مشاور امارات به طور غیرقانونی پول خارجی را وارد کمپین کلینتون کرد

[ad_1]

جورج نادر، یک مشاور ایالات متحده در دولت امارات متحده عربی که به جرم مجرم جنسی و بازدید مکرر از کاخ سفید در اولین سال ریاست جمهوری دونالد ترامپ محکوم شده بود، به نقش خود در کمک به امارات متحده عربی برای کمک‌های غیرقانونی میلیون‌ها دلار برای یک کمپین در این کشور اعتراف کرد. بر اساس اسنادی که ماه گذشته به دادگاه فدرال ارائه شد، سیستم سیاسی ایالات متحده در جریان انتخابات ریاست جمهوری 2016.

دادستان‌های فدرال در یادداشتی در دسامبر فاش کردند که نادر ماه‌ها قبل به اتهام توطئه برای کلاهبرداری از دولت ایالات متحده از طریق ارسال میلیون‌ها کمک مالی به کمپین هیلاری، کلینتون و پنهان کردن منشأ خارجی این وجوه، پذیرفته بود. درخواست نادر قبلا اعلام نشده بود.

وکیل نادر به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد.

طبق پروتکل حکم دادستان، نادر برای پنهان کردن وجوه “از تمایل به لابی کردن از جانب موکل خود، دولت امارات متحده عربی، و ارتقای آنها” توطئه کرده است. در یادداشت آمده است که نادر پول کمک های غیرقانونی را از دولت امارات دریافت کرده است. این بیانیه اولین بار است که دولت ایالات متحده صراحتاً امارات متحده عربی، متحد نزدیک، را متهم به دسترسی غیرقانونی به نامزدها در طول انتخابات ریاست جمهوری می کند.

اعتراف به گناه نادر پنجره جدیدی را به روی تلاش های امارات متحده عربی و حاکم واقعی آن، وارث تاج و تخت ابوظبی، محمد بن زاید، معروف به MBZ، برای تأثیرگذاری بر نتیجه انتخابات 2016 و شکل دادن به سیاست ایالات متحده باز می کند. خلیج فارس. دولت خاطرنشان کرد که احمد اندی هاوایی، تاجر نادر و لس آنجلسی نیز به دنبال پرورش «شخصیت‌های کلیدی» در مبارزات انتخاباتی ترامپ بودند و حواجا یک میلیون دلار به کمیته تحلیف ترامپ کمک کرده است. معلوم نیست این پول از کجا آمده است.

دادستان ها می گویند که نادر در مجموع نزدیک به 5 میلیون دلار از تجارت خود در امارات به خواجه، مدیر اجرایی یک شرکت پردازش پرداخت مستقر در لس آنجلس، انتقال داده است. یادداشت جمله تلاش های نادر و حواجه را برای پنهان کردن این پول به عنوان یک معامله تجاری سکولار بین آن دو توصیف می کند. به گفته دولت ایالات متحده، که نادر، حواجه و شش نفر دیگر را متهم به همکاری برای پنهان کردن منشأ کلینتون کرد، از این مبلغ، بیش از 3.5 میلیون دلار از دولت امارات بود و به کمیته‌های سیاسی حزب دموکرات که برای انتخاب کلینتون کار می‌کردند، داده شد. این وجوه دادستان به طور علنی فاش نکرده است که چه اتفاقی برای 1.4 میلیون دلار باقیمانده نادر که گفته است به حواجه منتقل شده است.

با اعتراف نادر به گناه، پنج نفر از هشت مردی که متهم به توطئه ادعا شده بودند، اقرار کردند. دو متهم دیگر قرار است امسال محاکمه شوند. حواجه پس از صدور کیفرخواست از آمریکا گریخت. آسوشیتدپرس در سال 2020 گزارش داد که او در لیتوانی بازداشت شده است، به نقل از افسران پلیس آنجا و یک وکیل لیتوانیایی به عنوان وکالت او.

دادستان ها خواهان یک حبس 5 ساله برای نادر هستند که می خواهند تنها پس از اجرای حکم 10 ساله ای که در حال حاضر به دلیل پورنوگرافی کودکان و اغوای یک کودک خردسال در ایالات متحده “به دلیل شرکت در فعالیت جنسی مجرمانه” می گذرد، آغاز شود.

دادستان ها می گویند که نادر دستورالعمل های شاهزاده امارات متحده عربی را دریافت کرده و به طور منظم MBZ را در مورد پیشرفت خود در حالی که به دنبال نزدیک شدن به کلینتون بود، به روز می کرد. در یک مقطع، حواجه شکایت کرد که نادر و امارات هنوز پولی برای تامین هزینه های جمع آوری کمک های مالی برای کلینتون که او سازماندهی کرده بود، نفرستاده اند. نادر اعلام کرد که با استفاده از مخفف «حضرت اعلیحضرت» که ظاهراً اشاره ای به MBZ دارد، یادداشتی را «طبق دستور HH» ارسال خواهد کرد.

چند روز بعد، نادر در حال آماده شدن برای ملاقات با هیلاری کلینتون و رئیس جمهور سابق بیل کلینتون بود و از نماینده امارات، تقریباً مطمئناً MBZ، پرسید که آیا آنها می توانند قبل از رفتن او ملاقات کنند. “[T]دیوانه در صبح شنبه برای رسیدن به خواهر بزرگترمان و شوهرش: من او را یکشنبه می بینم و او در [sic] سه شنبه آقا! من خوشحال خواهم شد که فردا که برای شما مناسب باشد، شما را ببینم … برای راهنمایی، دستورالعمل ها و برکات شما!

حتی زمانی که نادر کمک های مالی خود را به تلاش های خود برای انتخاب کلینتون سرازیر می کرد، او به نمایندگی از مشتریان خود در خلیج فارس به کمپین ترامپ راه یافت.

اما حتی زمانی که نادر در تلاش برای انتخاب کلینتون کمک های مالی می کرد، به نمایندگی از مشتریان خود در خلیج فارس به ستاد انتخاباتی ترامپ راه یافت. گزارش دادستان ویژه رابرت مولر درباره دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016، نادر را “مشاور ارشد” MBZ توصیف کرد و گفت که او با هر دو کمپین “تماس” داشته است. نادر بعداً به FBI خواهد گفت که در سال 2016 چندین بار با پسر ترامپ، دونالد ترامپ جونیور ملاقات کرده است، و نیویورک تایمز گزارش داد که نادر به ترامپ جونیور گفته است که MBZ و وارث تاج و تخت عربستان سعودی آماده کمک به او هستند. پدر انتخاب شود او به اف‌بی‌آی گفت که نادر به پادشاهان خلیج‌فارس توصیه کرد تا پیش از انتخابات 2016 با کلینتون و ترامپ «روابط خوبی» داشته باشند.

بر اساس یادداشت‌های مصاحبه‌های اف‌بی‌آی، پس از پیروزی ترامپ در ریاست‌جمهوری، اما قبل از شروع به کار، نادر تلاش ناموفقی برای ترتیب دادن ملاقات بین ترامپ و ام‌بی‌زی داشت. در عوض، مقامات اماراتی ترتیبی دادند که MBZ با مقامات ارشد کمپین ترامپ از جمله جرد کوشنر، استیو بنن و یک ستوان بازنشسته صحبت کند. ژنرال مایکل فلین در نیویورک. چند هفته بعد، از طریق نادر، رهبر امارات ترتیب داد تا اریک پرینس، اهداکننده اصلی ترامپ، با کریل دمیتریف، رئیس صندوق سرمایه گذاری تحت تحریم دولت روسیه در یکی از تفریحگاه های سیشل ملاقات کند.

به گزارش تایمز، پس از روی کار آمدن ترامپ، نادر یکی از بازدیدکنندگان مکرر کاخ سفید شد. دخالت نادر در کمپین ترامپ و نقش او در نشست سیشل، او را در کانون توجه تحقیقات مولر در مورد دخالت روسیه در انتخابات 2016 قرار داد.

ماموران فدرال، نادر را در ژوئن 2019 در فرودگاه بین‌المللی جان اف کندی پس از پیاده شدن از پرواز امارات و متهم کردن او به داشتن ده‌ها تصویر یا ویدئوی پورنوگرافی کودکان دستگیر کردند. این اتهامات در نهایت کنار گذاشته شد، اما نادر به اتهامی جداگانه به داشتن پورنوگرافی کودکان و حمل یک پسر 14 ساله به ایالات متحده برای مقاصد جنسی متهم شد. طبق اسناد دادگاه نادر به هر دو جنایت ناشی از فعالیت های انجام شده در سال های 2012 و 2000 اعتراف کرد و به عنوان مجرم جنسی به 10 سال زندان و حبس ابد محکوم شد. نادر همچنین در سال 2003 به دلیل داشتن رابطه جنسی با همان نوجوانی که به ایالات متحده پرواز کرده بود، یک سال را در زندان جمهوری چک گذراند.

نادر تنها آمریکایی نیست که اخیرا متهم به کمک به امارات متحده عربی برای نفوذ در سیاست ایالات متحده شده است. سال گذشته، وزارت دادگستری، توماس باراک، تاجر ثروتمند و دوست نزدیک و مشاور ترامپ را به کار مخفیانه به عنوان یک مامور امارات در تلاش برای کمک به دستیابی به اهداف سیاست خارجی این کشور متهم کرد. در یک بیانیه مطبوعاتی در زمان صدور کیفرخواست، وزارت دادگستری باراک و دو نفر دیگر را توصیف کرد که برای “ارائه اطلاعات” به دولت امارات در مورد کمپین ترامپ و بعداً دولت تلاش می کنند. باراک همچنین به ممانعت از اجرای عدالت و دروغگویی به بازرسان متهم شد. این طرح همچنین یک شهروند امارات متحده عربی و یکی از همکاران پادگان، رشید المالک را که نقش او برای اولین بار توسط The Intercept در سال 2019 اعلام شد، متهم کرد.

کیفرخواست باراک، MBZ و مقامات ارشد امارات متحده عربی را، هرچند نه با نام، با رهبری و نظارت بر تلاش های باراک برای همکاری با ترامپ برای دستیابی به اهداف سیاسی امارات توصیف می کند. باراک که به اتهامات وارده اعتراف کرد، در اواخر سال جاری با محاکمه روبرو خواهد شد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin penetrasyon testiistanbul duşakabinbetroad girişElektronik sigaraturkuaz korsan taksi