با شکست دموکرات ها در حق رای، لابی های محافظه کار غالب می شوند

[ad_1]

در حالی که سنا بحث در مورد فیلیباستر چهارشنبه، نماینده. جمال بومن، DN.Y، روی پله‌های کاپیتول با گروهی از سربازان که بنری در دست داشتند که روی آن نوشته شده بود «اعتصاب غذا 4 دموکراسی» ایستاده بود. تغییرات مورد بحث در داخل ساختمان بهترین راه دموکرات ها برای تصویب اصلاحات در حق رای بود، که تنها با اکثریت ساده می توانست از آن عبور کند. بیرون ساختمان، بومن و فعالان متن 33 لایحه سرکوب رأی دهندگان را که در 19 ایالت در سال گذشته تصویب شده بود، خواندند. در همان دوره، کنگره تحت کنترل دموکرات‌ها، پنج بار پیشنهادهای حزب را برای حق رای مورد بررسی قرار داد و با هر بار تلاش موفق به تصویب آن نشد.

تا صبح پنجشنبه، زمانی که پلیس کنگره بومن و حداقل 20 معترض دیگر را دستگیر کرد، چشم انداز اصلاحات بار دیگر مرده بود. در حالی که سنس. جو مانچین، DW.Va.، و Kyrsten Sinema، D-Ariz.، گفتند که آنها از تصویب قانون حقوق رای در تئوری حمایت می کنند، و هیچ یک نمی خواستند قوانین فیلیباستر را برای انجام این کار تغییر دهند. تغییر قوانین عصر چهارشنبه 52-48 شکست خورد.

ناکامی در تصویب اصلاحات نشان دهنده پیروزی گروه های لابی محافظه کار است که حداقل 300000 دلار برای تلاش برای تغییر این اصلاحات از ژانویه گذشته و میلیون ها دلار دیگر برای حمایت عمومی علیه قوانین برای گسترش حق رای هزینه کرده اند.

هریتیج اکشن برای آمریکا، بازوی سیاسی بنیاد محافظه‌کار هریتیج، مبارزه با تغییر قوانین مجلس سنا را رهبری کرد و در عین حال به نگارش لوایح سرکوب رأی‌دهندگان جمهوری‌خواه در بسیاری از ایالت‌ها، از جمله تگزاس، که برخی از سخت‌ترین تدابیر رأی‌گیری این کشور را در سپتامبر تصویب کرد، کمک کرد.

لایحه تگزاس رای گیری بدون راننده را ممنوع می کند، الزامات شناسه جدید را برای ارسال رای نامه ای اعمال می کند، به رای گیری 24 ساعته پایان می دهد، و قدرت ناظران نظرسنجی را افزایش می دهد. جسیکا اندرسون، مدیر اجرایی Heritage Action، سال گذشته به اهداکنندگان گفت که این گروه حداقل 19 ماده در قانون تگزاس نوشته است. این گروه حداقل در هفت ایالت دیگر بر روی قوانین مشابه لابی کرده است و آماده است این کار را در سال جاری ادامه دهد – در اوایل این ماه مدیر جدیدی را برای لابی دولتی استخدام کرد.

Heritage Action روی چندین لایحه از این دست در حداقل هفت ایالت دیگر از جمله آریزونا، میشیگان، فلوریدا، جورجیا، آیووا، نوادا و ویسکانسین کار کرده است. (استانداران دموکرات در میشیگان و ویسکانسین بخش عمده ای از لایحه های سرکوب رأی دهندگان جمهوری خواه را که سال گذشته تصویب شد وتو کردند.) مارس گذشته، این گروه یک کمپین 10 میلیون دلاری را با هدف “نجات انتخابات ما” و همکاری نزدیک با قانونگذاران ایالتی و هدف قرار دادن آن ایالت ها راه اندازی کرد. فرمانداران “برای کمک به آنها در تصویب اصلاحات قانون انتخابات.”

در همین حال، آمریکایی‌ها برای سعادت هم‌پیمان با کخ علیه «قانون برای مردم» لابی کردند، که رأی‌گیری را آسان‌تر می‌کرد، و کمپینی را برای تحت فشار گذاشتن مانچین به راه انداختند تا از تغییراتی در فیلی‌باستر جلوگیری کند که به حزب او اجازه می‌داد اصلاحات در حق رأی را تصویب کند. . چهارشنبه شب، آن تلاش ها به نتیجه رسید. دفتر مانچین به درخواستی برای اظهار نظر پاسخ نداد.

یکی دیگر از گروه های ائتلافی، محافظه کاران برای حقوق مالکیت، از آوریل گذشته حداقل 100000 دلار برای لابی گری علیه اصلاحات فیلیباستر هزینه کرده است.

جیمز ادواردز، مدیر اجرایی، به اینترسپت گفت که محافظه‌کاران برای حقوق مالکیت «به‌اندازه امضای یک یا دو نامه ائتلافی، حمایت بیشتری در مورد حفاظت از فیلیباستر انجام نداده‌اند». هریتیج اکشن به ایجاد چنین نامه ای کمک کرد که توسط 26 گروه در ژانویه 2021 امضا شد، که در آن از سناتورها می خواست “با دقت تاثیر مخرب حاکمیت تک حزبی در سنا بر رای دهندگان خود را در نظر بگیرند” و “تلاش ها برای از بین بردن این قانون را رد کنند” فیلیباستر قانونگذاری. ادواردز گفت: موضع محافظه کاران برای حقوق مالکیت این است که موضوعات رویه ای جنبه ای از حقوق مالکیت هستند. «اینها شامل رویه‌های دولتی است که حفاظ‌های جمهوریت، روند قانونی و مشابهی را تضمین می‌کند که از شهروندان محافظت می‌کند. تفکیک قوا، اختلافات اساسی بین دو مجلس کنگره و غیره. بخشی از آن هستند.» او گفت که این گروه هیچ نشستی در کنگره نداشته است که به طور خاص بر روی اصلاحات فیلیباستر متمرکز باشد، اما ممکن است یکی از کارکنان سنا این موضوع را در جلسه دیگری مطرح کرده باشد.

سخنگوی Heritage Action از اظهار نظر در مورد این رکورد خودداری کرد. Americans for Prosperity به درخواست برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

در حالی که گروه های محافظه کار میلیون‌ها دلار در حمایت از حقوق رای خود سرمایه‌گذاری کرده‌اند، گروه‌های لیبرال و دموکرات در سال گذشته کمتر از ۲ میلیون دلار را صرف لابی کردن به‌ویژه برای تغییرات در فیلی‌باستر کرده‌اند – و هنوز هم کوتاهی کرده‌اند. برخی از اهداکنندگان از عدم پیشرفت خسته شده اند و ناامیدی آنها می تواند بودجه را به خطر بیندازد. روز چهارشنبه، زمانی که سینما تغییر قوانین را رد کرد، بیش از 70 اهداکننده نامه ای منتشر کردند و گفتند که از یک چالش اصلی علیه او حمایت خواهند کرد. آنها از او خواستند در صورت ادامه مسدود کردن برنامه حزب، کمک های سال 2018 خود را بازپرداخت کند.

للا علی، مشاور ایالتی جورجیا برای پروژه جنبش رای دهندگان گفت: «اهداکنندگان از اقدام کند دموکرات ها و دولت بایدن هریس برای حرکت در مورد حقوق رای در سطح فدرال ناامید هستند. “و همچنین [at] عدم اقدام در حالی که ما شاهد حملات در سطح ایالتی هستیم.

کاخ سفید باید پایان دادن به سرکوب رای دهندگان، جنایتکاران، پول سیاه در سیاست و براندازی انتخابات را به عنوان [a] نینگ موزبرگر تانگ، یکی از حامیان اصلی دموکرات ها در کلرادو، گفت: اولویت اصلی است. سی و سه قانون در 19 ایالت برای محدود کردن دسترسی به رای در سال جاری تصویب شده است. … اگر ما تهدیدات وحشتناکی را که با آن روبرو هستیم به رسمیت نشناخته و از بنیاد دموکراسی خود محافظت نکنیم، هیچ آینده اقتصادی یا آب و هوایی وجود نخواهد داشت. من این را به عنوان یک سرمایه گذار و یک دوستدار محیط زیست می گویم.

“شما در حال ایجاد موقعیتی هستید که اکثریت قریب به اتفاق نتایج شامل شکست است. و سوال این است که تا کی مطمئن می‌شوید که شکست بخش مرکزی دستور کار ما است؟

به نظر می رسد که دموکرات ها از گزینه ها خارج شده اند. هر امیدی که سن. لیزا مورکوفسکی، حزب جمهوری‌خواه آلاسکا، تنها جمهوری‌خواه برای حمایت از پیشبرد بسته حقوق رای در سال گذشته، به تغییر فیلی‌باستر و حمایت از لایحه مصالحه‌ای که در این جلسه منحل شده است، رأی خواهد داد. مصالحه ای که توسط مورکوفسکی و مانچین و همچنین سنس حمایت شد. پاتریک لیهی، D-Vt.، و Dick Durbin، D-Ill.، چندین مفاد کلیدی از قانون پیشبرد حقوق رای جان لوئیس را کاهش دادند و این الزام را حذف کردند که دادگاه ها هنگام ارزیابی تبعیض آمیز بودن یک روش رای دادن، قوانین شناسه عکس را در نظر بگیرند. و حتی اگر حزب در نهایت بتواند مورکوفسکی را به کار گیرد، لایحه مصالحه‌ای حقوق رای مورد حمایت او ممکن است هنوز آسیب عمده‌ای را که قبلاً توسط لایحه‌های سرکوب رأی‌دهندگان در سطح ایالت در زمان میان‌دوره‌ای 2022 وارد شده است، برطرف نکند.

«از ماه مارس مشخص شده است [last] دیمیتری مهلهورن، مشاور رید هافمن، کمک کننده بزرگ دموکرات، گفت: سالی که ما رای لازم برای تصویب قانون حق رای نداریم. “شما در حال ایجاد موقعیتی هستید که اکثریت قریب به اتفاق نتایج شامل شکست است. و سوال این است که تا چه زمانی مطمئن می شوید که شکست بخش مرکزی دستور کار ما است؟ و این شکست چیزی است که همه روی آن تمرکز کرده اند؟ مهلهورن گفت، اگر شانس بیشتری برای دموکرات ها وجود داشته باشد تا به حق رای در سطح ایالتی رسیدگی کنند، این باید تمرکز حزب باشد.

با در نظر گرفتن این مسائل، پروژه جورجیا جدید – که رای دهندگان را در چرخه گذشته در مورد موضوعاتی مانند حق رای، حداقل دستمزد 15 دلاری، رسیدگی به تغییرات آب و هوا و مبارزه با خشونت پلیس بسیج کرد – کمک کنندگان عمده دموکرات را که از حزب ناامید شده بودند تشویق کرد تا در عوض به آنها کمک کنند. غیرانتفاعی که روی زمین کار می کنند و برخی از گروه‌های متمرکز بر سیاست‌های قانون‌گذاری ایالتی برای سرمایه‌گذاری مجدد دموکرات‌ها در مجالس قانون‌گذاری ایالتی فشار می‌آورند، جایی که دلارهای کمک‌کننده می‌توانند تأثیر بسیار بیشتری نسبت به سطح فدرال داشته باشند. برای مثال، دموکرات‌ها نزدیک به 40 میلیون دلار در رقابت‌های انتخاباتی سنای ایالات متحده در سال 2020 در مین خرج کردند و سارا گیدئون، نامزد دموکرات، همچنان شکست خورد – با 14.8 میلیون دلار باقی‌مانده. سیمون لیرو، معاون ارتباطات برای Future Now، یک شرکت استراتژی که بر مجالس ایالتی تمرکز دارد، گفت: در مقابل، دفاع از کنترل دموکرات ها بر سنای ایالت پس از آبی شدن آن در سال 2019، هزینه بسیار کمتری دارد. لیرو گفت که پروژه ایالات، یک ابتکار آینده اکنون، “تنها 160000 دلار سرمایه گذاری کرد تا بتواند با موفقیت از اکثریت سنای مین دفاع کند.” ما باید بتوانیم همزمان راه برویم و آدامس بجویم و در هر جایی که اهمیت دارد سرمایه گذاری کنیم، نه اینکه قانونگذاران ایالتی را به عنوان یک فکر بعدی تلقی کنیم.»

نسه اوفوت، مدیر عامل پروژه جورجیا جدید گفت: «ما نگرش تضعیف‌کننده یا شکست‌طلبانه نداریم. “آنچه ما می گوییم این است که چرا آن را در این 501 (c) (3) قرار نمی دهید؟” اوفوت گفت که با افزایش ناامیدی در میان پایه‌های حزب دمکرات، سازمان‌های غیرانتفاعی که با رای‌دهندگان در محل کار می‌کنند، از تلاش‌های قانونگذاری ایالتی برای حمایت از رای‌دهندگان و گسترش حقوق آنها حمایت می‌کنند و بر رقابت‌های ارزان‌تر در سراسر ایالت تمرکز می‌کنند، اگر کمک‌کنندگان به آنها فرصت بدهند، می‌توانند کارهای زیادی انجام دهند. . . اگر هر سوم دلاری است که به یک نامزد می دهید، یک دلار به یک سازمان جنبش بدهید، ما با این پیام ها جذب شدیم.»

اوفوت گفت: “اگر نتوانیم حق رای را تضمین کنیم، هیچ راهی برای اولویت های سیاست دولت بایدن وجود ندارد.” ما برای انتخاب دموکرات ها وجود نداریم. ما وجود داریم تا چیزهایی را برای خود و خانواده‌مان به دست آوریم.» و بدون گفتگوهای جدی در مورد اینکه حزب کجا رای دهندگان خود را شکست می دهد، “به صورت همه ما سیلی خواهد زد.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin penetrasyon testiistanbul duşakabinbetroad girişElektronik sigaraturkuaz korsan taksi