می تواند دلیل انگیزه 911 تماس تبدیل به نفرت جنایات در کالیفرنیا?

الیزابت Castillo CalMattersمنتشر شده 11:22 AM EDT Jun 26, 2020Barbecuing در دریاچه مریت در اوکلند. فروش آب بدو

توسط NEWSOULS در 6 تیر 1399

Barbecuing در دریاچه مریت در اوکلند. فروش آب بدون مجوز. هر دو مورد که در آن یک فرد سیاه و سفید انجام شد چیزی تلقی جنایی توسط یک فرد سفید. هر دو مورد که در آن یک فرد به نام پلیس.

در حال حاضر به عنوان تنش های نژادی در ادامه به شعله ور شدن به عنوان کشور تظاهرات مرگ جورج فلوید و دیگران کالیفرنیا مجلس قصد دارد به معرفی قانون را تبعیض آمیز 911 تماس یک جنایت نفرت پیوستن به یک تعداد انگشت شماری از کشورهای در هل دادن به جرم تماس های اضطراری. سه ایالت نیویورک — New York, اورگان و واشنگتن — به تازگی به تصویب قوانین جدید.

کالیفرنیا پیشنهاد "ارائه می کنند مسیر های متعدد برای عدالت برای قربانیان نژاد weaponized 911 تماس" گفت: مجلس راب Bonta یک گردشگاه عمومی حزب دموکرات و شخص نویسنده است.

او گفت: تماس با پلیس از زمانی که هیچ جرم و جنایت رخ داده است می توان به "فوق العاده خطرناک" برای قربانیان از افسران عرض جغرافیایی گسترده ای برای بازداشت مردم در راه است که می تواند به سرعت تشدید می شود. این لایحه اما نیست در چاپ نشده است. Bonta می گوید او هنوز تدوین شرایطی که در کالیفرنیا ممکن است مجازات برای تعصب.

نمونه های مشابه از لحاظ نژادی با انگیزه 911 تماس رخ داده در سراسر کشور است. در ماه مه یک زن راه رفتن سگ خود را در پارک مرکزی به نام پلیس در birdwatcher پس از او از او خواست به دسته سه تایی سگ خود را.

"من قصد دارم برای گفتن آنها وجود دارد یک آفریقایی آمریکایی تهدید زندگی من گفت:" امی کوپر سگ واکر در ثبت حادثه است. فرماندار نیویورک امضا قوانین ساخت این نوع از 911 تماس یک جرم و جنایت است.

در کالیفرنیا ساخت کاذب پلیس تماس بزه است با 1000 دلار جریمه و تا یک سال در زندان شهرستان است. اما در حال حاضر وجود دارد هیچ دیگر برای حمایت از کسانی که در پایان دریافت از لحاظ نژادی با انگیزه پلیس تماس بگیرید.

در سال 2017 وجود دارد 28.1 میلیون تماس با 911 در کالیفرنیا نارنجی شهرستان ثبت شده است. و منطقه لس آنجلس به کار گرفته 8.5 میلیون تماس که سال تنهایی. گشت بزرگراه کالیفرنیا است که تا حد زیادی مسئول برای 911 تماس های ساخته شده بر روی تلفن های همراه و اغلب هدایت تماس های اضطراری به مقامات مربوطه. چه کسی خواهد بود مسئول برای پیگیری این نوع از تماس های نامشخص باقی مانده است. به عنوان خواسته به "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" به رشد خود ادامه سوالات باقی مانده در مورد بزرگتر نقش پلیس. کالیفرنیا روسای پلیس انجمن تا به حال هیچ اظهار نظر در Bonta پیشنهاد.

برای نمونه به واجد شرایط به عنوان یک جرم و جنایت نفرت وجود دارد به اثبات که قربانی هدف قرار داده بود چرا که آنها متعلق به یک محافظت شده است. Bonta گفت: اثبات این تماس ها از جنایات نفرت "قطعا می تواند یک چالش است." وی با اشاره به پارک مرکزی حادثه به عنوان نمونه ای بارز از یک لحاظ نژادی با انگیزه تماس بگیرید.

"او می دانست که دقیقا آنچه که او انجام شده بود" Bonta گفت. "او را اذیت و آزار او. او خواستار بر اساس نژاد."

در واقع برخی از پیشرفته ترین قطعات از کالیفرنیا که در آن موارد آشکار از تبعیض نژادی و به نظر می رسد. در منطقه خلیج یک مرد شناخته مالی واتکینز بازداشت شد, توسط ماموران پلیس در ماه مه پلیس پس از دریافت تماس در مورد کسی که از رقص در خیابان. بدن دوربین فیلم دستگیری نشان می دهد یک افسر تماس واتکینز,' حرکات Jazzercise.

"به نظر می رسد مانند شما بودند ، من از تماشای شما برای کمی آن را مانند Jazzercise نوع از چیزی که" یک افسر می گوید: در این فیلم است.

در سال 2018 یک زن به نام پلیس بر استفاده از یک کوره زغال چوب در دریاچه مریت در اوکلند. در حادثه دیگری که در آن سال یک زن در سن فرانسیسکو به نام پلیس در 8 سال برای فروش آب بدون مجوز.

Bonta می گوید اگر هر چیزی یک لایحه مورد نیاز است به اذعان این رفتار غیر قابل قبول است و به ضرر مردم است. "آنها در حوادث که در آن پلیس لازم نیست به نام," او گفت:.

حتی اگر دولت عمل نمی کند, محلی, حوزه های قضایی در حال حرکت به سمت تغییر دهید. لس آنجلس و سان فرانسیسکو هستند خواستار قوانین مبتنی بر تبعیض نژادی. در شهرستان سانتا کلارا برخی از مقامات محلی می خواهید نژادپرستی اعلام می شود بحران بهداشت عمومی.

برای کالیفرنیا در پایان دریافت نژادپرستانه 911 تماس می توان آن را دشوار است به شکایت.

"این سخت است برای دریافت خسارت گفت:" لورا گومز یک UCLA قانون استاد. "این سخت است برای پیدا کردن یک وکیل حاضر را که مورد دلیل وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از پول را به بهبود می یابند."

هر چند وجود دارد که استثنا شده است, از جمله یکی در لس آنجلس. در سال 2014 لس آنجلس برتر قاضی دادگاه David S. Cunningham حل و فصل با UCLA پس از کانینگهام اتهام بدرفتاری و دهها توسط پردیس پلیس. UCLA موافقت به پرداخت $500,000 هر چند کانینگهام در اصل ثبت 10 میلیون دلار ادعا می کنند.

و پس از دستگیری در سال 2015 توسط پلیس نیویورک بخش Thabo Sefolosha یک بسکتبال NBA بازیکن حل و فصل با این گروه برای 4 میلیون دلار است. Sefolosha گفت: پلیس ناشی از صدمات در حالی که او دستگیر شد از جمله شکسته استخوان نازک نی و آسیب رباط.

هنوز دسترسی به باقی می ماند یک مسئله برای بسیاری از کالیفرنیا. Bonta گفت: لایحه خود را به قربانیان 911 تماس بیشتر گزینه های قانونی. وی افزود: باید عواقب آن برای افرادی که از لحاظ نژادی با انگیزه 911 تماس.

"ما در حال رفتن به تحمل این اعمال" او گفت:.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن