CIF-SS تصویب جدید فوتبال حذفی فرمت در دوشنبه رای

Andrew L. جان پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 6:14 PM EDT 21 مه سال 2020یک پیشنهاد برای تغییر حذفی فرمت فوتب

توسط NEWSOULS در 2 خرداد 1399

یک پیشنهاد برای تغییر حذفی فرمت فوتبال در CIF جنوبی بخش منتقل شنبه با 80 از 84 لیگ های رای گیری در حمایت از این پیشنهاد آن را تغییر دهید, چگونه postseason بخش تعیین می شود.

شش لیگ ممتنع از رای گیری. خلیج واله ویستا پیشگام و Marmonte لیگ رای دادند و هیچ در این پیشنهاد است.

جدید حذفی فرمت اجرا خواهد شد فورا.

پشتیبانی از تغییرات گسترده شده بود در میان مربیان در Coachella Valley.

"من فکر می کنم با رقابتی جدید سهام فرمت آن را به بهترین معادله برای دریافت درست قوام با تطبیق تیم های مناسب در بخش" گفت L. D. ماتیوز, سر مربی تیم فوتبال در رانچو مایراج ،

"همیشه خوب و بد در هر قالب" متی افزود: "اما به اعتقاد من این خواهد بود یک راه عالی برای دریافت زمان واقعی سهام برای همه تیم ها مهم نیست که چگونه شما در گذشته انجام شده."

بیشتر خواهد high school sports رزومه در پاییز ؟ مدیران ورزشی ماندن خوش بینانه میان عدم قطعیت

بیشتر: جدید سایه تپه مربی فوتبال هنوز برای برگزاری اولین تمرین اما او برنامه ریزی برای فصل میان coronavirus محدودیت

در زیر پیشنهاد, مدارس, گروه بندی می شود و به بخش های حذفی بعد از هر فصل به طور منظم صرفا بر اساس چه هر تیم انجام شده در آن فصل خاص. قالب قبلی قرار داده شده مدارس در بخش قبل به فصل بر اساس چه تیم تا به حال انجام شده در سال های گذشته.

که منجر به برخی از تیم ها از جمله خاویر دبستان در پالم دزرت به سمت چپ از بازی های حذفی در سال 2019. CIF-SS اعلام کرد که تیم های مختلفی که از دست رفته برگشتی در سال گذشته از جمله پرستاران را ساخته اند آن را تحت فرمت جدید که تنش قدرت کیفیت و برنامه برنده بیش از یک تیم را در پایان لیگ خود را.

"من عاشق این تصمیم" خاویر دبستان سر مربی جیمز Dockery گفت. "هدف ما این است که به پلی آف در هر سال است. کار ما قطع است برای ما اما این قطعا یک تصمیم ما به نفع."

در حال حرکت به جلو هر تیم در CIF-SS خواهد شد امتیاز و رتبه بندی داده با استفاده از یک فرمول به تصویب رسید از CalPreps است که با استفاده از روش رتبه بندی تیم ها در دولت برای سال.

که بخشی برگشتی بسیار رقابتی تر و مربیان می گویند.

"من واقعا خوشحالم که CIF جدید حذفی فرمت گذشت گفت:" دن مورفی, سر مربی در پالم اسپرینگز ، "این اجازه می دهد تا تیم به رتبه بندی بر اساس خود را در سال جاری موفقیت و دریافت نمی کند شما به یک بخش خاص در چند سال اساس است."

مشابه پیشنهاد برای بهبود رقابتی سهام در پسران و دختران شنا نیز گذشت یک 77-7-6 رای از CIF-SS شورای.

در میان موارد دیگر که گذشت در 3 1/2 ساعت زوم جلسه پنج شنبه بود و پیشنهاد آئین نامه تجدید نظر تاثیر می گذارد که بازیکن ejections. در گذشته اگر یک بازیکن تا به حال شده است در خارج از یک بازی آنها نیز صادر شده یک خودکار-بازی تعلیق. که قانون شده است و بحث برانگیز در میان مربیان ورزش در دره و این تغییر با 79 رای گیری لیگ بله برای تغییر حکومت به حذف اتوماتیک سیستم تعلیق.

این شورا همچنین تصویب طرح اجازه می دهد تا ملی cheerleading قهرمانی را در روزهای یکشنبه. یک رای را در سطح دولت این سقوط. اگر عبور از آن می تواند کمک به هموار کردن راه برای دیگر ورزش ها برای دریافت معافیت مشابه به بازی عنوان بازی در روزهای یکشنبه.

اندرو جان را پوشش می دهد, ورزشی برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. پیدا کردن او را در توییتر: @Andrew_L_John. ایمیل او را در andrew.john@desertsun.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب