کریستی Holstege پالم اسپرینگز شهردار pro tem, آغاز انتخاب مجدد کمپین

شین Newell پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 8:42 PM EDT Jun 22, 2020پالم اسپرینگز شهردار Pro Tem کریستی Holst

توسط NEWSOULS در 3 تیر 1399

پالم اسپرینگز شهردار Pro Tem کریستی Holstege لگد کردن او انتخاب مجدد کمپین روز دوشنبه به عنوان او به دنبال یک دوره در شورای شهر.

Holstege, 33, است برای تبدیل شدن به شهرستان را برای اولین بار زن و آشکارا دوجنسي شهردار اگر مجددا انتخاب, او گفت:.

شهرداری موقعیت در پالم اسپرینگز می چرخد میان اعضای شورا در مناطق مختلف بر اساس سالانه و منطقه 4 که در خط بعدی برای موقعیت.

Holstege که در حال اجرا در منطقه 4 گفت که او در نظر گرفته شده در لگد زدن به مبارزات انتخاباتی خود را در ماه آوریل برگزار شد اما با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس و متعاقب آن بحران اقتصادی که تحت تاثیر این شهرستان است.

در ماه دسامبر او اعلام نیت خود برای اجرای برای انتخاب مجدد.

در پی coronavirus همه گیر Holstege گفت: او در حال برنامه ریزی در حال اجرا مجازی کمپین به عنوان آنجا که ممکن است از جمله میزبانی زوم جلسات و آنلاین جمع آوری کمک.

"من نمی توانم پیاده روی درب-به-درب اما من برنامه ریزی برای تماس با رای دهندگان و رسیدن به آنها را در راه های مختلف" Holstege گفت.

یکی از مهم ترین مسائل مربوط به تمرکز او گفت: احیای اقتصاد این شهر. او همچنین در مورد اینکه چگونه او افتخار شورای شهر رفت و از یکی از انتخاب به سه.

"آنچه واقعا مهم است این است که انجام کار سخت برای ساخت متنوع و فراگیر دولت است که در دسترس است به تمام ساکنان" Holstege گفت. "ما هنوز راه طولانی برای رفتن به انجام این کار است."

روز دوشنبه Holstege همچنین اعلام کرد یک کمپین جمع آوری کمک مالی. همانطور که از 4 p. m. او تا به حال مطرح شده بیش از $1,600.

منتخب در سال 2017 Holstege برنده او صندلی کنار Councilwoman لیزا میدلتون. هر دو آنها را دریافت حدود 30 درصد از رای گیری, ضرب و شتم سوم-جای دان هنری همپتون تقریبا 17 درصد است.

Holstege منطقه 4 واقع شده است عمدتا در شرق طلوع راه و جنوب رامون جاده ها است. برخی از محله های موجود در منطقه هستند Los Compadres ملودی در مرتع پرورش احشام و Sonora طلوع آفتاب.

این منطقه با توجه به این شهر تقریبا 9,100 ساکنان. آن رای گیری جمعیت در سن حدود 7,400 ساکنان 80 درصد سفید و 12 درصد لاتینی با توجه به شهر و ارقام.

نوامبر سال 2020 انتخابات نشانه اولین بار است که رای دهندگان در مناطق 4 و 5 خواهد رای دادن در انتخابات منطقه پس از شهر انتقال دور از در بزرگ انتخابات است.

منچستر که در حال اجرا برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر در ستایش کار با Holstege بیش از دو سال گذشته.

"او یک متفکر فرد" منچستر گفت. "او بسیار روشن او به خوبی گوش. او یک لذت به اطراف و من با خوشحالی تایید او انتخاب مجدد مبارزه است."

پرسید که آیا او می خواهم برای دیدن زن در شورای شهر اکثریت ادامه منچستر گفت: "من قطعا می خواهم برای دیدن کریستی فضل (گارنر) و خودم همچنان در شورای شهر."

این شهر در بخش اول انتخابات در ماه نوامبر سال 2019 پالم اسپرینگز رای دهندگان انتخاب Councilwoman فضل گارنر, عضو شورای دنیس جنگل و شهردار جف Kors در مناطق 1 و 2 و 3 بود.

با علاوه بر این از جلب فعلی شورا برای اولین بار در تاریخ این شهر با یک عضو یا سه انتخاب زنان است.

در سال 2017 Holstege و منچستر شد هر انتخاب به چهار سال-از نظر اما شورای شهر توافق سال گذشته برای کوتاه نظر خود را به مدت سه سال به جای به طور بالقوه افزایش آنها را به پنج, به منظور انتقال به حتی سال انتخابات است.

ابتدا در سال 2022 تمام پالم اسپرینگز شورای انتخابات برگزار خواهد شد حتی سال.

انتخاب مجدد: پالم اسپرینگز شهردار Pro Tem کریستی Holstege به دنبال انتخاب مجدد در سال 2020

تاریخ: 3 زنان از جمله برای اولین بار, لاتین, اکثریت جدید در پالم اسپرینگز شورای شهر برای اولین بار در شهرستان را 81 سال سابقه

اتحادیه: پالم اسپرینگز پلیس اتحادیه انتقاد عضو شورای کریستی Holstege برای اظهارات نژاد پرستی

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, 760-778-4649 و یا در توییتر @journoshane.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن