آیا زنان مدیران بهتری در مبارزه با کروناویروس? آن را پیچیده است.

آنگلا مرکل صدر اعظم او آغاز شد مارس 18 سخنرانی به مردم آلمان با اذعان درد خود را. "Coronavirus در حال حاضر به

توسط NEWSOULS در 2 خرداد 1399

آنگلا مرکل صدر اعظم او آغاز شد مارس 18 سخنرانی به مردم آلمان با اذعان درد خود را.

"Coronavirus در حال حاضر به طور چشمگیری در حال تغییر زندگی ما," او گفت:. "درک ما را از حالت عادی از زندگی اجتماعی با هم — همه این است که در حال آزمایش به عنوان قبل از هرگز."

سپس او به نام در آلمان به کار با هم به نگه داشتن هر یک از دیگر امن است.

"من قویا معتقدم که ما را مدیریت خواهد کرد این کار اگر همه شهروندان آن را به عنوان وظیفه خود" مرکل گفت. "این جدی است. آن را به طور جدی."

در ضمن در حدود همان زمان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود سرزنش رسانه ها و دموکرات ها برای overhyping این "وضعیت" امیدوار است که این مشکل را "دور" و trumpeting خود را از عملکرد خود در برخورد با این بحران در حالی که با استفاده از یک نژادپرست نام برای coronavirus. در مارس 18 همان روز مرکل به او گفتار او افتخار "من همیشه درمان چینی ویروس بسیار جدی و انجام یک کار بسیار خوب از آغاز است."

وجود دارد البته تفاوت های بسیاری بین مرکل و مغلوب ساختن پیشی جستن — برای مثال او یک روت دانشمند در حالی که او تا به حمایت تزریق مواد ضد عفونی کننده — اما یکی به طور خاص ایستاده بود به بسیاری از مفسران در هفته های اخیر: جنسیت خود را.

در واقع رهبران زن در سراسر جهان از مرکل به Jacinda protocol wine studio نیوزیلند به Tsai و نشستند ون از تایوان را به دست آورد ستایش خود را برای دست زدن به بحران است. آنها همراه با زنان دیگر در قدرت در سراسر جهان نه تنها در ارتباط برقرار کردن به طور موثر با موکلین خود در طول یک بی سابقه ای بهداشت عمومی فاجعه — آنها همچنین در پاسخ به سرعت و قاطعانه مدیریت برای حفظ مورد شمارش و مرگ و میر در کشور خود کمتر از کسانی که از همسایگان خود است. آلمان تا به حال حدود یک چهارم به عنوان بسیاری از مرگ و میر به فرانسه که از اواخر ماه آوریل هر چند هر دو کشور شد ضربه سخت توسط ویروس.

زنان رهبران ممکن است برخی از صفات است که آنها را به خصوص به خوبی آماده شده برای این لحظه برخی از کارشناسان می گویند. برای مثال آنها صورت نمی همان فشار به نظر می رسد hypermasculine و سخت در مواجهه با این بیماری همه گیر — فشار است که ممکن است درایو تهمت و دیگر نر از رهبران مانند رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro به تطهیر جدی بودن تهدید. "مردان قطعا در حال رفتن به بیش از یک ضربه اگر آنها به عنوان ضعیف در یک زمان مثل این" در حالی که زنان ممکن است در صورت کمتر قضاوت اگر آنها اعتراف خود و دیگران آسیب پذیری به این ویروس تماس گرفته و در ترکیبات آنها برای کمک, Farida Jalalzai, یک استاد علوم سیاسی که مطالعات زنان رهبران گفت: Vox.

در همان زمان کارشناسان هشدار می دهند که رهبران زنان مانند زنان رای دهندگان ندارد یکپارچه. برخی از زنان سران دولت مانند هنگ کنگ اجرایی کری لام انتقاد شده است و برای اداره خود از این بیماری همه گیر. و در درون ما سیاستمداران' رویکرد به بحران ممکن است تحت تاثیر قرار بیشتر توسط حزب خود را از جنس خود کلی Dittmar استادیار علوم سیاسی و محقق در مرکز زنان آمریکایی و سیاست گفت: Vox.

برای مثال در حالی که به لیبریا گرچن Whitmer میشیگان است اعمال محدودیت های سخت برای مبارزه با این ویروس در دولت (و خشم برخی از محافظه کاران برای انجام این کار) جمهوری خواه Govs. کی Ivey آلاباما و کریستی Noem از داکوتای جنوبی هستند "در میان فرمانداران که بسته همه چیز را," Dittmar گفت.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer مواجه شده است و از خشم محافظه کاران برای پاسخ به کوروناویروس.
لایحه Pugliano/گتی ایماژ

و در حالی که با موفقیت از مقامات در مدیریت این بیماری همه گیر است که ارزش شناخت در یک جهان که در آن اکثریت رهبران سیاسی در طول تاریخ شده است مرد — و در نهایت می تواند به تقویت یک جنبش در سراسر جهان نسبت به قرار دادن بیشتر زنان در موقعیت قدرت — تمرکز بر جنسيت به محرومیت از عوامل دیگر نیز می تواند اثر نگه داشتن زنان به یک استاندارد بالاتر از مردان است.

ساخت تعمیم است که زنان همیشه بهتر است در دست زدن به بحران مانند coronavirus اجرا می شود خطر ابتلا به اصل تنظیم یک دام برای رهبران زن — آنها در حال انتظار برای انجام بهتر از مردان تا زمانی که آنها آن را فقط به کسب و کار به عنوان معمول است. و زمانی که آنها را اجرا به مشکل آن است که آیا با این بیماری همه گیر و یا برخی از دیگر چالش "به انتقاد از آنها ممکن است بیشتر" Dittmar گفت: "از آنجا که انتظار مجموعه این است که آنها قرار بود بهتر از این بچه ها."

وجود دارد چند مطمئن شوید که داستان های موفقیت در میان یک بیماری همه گیر است که سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که به مراتب بیش از. ممکن است علائم 20 بزرگترین روزانه افزایش جهانی موارد پس از وقوع آغاز شد.

اما بسیاری از کشورها به رهبری توسط زنان انجام می شود و زمانی که آن را به می آید حاوی ویروس و کاهش آن اثرات مخرب. آلمان به عنوان مثال تا به حال بسیار پایین تر مرگ و میر از بریتانیا, فرانسه, ایتالیا, اسپانیا و یا به عنوان آماندا Taub در گزارش نیویورک تایمز. بخشی از دلیل این است که یک تست جامع برنامه که آلمان نورد اوایل زمانی که ما هنوز عقب مانده به مراتب پشت در تست شهروندان خود Vox را تنها کربی گزارش شده است. مرکل همچنین همکاری نزدیک با مقامات آلمان در 16 ایالت در مستند پروتکل های.

صدراعظم سابق تحقیقات دانشمند نیز بوده است ستایش برای او روشن و ارتباط موثر با کشور و جهان است. او در مارس 18 سخنرانی "بود و مستقیم و صادقانه و searingly همدلانه" جاستین دیویدسون نوشت و در مجله نیویورک. "او گذاشته برهنه نه فقط تست همه ما چهره بلکه آرامش است که رهبری ارائه می کنند." دیویدسون تیتر: "رهبر جهان آزاد می دهد گفتار و او به ناخن آن است."

در ضمن نیوزیلند در حال حاضر یکی از معدود کشورهایی در جهان است که اساسا حذف coronavirus گسترش و نه صرفا کنترل آن. Protocol wine studio نخست وزیر ریاست زودهنگام و تهاجمی مستند زمانی که کشور جزیره هنوز هم تا به حال تعداد بسیار کمی از موارد و با تشکر از کسانی که تلاش های کسب و کار و مدارس در حال حاضر بازگشایی بدون انواع خطرات وحشتناک و تجارت آف دیده می شود در ما — حداقل در حال حاضر.

Protocol wine studio نیز صحبت به طور مستقیم و تنگاتنگی به زلاند نو در طول بحران. پس از این کشور شروع آن مستند در ماه مارس نخست وزیر "خطاب به ملت از طریق یک بازی گاه به گاه Facebook Live session او انجام بر روی تلفن خود را پس از قرار دادن کودک نو پا خود را به" Taub گزارش شده است. "لباس پوشیدن و در یک گرم و نرم به دنبال سرعت باد او empathized با شهروندان نگرانی و ارائه عذر خواهی به هر کسی که مبهوت شدم یا احساس خطر توسط اورژانس هشدار اعلام کرد که این مستند ،

او نیز گرفته می شود درد به اطمینان این کشور کودکان ساخت یک اطلاعیه در ماه آوریل که دو دندان پری و عید پاک اسم حیوان دست اموز ضروری کارگران است. مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل, شده مخالف, اطمینان بخش, گفتن آمریکایی ها که بیشتر بیماری و مرگ هستند لازم است به منظور رسیدن به اقتصاد پررونق دوباره.

"برخی از مردم تحت تاثیر قرار? بله او گفت:" در یک رویداد در اوایل ممکن است. "برخی از مردم شود بد است ؟ بله. اما ما باید به کشور ما باز شده و ما باید آن را باز کنید به زودی."

تایوان در همین حال شده است قادر به مهار این ویروس از طریق تهاجمی تست ردیابی و جداسازی بدون توسل به ملی مستند, Taub گزارش شده است. این کشور عمل سریع و شروع به تست در دسامبر 31, جیسون وانگ مدیر مرکز سیاست, نتایج و پیشگیری در دانشگاه استنفورد گفت: Vox در ماه مارس است. و به طور منظم دولت در کنفرانس های مطبوعاتی اطلاع رسانی به شهروندان در مورد این ویروس باعث جلوگیری از سراسر کشور وحشت وانگ گفت.

در همین حال برخی از نر رهبران باید به طور فعال به گسترش دروغ و تشویق دیگران برای دست انداختن بهداشت عمومی قوانین. برزیل Bolsonaro برای مثال به تازگی مطرح شده برای عکس ها با کودکان در نقض اجتماعی-فاصله دستورالعمل. او همچنین به دروغ ادعا کرد که در ماه آوریل که سازمان بهداشت جهانی و یک منبع جهانی از اطلاعات و راهنمایی در مورد Covid-19 تشویق کودکان به جلق زدن.

تایوان Tsai بود که فقط افتتاح, برای دومین دوره ریاست جمهوری, در حال حاضر برخوردار از تایید رتبه 61 درصد تمام زمان بالا و بالاتر از 54 درصد پس از انتخاب مجدد در ماه ژانویه Austin وانگ, یک استاد علوم سیاسی که مطالعات تایوان سیاست گفت: Vox در ایمیل. این افزایش می توان به او دست زدن به همه گیر, او گفت:.

رئیس جمهور تایوان Tsai و نشستند ون اتحاد تمام زمان بالا تصویب امتیاز در بخش های بزرگ به دلیل دست زدن به این بیماری همه گیر کوروناویروس.
ولید Berrazeg/SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images

آنها به تنهایی نیست — زنان دیگر رهبران در سراسر جهان مانند ارنا سلبرگ نخست وزیر نروژ و نخست وزیر Sanna مارین فنلاند نیز ستایش خود را برای پاسخ به Covid-19 بحران است.

"از آلمان به نیوزلند و دانمارک به تایوان, زنان موفق شده اند coronavirus بحران با اعتماد بنفس," جان هنلی و النور Ainge Roy نوشت: در گاردین در ماه آوریل است. "مقدار زیادی از کشورها با رهبران ویتنام, جمهوری چک و یونان و استرالیا نیز به خوبی انجام می شود. اما چند با رهبران زن بد انجام می شود."

در ضمن در ایالات متحده زنان رهبران مانند Whitmer و شهردار شیکاگو لری Lightfoot نیز مورد ستایش قرار داد برای پاسخ های خود را به عنوان به خوبی به عنوان خود را برای ارتباط با مردم آمریکا است.

Whitmer شده است فوق العاده احساسی فرانک در بیانیه های عمومی در اطراف این ویروس گفت: "او سوخته را به یک تصمیم خاص" و یا "قلب او را شکسته است," تریسی Sefl یک استراتژیست دموکرات گفت: Vox در یک مارس ، "او با فراخوانی احساسات و عواطف از کار در راه است که تهمت نمی ممکن است قادر می سازد که آن را از همه بیشتر از یک کنتراست برای دیدن یک فرماندار انجام این کار است."

بسیاری از عوامل رفتن به هر گونه تجربه کشور با coronavirus کارشناسان هشدار می دهند. تایوان و نیوزیلند به عنوان مثال کشورهای کوچک که در آن اقدامات مانند تست و مرز تعطیلی آسان تر به پیاده سازی از آنها خواهد بود در بزرگتر ملل Jalalzai گفت.

هنوز رهبران زن ممکن است راه می رفت به بحران فعلی را با چند مزیت بیش از مردان است. در برخی موارد مرد رهبران به نظر می رسد به احساس نیاز به نظر می رسد "فوق العاده مردانه و فوق العاده قوی و انعطاف ناپذیر" در این صورت همه گیر Jalalzai گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال بارها تأکید کرد که او در کنترل Covid-19 بحران و در زمان تلاش کرده است تا نشان دهد که کنترل در راه است که هر دو خلاف بهداشت عمومی مشاوره و تنظیم یک آسیب رساندن به سابقه بود و زمانی که او غفلت به پوشیدن ماسک در ظاهر عمومی و یا مذاکرات در مورد مصرف هیدروکسی کلروکین یک داروی است که هیچ سود ثابت در برابر Covid-19 را نگه دارید و از آلوده شدن با این ویروس.

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio ستایش شده است برای پاسخ به کروناویروس همه گیر در کشور است.
دوم توماس - استخر/گتی ایماژ

زنان ممکن است کمتر احساس نیاز به زندگی می کنند تا انتظارات از مدیریت بحران که ریشه در سنتی — حتی سمی — مردانگی. در عوض آنها ممکن است احساس راحتی بیشتری ارسال انواع پیام های همدلی و جمعی از پشتیبانی که لازم است به شهروندان خود به شرایط دشوار و طاقت فرسا محدودیت برای همه. رهبران زنان ممکن است قادر به گفتن چیزهایی مانند "این یک زمان است که ما نیاز به گرد هم می آیند و ما نیاز به مراقبت از یک دیگر" Jalalzai گفت. "شاید آنها اجازه داده است که دلیل آن را بیشتر در همراهی با کسانی که مفاهیم سنتی از آنچه که یک زن رهبر را به جدول به ارمغان بیاورد."

به خصوص در سال های اخیر زنان در دفتر "گسترش انواع صفات و مدارک است که ارزش دارد در اجرایی رهبری" Dittmar گفت. به عنوان زنان "آنها در حال حاضر مختل تصویر" از آنچه یک رهبر به نظر می رسد. "به طوری که آنها گسترش مفاهیم رهبری آنها ممکن را در این صفات و خصوصیات است که متاسفانه نیست ارزش قبلا اما ممکن است واقعا مفید در یک لحظه مثل این" Dittmar توضیح داد.

زنان همچنین ممکن است به جدول به ارمغان بیاورد تجربه زندگی است که می تواند در اطلاع رسانی خود را در واکنش به یک بحران مانند همه گیر است که در آن زنان با آن مواجه اند اکثریت زیان کار و اکثریت را ضروری کارگران در خط مقدم. رئیس پزشکی اجرایی میشیگان دکتر Joneigh خلدون یک زن است که آوازی در مورد نامتناسب تاثیر Covid-19 در جوامع رنگ در دولت Dittmar اشاره کرد. "او می آید و از این منظر است که متفاوت از سنتی به نوعی پسر" Dittmar گفت.

و به طور کلی زنان و زنان از رنگ خاص ممکن است بیشتر هماهنگ به نامتناسب تاثیر این ویروس در جوامع به حاشیه رانده شده نسبت به افرادی که هرگز تا به حال به فکر می کنم در مورد به حاشیه رانده قبل از. "اگر شما کسی بوده است یا بخشی از آن گروه به حاشیه رانده شده و یا تجربه همه چیز را در راه های مختلف شما ممکن است کمتر احتمال دارد به افزایش است که به عنوان یک نگرانی" Dittmar گفت.

با وجود این مزیت است که برخی از رهبران زنان ممکن است در این لحظه, این مهم است که توجه داشته باشید که وجود دارد خیلی بیشتر در محل کار در یک سیاستمدار پاسخ به همه گیر از جنس خود را به تنهایی.

برای مثال در حالی که Whitmer عمل کرده است به شدت برای جلوگیری از گسترش ویروس در میشیگان صدور محدودیت های دقیق که موجب تظاهرات زنان فرمانداران که خواهان گرفته اند یک رویکرد متفاوت است. آلاباما Ivey, برای مثال, اجازه او دولت stay-at-home منظور منقضی روز 30 آوریل با فروشگاه های خرده فروشی بازگشایی — موارد coronavirus در دولت باید صعود پس از آن. داکوتای جنوبی Noem هرگز اجرا stay-at-home منظور در وهله اول. و رژیم صهیونیستی است. کیم رینولدز آیوا شروع بازگشایی دولت خود را در مارس 1, حتی به عنوان موارد همچنان به صعود.

در علاوه بر این به هر تاثیر جنسیت خود را ممکن است بیش از خود حکومت این رهبران "نیز در برخورد با هر دو خود را ایدئولوژی در مورد دخالت دولت و همچنین فشار چرا که آنها یک رئیس جمهور و رئیس حزب که تداوم نمایش های مختلف از این لحظه" Dittmar گفت. "حتی در این لحظه از بحران, ما باید به رسمیت شناختن است که انتخاب رهبران به طور خاص انتخاب شده توسط پارتیزان و مطلع هستند و با تعصب خود را."

سیاست به احتمال زیاد تحت تاثیر قرار coronavirus پاسخ از رهبران زنان در خارج از کشور, بیش از حد. هنگ کنگ لام انتقاد قرار گرفته بود برای اینکه آهسته به بستن گذرگاه های مرزی به عنوان مورد شمارش رشد با برخی از گفته او اقدام از احترام به چین ایلین یو گزارش شده در Vox. او تنها دستور قرنطینه برای مسافران پس از پزشکی کارگران در ادامه اعتصاب.

و اگر ما تمرکز بیش از حد بر جنسیت به عنوان یک پیش بینی کننده موفقیت در دست زدن به coronavirus "ما در معرض خطر تداوم بالاتر نوار و یا یک استاندارد بالاتر که زنان برگزار می شود به عنوان رهبران" Dittmar گفت. زمانی که رهبران زن دیده می شوند که بیشتر اخلاقی از مردان آنها جریمه و شدت بیشتر زمانی که آنها چهره رسوایی او اشاره کرد.

برای Jalalzai توجه در زنان چگونه رهبران در حال دست زدن به coronavirus را می تواند دید بیشتر به نیاز بیشتر برای نمایندگی. در ابتدایی ترین سطح "مردم در حال حاضر بیشتر آگاه از رهبران زنان در سراسر جهان نسبت به آنها شده است شاید قبل از." و به طور کلی او را می بیند بیشتر گفتگو در اطراف زنان در قدرت است. "ما در این نقطه که در آن ما سوال وضعیت موجود و ما سوال سیاست به طور معمول ما آگاه هستند از چه جنسیتی ارائه موانع و درست نیست که دیگر" Jalalzai گفت.

اما این هم درست است که زن و سران دولت هنوز دیده می شود به عنوان یک پدیده در سراسر جهان Jalalzai اضافه شده است. و آنها هنوز هم دیده می شود به عنوان نمایندگان برای جنسیت خود را در راه است که مردان نیست. اگر آنها تلو تلو خوردن آنها ممکن برگزار شد تا به عنوان نمونه هایی از ناتوانی یک زن به حکومت — چیزی که هرگز اتفاق می افتد با مردان است.

Jalalzai به عنوان مثال در برزیل: "Bolsonaro وحشتناک است رئیس جمهور و هر تصمیم او به نظر می رسد ساخت وقتی که می آید به Covid بد است," او گفت:. "آیا این معنی است که پایین خط برزیل خواهد بود مردد به رای دادن برای یک مرد جمهور؟"

برای زنان "می توان آن را مفید به تازگی بسته به شرایط" Jalalzai گفت. "اما می توان آن را سودمند بود و به تازگی اگر تصمیم گیری است که شما را نه به نحوی کامل است."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب