کالیفرنیا اجازه می دهد تمام شهرستانهای استان برای بازگشایی کلیساها اما با دستورالعمل خاص

کالین اتگی پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 5:45 PM EDT 25 مه سال 2020—کالیفرنیا وزارت بهداشت است که با دادن

توسط NEWSOULS در 6 خرداد 1399

کالیفرنیا وزارت بهداشت است که با دادن چراغ سبز برای کلیساها و خانه های دیگر از عبادت سراسر کالیفرنیا به بازگشایی تا زمانی که شرایط خاصی در حال اجرا برای جلوگیری از coronavirus از گسترش.

کلیساها نیاز به محدود کردن حضور و غیاب به 25 درصد از یک ساختمان ظرفیت و یا هیچ بیش از 100 نفر بسته است که پایین تر با توجه به انتشار اخبار صادر شده توسط آژانس دولتی دوشنبه.

"این هدایت نمی کند متعهد و ملتزم مکان عبادت به سر فرد در فعالیت" بیانیه ای گفت:. "بیشتر از آن است که به شدت توصیه می شود که مکان عبادت در ادامه به منظور تسهیل در ارائه خدمات از راه دور و دیگر فعالیت های مرتبط برای کسانی که آسیب پذیر هستند به COVID-19 از جمله افراد مسن و کسانی که با شرکت morbidities. حتی با پایبندی به فیزیکی, فاصله, برگزاری در یک جماعت تنظیمات مختلف خانواده ها به عمل شخصی ایمان حمل نسبتا در معرض خطر بالاتر به صورت گسترده انتقال COVID-19 ویروس و ممکن است در نتیجه افزایش نرخ عفونت بستری و مرگ به ویژه در میان بیشتر جمعیت های آسیب پذیر."

شرایط منوط به تایید توسط فردی شهرستانهای استان است. در صورت تصویب این محدودیت را برای 21 روز در یک شهرستان صلاحیت قبل از دولت در بخش بهداشت و درمان انجام یک بررسی از محدودیت.

Pandemic: در اینجا ماسک, اجتماعی, فاصله, قوانین در هر کویر شهرستان

همه گیر: Riverside County آخرین اعداد و نقشه از coronavirus موارد

با توجه به وزارت بهداشت دولت دیگر دستورالعمل شامل اما نه محدود به:

  • ایجاد و پیاده سازی یک COVID-19 طرح پیشگیری و آموزش کارکنان و انجام منظم ارزیابی انطباق
  • آموزش کارکنان و داوطلبان در COVID-19 اثرات و پیشگیری است.
  • مجموعه فیزیکی فاصله دستورالعمل و اجرای تمیز کردن و ضد عفونی از پروتکل های.
  • بستن یا محدود کردن زمینه های مشترک که در آن مردم به احتمال زیاد به جمع و ارتباط برقرار کردن.
  • نزدیک مکان عبادت برای ملاقات خارج از برنامه ریزی خدمات و جلسات در هر زمان ممکن است.
  • توصیه کارکنان و مهمانان سایش پوشش صورت و غربالگری کارکنان برای دما و علائم در آغاز شیفت.
  • تنظیم پارامترهای اطراف و یا در نظر گرفتن از بین بردن آواز و قرائت.

کلیساها و خانه های دیگر از عبادت دستور داده شد به روی عموم بسته شده در مارس 19. خدمات مجازی جای گرفته اند در سراسر کالیفرنیا در حالی که سایت های دیگر داشته اند drive-up از جمله در عید پاک یکشنبه.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom هفته گذشته گفت که دولت را موضوع دستورالعمل توسط دوشنبه با وجود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار که آنها مجاز به بازگشایی بلافاصله به صورت حضوری خدمات.

Newsom گفت: دولت شده است "کار با ایمان جامعه برای پیشبرد تلاش ها برای شروع به قرار دادن دستورالعمل ها و فرآیندها و به (حمایت از) بهداشت و ایمنی از عبادت و محله های کشیش نشین."

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید colin.atagi@desertsun.com و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

CNS باعث شد برای این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب