Covid-19 موارد در حال افزایش است اما مرگ و میر در حال سقوط است. چه خبر است ؟

چیزی است که وجود دارد مخدوش درباره ما جدید کروناویروس خوشه: موارد در حال افزایش است اما این کشور است که دیدن آ

توسط NEWSOULS در 17 تیر 1399

چیزی است که وجود دارد مخدوش درباره ما جدید کروناویروس خوشه: موارد در حال افزایش است اما این کشور است که دیدن آن به کمترین حد مرگ, شمارش پس از همه گیر برای اولین بار منفجر شد.

این شماره ها واقعا عجیب و غریب به چشم غیر مسلح: در جولای 3, ایالات متحده گزارش 56,567 جدید Covid-19 موارد یک رکورد بالا است. در همان روز 589 جدید مرگ و میر گزارش شده و ادامه طولانی و کاهش تدریجی. ما دیده نمی شود اعداد است که پایین ترین سطح از پایان ماه مارس.

زمانی که laypeople رعایت آن متناقض روند, آنها ممکن است به طور طبیعی باید پیگیری سوال: اگر مرگ و میر در حال افزایش نیست همراه با موارد پس چرا نمی تواند ما را بازگشایی? این مستندات در زمان فوق العاده ای تلفات خود را در پول و سلامت روان و برخی از زندگی است. اگر ما می تواند بازگشایی اقتصاد بدون از دست دادن زندگی ما دیدم در آوریل و مه پس چرا ما ؟

من مطرح است که بسیار سوال به بیش از یک دوجین از کارشناسان بهداشت عمومی. همه آنها هشدار داد در برابر خوشنودی: این در بسیاری از موارد به معنای بسیاری از مرگ و میر بیشتر احتمالا در آینده ما است. و حتی اگر مرگ را افزایش نمی دهد به همان سطح دیده می شود در آوریل و مه, هنوز هم وجود دارد برخی بسیار جدی سلامت ممکن است عواقب اگر شما قرارداد Covid-19.

رمان coronavirus SARS-Cov-2 است maddeningly آهسته در حال حرکت پاتوژن — تا زمانی که آن را نمی. غرق شدن نرخ مرگ و منعکس کننده دولت از همه گیر یک ماه یا بیشتر پیش کارشناسان می گویند که اصلی نقاط داغ شده بود موجود و کشورهای دیگر تا به حال تنها فقط شروع به باز کردن رستوران ها و کسب و کارهای دیگر.

این بدان معناست که آن را هنوز هم می تواند یکی دیگر از چند هفته قبل از اینکه ما شروع به دیدن نتایج در زندگی از دست داده اخیر سنبله در موارد. و در ضمن این ویروس ادامه دارد و رو به گسترش است. در زمان مرگ اعداد نشان می دهد که بحران است که در اینجا از آن خواهد شد در حال حاضر خیلی دیر است. دشوار است هفته پیش رو.

حتی اگر نرخ مرگ و میر پایین ماندن در کوتاه مدت این بدان معنا نیست که خطر Covid-19 تبخیر شده است. هزاران نفر از آمریکایی ها در بیمارستان بستری, در چند هفته گذشته با یک بیماری است که باعث می شود آن را سخت به نفس است, زمان اعلام پیروزی. افراد جوان که حساب برای سهم بیشتری از موارد اخیر نیست در نزدیک به عنوان بالا خطر مرگ ناشی از ویروس اما برخی از تعداد کمی از آنها هنوز هم می میرند و یک شماره بزرگتر خواهد شد و در نهایت در بیمارستان است. تحقیقات اولیه نشان می دهد که افراد آلوده به ویروس coronavirus تجربه آسیب ریه و دیگر عوارض دراز مدت است که می تواند منجر به مشکلات سلامتی پایین جاده حتی اگر آنها را تجربه نمی کنند به خصوص بد علائم در طول بیماری خود را.

و تا زمانی که این ویروس در حال گسترش در جامعه افزایش خطر وجود دارد که آن را به پیدا کردن راه خود را به بیشتر از جمعیت های آسیب پذیر.

"بیشتر افراد آلوده به معنی سریع تر در سراسر جامعه" Kumi اسمیت است که به مطالعه بیماری های عفونی در دانشگاه مینه سوتا به من گفت. "و بیشتر گسترش این ویروس بیشتر احتمال دارد آن است که به سرانجام برسد و آلوده به کسی که ممکن است به مرگ می شود و یا به شدت آسیب آن است."

این ارائه یک چالش ارتباطات. متاسفانه همانطور که اسمیت آن را "لطفا پرهیز از چیزهایی که دوست دارید به دیگران در راه است که شما نمی ممکن است قادر به دیدن و یا احساس" است و نه یک پیام آسان برای مردم را به قبول پس از سه به علاوه ماه در انزوای نسبی.

اما شاید مشکل بزرگتر عدم تمایل دولت ما برای برداشتن گام های لازم برای کنترل این بیماری است. کارشناسان ماه پیش هشدار داد که اگر متحده شد و خیلی سریع به آرامش اجتماعی خود فاصله سیاست های بدون ظرفیت لازم برای تست بیشتر و یا تماس با ردیابی شیوع بیماری های جدید را شعله ور می شود و دشوار باشد.

که دقیقا همان چیزی است که اتفاق افتاده است — و در حال حاضر کشورهای در حال تقلا برای reimpose برخی از محدودیت. مگر ما می شود دقیق در مورد آن coronavirus پاسخ این کشور به نظر می رسد محکوم به تکرار این چرخه بارها و بارها.

تناقض بین این دو منحنی — مورد شماره های شیب دار به سمت بالا مرگ, شمارش رو به پایین است که دلیل اصلی برخی از مردم در حال مهیج به شتاب نه سرعت پایین بازگشایی در این کروناویروس جدید خوشه.

مهم ترین چیز به درک این است که این در واقع انتظار می رود. وجود دارد یک تاخیر زمانی که شش هفته کارشناسان به من گفت — بین زمانی که یک فرد آلوده می شود و هنگامی که مرگ خود را خواهد بود در گزارش رسمی شمارش.

"چرا امروز روند مرگ و میر در همان راه امروز موارد روند? که به طور کامل راهی نیست به فکر می کنم در مورد آن" النور موری متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه بوستون به من گفت. "امروز موارد نشان دهنده عفونت است که احتمالا اتفاق افتاده است یک یا دو هفته پیش. امروز مرگ و میر نشان دادن موارد که تشخیص داده شد احتمالا تا یک ماه پیش پس از عفونت است که تا شش ماه پیش یا بیشتر."

"برخی از مردم را آلوده و مرگ به سرعت اما اکثر افرادی که مرگ در آن طول می کشد در حالی که" موری ادامه داد. "این یک موضوع از یک هفته تاخیر بین موارد و مرگ و میر. ما انتظار چیزی بیشتر منظور از چهار-پنج-شش-هفته تاخیر."

به تیز کردن موزر نوشت: برای Covid پیگیری پروژه آخرین هفته اخیر سنبله در مورد شمارش واقعا در زمان خاموش در اطراف ژوئن 18 و 19. بنابراین انتظار نداریم که آنها را به نشان می دهد تا در مرگ داده نشده است.

"بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر هر دو عقب مانده شاخص به دلیل آن طول می کشد زمان برای پیشرفت از طریق این دوره از بیماری" کیتلین رودخانه ها در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت در ایران گفت: من در اواخر هفته گذشته. "افزایش اخیر آغاز شده و حدود دو هفته پیش پس از آن بیش از حد به زودی به اعتماد به نفس است که ما نمی دیدن یک چشم انداز مثبت در بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر."

ملی شماره همچنین می توانید مبهم محلی روند. با توجه به Covid پیگیری پروژه بستری شدن در بیمارستان در حال خونتان در جنوب و غرب اما در همان زمان آنها حذف شتاب در شمال شرقی اولیه کانون ما شیوع.

Covid پیگیری پروژه

و مشابه منطقه ای تغییر در مرگ و میر ممکن است در جریان هر چند آن را دیگر خود را نشان می دهد دلیل مرگ شماره های عقب هر دو مورد و بستری شدن در بیمارستان. اما حتی در حال حاضر, آلاباما, آریزونا, فلوریدا, نوادا, کارولینای جنوبی, تنسی, تگزاس و ویرجینیا را دیده اند یک چشم انداز مثبت در آنها به طور متوسط روزانه مرگ و میر با توجه به Covid استراتژی خروج در حالی که کانکتیکات, ماساچوست و نیویورک را تجربه کرده اند کاهش قابل توجه.

وجود دارد برخی از دلایل به خوش ما نمی خواهد مرگ و میر سرعت بخشیدن به همان میزان که موارد هستند. برای یک, پزشکان باید شناسایی و درمان مانند remdesivir و دگزامتازون است که به ترتیب ظاهر می شود را کاهش می دهد مردم را هم در بیمارستان و خطر مرگ خود را اگر آنها را در یک دستگاه تنفس مصنوعی.

این عفونت های جدید نیز در حال حاضر حملات بیشتری نسبت به افراد جوان که در یک خطر بسیار پایین تر از مرگ از Covid-19 نسبت به افراد مسن است. اما این گونه نیست و برای خوشنودی است که آن را ممکن است سطحی به نظر می رسد.

برای استارت افراد جوان می میرند Covid-19. حدود 3000 نفر با سن کمتر از 45 نفر از coronavirus با توجه به CDC آمار (که مهمترین آنها باید به طور کلی پایین تر تعداد مرگ از دیگر منابع مستقل که در حالت تکیه داده). است که درصد کمی از 130,000 و شمارش کلی Covid-19 مرگ و میر در ایالات متحده است. اما این اتفاق نمی افتد.

علاوه بر این افراد جوان تر نیز می تواند به اندازه کافی جدی علائم است که آنها در نهایت نیاز به بستری با این بیماری است. دوباره خود را در معرض خطر است به طور معنی داری کمتر از افراد مسن اما این بدان معنا نیست که آن صفر است.

CDC

وجود دارد همچنین می تواند عواقب نامطلوب هستند که بستری شدن در بیمارستان یا مرگ. بیماری است نه یک بازی با حاصل جمع صفر. یک مطالعه اخیر منتشر شده در طبیعت یافت می شود که حتی بدون علامت Covid-19 بيمار نشان داد غیر طبیعی ریه اسکن. به عنوان لوئیس Parshley را مستند کرده است برای بورسی, برخی از افرادی که بازیابی از Covid-19 هنوز گزارش مشکلات بهداشتی برای هفته ها پس از اولیه خود بیماری. بالقوه در دراز مدت مسائل شامل ریه زخم لخته شدن خون و سکته مغزی, قلب, آسیب شناختی و چالش است.

در بازمانده Covid-19 حتی با نسبتا خفیف علائم به این معنی نیست که یک فرد به سادگی تبدیل شدن به حالت عادی. این یک بیماری جدید است و ما هنوز در حال یادگیری به حد کامل از اثرات آن بر بدن انسان است.

اما حتی اگر ما می دانیم که افراد جوان صورت کمتر از یک تهدید به طور مستقیم از coronavirus هنوز هم وجود دارد یک دلیل بزرگ به نگرانی در اگر ویروس در حال گسترش است که جمعیت: آن را به راحتی می تواند جهش از کمتر آسیب پذیر مردم به کسانی که بیشتر در معرض خطر عوارض جدی و یا مرگ.

یک پاسخ به فوق مجموعه ای از حقایق ممکن است: "ما فقط باید منزوی کردن, پیر و بیمار در حالی که بقیه از ما با ما زندگی می کند." که ممکن است صدای خوب در نظریه (اگر شما مسن تر و یا ضعف سيستم ايمنی خودتان) اما آن را بسیار مشکل تر است در عمل.

"واقعیت این است که ما در جوامع است که تمام مخلوط کردن با یکدیگر. این نگرانی" ناتالی دین یک آمار استاد دانشگاه فلوریدا می گوید. "آن را مانند وجود دارد برخی از خوب شسته و رفته علامت گذاری: شما در معرض خطر, شما در کم خطر است."

اعداد در فلوریدا در حال گفتن. در ابتدا در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن عفونت های جدید شتاب در میان کمتر از 45 کوهورت. اما پس از یک تاخیر یک هفته یا بیشتر موارد جدید نیز شروع به انتخاب کنید تا در میان بیش از 45 (یعنی بیشتر در معرض خطر) جمعیت.

"این افزایش در افراد مسن است که انتهایی پشت, اما از آن است که شروع به بالا رفتن," Dean گفت.

در قول و خانه های پرستاری در آریزونا و تگزاس — ایالات متحده با این نگران کننده ترین coronavirus روند در حال حاضر دیده می شود شیوع بیماری در هفته های اخیر به عنوان جامعه گسترش را افزایش می دهد. افرادی که کار در خانه های پرستاری بعد از همه, در حال زندگی در این جامعه که در آن Covid-19 در حال گسترش است. و چون آنها جوان, آنها ممکن است علائم نشان می دهد در حالی که آنها در حال رفتن به محل کار و به طور بالقوه در معرض آن دسته از بیماران.

به عنوان یک کارشناس با اشاره به نظر من هر دو ماساچوست و نروژ دیده اند حدود 60 درصد از مرگ و میر خود را در می آیند تسهیلات مراقبت دراز مدت حتی اگر سابق بسیار بالاتر از کل مرگ و میر تعداد از دومی. که نشان می دهد ما هنوز برای پیدا کردن یک استراتژی خوب برای نگه داشتن coronavirus دور از کسانی که در جمعیت های خاص.

"وجود دارد که تا کنون شواهد زیادی است که ما می دانیم که چگونه برای محافظت از آسیب پذیر ترین زمانی که وجود دارد گسترده جامعه انتقال" مارک Lipsitch یک هاروارد, اپیدمیولوژی به من گفت.

این بدان معناست که بهترین رجوع در تلاش است تا شامل جامعه گسترش نگه می دارد که به طور کلی مورد مرگ و شمارش پایین تر (در نروژ) و مانع از سیستم مراقبت های بهداشتی از غرق.

آریزونا و فلوریدا و تگزاس هنوز 20 تا 30 درصد از خود و ICU بیمارستان تخت های موجود در سطح ایالت با توجه به Covid استراتژی خروج حتی به عنوان مورد شمارش همچنان به افزایش است. در حالی که برخی از مردم با استفاده از تعداد کسانی که به استدلال می کنند که سیستم های بهداشتی می تواند رسیدگی به هجوم covid بیماران کارشناسان من به صحبت کرد و هشدار داد که ظرفیت می تواند به سرعت تبخیر شود.

"اجازه دهید آن را نگه دارید که راه ما باید?" ویلیام Hanage در دانشگاه هاروارد گفت. "بیمارستان ها در حال نزدیک شدن به ضعف در برخی از اماکن و خواهد شد که مکان های بیشتر در آینده اگر اقدام صورت گرفته در حال حاضر. همچنین 'نه ضعف' بسیار پایین میاره."

بیمارستان ظرفیت یک مثال دیگر چگونه وقفه های ایجاد شده توسط Covid-19 می تواند آرامش ما را به یک از امنیت کاذب تا بحران خود را ارائه و به طور ناگهانی آن را بیش از حد دیر است. به دلیل آن می تواند تا دو هفته بین عفونت و بستری شدن در بیمارستان, ما فقط در حال حاضر شروع به دیدن تاثیر این اخیر خوشه.

و روشن بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش در سراسر جدید نقاط داغ. تعداد زیادی از مردم در حال حاضر در بیمارستان بستری با Covid-19 در تگزاس است تا از کمتر از 1800 نفر در ژوئن 1 به حدود 8,000 در جولای 4. بستری شدن در بیمارستان در آریزونا در حدود سه برابر از ابتدای ماه ژوئن به بیش از 3,100 امروز.

و دولت در سطح داده ها را نشان نمی دهد روند محلی که هستند و آنچه که واقعا مهم نیست که وقتی که می آید به بیمارستان ظرفیت. برخی از سخت ترین-آمار شهرستانها در این کشورها احساس فشار به عنوان Hanage اشاره کرد. بیمارستان در هوستون آغاز شده انتقال Covid-19 بیماران به سایر شهرستانها و آنها در حال اجرای خود را افزایش ظرفیت برنامه های پیش بینی نیاز رو به رشد به دلیل روندها در دولت است.

یک بار در بیمارستان ظرفیت رسیده است, آن را در حال حاضر خیلی دیر است. آنها را مجبور به تحمل چندین خشن هفته پس از آن نقض چرا که این ویروس در ادامه به آلوده کردن بیشتر مردم در این فاصله برخی از آنها خواهد شد بسیار بیمار است و نیاز به بستری که وجود ندارد هر اتاق برای آنها موجود است.

"ما شاهد برخی از اقدامات شدید در حال اجرا در حال حاضر در تگزاس و آریزونا در امتداد آن خطوط: با استفاده از بیمارستان های کودکان برای بزرگسالان, رفتن به حالت بحران و...." تارا اسمیت است که به مطالعه بیماری های عفونی در دانشگاه ایالتی کنت به من گفت. "پس از آن نشان می دهد که چگونه به سرعت همه است که می تواند به نوبه خود در اطراف."

و در بالا از Covid-19 این سیستم های سلامت را ادامه خواهد داد به طور معمول جریان شرایط اضطراری از حملات قلبی, سکته مغزی, حوادث و غیره. این زمانی است که کارشناسان شروع به نگرانی در مردم خواهد مرد که نمی خواهد در غیر این صورت باید. این چیزی است که اجتماعی فاصله با کاهش گسترش coronavirus قرار است برای جلوگیری از.

مستندات فوق العاده سنگین. ده ها میلیون آمریکایی شغل خود را از دست. مواد مخدر مصرف بیش از حد باید مشخصی. شده است وجود دارد افزایش نگرانی در قلب و مرگ و میر ناشی از آن نشان می دهد افرادی که در غیر این صورت باید به دنبال درمان های پزشکی انجام نمی شود بنابراین در بدترین شیوع این بهار.

اما ما نمی خواهد coronavirus از وجود است. کارشناسان ماه پیش هشدار داد که اگر متحده بازگشایی شد خیلی زود موارد خواهد سنبله که فشار سیستم های بهداشتی قرار داده و ما را در معرض خطر از دست دادن بیشتر مردم به این ویروس است. که به نظر می رسد آنچه شروع به اتفاق می افتد. و آن را ممکن است بدتر; اگر گرمای تابستان به سرکوب این ویروس به هر درجه ما می توانیم یکی دیگر از جهش در پاییز و زمستان.

بنابراین ما باید اعتصاب تعادل بین نیازهای جامعه انسانی است و این واقعیت است که بسیاری از ما هنوز هم مستعد ابتلا به یک به طور کامل رمان پاتوژن است که بسیار مرگبارتر و بیشتر مسری از آنفولانزا.

این بدان معناست که برای استارت بودن دقیق در مورد چگونه ما بازگشایی از ما شده اند تا کنون. شواهد قوی وجود دارد که می گوید بیش از حد معتاد به اسب دوانی در مورد پایان دادن به اقامت در خانه سفارشات و بازگشایی کسب و کار تنها با یک انگشت شماری جلسه معیارهای برای بازگشایی گذاشته شده توسط کارشناسان به عنوان Vox آلمان لوپز توضیح داد.

"آنچه که من دیده ام این است که بازگشایی گرفتن تفسیر توسط بسیاری به عنوان بازگشت به Covid-رایگان زمان که در آن ما می تواند حضور گروه بزرگتر اجتماعات و معاشرت به طور منظم با بسیاری از افراد مختلف و یا جمع بدون ماسک" Kumi اسمیت در مینه سوتا گفت. "ویروس تغییر نکرده پس مارس پس هیچ دلیل که چرا ما احتیاطی یا باید."

تا به امروز اکثر متحده باز کرده اند تا میله دوباره و نگهداری مدارس بسته شده است. لوپز یک موردی قانع کننده هفته گذشته که ما رو که عقب مانده است. یکی از کامل ترین مطالعات تا کنون در مورد نحوه مستندات تحت تاثیر قرار Covid-19 را گسترش یافت که بسته شدن رستوران ها و کافه ها تا به حال معنی دار در اثر ویروس اما بسته شدن مدارس نیست.

این مطالعه همچنین نشان داد که پناهگاه در محل سفارشات تا به حال تاثیر قابل ملاحظه. در حالی که کسانی که اقدامات ممکن است به لحاظ سیاسی امکان پذیر دیگر افراد هنوز هم می تواند با احتیاط در مورد رفتن — و زمانی که آنها انجام آنها می توانید به فعالیت در فضای باز با تعداد کمی از مردم است.

ماسک ها نه نوش دارو یا, اما شواهد متقاعد کننده ستون که آنها نیز کمک به کاهش coronavirus را گسترش. آیا با توجه دولت دستور به پوشیدن یک یا نیست که یک مشکل کوچک به قبول به منظور دریافت این شیوع دوباره تحت کنترل است.

و واقعا که نقطه است. در حالی که زمان واگرایی بین مورد مرگ و شمارش می تواند گیج کننده است کارشناسان معتقدند که Covid-19 هنوز هم شمار قابل توجهی خطر ابتلا به آمریکایی ها — و این یک خطر است که می رود فراتر از تحت اللفظی مرگ و زندگی است. ما می دانیم که برخی از مراحل است که ما به عنوان افراد می توانید برای کمک به سرعت گسترش یافته است. و ما نیاز به دولت های ما از واشنگتن به وزارت امور خارجه پایتخت برای دریافت دقیق در مورد بازگشایی.

آن نیاز به اقدام جمعی برای دفع coronavirus برای خوب است. کشورهای دیگر آن را انجام داده اند. اما ما باید به عمل در حال حاضر قبل از ما پیدا کردن آن را در حال حاضر خیلی دیر است.

این داستان به نظر می رسد در VoxCare یک خبرنامه از بورسی در آخرین پیچش و چرخش در امریکا مراقبت های بهداشتی بحث است. ثبت نام برای دریافت VoxCare در صندوق پستی خود را همراه با سلامتی بیشتر مراقبت آمار و اخبار.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de