Coachella Valley پشه و Vector کنترل منطقه خاتمه با توجه به COVID-19 نگرانی

نیکول هیدن پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 9:33 PM EDT Jun 17, 2020این Coachella Valley پشه و Vector کنترل م

توسط NEWSOULS در 29 خرداد 1399

این Coachella Valley پشه و Vector کنترل منطقه به طور موقت تعطیل در انتخابات گفت: شنبه پس از COVID-19-مربوط به مرگ یک کارمند و سه بیشتر موارد تایید شده در هفته گذشته.

"با توجه به اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس ما قادر به با خیال راحت ادامه کار در این زمان" مقامات در بیانیه ای گفت: ارسال شده در منطقه ،

این منطقه خواهد شد از سرگیری عملیات در ژوئن 25.

"ما کارمند فرناندو Fregoso گذشت و همسر خود را می خواهد مردم بدانند که نام خود را به طوری که اگر آنها در تماس با آنها می توانید آزمایش و یا محافظت از خود و دور از دیگران" مدیر منطقه جرمی Wittie گفت. "فرناندو عبور بود که یک ضربه بزرگ برای همه در اینجا افکار و دعاهای ما با خانواده اش."

Fregoso که صرف 23 سال در این منطقه یکی از حدود 60 کارمند دارد.

سه نفر دیگر از کارکنان نیز آزمایش مثبت برای COVID-19 اما "در جاده به بازیابی" Wittie گفت. کارکنان اضافی که تست شده برای این ویروس هستند و هنوز هم در حال انتظار برای نتایج خود را.

در این میان منطقه خواهد شد نزدیک به 14 روز پس از آخرین روز از شرکت گسترده قرار گرفتن در معرض برای اطمینان از هیچ کس می آید و قبل از این ویروس را دوره کمون است.

در ژوئن 10, Fregoso را هشدار مقامات منطقه است که تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. آن روز Wittie گفت: او بلافاصله فرستاده کارکنان خانه و به نام در بهداشت شرکت برای تمیز کردن عمیق تسهیلات.

توسط روز بعد Wittie گفت که او دریافت ویرانگر تماس تلفنی که Fregoso فوت کرده است.

"من تصمیم به شاتر تسهیلات و دستور که همه کارکنان آزمایش" Wittie گفت. "هنگامی که ما یاد گرفته بیشتر مورد تأیید است که هنگامی که ما تصمیم به گسترش ما بسته به صورت یک کل دو هفته."

Wittie گفت: این منطقه شده است به شرح زیر coronavirus کاهش دستورالعمل از زمان شروع این بیماری همه گیر اما کارکنان منطقه ضروری است و این منطقه نبود قادر به تعطیل مانند کسب و کارهای دیگر را در ماه مارس است.

"کارمندان ما فرسوده ماسک صورت و اجتماعی فاصله گرفته و ما پاکسازی فرکانس بالا مناطق روزانه" Wittie گفت. "اما آن است که ماهیت کسب و کار ما نیست و هر کس می تواند کار از راه دور. ما لغو جلسات اما ما هنوز به بررسی Coachella Valley برای پشه و بردار دنیا بیماری است."

حرکت رو به جلو در این منطقه قصد دارد به پیاده سازی و حتی بیشتر پادمان مانند غربالگری کارکنان فروشندگان و بازدید کنندگان برای تب قبل از آنها وارد تسهیلات.

"ما می خواهیم مطمئن شوید که ما می تواند همچنان به حفاظت از جامعه به دلیل آن است (پشه) virus فصل" Wittie گفت. "ما خواهد بود اما در عین حال ما از جامعه به انجام بخشی خود را برای محافظت از همسایگان خود با انجام بخشی خود را به مطمئن شوید که ما در حال تولید پشه با ویروس نیل غربی."

بیشتر: هیچ Fourth of July fireworks در پالم اسپرینگز با توجه به کروناویروس

بیشتر: کالیفرنیا coronavirus: Riverside County اعداد و آخرین نقشه

منطقه تشویق ساکنان به حذف هر گونه منابع آب از خواص خود را در این میان به کاهش هر گونه پشه نگرانی.

برای ساکنان برخورد با قرمز مهم آتش مورچه ها, منطقه دستور افراد را به خرید محصولات از فروشگاه های سخت افزاری محلی.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن پوشش بهداشت در Coachella Valley. او را می توان در رسید Nicole.Hayden@desertsun.com یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن