مشاور بایدن علی رغم منافع مالی، یک استراتژی سایبری را رهبری می کند

[ad_1]

هنگامی که امنیت داخلی الیزابت شروود راندال، مشاور مشاور، در ژانویه 2021 به کاخ سفید پیوست و دارای سهام کارکنان دو شرکت در حال رشد در صنعت امنیت سایبری بود. با توجه به نقض گسترده شرکت نرم‌افزاری SolarWinds در سال 2020، که نگرانی‌هایی را در مورد آسیب‌پذیری‌ها در دولت و اقتصاد ایالات متحده ایجاد کرد، امنیت سایبری آماده تبدیل شدن به یک مرکز اصلی برای دولت بایدن بود. شروود راندال یک فرم افشای مالی را امضا کرد و متعهد شد که دارایی‌های خود را در Dragos and Resilience بفروشد، که برای آن در هیئت‌های مشاوره کار می‌کرد، و در این بین یک توافقنامه خروج برای جلوگیری از تضاد منافع وجود داشت.

اما شروود راندال ماه‌ها منتظر بوده است تا طبق بایگانی‌های دوره‌ای، گزینه‌هایی به ارزش بین ۵۰،۰۰۰ تا ۱۰۰،۰۰۰ دلار در Dragos و کمتر از ۱۵،۰۰۰ دلار در Resilience را اعمال کند. این خرید درست قبل از انقضای گزینه های دراگوس انجام شد – و درست زمانی که کاخ سفید استراتژی ای را برای محافظت از شبکه برق ایالات متحده در برابر حملات سایبری راه اندازی کرد. سخنگوی شورای امنیت ملی یا شورای امنیت ملی اذعان کرد که شروود-رندال در این طرح نقش داشته است، اگرچه گزارش شده است که دراگوس 70 درصد از شبکه نفوذ سایبری ایالات متحده را زیر نظر داشت و از طریق برنامه ای به نام Neighborhood Keeper اطلاعاتی را با دولت فدرال در میان گذاشت.

والتر شاوب، یک افسر ارشد اخلاق در پروژه نظارت دولتی و مدیر سابق دفتر اخلاق دولتی، گفت: “نوری خوب نیست.” او تصمیم گرفت برای اعمال اختیارات سهام خود 85 روز صبر کند. لباس پوشیده بودند. او می تواند آنها را در 20 ژانویه، روزی که کار جدید خود را شروع کرد، بفروشد.

یک سخنگوی شورای امنیت ملی اذعان کرد که شروود-رندال “به طور استراتژیک” در طرح امنیت سایبری مشارکت داشته است. آن‌ها گفتند که معاون مشاور امنیت ملی آن نوبرگر بر توسعه این طرح نظارت دارد و به نظارت بر “پیامدهای سیاست کل صنعت آن که هدف یا خاص یک شرکت خاص نیست” ادامه می‌دهد. قانون ایالات متحده مشارکت در موضوعاتی را که تمرکز بیشتری نسبت به یک شرکت دارد ممنوع می کند. دستورالعمل های دفتر اخلاق دولت بیان می کند که مقامات فدرال با منافع مالی باید از تدوین سیاست هایی که بر یک صنعت خاص تأثیر می گذارد خودداری کنند. شورای امنیت ملی از اظهار نظر در مورد اینکه آیا کار شروود-رندال با این استاندارد مطابقت دارد یا خیر، خودداری کرد.

Schaub در ایمیلی گفت: “اگر، همانطور که به نظر می رسد، آنچه شما می گویید، آنها ادعا می کنند که قانون در مورد موضوعات متمرکز بر صنایع خاص (در مقابل شرکت های فردی) اعمال نمی شود، اشتباه می کنند.”

یکی دیگر از سخنگویان شورای امنیت ملی همچنین گفت که شروود راندال تمام اقدامات مناسب را برای از بین بردن دارایی های Dragos و Resilience پس از اعمال آنها انجام داده است، اما اطلاعاتی در مورد زمان یا ماهیت انتشار آن به اشتراک نمی گذارد. بررسی درخواست‌های معاملات دوره‌ای اخیر خود نشان می‌دهد که شروود راندال آنها را در بازار عمومی نمی‌فروشد. قوانین اخلاقی کم خون ایالات متحده فقط به گزارش عمومی خرید و فروش سهام نیاز دارد، نه فروش به روش های دیگر. به این ترتیب، عموم مردم همچنان در مورد چگونگی و زمانی که شروود-رندال از شر سهام Dragos و Resilience خود پس از اعمال آنها خلاص شد، گمانه زنی می کنند. سایر روش های رایج معافیت، اهدای دارایی به یکی از اعضای خانواده یا موسسه خیریه یا قرار دادن آنها در امانت است.

اگر شروود راندال واقعاً گزینه ها را به اقوام می داد، آنها درآمد زیادی کسب می کردند. گزارش های بلومبرگ در ماه اکتبر فاش کرد که صنایع بلک راک و کوچ برای سرمایه گذاری به دراگوس مراجعه کرده و 200 میلیون دلار برای این شرکت جمع آوری کرده اند و ارزش آن را چهار برابر کرده و به 2 میلیارد دلار رسانده اند که برای عمومی کردن آن کافی است. ویشال هاریپراساد، مدیرعامل Resilience، همچنین با جو بایدن، رئیس‌جمهور و مدیران اجرایی اپل، آمازون، مایکروسافت و جی‌پی مورگان چیس در ماه آگوست برای گفتگو درباره تهدیدات امنیت سایبری دیدار کرد. در ماه نوامبر، این شرکت 80 میلیون دلار برای توسعه جمع آوری کرد. یکی از سخنگویان شورای امنیت ملی از گفتن اینکه آیا شروود-رندال در نشست پایداری با بایدن و مدیران بیگ تک نقشی داشته است یا خیر، خودداری کرد، اما تاکید کرد که او قبل از آن رویدادها فروخته است.

امتناع از ارائه اطلاعات دقیق در مورد برکناری یا فروش وی مطابق با ادعای دولت بایدن است که “فساد را شکسته و شفافیت را ترویج می کند.” علیرغم نگرانی‌های فزاینده پس از دولت ترامپ، کاخ سفید بایدن منافذی را در قوانین اخلاقی ایالات متحده که به مقامات ارشد اجازه می‌دهد از منافع مالی خود خلاص شوند و توافق‌های ضعیف خروج پشت درهای بسته را انجام دهند، ایجاد نکرده است. این نادیده‌گیری‌ها باعث بی‌انگیختگی توقیف سریع دارایی‌ها می‌شود که منجر به تضاد منافع می‌شود و جامعه را مطمئن نمی‌سازد که آیا سیاستمداران با حسن نیت عمل می‌کنند یا خیر.

در اولین مورد در روز کارگر، بایدن دستور اجرایی صادر کرد که به موجب آن مقامات از حضور در جلسات با کارفرمایان سابق منع می‌شوند، مگر اینکه سایر شرکت‌ها در این صنعت نیز دسترسی داشته باشند. این فرمان اجرایی با انتصاب افراد منصوب به تعدادی از تعهدات اخلاقی در حین خدمت در دولت و فراتر از آن، نگرانی‌های مربوط به پاسخگویی در دولت را برطرف می‌کند.

اما دولت بایدن به سختی میله شفافیت را در مورد تضاد منافع ادعایی بالا برده است. بررسی سوابق مالی تعدادی از مقامات نشان می دهد که کاخ سفید به طور فعال اطلاعاتی در مورد برداشت و فروش منتشر نکرده است، که قوانین ضعیف فدرال نادیده گرفته می شود، اما می تواند به بازگرداندن اعتماد عمومی کمک کند.

به عنوان مثال، جد کولکو، رئیس امور اقتصادی وزارت بازرگانی، قول داده است که بیش از 50000 دلار از سهام خریداری شده در Orbital Insight را بفروشد، پیمانکاری پنتاگون که او تا سپتامبر 2019 به عنوان مشاور خارجی برای او کار می کرد. هیچ به روز رسانی برای افشای اولیه Kolko وجود ندارد تا به مردم تایید کند که آیا او دارایی ها را از بین برده است یا خیر. دولت هیچ گزارش معاملات دوره ای را برای کولکو از زمان پیوستن وی به دولت منتشر نکرده است که نشان دهد او از گزینه ها استفاده کرده یا فروخته است و نشان می دهد که اگر قبلاً آنها را فروخته است، ممکن است آنها را سرمایه گذاری کرده یا آنها را اهدا کرده باشد.

کاخ سفید که واقعاً از دست دادن اعتماد عمومی پس از دوره ترامپ و بحران اخلاقی در دولت ما را درک می کند، جزئیات ترتیبات خروج را منتشر خواهد کرد.

حتی گزارشی مبنی بر فروش سهام به یک شرکت قبلی نیز تایید روشنی بر فروش نیست.

سوزان رایس، مشاور سیاست داخلی، متعهد شده است که بیش از یک میلیون دلار از گزینه‌ها و سهام خود در نتفلیکس را که قبل از پیوستن به کاخ سفید در هیئت مدیره آن حضور داشت، از بین ببرد. بایدن اعلام کرده است که رایس را در دسامبر 2020 به این سمت منصوب خواهد کرد، اما گزارش‌های معاملات دوره‌ای او نشان می‌دهد که او تا تابستان 2021 منتظر ماند تا حداقل یک میلیون دلار از سهام را بفروشد، و افشای اولیه او برای روشن شدن اینکه آیا به‌روزرسانی نشده است. این یک فروش کامل است. ما همچنین نمی دانیم که آیا او در این مدت توافقی برای خروج داشته است یا خیر.

کاخ سفید به سؤالات مربوط به فروش این مقامات و هرگونه توافقی که ممکن است برای جلوگیری از تضاد منافع داشته باشند، پاسخ نداد.

به گفته Schaub، که ریاست دفتر اخلاق دولتی در دولت اوباما و ترامپ را بر عهده داشت، هرگز عملی برای افشای عمومی اطلاعات در مورد توافقات اخراج و فروش کارکنان وجود نداشته است. شاوب به اینترسپت گفت: «این یکی از راه‌هایی است که قانون باید تقویت شود.

وی گفت: کاخ سفید که واقعاً از دست دادن اعتماد عمومی پس از دوره ترامپ و بحران اخلاقی در دولت ما را درک می کند، جزئیات توافقات خروج را اعلام خواهد کرد و به طور فعال در مورد فروش به مردم اطلاع رسانی خواهد کرد. این کاخ سفید نیست.»

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin penetrasyon testiistanbul duşakabinbetroad girişElektronik sigaraturkuaz korsan taksi