چرا گروه های حقوق مدنی در گرجستان سخنرانی بایدن را تحریم کردند؟

[ad_1]

رئیس جمهور جو بایدن و معاون رئیس جمهور کامالا هریس روز سه شنبه وارد جورجیا شدند تا در مورد غلبه بر تقلب در رای گیری سنا در بحبوحه خماری در سراسر ایالت گفتگو کنند. پیروزی دانشگاه جورجیا بر آلاباما برای عنوان کالج ملی فوتبال، نیمی از ایالت را بر آن داشت که شب قبل بعد از مهمانی به دنبال آسپرین باشند. مجمع عمومی جورجیا عاقلانه جلسه روز سه شنبه را لغو کرد، احتمالاً به این دلیل که رهبران می دانستند که حد نصاب نخواهند داشت، صرف نظر از اینکه چه اتفاقی در زمین افتاده است.

با این حال، طرفداران بولداگ تنها کسانی نبودند که بازدید از کاخ سفید را منفجر کردند، که طی آن رئیس جمهور یک تاج گل بر سر قبر مارتین لوتر کینگ جونیور گذاشت و در کالج مورهاوس در آتلانتا سخنرانی کرد. ائتلافی از فعالان حقوق رای و رهبران حقوق مدنی روز دوشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کردند که در سخنرانی رئیس جمهور شرکت نخواهند کرد و نارضایتی خود را از اقدامات نیمه کاره بایدن برای تصویب لایحه حق رای اعلام کردند.

به رهبری Black Voters Matter، گفتگو با رهبران صندوق حمایت از آسیا و آمریکا، صندوق تأثیر GALEO، صندوق اقدام پروژه جورجیا جدید، و دیگران مستلزم اقدام بود، نه گفتار.

جیمز اودال، رئیس سابق NAACP در گرجستان، گفت: «حق رای را جدی بگیرید. ما از او می خواهیم که این موضوع را جدی بگیرد و یک طرح واقع بینانه را ترسیم کند. او گفت: «آنها باید امروز در منطقه کلمبیا باشند و در این مورد رای دهند. “به علاوه برو داگس.”

استیسی آبرامز، نامزد ادعایی دموکرات‌ها برای فرمانداری و رهبر ملی در زمینه حقوق رای، نیز در حضور بایدن در جورجیا شرکت نکرد و دلیل آن اختلاف در جدول زمانی بود. او جزئیاتی ارائه نکرد.

بایدن از برخی از قوی ترین عبارات تا به امروز برای حمله به ناسازگاری احزاب در سنای ایالات متحده استفاده کرد و کسانی را که به مخالفت با قانون حق رای رای دادند به تجزیه طلبان و جدایی طلبان تشبیه کرد.

بایدن گفت: «تاریخ هرگز با کسانی که به دلیل حقوق رای‌دهندگان از سرکوب رأی‌دهندگان جانبداری کرده‌اند مهربان نبوده است، و کمتر با کسانی که طرف براندازی انتخاباتی بوده‌اند، مهربان خواهد بود». “چگونه می خواهی به یاد بیاوری؟” … آیا می خواهید در کنار دکتر کینگ باشید یا جورج والاس؟ آیا می خواهید در کنار جان لوئیس یا بول کانر باشید؟ آیا می خواهید در کنار آبراهام لینکلن یا جفرسون دیویس باشید؟

برای اولین بار، بایدن از سناتورها خواست که برای تصویب قانون حق رای در قانون آزادی رای و قانون جان لوئیس برای ارتقای حقوق رای، قانون را کنار بگذارند. او قبلاً از صحبت در مورد فیلیباستر اجتناب کرده بود و نمی خواست عمومی شود. گفت: از سکوت خسته شده ام.

رهبران حقوق مدنی از اقدامات بی‌سابقه‌ای که قانون‌گذاران از زمان پیروزی بایدن در انتخابات ۲۰۲۰ و پیروزی جان اوسف و رافائل وارنوک در سنای آمریکا در ژانویه ۲۰۲۱ انجام داده یا تهدید کرده‌اند، اشاره کرده‌اند. کمیسیون انتخابات ایالتی را قادر می سازد تا کمیسیون های انتخابات محلی را در کنار سایر تغییرات، تصویب قانون به اصطلاح عادلانه انتخابات، به عهده بگیرد.

SB 202 فعالیت های “جمع آوری برگه های رای” را به عنوان پر کردن اطلاعات اولیه در مورد برنامه های کاربردی برای رای گیری غیابی جرم انگاری می کند. همچنین مستلزم آن است که صندوق‌های ارسال برگه‌های رأی غایب در داخل خانه قرار داده شود و پس از ساعات کاری دور از دسترس عموم قفل شود، و این امر باعث می‌شود افرادی که از 9 تا 5 شغل کار می‌کنند، به‌جای ارسال پست از طریق پست، برگه رای را ترک کنند.

این قانون همچنین پنجره درخواست رای گیری غیابی را کوتاه می کند و به رای دهندگان زمان کمتری برای پر کردن و ارسال برگه رای از طریق پست می دهد. و این قانون فعالیت هایی را برای “گرم کردن صف”، مانند ارائه غذا یا نوشیدنی به افرادی که منتظر رای هستند، جرم انگاری می کند.

حدود 80 درصد از رای دهندگان در اوایل سال 2020 رای خود را به صندوق انداختند، یا با رای دادن در محل رای گیری زودهنگام یا غیبت. این امر مانع از تشکیل صف های طولانی در روز انتخابات و افزایش مشارکت عمومی شد.

لوایح فدرال در مورد حق رای در مقابل سنای ایالات متحده یک پایگاه ملی برای دسترسی به رای، پیش از قوانین ایالتی ایجاد می کند. همه ایالت‌ها باید حداقل دو هفته اجازه رای‌گیری زودهنگام را بدهند و شعب اخذ رای حداقل 10 ساعت در روز، از جمله آخر هفته‌ها، باز باشند. اوراق رأی مفقود از طریق پست در همه جا مورد نیاز است، با برنامه های آنلاین و قوانین استاندارد شده برای تطبیق امضاها و شناسایی. بسیار مهم است که این امر از “بررسی” انتخابات چریکی مانند ممیزی آریزونا جلوگیری کند و مانع از برکناری مقامات انتخاباتی توسط سیاستمداران چریکی از وظایف خود شود.

فرماندار برایان کمپ بلافاصله پس از سخنرانی در مورهاوس به بایدن پاسخ داد. “این دولت با نادیده گرفتن حقایق و شواهد، از ابتدا در مورد قانون یکپارچگی انتخابات گرجستان دروغ می گفت تا توجه را از شکست های فراوان آن منحرف کند و پایگاه خود را حول انتخابات فدرال متحد کند. اما اشتباه نکنید، ما عقب نشینی نمی کنیم، “کمپ گفت توییت ها. «قانون یکپارچگی انتخابات رأی گیری را تسهیل می کند و با اصلاحات عقل سلیم تقلب را دشوار می کند. اما جو بایدن، کامالا هریس و استیسی آبرامز هرگز اجازه نداده اند که حقیقت گرجی ها و آمریکایی ها را از تحمیل برنامه رادیکال خود باز دارد.

اگرچه دموکرات‌ها در سال‌های 2020 و 2021 در رقابت‌های کمی در سراسر ایالت پیروز شدند، تغییر جهت‌گیری کنگره جورجیا باعث شد که ایالت با 9 کرسی مطمئن جمهوری‌خواهان به پنج کرسی امن دموکرات‌ها برسد. بررسی مجلس سنای ایالات متحده منجر به رای دادن 33 شهرستان به جمهوری خواهان و 23 رای به دموکرات ها شد. شکایت‌ها به سرعت پس از امضای قانون جابجایی منطقه توسط کمپ در سال گذشته صورت گرفت. لوسی مک بات نماینده مجلس، که ناحیه ششم کنگره ده ها هزار جمهوری خواه معمولی را به دست آورده است، اکنون با کارولین بوردین جمهوری خواه در حوزه انتخابیه هفتم که بیشتر از شهرستان گوئینت تشکیل شده است، می جنگد.

پس از اینکه گوئینت، حومه آتلانتا و مدت‌ها پایگاه جمهوری‌خواهان، قاطعانه به نظارت دموکراتیک روی آورد، یک سناتور آمریکایی قانونی را برای دگرگونی بنیادی شورای کمیشنرهای منطقه ارائه کرد و کمیسیون را گسترش داد تا به جمهوری‌خواهان در شمال اجازه دهد تا دوباره نامزد شوند. برای یک کرسی، ضمن تضعیف نقش رئیس جمهور و تغییر انتخابات شورای مدارس به غیرحزبی.

سناتور کلینت دیکسون این پیشنهاد را پس از انتقاد شدید محلی رد کرد، اما او از طرحی برای کاهش محله ثروتمند و عمدتا سفیدپوست باک هد آتلانتا حمایت کرد. لایحه حذف الحاق باک هد در حالی صورت می گیرد که هر قانونگذار نماینده باک هد و آتلانتا مخالفت می کند و قانون جورجیا در مورد حمایت محلی از قوانین محلی را نقض می کند.

در همین حال، تغییرات در قانون انتخابات در سال گذشته، کمیسیون‌های انتخابات محلی دو حزبی در مناطق روستایی گرجستان را لغو کرد و انتصاب‌های سیاسی را به کمیسیون‌های چریکی در این منطقه واگذار کرد. یک مورد – شهرستان لینکلن، در شمال آگوستا – منجر به یک شورای انتخاباتی جدید شد که پیشنهاد بسته شدن شش مرکز از هفت مرکز رای گیری خود را داد. لیلوندر بولتون، رئیس هیئت مدیره گفت که این اقدام برای رفع نگرانی‌ها در مورد کووید-19 ضروری است. اما منطقه روستایی با حدود 8000 نفر – یک سوم سیاهپوست، یک چهارم در فقر – ​​سیستم حمل و نقل عمومی ندارد و این حرکت باعث می شود اکثر رای دهندگان آن بیش از 15 مایل از نظرسنجی باقی مانده فاصله داشته باشند.

وودال و دیگر رهبران محلی می گویند که آنها برای اقدام فدرال فشار می آورند زیرا این اقدامات جمهوری خواهان با هدف کاهش آرا در ایالتی است که احتمالاً انتخابات بعدی با یک درصد تعیین می شود. در روزهای پاکسازی اولیه وزارت دادگستری، جمهوری خواهان این تغییرات انتخاباتی را به خطر نمی انداختند.

اودال گفت: آنچه ما نیاز داریم نظارت است. «اگر این پیشنهادات قانونی را بپذیریم، شاهد تقویت دموکراسی خواهید بود.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısı