دو سنت لوئیس " بزرگترین شرکت های Fleecing امریکا ؟

رابرت استنلی تماس پسرش Payton "چند میلیون دلار است." قبل از Payton بود و حتی به دنیا آمد او یک سکته مغزی در رح

توسط NEWSOULS در 25 تیر 1399

رابرت استنلی تماس پسرش Payton "چند میلیون دلار است." قبل از Payton بود و حتی به دنیا آمد او یک سکته مغزی در رحم مادر خود در طول سه ماهه سوم. در دو ماه او شروع به داشتن تشنج در زمان بیش از 100 در یک روز. او تا به حال یک بخشی از مغز او برداشته می شود. امروز در سن پنج سالگی او نیاز به یک تنفس تخصصی درمان و نمی تواند راه برود. خانواده باعث می شود به طور منظم سفر از خانه خود را در Vinita, اوکلاهما به ممفیس " LeBonheur بیمارستان کودکان است که به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده مغز و اعصاب اطفال و است مراقبت. استنلی کار کرده دو شغل به طوری که Payton مادر استفانی می توانید در خانه بمانند ، Payton نیاز به 30 داروها هر روز که بسیاری از هزینه در stanley's عبارت "بسیار احمقانه" مقدار زیادی از پول.

من به نام استنلی ماه گذشته به بحث در مورد هزینه یک داروی خاص است. Acthar تزریقی مواد مخدر تولید شده توسط St. Louis-بر اساس Mallinckrodt و دارویی مورد استفاده در درمان اسپاسم شیرخواران. Payton در آن به مدت هشت ماه در سال 2015 است. نا امید با کودکان, مراقبت از آنها در بر داشت در اوکلاهما که در آن پزشکان تا به حال تشخیص داده Payton خانواده ساخته شده بود اولین سفر خود به LeBonheur. پزشکان وجود دارد تشخیص داده Payton با اسپاسم شیرخواران و تجویز Acthar. و با وجود این مناجات از بالا-هزینه داروها است که مقرر شده است به Payton در طول سال های شوک دشنه آمد که با Acthar هنوز چوب در استنلی حافظه.

"من شنیده ام در مورد قیمت وقتی که من رفتم برای رفتن انتخاب کنید تا دارو. من از نماینده آن شب 'چقدر این مسائل است؟'"

این نماینده پاسخ: "پنجاه هزار دلار در یک ویال."

"من تا به حال در مورد یک حمله قلبی" استنلی به من گفت.

استاندارد Acthar درمان طول می کشد یک ماه و نیاز به دو تا سه ویال. Payton به پایان رسید تا بودن مواد مخدر برای هشت هفته.

خوشبختانه خانواده را تحت پوشش بیمه درمان, هر چند آن را به پایان رسید تا بودن بی اثر برای Payton که تا به حال در نهایت باید بخشی از مغز او برداشته می شود و به منظور درمان تشنج. حداقل آنها تا به حال ورشکست شده توسط Acthar.

اما کسی تا به حال به پرداخت هزینه برای آن دسته از $50,000 ویال. و حدود یک سال پس از استنلی برای اولین بار شنیده Acthar آن نیز به توجه لری Morrissey سپس شهردار Rockford Illinois. مانند استنلی Morrissey نمی تواند بر این باورند که قیمت. بر خلاف استنلی Morrissey شهر در واقع تا به حال پرداخت.

راکفورد شهرستان از حدود 150000 نفر در 90 کیلومتری غرب شیکاگو است. مانند بسیاری از میانه شهر از آن رنج می برد از جرم و جنایت کاهش جمعیتی و یک تصویر مشکل گاهی اوقات رتبه بندی بالا در آن برانگیزی تحقیق "بدترین مکان برای زندگی" مقالات است. Morrissey یک دموکرات انتخاب شد در دستور کار صرفه جویی در هزینه و بهبود زیرساخت ها است. یکی از این طرح صرفه جویی در هزینه بود برای پیدا کردن دقیقا چه مقدار که بودجه خود را طرح بهداشتی برای کارگران شهرداری شد و هزینه های مراقبت های بهداشتی. در سال 2016 حسابرسان متوجه چیزی غیر معمول: سال گذشته این شهر با صرف نزدیک به نیم میلیون دلار در یک دارو به نام Acthar. تنها دو نفر در این شهر طرح بهداشتی در زمان تزریقی مواد مخدر و بین آنها صورت گرفت و در مجموع از نه ویال. که بیرون آمد و به بیش از $54,000 یک ویال.

"این بودجه ای که می توانست به کارگردانی عمومی زیرساخت های توسعه اقتصادی و یا جرم و جنایت کاهش" Rockford سخنگوی لورا ماهر می گوید. "[نیم میلیون] معادل حدود پنج افسر پلیس در سال است."

در سال 2000 یک ویال از Acthar فروش فقط برای $40. دو-دهه-داستان چگونه این دارو شاهد افزایش قیمت آن از 40 دلار به $54,000 سرند با اتهامات رشوه ناقص بازاریابی و "تیره اتحاد" بین یک تولید کننده مواد مخدر و امریکا بزرگترین سود داروخانه مدیر. کلید داستان دو سنت لوئیس " بزرگترین شرکت های.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Robert and Stephanie Stanley with their “multi-millionaire man” Payton. - COURTESY STANLEY FAMILY
  • حسن نیت ارائه میدهد استنلی خانواده
  • رابرت و استفانی استنلی با "چند مرد میلیونر" Payton.

در سال 2017 راکفورد واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر مواد مخدر را تولید St. Louis-بر اساس Mallinckrodt و دارو توزیع کننده انحصاری اسکریپت اکسپرس که مقر آن در سنت لوئیس. راکفورد کت و شلوار متهم این دو شرکت از تبانی به طور مصنوعی افزایش قیمت مواد مخدر است. آن را نیز متهم Mallinckrodt از اصل پرداخت پزشکان به تجویز Acthar حتی زمانی که ارزان تر و مناسب تر از مواد مخدر در دسترس بود.

این RFT رسیده به Mallinckrodt و اسکریپت اکسپرس برای نظر. نمایندگان از هر دو نهاد پاسخ داد که آنها نمی توانند در انتظار دادخواهی نظر.

ایالات متحده دادرس قاضی Iain D. جانستون که دست زدن به اوایل بخشی از راکفورد مورد نوشت: در پیش از محاکمه نظر "این مسائل در معرض خطر در این موارد در حال بزرگ ... [T]او مقدار بالقوه در بحث فوق العاده است. این موارد شامل اخاذی با تهدید و ضد تراست ادعا می کند که اگر موفق می تواند منجر به آسیب بزرگ جوایز. امروز حقوقی بومی هستند 'شرط بندی شرکت' موارد است."

از یک خوک غده به 6 میلیارد دلار شرکت

Acthar نام تجاری برای این به طور طبیعی اتفاق می افتد فیبرینوژن (ACTH). در 1940s پزشک فیلیپ Hench و شیمیدان ادوارد کندال کشف آن می تواند استخراج شده از غده هیپوفیز از یک خوک (معمولا پس از استراحت از خوک بوده است butchered برای گوشت) و تزریق به یک انسان است. ACTH باعث می شود انسان برای ایجاد بیشتر کورتون که التهاب را کاهش می دهد و برای دهه Hench و کندال کشف شگفتی های کار کرده برای افرادی که دچار آرتریت روماتوئید. دو مرد بعد برنده جایزه نوبل در فیزیولوژی یا پزشکی برای کار خود را.

اما به عنوان دهه گذشته پیشرفت در پزشکی منجر به دیگر درمان ضد التهابی مانند پردنيزون که می توان به تولید ارزان و نمی آیند با اجتناب ناپذیر ردیابی ناخالصی است که استخراج شده از یک خوک غده همراه با ACTH.

توسط 1990s ACTH دیگر درمان ارجح برای هر چیزی جز اسپاسم شیرخواران و یا یک شکل از صرع است که به نادر به عنوان آن جدی است.

متخصص مغز و اعصاب کودکان جیم Wheless به من گفت که وجود دارد حدود 2000 مورد جدید از یک سال است. "اگر این بچه ها هستند و عدم درمان به موقع با دارو موثر پس از آن تقریبا همه آنها را در رفتن به قابل توجهی, اختلال روانی," او گفت:.

Wheless اضافه شده که وقتی که می آید به درمان است که واقعا وجود دارد تنها دو مورد تایید FDA داروها و از آن دو Acthar شده است به وضوح نشان داده می شود برتر با یک اثر نرخ حدود 90 درصد است.

"اگر آن فرزند یا نوه خود را و من نشسته در سراسر جدول گفت:" گوش اگر ما نمی پرش بر این و به طور موثر درمان این کودک است که احتمالا رفتن به داشت روان, چالش های بقیه عمر خود را. وجود دارد تنها دو دارو و این یکی بهتر کار می کند — چه چیزی می خواهید به انجام?'" Wheless گفت. "شما می توانید حدس بزنید چه بیشتر خانواده ها در حال رفتن به برای انتخاب کردن است."

Wheless افزود: "در حال حاضر اگر من به شما بگویم که ایده آل دارو بسیار گران قیمت شما باید برای وام مسکن خانه خود را ؟ و یا که شما نمی توانید یک خانه؟"

اما تنها یک ویال از Acthar نیست همیشه هزینه بیش از یک پرداخت در شروع صفحه اصلی.

در 1990s Acthar محصول Aventis پارس تنها شرکت تولید ACTH از هر نوع. در آن زمان یک ویال از Acthar از Aventis هزینه در حدود $40 و پایین بروز اسپاسم شیرخواران همراه با قیمت پایین به این معنا بود که Aventis از دست پول در مواد مخدر است. آنها سعی در جلوگیری از تولید آن در 1990s اما متخصصان اطفال مداخله کرد و گفت که بدون Acthar والدین کودکان دچار اسپاسم شیرخواران خواهد بود و بدون مهم درمان است.

در سال 2001 Aventis به فروش می رسد Acthar به کالیفرنیا مبتنی بر Questcor فقط برای $100,000 ساخت Questcor تنها منبع برای خط اول دارو در برابر اسپاسم شیرخواران. این شرکت با استفاده از این انحصار به اصل تنظیم قیمت خود را. درست پس از کسب Questcor افزایش قیمت Acthar از 40 دلار در ویال نزدیک به 800 دلار در ویال. قیمت رشد به طور پیوسته از وجود دارد. در سال 2007 شرکت های بیمه و مدیکر پرداخت شد حدود 2000 دلار در یک ویال.

اما این تنها آغاز راه بود. در سال 2007 همین Bailey شد مدیر عامل شرکت Questcor. بیش از سیزده سال "یک شرکت دارویی" تبدیل شده است که یکی از مواد مخدر به 6 میلیارد دلار کسب و کار.

در طول سال اول بیلی رهبری Questcor زده مقابله با اسکریپت اکسپرس ساخت St. Louis داروخانه مبتنی بر مزایای مدیر توزیع کننده انحصاری Acthar.

بیش از 80 میلیون نفر از دریافت داروهای خود را از طریق اسکریپت اکسپرس یک خرید حجم می دهد که این شرکت قدرت قابل توجهی به مذاکره قیمت های پایین تر از شرکت های دارویی. این شرکت به طور منظم نوشته های با درآمد بیش از 100 میلیارد دلار در سال است.

اما راکفورد کت و شلوار مدعی به دلیل توزیع منحصر به فرد مقابله اسکریپت اکسپرس جوهر با Questcor e-داروخانه تا به حال هیچ انگیزه ای برای مذاکره برای قیمت پایین تر و در نتیجه به انجام این کار نیست.

در ماه های پس از Questcor مقابله با اسکریپت اکسپرس, قیمت Acthar رفت از $2,000 یک ویال برای بیش از $29,000 یک ویال.

اریک Liebler بود یک معاون ارشد رئیس جمهور در Questcor در سراسر زمان اسکریپت اکسپرس معامله است. اگر او نبود که در مقابله با e-داروسازی او ضروری برای شرکت در گفتگو در مورد به طور چشمگیری افزایش قیمت Acthar. او به من گفت که قبل از معامله این شرکت پیش نویس دو طرح برای چگونه آن را افزایش می دهد این دارو را به ارزش.

گزینه یک بود برای انجام بسیاری از تحقیقات در Acthar پیدا کردن جدید برای استفاده از آن و در حالی که انجام بنابراین افزایش قیمت به تدریج در طول چند سال در یک راه متناسب با افزایش تعداد استفاده می کند.

"گزینه دو بود 'اجازه دهید فقط آن را همه در یک بار,'" Liebler گفت. "شما در حال رفتن به دریافت فریاد زد برای افزایش قیمت بدون توجه به آنچه شما انجام, بنابراین رفتن از 1500 دلار تا به $21,000."

Liebler می گوید او توصیه می شود که روش اول انجام آن به تدریج. این شرکت رفت و با دوم به طور چشمگیری افزایش قیمت در کوتاه مدت.

"من به آنها کمک کرد به نوشتن مطبوعاتی, اما پس از آن من استعفا داد و بلافاصله" Liebler گفت. "وجود دارد بسیاری از شرکت های که بازی کرده اند قیمت-افزایش بازی اما من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این در این قدر."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب