کالیفرنیا جنوبی متناوب $54 میلیارد دلار کسری بودجه در میان coronavirus همه گیر

کیت فرانکو پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 1:06 PM EDT مه 7 سال 2020کالیفرنیا را کمبود بودجه از $54.3 میلیار

توسط NEWSOULS در 18 اردیبهشت 1399

کالیفرنیا را کمبود بودجه از $54.3 میلیارد دلار به دلیل اقتصادی ویرانی های ناشی از کوروناویروس Gov. گاوین Newsom دولت اعلام کرد روز شنبه, خیره کننده, برگشت, برای دولت است که تا به حال 21 میلیارد دلار مازاد از یک سال پیش.

دولت شده است تحت اقامت اجباری در خانه سفارش از اواسط ماه مارس مجبور کسب و کارهای غیر ضروری را ببندید و باعث بیش از 4 میلیون کالیفرنیا به فایل برای مزایای بیکاری. پس از ثبت رکورد بیکاری پایین از 3.9 درصد در آغاز سال Newsom دولت در حال حاضر پیش بینی نرخ بیکاری 18 درصد برای پرجمعیت ترین ایالت کشور — 46 درصد بالاتر از ارتفاع از رکود بزرگ دهه پیش.

Newsom اشاره در تلخ شماره روز چهارشنبه هنگامی که او به نام نرخ بیکاری "افسردگی دوران اعداد است."

"این اعداد فک انداختن" Newsom گفت. "من فقط امیدوارم که مردم در حال آماده سازی خود ... برای این تلاش است که همه ما نیاز به تعامل با هم متعهد به باز کردن از پیچ است که در پاهای ما."

می خواهید بیشتر طلایی دولت خبر ؟ ثبت نام برای ما کالیفرنیا عضویت در خبرنامه امروز.

این هنوز روشن نیست که چه برنامه های دولت قطع خواهد شد و یا چه مقدار. Newsom برنامه ریزی شده است به او نشان می دهد هزینه های جدید پیشنهاد هفته آینده. اما درآمد حاصل از کمبود این معنی است که دولت در قانون اساسی بودجه مورد نیاز برای رسیدن به سطح مدارس و کالج ها سقوط خواهد کرد $18.3 میلیارد دلار است.

این ویروس ناشی از کسب و کار تعطیلی کارگران بیکار و cratering رستوران, گردشگری و صنایع سرگرمی منجر به متناوب دست دادن درآمد مالیاتی برای کالیفرنیا. این Newsom مدیریت پروژه شخصی درآمد را نزدیک به 9 درصد برای دولت نزدیک به 40 میلیون نفر در حالی که مجوز جدید برای ساخت و ساز مسکن -- یک کلید اندازه گیری از اقتصاد سلامت — رها خواهد شد بیش از 21 درصد است.

پس از مواجهه با کسری بودجه بیش از 40 میلیارد دلار پس از رکود بزرگ کالیفرنیا قانونگذاران بوده است صرفه جویی در پول برای آینده رکود اقتصادی را امتحان کنید و جلوگیری از تکرار کاهش به خدمات دولت است. برای 10 سال گذشته دولت تا به حال بی سابقه اجرا از رشد اقتصادی اضافه کردن بیش از 3.4 میلیون شغل جدید است.

که منجر به افزایش هزینه های دولت و بودجه مازاد در سال های اخیر هل دادن دولت "صندوق روز بارانی" به بیش از 16 میلیارد دلار. اما پیش بینی بودجه کمبود پنج شنبه اعلام کرد که نزدیک به سه و نیم برابر این تعداد است. زدودن هر گونه مفهوم بهبود سریع پس از دولت coronavirus محدودیت برداشته می شوند.

این Newsom دولت برآورد کلی دولت درآمد صندوق کاهش خواهد یافت توسط $41.2 میلیارد دلار در مقایسه با $222.2 میلیارد دلار صرف پیشنهاد Newsom در ماه ژانویه نشان داد. به علاوه کالیفرنیا باید برای پرداخت اضافی $7.1 میلیارد دلار برای افزایش ثبت نام در برخی از شبکه امنیت اجتماعی برنامه ها از جمله پزشکی مشترک دولت فدرال و برنامه بیمه درمانی برای فقرا و غیر فعال است.

یکی دیگر از 6 میلیارد دلار در پیش بینی هزینه های اضطراری در coronavirus برای چیزهایی مانند دنده محافظ, اتاق هتل برای بی خانمان ها و پرداخت های نقدی کم درآمد ساکن در این کشور به طور غیر قانونی هل پیش بینی کسری بودجه گذشته 50 میلیارد دلار.

قانونگذاران در حال حاضر در حال خواسته به قید وثیقه از دولت ضروری صنایع. بیمارستان کالیفرنیا می گویند که آنها از دست داده اند به 14 میلیارد دلار توسط تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو و روش های دیگر به اتاق را برای یک پیش بینی افزایش coronavirus موارد است که هرگز اتفاق افتاده است. روز دوشنبه کالیفرنیا انجمن بیمارستان خواسته قانونگذاران برای بیش از 1 میلیارد دلار در کمک های اولیه.

دولت های محلی وضعیتی وخیم از ناپدید فروش و درآمد مالیاتی که میلیون ها نفر از مردم به ماندن در داخل نیز درخواست نمایندگان مجلس برای میلیاردها دلار در کمک های اولیه.

کالیفرنیا در حال حاضر در خط به دریافت بیش از $26 میلیارد دلار در فدرال کمک های اولیه به دلیل coronavirus با توجه به تجزیه و تحلیل توسط حزبی قانونی تحلیلگر ، اما در یک یادداشت منتشر پنجشنبه Newsom دولت می گوید دولت تلخ چشم انداز مالی "بر ضرورت بیشتر محرک اقتصادی فدرال برای کمک به آمریکا و دولت های محلی است."

"بعد از چند سال ما در حال رفتن به کار را از طریق این چالش ها" Newsom گفت. "اما ما کار را از طریق آنها. و ما از طرف دیگر."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن