ساختمان برانکس دارای سابقه آتش سوزی است

[ad_1]

آپارتمان در برانکس ساختمانی که روز یکشنبه منجر به کشته شدن حداقل 17 نفر از جمله 8 نفر از آنها کودک شد، در سال گذشته حداقل دو مورد تخلف از قوانین نگهداری و تعمیرات مربوط به شکستگی یا معیوب بودن مواد نسوز در دیوارها بوده است.

داده‌های در دسترس عموم نشان می‌دهد که در 2 آوریل و 21 اکتبر 2021، وزارت حفاظت و توسعه مسکن در نیویورک دو اخطار نقض مربوط به مواد بازدارنده آتش را در طبقات اول و دوازدهم ساختمان صادر کرد. یک قدم فراتر از وضعیت “شکایت”، تخلفات HPD تنها زمانی صادر می شود که نقض قوانین نگهداری مسکن شهر یا قانون ایالتی توسط بازرسی تأیید شود. تخلف در ماه اکتبر در تاریخ 16 نوامبر به عنوان بسته اعلام شد، اما طبق یک صفحه گسترده شهری که روزانه به روز می شود، تخلف در آوریل همچنان باز است. همین مجموعه داده ها می گوید که ساختمان 17 تخلف دیگر از جمله آلودگی موش و سوسک، رنگ بر پایه سرب و کپک پیدا کرده است.

سخنگوی این ساختمان که متعلق به شرکت های سرمایه گذاری املاک و مستغلات Camber Property Group، Belveron Partners و LIHC Investment Group است، گفت که تمام تخلفات آشکار اصلاح شده است. او پیشنهاد کرد که HPD به سادگی نقض آتش سوزی را در ماه آوریل در سیستم خود حل نکرده است، اگرچه داده های عمومی در روز سه شنبه به روز شده بودند. سخنگو از HPD در مورد تخلفات خاص سوال پرسید.

سخنگوی The Intercept نوشت: «سلامت و ایمنی خانواده ها در نیویورک همچنان اولویت اصلی HPD است. «اگر مالکان به مسئولیت خود برای حفظ یک خانه امن و ایمن عمل نکنند، اقدام خواهیم کرد.

HPD همچنین شکایاتی را که به صورت آنلاین به ادارات شهری و 311 در مورد شرایطی که قانون مسکن یا قانون ایالتی را نقض می کند، پیگیری می کند. این اداره از سال 2014 65 شکایت در ساختمان برانکس ثبت کرده است که 11 شکایت در سال گذشته بوده است. (برخلاف تخلفات، شکایات بدون نیاز به بازرسی توسط مردم گزارش می‌شوند.) بنا بر پایگاه داده‌ای که توسط ائتلاف برای عدالت مسکن در نیویورک ایجاد شده است، ساختمان از سال 2010 حداقل 169 اعلان تخلف دریافت کرده است. در ژانویه 2014، ساختمان در برانکس یک نقض دیگر از کد مربوط به شیشه های گم شده در یک درب آتش نشانی در طبقه 19 دریافت کرد. اشاره شد که نقض در اواخر همان ماه پایان یافته است.

از آنجایی که مهلت قانونی اخراج در ایالت نیویورک در 15 ژانویه به پایان می رسد، بیش از 200000 خانواده با احتمال اخراج مواجه هستند. در حالی که این خانواده ها برای تامین مسکن تلاش می کنند، گروه املاک کمبر، شرکای بلورون و گروه سرمایه گذاری LIHC بخش قابل توجهی از سهام مسکن مقرون به صرفه شهر را کنترل می کنند. علاوه بر ملک در برانکس، این سه شرکت صاحب ساختمان‌های دیگر در نیویورک هستند، از جمله چندین مالیات‌دهنده یارانه مالیاتی. در سال 2018، کمبر و بلورون سه ملک بخش 8 در هارلم، مورنینگ ساید هایتس و واشنگتن هایتس را به قیمت 60 میلیون دلار خریداری کردند. با LIHC، آنها در ژانویه 2020 یک نمونه کار به ارزش 166 میلیون دلار در برانکس به دست آوردند که شامل ساختمان 333 E. 181st St. بود که روز یکشنبه سوخت. یک روز قبل از آتش سوزی، کمبر، LIHC و یک سازمان غیرانتفاعی به نام صندوق مسکن تسویه حساب، اعلام کردند که 85 میلیون دلار یک مجتمع 9 ساختمانی در هارلم را خریداری کردند. این معامله شامل وام 73.1 میلیون دلاری با مشارکت شرکت توسعه مسکن شهر نیویورک بود.

جوه لاین نیو، عضو مجمع نیویورک، منطقه 65 که منهتن پایینی را پوشش می دهد، گفت: “این نتیجه یک سرمایه گذاری بزرگ در زیرساخت های ما است.” وی خاطرنشان کرد که ساختمان برانکس یک مجتمع مسکونی مقرون به صرفه است که تحت صلاحیت آژانس دولتی برای نوسازی خانه و جامعه است و “ما مسئول آن هستیم.”

نیو گفت که “قانونگذار نیویورک نیاز به نظارت بیشتر” بر توسعه دهندگان و مالکان غارتگر دارد. «تصادفی نیست که مالکان این ساختمان با وجود صدها شکایت در مورد تعمیر و نگهداری و ایمنی، عمیقاً از نظر سیاسی در ارتباط هستند.

ریک گروپر، یکی از بنیانگذاران و کارگردان کمبر، اوایل این ماه به عنوان یکی از اعضای تیم انتقال شهردار نیویورک اریک آدامز برای مسکن معرفی شد. یکی دیگر از مدیران کمبر، اندرو مولیس، قبلاً برای Empire State Development، آژانس دولتی که دو شرکت بزرگ توسعه اجتماعی نیویورک را اداره می کند، کار می کرد. پدرش، ران مولیس، یک شرکت مسکن مقرون به صرفه را اداره می‌کند که گروپر قبلاً مدیر توسعه آن بود.

در کمبر، مستاجرین به The City، یک خبرگزاری غیردولتی، به املاک بلورون و LIHC که در آخر هفته سوختند، گفتند که سیستم هشدار دود به طور مکرر خاموش می‌شد و مردم را به این باور رساند که زنگ هشدار روز یکشنبه جعلی است. سخنگوی ساختمان به The Intercept گفت که هیچ مشکل شناخته شده ای در مورد هشدارهای دود وجود ندارد و معتقد است که سیستم اعلام حریق طبق طراحی کار می کند. «حوادث سیگار کشیدن ساکنان در راه پله‌های ملک باعث ایجاد زنگ خطر شده است. تیم مدیریت املاک ما برای رسیدگی به این مشکل با ساکنان کار می کند.

پس از گزارش های متعدد مستاجران مبنی بر اینکه درها به طور معمول بسته نمی شوند، سخنگوی افزود که تمام درهای ساختمان به خودی خود بسته می شوند، طبق قوانین شهر. سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به انجام یک سفارش کاری در یک درب در ماه ژوئیه، گفت: «مکانیسم خود بسته شدن طبق روال عملیاتی استاندارد بررسی شده است. از آن زمان دیگر هیچ مشکلی در مورد درب به مدیریت املاک گزارش نشده است.» او گفت که هیچ تخلف یا شکایتی در سایر درهای ساختمان مشاهده نشده است.

دانیل نیگرو، کمیسر آتش نشانی شهر روز دوشنبه در یک کنفرانس خبری گفت که درب ورودی آپارتمانی که در آن آتش سوزی رخ داده است، آنطور که در نظر گرفته شده بود بسته نشده است. نیگرو گفت: «در مسدود نشده بود. «وقتی در کاملاً باز بود، کاملاً باز می ماند زیرا کار نمی کرد.

سخنگوی HPD گفت که آژانس به طور فعال در حال بازرسی است تا اطمینان حاصل کند که درهای خودبسته در هر آپارتمانی که بازرسی می کند، علیرغم شکایات اولیه، مطابقت دارد و “بیش از 22,000 تخلف خودبسته در سراسر شهر صادر کرده است، 18 مورد از آنها. که 000 به صورت تصحیح بسته شده اند.” هیچ یک از این تخلفات در ساختمانی که روز یکشنبه در آن آتش سوزی رخ داد، مشاهده نشد.

شهر ما تاکنون نشان نداده است که شرایط غیرقابل سکونتی را که مستاجران ما در مسکن های کم درآمد و مقرون به صرفه با آن مواجه هستند، جدی می گیرد.

این آتش سوزی حداقل دومین آتش سوزی در یک مجتمع مسکونی در ایالات متحده در سال جاری است. در اوایل ماه جاری، آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی عمومی در محله فیرمونت فیلادلفیا باعث مرگ 12 نفر از جمله هشت کودک شد. این آپارتمان متعلق به اداره مسکن فیلادلفیا، بزرگترین صاحبخانه شهر است. آتش سوزی دیگری در یک مجتمع مسکونی در دهکده شرقی در منهتن دوشنبه شب بدون تلفات رخ داد.

در کنفرانس مطبوعاتی روز دوشنبه، آدامز افزود که اگر مردم “یک پیام” را از آتش بگیرند، باید “در را ببند”. این مفهوم موضوع کمپین های تبلیغاتی بزرگ در اوایل دهه 2000 برای متوقف کردن آتش سوزی های مسکونی در شهر بود، که به طور نامتناسبی بر ساختمان های مسکونی در برانکس و سایر بخش های نیویورک که ساختمان ها قدیمی تر یا ناسازگار هستند تأثیر گذاشت. سازمان آتش نشانی نیویورک در سال 2018 پس از آتش سوزی در برانکس که 13 نفر را گرفت، کمپین مشابهی را راه اندازی کرد.

گرما و آب گرم دارند؟نیو پرسید. «ما به معنای واقعی کلمه از ساکنان می‌خواهیم تا با آنچه که وظیفه دولت تصمیم‌گیری است، برخورد کنند. و شهر ما تاکنون نشان نداده است که شرایط زندگی غیرقابل سکونت مستاجران ما در مسکن های کم درآمد و مقرون به صرفه را جدی می گیرد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin penetrasyon testiistanbul duşakabinbetroad girişElektronik sigaraturkuaz korsan taksi