پس از دو سال در سایه تپه ملاکی Murrell آماده است تا برای فصل بعد در لا کوئینتا

Andrew L. جان پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 9:38 PM EDT Jul 16, 2020ملاکی Murrell بود در شروع پنج که برنده

توسط NEWSOULS در 27 تیر 1399

ملاکی Murrell بود در شروع پنج که برنده CIF مسابقات قهرمانی بسکتبال در سایه تپه دبیرستان در فوریه. او همچنین یکی از دبیرستان بازیکنان فوتبال بازگشت در Coachella Valley.

اما با دو سال باقی مانده در آن را هنوز مشخص نیست که ورزش خود را شماره 1.

که می تواند مشخص در طول سال تحصیلی آینده است که در حال حاضر لود شده با علامت سوال با توجه به در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر. اضافه کردن به که عدم قطعیت خواهد بود که چگونه او متناسب در لا کوئینتا بالا که در آن او را برای انتقال خود را نهایی سال دوم دبیرستان.

Murrell گفت که این خانواده تصمیم گیری ساخته شده در اطراف عملی است. خانواده اش را در مورد یک بلوک دور از La Quinta بالا و به خاطر راحتی بهتر او گفت که خانواده اش تصمیم گرفت به او انتقال دهید.

"فقط آن را آسان تر برای حمل و نقل" Murrell گفت.

که آیا وجود دارد بیشتر به آن است یا نه, La Quinta بالا ارائه خواهد شد برخی از فرصت های منحصر به فرد برای Murrell در هر دو زمین و چوب جنگلی.

بسکتبال 6-پا-3 Murrell است positionless بازیکن بود که در میان سایه تپه رهبران در مسدود عکس ریباند دزد و کمک در فصل گذشته. او انتظار دارد که برای بازی با دوستانم Gervin برادرزاده NBA به ثمر رساند افسانه George Gervin که مصرف بیش از Blackhawks' بسکتبال برنامه سال پس از کنده کاری خود یاد دبیرستان و کالج بسکتبال حرفه ای.

بیشتر: دانشکده کویر, فوتبال, همه سقوط های ورزشی منتقل ژانویه 2021

بیشتر: اینجا چرا پالم اسپرینگز دبیرستان را نمی خواهد سرخپوستان از آن نام

Gervin می بیند Murrell به عنوان یک استعداد خام که "بازی خواهد کرد بیش از همه دادگاه" قبل از اینکه در نهایت حل و فصل در یکی از دو موقعیت سپاه پاسداران.

"او یک رهگذر یک احساس بزرگ برای بازی" Gervin گفت: از Murrell. "من فکر می کنم برای او یک چیز بزرگ است و توسعه و اعتماد به نفس. من فکر می کنم او در این مجموعه مهارت و اعتماد به نفس و توانایی بیرون رفتن وجود دارد و نه ترس است که بزرگ برای توسعه است."

Murrell گفت که او می خواهم به بازی بسکتبال در کالج است اما هنوز هم باز به امکان بازی فوتبال اگر او بهتر ارائه می دهد. او گفت که اگر او بودند برای مثلا, چند, بخش دوم کمک هزینه تحصیلی ارائه می دهد برای بسکتبال اما یک بخش پیشنهاد من برای فوتبال او احتمالا می خواهم به زمین گزینه است.

اورگان پایان دفاعی جیک Shipley Murrell سابق فوتبال تیمی در سایه تپه می گوید که Murrell خواهد بود هوشمند به نگه داشتن گزینه های خود را باز.

"شده است وجود دارد بحث او در تلاش برای تمرکز بر روی بازی بسکتبال" شیپلی گفت. "اما زمانی که من به او نگاه کنید من یک بازیکن فوتبال راستش اگر او واقعا فوتبال جدی است."

شیپلی اشاره کرد که Murrell به خوبی در ایمنی و cornerback اما صاف کردن تحت سلطه زمانی که او به پایان دفاعی فصل گذشته. او گفت که با Murrell را "فوق العاده بلند, اسلحه," او می تواند بازی بسیار بزرگتر از قد او ممکن است نشان می دهد که او به سرعت از کسی که بسیار کوچکتر است.

او همچنین گفت که Oregon مربیان فوتبال شد به Murrell یک نگاهی از نزدیک وقتی که آنها آمدند به Indio به استخدام شیپلی.

"من می دانم که او واقعا خوب در بسکتبال, اما اگر او قرار می دهد ذهن خود را به آن او می خواهم احتمالا رفتن D-I" شیپلی گفت: از Murrell فوتبال چشم انداز. "او واقعا یک سقف بالا است."

شیپلی افزود: "اگر او مشغول کردم در اتاق وزن او می شود یک دیوانه در خارج از حامی. این چیزی است که من فکر."

که نوع بحث به طور طبیعی دارای La Quinta سر مربی تیم فوتبال پاتریک Rivenes بسیار هیجان زده است.

مانند اصل هر مدرسه دیگر مربی Rivenes است که به سادگی مشتاق در نهایت به عقب بر گردیم بر روی زمینه. با یک بازیکن مثل Murrell پیوستن به این تیم به خوبی می افزاید که به قریب الوقوع هیجان.

"من می دانم که او قطعا به ما کمک کند در هر دو طرف توپ" Rivenes گفت. "آن است که همیشه هیجان انگیز برای دریافت یک ورزشکار است که شما را دیده اند نمایشگاه مهارت در این زمینه است."

آیا Murrell خواهد بود قادر به بازی در یک فصل کامل در هر دو ورزش است که هنوز به تعیین خواهد شد. او را مجبور به نشستن هر بازی در هر CIF-SS انتقال, قوانین, چون خانواده اش زندگی می کند در لا کوئینتا بالا مرزهای. اما اگر شروع به فصل فوتبال رفت و برگشت, از آن خواهد شد به احتمال زیاد تداخل با فصل بسکتبال.

صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد Murrell با تمرکز بر آنچه که او می تواند کنترل. او معتقد است تجارب خود را در سایه تپه بالا بودند مزایای زیادی به او و او در حال حاضر به دنبال در دو سال آینده به عنوان یک راه برای توسعه در هر دو ورزش.

او با اشاره به برنده شدن در یک CIF قهرمانی به عنوان یک "شگفت انگیز" موفقیت و گفت که هم تیمی های خود از این که تیم ملی همیشه خواهد بود مانند برادر به او.

اما او همچنین گفت که او آماده است تا برای فصل بعد در لا کوئینتا هر زمان که می آید. او می بیند فرصت وجود دارد و انتظار دارد تا دو سال آینده به همان اندازه شگفت انگیز است.

"فوتبال-دانا من قطعا به دنبال به جلو به بهتر شدن بازیکن دفاعی مهارت عاقلانه" Murrell گفت. "و در بسکتبال فقط بهبود ممکن است بازی به طور کلی. فقط همه چیز را که من نیاز به انجام برای رفتن به سطح بعدی."

اندرو جان را پوشش می دهد, ورزشی برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. پیدا کردن او را در توییتر: @Andrew_L_John. ایمیل او را در andrew.john@desertsun.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن