Coronavirus Diaries: فقط رقص

Joanie Bayhack ویژه به خورشید صحرامنتشر شده 3:01 AM EDT 22 مه سال 2020یادداشت سردبیر: با دولت و مقامات محلی در

توسط NEWSOULS در 2 خرداد 1399

یادداشت سردبیر: با دولت و مقامات محلی درخواست کالیفرنیا به ماندن در خانه برای توقف گسترش coronavirus ما خواسته ایم صحرا خورشید خوانندگان برای به اشتراک گذاشتن چگونه آنها در حال تنظیم به واقعیت جدید. می خواهید به pen ارسال برای ما Coronavirus خاطرات یکی از ویژگی های ؟ ارسال 600 کلمه و یا کمتر به letters@desertsun.com.

رقص مانند هیچ کس به تماشای. رقص در جهت اشتباه است. رقص-ریتم. رقص در الماس stilettos شما عینک شب گذشته. فقط رقص.

پس از بازنشستگی از 40 سال فعالیت حرفه ای در رادیو و تلویزیون دولتی و غیر انتفاعی مدیریت, من آرزو داشت برای یک ثانیه عمل می کنند. من شروع به درس های رقص باله در کلاس ششم. من که gangly, self-conscious, دردناک-به-سازمان دیده بان رقصنده همیشه wedged بین دو دقیق باله در تلاش برای به یاد داشته باشید ساده ترین ترکیب. من یکی که شکست را به عرق سرد زمانی که خواسته به چرخ زدن-jeté در سراسر اتاق. اما من هرگز در نظر گرفتن کلاس.

پنج دهه بعد, من در نهایت به حال زمان به واقعا مطالعه ، من کشف BeMoved یک رقص-برنامه تناسب اندام تاسیس محبوب شیکاگو رقصنده-طراح رقص شری Zunker. پس از صدور گواهینامه به عنوان یک مربی من این افتخار را به این تجربه زیبا به کویر. آن را آرام بر روی بدن آسان به دنبال و آن را می سازد شما احساس زیبا. اگر چه در کلاس بسیار طراحی آن را بدون قضاوت zone — هیچ تجربه رقص لازم است. به من می گویند, به جدید, رقصنده "هنگامی که در شک, فقط مارس در محل دایره سلاح های خود را و آن را با احساس. شما می توانید آن را در نهایت."

ژانویه گذشته BeMoved در این Joslyn مرکز بود و نزدیک به 30-رقصنده قوی است. در هایت ریجنسی را Agua سرنا آبگرماعضای مهمانان و ساکنان آمد و با هم به سعی کنید چیزی جدید. یادگیری مادام العمر در بهترین حالت آن است. فرد آستر و بیانسه تا به حال جایی شروع.

سپس Coronavirus رسید. ما crestfallen. استودیو رفت و تیره. موسیقی رفت و سکوت. ما ارواح تاریک. و ما احساس می کنیم گفت: خداحافظی برای همیشه لطفا برای.

ما نه تنها از دست, دیسکو, رقص, دونا تابستان "آخرین رقص" نوسانی به فرانک سیناترا را "پرواز من به ماه" و یا بالیوود-ing به زاغه نشین میلیونر "Jai Ho." ما از دست رفته حرف قبل از کلاس گفتگوی بورسی, خرس آغوش و هوا بوسه. من از دست رفته دیدن رقصندگان' چهره روشن و بدن خود شروع به نوسان هنگامی که موسیقی آغاز شد.

ما پناه و قرنطینه. تماشای اخبار به روز رسانی. برخی سعی پیلاتیز و یوگا آنلاین. دیگران فقط لنگ تا Spotify در و رقصید در فیرس. اما نبود آن یکسان است.

اعتراف میکنم از دست من BeMoved کلاس است یک قطره در COVID ناامیدی سطل. من نگه دارید تعجب کنید که چگونه شیکاگو توله آنتونی ریزو احساس اگر او به یک 600-حیاط homerun در مقابل خالی انوری زمینه است. یا اگر خرس کارفرمایی میچ Trubisky زد 99-حیاط زمین نشستن کامل هواپیما قبل از خاموش میدان سرباز.

سپس یک روز لیندا شیرین من همسایه گفت: "هی چرا ما رقص در اطراف استخر شش فوت از هم جدا؟" BeMoved استخر متولد شد. همسایگان که در زندگی 100 فوت از هم جدا برای 20 سال برای اولین بار ملاقات نمود. آسمان آبی روشن ما studio, کوه آغوش جنبش ما و hummingbirds buzzed بالای سر ما.

پس از بیش از دو ماه در انزوای ما در حال حاضر بسیار مهم است تعهد در تقویم ما. یک کلاس شروع می شود که در یک زمان خاص, دوشنبه, چهارشنبه و جمعه صبح. ما معامله ما قرص-y nightgowns و سازمان ملل متحد pedicured پا به براق و کفش نئون.

در طول این دوران سخت من, کلاس های افتخاری هستند. اما من رقصندگان سرخ در حرکت. قبل از من دریافت Cabernet از نپا خیره کننده گل, دسته گل, یک دوجین تخم مرغ, Kirkland شیر بادام و ماست یونانی خانگی پنه با سس قرمز و handknitted رقص جوراب. کامل پرداخت در یک زمان مثل این.

ما از طریق این ... رقص جدا با هم.tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن