اساس استخر بادی

فراموش نکنید که با کلیک روی تصویر یا دکمه هر آیتم، میتوانید تصاویر و اطلاعات بیشتری را درباره محصول به دست بی

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

فراموش نکنید که با کلیک روی تصویر یا دکمه هر آیتم، میتوانید تصاویر و اطلاعات بیشتری را درباره محصول به دست بیاورید. اصولا کمپانی های مختلف برای طراحی و تولید استخرهای بادی از مواد PVC بهره می گیرند که هم سبک و منعطف است و هم به راحتی در صورت سوراخ شدن و یا هرگونه عیب و نقص دیگری قابل تعمیر است. 1. با گرم تر شدن هوا، استخر بادی به یکی از وسایل مفید در منزل تبدیل می شود که هم بچه ها را سرگرم می کند و هم خنک نگه می دارد. استخر بادی اینتکس : محصولاتی بادی هستند که از جنس لاستیکی پی وی سی (pvc) ساخته شده انواع و اشکال بسیار متنوعی دارند . ریزجلبکهای مختلفی که در سامانههای باز یا بسته رشد میکنند در حال آزمایش هستند از جمله برخی از سامانههایی که میتوانند در سایتهای متروک (brownfield) و بیابانی راه اندازی شوند. درست است که عمق این استخرها آنقدر زیاد نیست اما شاید فقط ده بیست سانتی متر آب کافی باشد تا کودک در معرض خطر خفگی قرار بگیرد. Th is artic le has be᠎en cre ated  wi th GSA Conte​nt Gener at or D᠎em ov​ersion!

امروزه خوشبختانه کمپانی های گوناگونی از جمله برند اینتکس در عرصه تولید استخرهایی کاملا سبک و بصورت بادی وارد شده اند و تاکنون استخرهای بادی مناسبی برای کودکان و همچنین بزرگسالان طراحی کرده اند که با استقبال خوبی نیز از سوی عموم خریداران همراه شده است؛ حال لیست بیست قصد دارد تا در این مطلب شما را با راهنمای خرید استخر بادی مناسب آشنا نماید. این گونه از منبع انرژی دربرابر سوختهای فسیلی قرار دارد که بسیار سریعتر از تجدید مصرف میشوند. برخی از استخرهای بادی دارای پمپ برقی هستند و مطمئناً پمپ های برقی ساده ترین راه برای باد کردن آنها هستند. با توجه به ساختار بادی که این محصولات دارند با استفاده از پمپ های باد می توانید با سرعت بیشتری محصول خود را راه اندازی کنید . برای این منظور بهتر است در هنگام خرید این نوع از تجهیزات تفریحی حتما به تعداد نفراتی که قرار است از آن استفاده کنند، توجه داشته باشید و متناسب با جمعیت خانواده و یا دوستان خود اقدام به خرید یک استخر بادی بزرگ و یا کوچک نمایید. منتها بهتر است شما همیشه به فکر خرید محصولی باشید که هم قیمت آن متناسب با میزان بودجه شما باشد و هم اینکه کاملا بتواند نیاز شما مرتفع سازد.

این محصولات کاملا تفریحی بوده و نمونه های بسیار بزرگی از این محصولات که با نام استخر بادی ایزی ست شناخته می شوند مناسب برای شنا نیز می باشند . قرار نیست بچه ها در این استخر شنا یاد بگیرند. همچنین بد نیست این نکته را نیز در نظر داشته باشید که استخرهای بادی در ۳ شکل کلی: مربعی، مستطیلی و همچنین دایره ای اصولا طراحی می شوند و شما بایستی با توجه به فضای مورد نظرتان در خانه و یا محیط کاربری خود، اقدام به خرید یک کدام از این شکل ها نمایید. برخی از بالکن ها به گونه ای طراحی کرد که وزن یک استخر بادی پر از آب را تحمل کند، اما این خیلی معمول نیست. استخر بادی یکی از محصولات پرطرفدار است که دارای بدنهای باد شونده میباشد که مناسب استفاده در باغ، خانه و یا هر محیط دیگری میباشد و در مدلهای مختلفی تهیه و تولید شده است. ​Art icle w as c᠎re at ed by G SA Content Gener᠎ator Demoversion!

گزینه های دیگر شما یک پمپ دستی، مانند پمپ باد دوچرخه یا دمیدن در آن است که ما آن را توصیه نمی کنیم. اصطلاح «انرژی دریایی» هم انرژی موج را شامل میشود - که انرژی حاصل از امواج سطحی است، و هم انرژی جزر و مدی را در بر میگیرد- که انرژی حاصل از انرژی جنبشی توده بزرگ آب در حال حرکت است. تنها بخش بنا که در محل ساخت سازه احداث میشود هسته آن است. با این حال، مطمئن شوید که مواد استخر می تواند در برابر هر گونه مواد شیمیایی که تصمیم به استفاده از آن دارید مقاومت کند. مزارع شناور مقاوم در برابر آب شور نیز برای استفاده در اقیانوس ساخته شدهاند. در صورت نصب استخر بادی بر روی سطح بتنی، توصیه می شود از یک پارچه زمینی برای محافظت از آستر استخر در برابر سایش و آسیب استفاده کنید. چه مدت می توانید آب را در یک استخر بادی نگه داشت؟ در سال ۲۰۱۱، آژانس بینالمللی انرژی اذعان داشت که «توسعه فناوریهای انرژی خورشیدی مقرون به صرفه، تمیز و پایانناپذیر، منافع طولانی مدتی خواهد داشت. مدت زمان ماندگاری آنها به عوامل مختلفی بستگی دارد، اما پاسخ ساده این است که استخرهای بادی 2-4 سال و انواع اسکلت فلزی بین 4-8 سال دوام خواهند داشت.

آخرین مطالب