آیتالله سیستانی خواستار دادگاه برای توقف اخراج موارد در میسوری

برای بزرگنمایی کلیک کنید حسن نیت ارائه میدهد www.ccPixs.com مستاجران در فدرال یارانه مسکن به طور موقت مح

توسط NEWSOULS در 13 تیر 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید Tenants in federally subsidized housing are temporarily protected from eviction if they can't pay rent. - COURTESY WWW.CCPIXS.COM
  • حسن نیت ارائه میدهد www.ccPixs.com
  • مستاجران در فدرال یارانه مسکن به طور موقت محافظت از اخراج اگر آنها نمی تواند از پرداخت اجاره.

ACLU ظ مختصری در اوایل این هفته خواستار یک قاضی برای جلوگیری از صاحبخانه که دریافت پول فدرال از اخراج مستاجران در طول بیماری همه گیر.

زمانی که این بیماری همه گیر شروع کنگره گذشت مراقبت عمل می کنند. عمل طراحی شده برای محافظت از کارگران ایالات متحده کسب و کارهای کوچک و صنایع از بدترین اقتصادی خرید اینترنتی. اما آیتالله سیستانی می گوید: دادگاه رسیدگی به اخراج هستند مشرف بخشی از قانون است که محافظت از مستاجران زندگی در فدرال یارانه مسکن.

مستاجران که پرداخت اجاره به فدرال کمک صاحبخانه و یا شرکت های مسکن به طور موقت محافظت از خارج برای پرداخت اجاره. صاحبخانه هنوز هم می تواند به اخراج مستاجران به دلایل دیگر مانند تخریب اموال.

در انتشار اخبار به آیتالله سیستانی می نویسد که دادگاه شده است شنوایی اخراج موارد بدون ارائه ساز و کارهای موثر برای اطمینان از مستاجران' حقوق محافظت می:

"اگر چه برخی از دادگاه ها نیاز به صاحبخانه به ارائه چک باکس فرم نشان می دهد با رعایت مراقبت در عمل این اقدامات در حال اجرا و متناقض و موفق به ارائه مستاجر با هر گونه اطلاع و یا فرصت برای پاسخ دادن به صاحبخانه' اظهارات قبل از پر کردن از اخراج مورد است."

تونی Rothert حقوقی مدیر ACLU of Missouri, کمک کرافت مختصر ظ توسط دولت فصل و ملی سازمان است.

او می گوید: ACLU نگران است که هیچ کس در دادگاه که در حال دست زدن به اخراج رسیدگی به چک کردن برای دیدن اگر مستاجر هستند حفاظت شده تحت مراقبت عمل می کنند. بسیاری از افرادی که در حال محافظت از اخراج تحت قانون بی اطلاع هستند. بنابراین بسیاری از قضات و صاحبخانه آیتالله سیستانی می گوید. به عنوان یک نتیجه اخراج مواردی است که باید هرگز واصل شده در حال ساخت راه خود را به دادگاه.

"ما می خواهیم برای پایان دادن به آن" Rothert می گوید.

ساختگی اخراج هستند به احتمال زیاد به ضربه جوامع از رنگ سخت ترین. گزارش اخیر اداره آمار ایالات متحده در اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر را نشان می دهد 14 درصد از افراد مورد بررسی در میسوری به حال بدون اعتماد به نفس آنها می تواند پرداخت در ماه آینده را اجاره در مقایسه با 6 درصد از مردم سفید.

ACLU مختصر بود و در زمینه حمایت از یک مورد در خارج از شهرستان جکسون, هزاره, مسکن v. دیویی که در آن مستاجر است به خارج از اقشار کم درآمد زندگی ارشد مجتمع آپارتمانی. Rothert توضیح می دهد که این مورد ثبت شده در ژوئن 9 شامل یک ویژگی است که شرکت در برنامه های فدرال منجر وکلا در ACLU به این باور مستاجران که نمی تواند از پرداخت اجاره محافظت از اخراج توسط مراقبت عمل می کنند. علاوه بر مستاجران شده است به نمایندگی از خود است تا بدون حضور وکیل به افزایش نگرانی است.

"ما در حال درخواست از دادگاه به پادمان در محل قرار داده و به نیاز آن دسته از مردم (شاکیان که به دنبال اخراج) برای اثبات, با واقعی شواهد نشان می دهد که اخراج نشده است وام توسط مراقبت عمل" Rothert می گوید. "به آنها را اثبات مستاجر حق ندارد به اخراج شود.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن