارش از ایالات متحده آمریکا امروز آسوشیتد پرس و شهرستان اخبار سرویس مورد استفاده در تدوین این گزارش است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن