تورم در سال 2021 ثابت می کند که امنیت اجتماعی چقدر ارزشمند است

[ad_1]

می‌توانید تصور کنید که دموکرات‌ها دائماً نحوه ایجاد امنیت اجتماعی توسط حزبشان را منتشر می‌کنند و به رای‌دهندگان کمک می‌کنند تا بفهمند که چگونه کار می‌کند و چرا معامله بسیار خوبی برای آنها است، به خصوص در مواقعی مانند این. در عوض، مانند دولت اوباما، به نظر می رسید که آنها اصلاً آن را اختراع کرده اند خجالت زده اند. به نظر می رسد تمرکز اصلی پرزیدنت باراک اوباما بر تامین اجتماعی یافتن راه های قابل قبول سیاسی برای کاهش مزایا بوده است (اگرچه او در پایان دوره ریاست جمهوری خود مسیر خود را تغییر داد). و در حالی که هیلاری کلینتون و جو بایدن رسماً توسعه امنیت اجتماعی را آغاز کرده اند، آنها هرگز با غیرت و وضوح مورد نیاز برای شفاف سازی سیاست های خود برای مردم عادی بر آن پافشاری نکرده اند. بایدن در دوران ریاست جمهوری، کار چندانی انجام نداده است، حتی در حالی که دموکرات‌های کنگره تلاش می‌کنند تا برای پیشرفت‌های قابل توجه برنامه حرکتی ایجاد کنند.

اما اگر دموکرات‌های ارشد نمی‌خواهند به ما بیاموزند که چرا تأمین اجتماعی یک موهبت بزرگ برای آمریکایی‌ها است و بنابراین چرا باید از آن محافظت کنیم و بهبود دهیم، باید خودمان را آموزش دهیم.

مهم ترین چیزی که باید در مورد تامین اجتماعی کارگران بازنشسته فهمیده شود این است سالیانه مادام العمر تعدیل شده بر اساس تورم.

قسمت تعدیل شده بر اساس تورم به این معنی است که مزایای تامین اجتماعی به طور خودکار هر سال به همان میزان تورم افزایش می یابد. تا سال 2022، 66 میلیون دریافت کننده تامین اجتماعی از این ماه 5.9 درصد تعدیل هزینه زندگی یا COLA دریافت خواهند کرد. متوسط ​​پرداخت ماهانه تامین اجتماعی برای کارگران بازنشسته 1565 دلار در سال 2021 است. به لطف 5.9 درصد COLA، اکنون به 1657 دلار رسیده است.

این بدان معناست که بازنشستگان تا جایی از تورم مصون هستند که درآمدشان از تامین اجتماعی باشد. این معمولاً به این معنی است که هر چه ذینفع فقیرتر باشد، محافظت بیشتری در برابر تورم دریافت خواهد کرد. سی و هفت درصد از مردان مسن و 42 درصد از زنان مسن حداقل نیمی از درآمد تأمین اجتماعی خود را دریافت می کنند. 12 درصد از مردان و 15 درصد از زنان برای 90 درصد یا بیشتر از درآمد خود به تأمین اجتماعی متکی هستند.

(علاوه بر این، در حالی که پرداخت برای سالمندان شناخته شده ترین و بزرگ ترین جنبه تامین اجتماعی است، به طور رسمی برنامه بیمه سالمندی، بازماندگان و از کارافتادگی است. سایر دریافت کنندگان دریافت کننده افزایش 5.9 درصدی شامل افراد دارای معلولیت هستند که از آن جلوگیری می کند. آنها از کار، و همچنین فرزندان و همسران بازماندگان کارگران فوت شده، مانند پل رایان، نامزد سناتور میت رامنی در انتخابات ریاست جمهوری 2012 و رئیس سابق مجلس، چند سال بعد برای بازماندگان حقوق دریافت می کنند. 16. او آنقدر سپاسگزار بود که حرفه خود را با وسواس در تلاش برای کاهش امنیت اجتماعی گذراند.)

بخش مستمری مادام العمر به این معنی است که وقتی شروع به جمع آوری مزایای بازنشستگی تامین اجتماعی کردید، تا زمان مرگ هر ماه به همان مبلغ (تعدیل تورم) دریافت خواهید کرد. تقریباً همه، وقتی بزرگ می شوند، نگران این هستند که بیشتر از پول خود زندگی کنند. اما تامین اجتماعی تضمین می کند که حداقل بخشی از آن تا زمانی که شما دوام خواهد داشت.

هنگامی که این جنبه های امنیت اجتماعی را درک کردید، متوجه خواهید شد که چرا برای بسیاری از افراد بسیار خوب کار می کند. اگر تامین اجتماعی لغو شود، دریافت چنین چیزی از یک شرکت بیمه برای افراد مسن بسیار گران یا غیرممکن خواهد بود. به گفته نانسی آلتمن، رئیس سازمان حمایت از Social Security Works، امنیت اجتماعی به طور کلی ویژگی‌هایی را ترکیب می‌کند که «در بخش خصوصی نمی‌توانید به آنها دست پیدا کنید». از همین رو:

• مستمری های خریداری شده از شرکت های بیمه معمولاً هیچ گونه تعدیل تورمی را ارائه نمی دهند. با گذشت زمان، قدرت خرید آنها کاهش می یابد و هر چه عمر طولانی تری داشته باشید، بدتر می شود. امکان پرداخت بیشتر – خیلی بیشتر – برای سنوات وجود دارد که با تورم تا حدودی افزایش می یابد، شاید تا 2 درصد یا 4 درصد یا گاهی اوقات بالاتر. اما آلتمن خاطرنشان می کند که COLA تامین اجتماعی در سال 1979 9.9 درصد، در سال 1980 14.3 درصد و در سال 1981 11.2 درصد بود.

• تامین اجتماعی به گونه ای طراحی شده است که هرچه بازنشستگان در طول عمر کاری خود کمتر فعالیت داشته باشند، درصد بیشتری از حقوق جایگزین این برنامه شود. این فرمول امسال است:

(الف) 90 درصد از 1024 دلار اول میانگین درآمد ماهانه آنها به اضافه
(ب) 32 درصد از میانگین درآمد ماهانه آنها بالاتر از 1024 دلار و تا 6172 دلار به اضافه
(ج) 15 درصد از متوسط ​​درآمد ماهانه نمایه شده آنها بالای 6172 دلار.

این بدان معناست که هزینه خرید اجاره در بازار خصوصی برای کارگران با درآمد پایین‌تر نسبت به کسانی که درآمد بالاتری دارند، بسیار بیشتر خواهد بود.

• تامین اجتماعی متعهد به هیچ نوع بیمه ای نیست: یعنی. ذینفعان را ارزیابی می کند و هزینه های متفاوتی از آنها بر اساس ریسک دریافت می کند. اما شرکت های بیمه خصوصی کاملا این کار را می کنند. به طور خاص، مستمری بازار خصوصی برای زنان گرانتر از مردان همسن است، زیرا زنان به طور متوسط ​​طولانی تر زندگی می کنند.

• زنان نیز از این واقعیت بهره مند می شوند که تأمین اجتماعی 100 درصد از مزایای بازماندگان را به همسران پرداخت می کند، حتی اگر ازدواج به طلاق ختم شده باشد، تا زمانی که حداقل 10 سال طول بکشد. این بدان معناست که وقتی شوهر سابق فوت می کند – که از نظر آماری احتمال مرد بودن در یک ازدواج دگرجنس گرا بیشتر است – و شوهر سابق در طول زندگی حرفه ای خود پول بیشتری به دست می آورد – از نظر آماری نیز احتمالاً – همسر سابق همان سطح از دریافت خواهد کرد. مزایایی که دریافت کرده است. یافتن این امر در بازار خصوصی دشوار یا غیرممکن است.

• شاید مهمتر از همه، دولت نمی تواند شغل خود را از دست بدهد. شرکت های خصوصی کاملاً می توانند. به عنوان مثال، گروه بین المللی آمریکایی، که اغلب به اختصار AIG نامیده می شود، یکی از بزرگترین فروشندگان مستمری در آمریکا است. در طول بحران مالی سال 2008، اگر کمک های عظیم دولتی دریافت نمی کرد، به طور کامل سقوط می کرد.

در نهایت، اگر به پایان این کار رسیده اید و نگران کمبود احتمالی مالی تامین اجتماعی در دهه 2030 هستید، این کار را نکنید. ممکن است متوجه شده باشید که افرادی که به شما از سقوط قریب الوقوع تامین اجتماعی می گویند دقیقاً همان چهره هایی هستند که 20 سال پیش به ما گفتند که از سلاح های کشتار جمعی در عراق وحشت کنید. خطر در هر دو مورد به همان اندازه واقعی و ترسناک است: یعنی. عملا وجود ندارد. کتاب‌های کاملی وجود دارد که به جزئیات نحوه عملکرد کمپین ضد امنیت اجتماعی و اینکه چرا نباید نگران آینده آن باشید، می‌پردازد. اما توضیح ساده این است که بودجه تامین اجتماعی قبلا بارها تعدیل شده است و ناگزیر دوباره خواهد شد، و ایالات متحده بیش از اندازه کافی ثروت تولید می کند تا به بازنشستگان اجازه دهد تا مزایای کامل وعده داده شده خود را دریافت کنند، حتی با افزایش ثروت افراد مسن.

بنابراین، آنچه امروز در مورد تامین اجتماعی اتفاق می افتد، یک برنامه بیمه دولتی است که دقیقاً همان کاری را انجام می دهد که شما دوست دارید. زندگی مملو از خطراتی است که تا حد زیادی خارج از کنترل همه است، از بیکاری تا بیماری گرفته تا زندگی طولانی غیرمنتظره. هدف برنامه ای مانند تامین اجتماعی این است که هزینه این خطرات را در جامعه پخش کند، نه اینکه آنها را بر دوش افرادی بگذارد که تاس بدی را دریافت کرده اند. اجازه دهید مطمئن شویم که متوجه این موضوع شده ایم – یک پیروزی واقعی برای افرادی که با هم کار می کنند تا جهان را به مکانی بهتر برای همه تبدیل کنند – به جای اینکه آن را بدیهی فرض کنیم.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin penetrasyon testiistanbul duşakabinbetroad girişElektronik sigaraturkuaz korsan taksi