نه تنها یک تراژدی، بلکه یک بی عدالتی مسکن

[ad_1]

آتش سوزی در ساختمان آپارتمانی برونکس ده ها زخمی برجای گذاشت

اولین واکنش‌دهنده در صحنه آتش‌سوزی که یک ساختمان مسکونی در نیویورک را فرا گرفت و 17 نفر را کشت. 9، 2022.

عکس: اسکات هینز / گتی ایماژ

در عرض 12 ساعت از مرگبارترین آتش سوزی نیویورک سیتی در دهه های اخیر، که یکشنبه شب 17 نفر را در برانکس کشته بود، مقامات مایل بودند و می توانستند سرزنش کنند. نیویورک تایمز روز دوشنبه به عنوان یک عنوان اشاره کرد: “یک بخاری فضا مسئول آتش سوزی مرگبار در یک ساختمان آپارتمانی در برانکس است.” اریک آدامز، شهردار نیویورک، در بیانیه‌ای اعلام کرده بود. توضیح آنقدر نادرست نبود که به شدت ناکافی بود.

بر اساس گزارش‌ها، آتش سوزی در واقع توسط یک بخاری فضایی ناکارآمد ایجاد شده است. این به تنهایی برای کشتن 17 مستأجر، از جمله هشت کودک، و بستری شدن ده ها تن دیگر در بیمارستان کافی نبود. بر اساس گزارش ها، آتش سوزی در یک آپارتمان مهار شد. در همین حال، دود سیاه غلیظ در کل ساختمان 19 طبقه پخش شد، از طریق یک در آپارتمان که از سال 2018 مطابق با کدهای شهر نیویورک بود، باید خودبخود بسته می شد.

مجتمع ساختمانی دهه 1970، پارک‌های دوقلو شمال غربی، هیچ راه فراری از آتش در فضای باز ندارد و سابقه بی‌توجهی به مدیریت، تخلفات، و شکایات – از جمله کمبود گرما و تهویه، دارد. گردش مالکیت شرکتی فقط مشکلات را تشدید کرده است. در شرایط عادی، ساکنان گفتند که هشدارهای آتش سوزی کاذب به قدری در طول روز به صدا در می آمد که به نادیده گرفتن آنها عادت کرده بودند.

آتش‌سوزی برونکس نه تنها یک تراژدی بود، بلکه یک بی‌عدالتی بود که خانواده‌های مهاجر آفریقایی عمدتاً فقیر، طبقه کارگر، که با کوپن‌های بخش 8 زندگی می‌کردند، متحمل شدند، که نوعی کمک اجاره دولتی برای افراد کم‌درآمد است. این بی‌عدالتی نیاز – که در طول همه‌گیری کووید-19 بیش از پیش واضح‌تر شد – برای انتقال شدید قدرت بر سهام مسکن از مالکان و سرمایه‌گذاران و به دست مستاجران را برجسته می‌کند.

این بی عدالتی نیاز به انتقال شدید قدرت بر سهام مسکن را از مالکان و به دست مستاجران برجسته می کند.

مبارزه برای عدالت مسکن در همه‌گیری، با افزایش قدرتمند سازمان‌دهی مستاجران و اعتصاب‌های اجاره‌ای جمعی، همراه با تمرکز ضروری بر نیاز فوری به توقف تخلیه، تمدید آنها و تقاضا برای اجاره فدرال، فوریت جدیدی به خود گرفته است. معاونت. همانطور که مدافعان قدیمی مسکن به طور مداوم تاکید کرده اند، چسب های دوران همه گیر بیماری کافی نیستند. ادعای آنها با این واقعیت تأیید می شود که فرماندار نیویورک. کتی هوچول و رهبران آلبانی اجازه می‌دهند توقف تخلیه این ایالت در 15 ژانویه به پایان برسد، زیرا موارد کووید همچنان در حال افزایش است و صدها هزار مستأجر اجاره بهای بدهکار هستند و ممکن است خانه‌های خود را از دست بدهند.

موج اخراج آتی و آتش‌سوزی مرگباری که در آن فقیرترین افراد نیویورک در خانه‌های خود جان خود را از دست دادند، نمی‌توان به‌عنوان بحران‌های متمایز در نظر گرفت. آنها مدرکی هستند بر یک سیستم غیرقابل تحمل، یک وضعیت خشونت ساختاری مداوم که توسط آن زندگی مستاجران در خدمت به حقوق صاحبخانه و سرمایه گذار از اولویت برخوردار می شود. آنها شواهدی هستند که نشان می دهد تغییرات ساختاری در سیاست مسکن نمی تواند منتظر بماند.

تصادفی نیست که برونکس غربی، جایی که آتش‌سوزی در آن رخ داد، از مارس 2020 به عنوان «زمین صفر برای پرونده‌های اخراج» توصیف شده است – مراحل اخراج که فقط تا زمانی که مهلت قانونی متوقف شده متوقف می‌شود.

سیاسی نیویورک رهبران – هم هوچول و هم آدامز – قول حمایت قوی و مسکن دائمی برای کسانی که در آتش بی خانمان شده اند، داده اند. همانطور که نیویورک تایمز گزارش داد، کوپن های کمک اجاره خاص مورد استفاده در توسعه برونکس قابل انتقال نیستند، و یافتن مسکن دائمی را برای ساکنان آواره دشوار می کند. “ما شما را فراموش نخواهیم کرد. هوچول روز دوشنبه گفت: ما شما را رها نخواهیم کرد.

با این حال، سیتی لیمیتز در سپتامبر گزارش داد که بازماندگان آتش سوزی قبلی آپارتمان در برانکس در مارس 2020 که منجر به کشته شدن چهار نفر شد، 18 ماه پس از این رویداد مرگبار بدون مسکن ثابت ماندند. Chestnut Holdings، شرکت مدیریت در آن مورد – صاحب یکی از بزرگترین مجموعه های آپارتمان های اجاره ای در شهر – نتوانسته بازسازی های لازم را به اتمام برساند، که باعث پیگرد قانونی از سوی مستاجرین شده است که می ترسند صاحبان ملک در تلاش برای وادار کردن آنها به ترک خانه باشند. خانه های تحت اجاره آنها

ما دلایل کمی برای ایمان به وعده‌های دولت شهر و ایالت در مورد مکان‌های امن و دائمی برای زندگی افرادی که مجبور به ترک خانه‌هایشان شده‌اند، نداریم. همین چند روز پیش، فرماندار جدید و شهردار جدید – به ترتیب یک دموکرات میانه رو و یک پلیس سابق متخاصم – در کنار هم ایستادند و طرحی را برای رسیدگی به وضعیت بی خانمان ها از طریق اعزام پلیس بیشتر برای پاسخ به افراد بی خانمانی که در متروی نیویورک پناه گرفته بودند، اعلام کردند. به این ترتیب، آنها به سنت طولانی و خشونت آمیز جرم انگاری فقرا ادامه می دهند.

روز دوشنبه، آدامز آتش سوزی اخیر برونکس را “تراژدی فراتر از حد و اندازه” نامید – که همینطور است. او بعداً گفت که “یک پیام” مردم باید از این فاجعه بگیرند این بود که به نام ایمنی آتش نشانی درها را ببندند، و تلویحاً خانواده ای را که از آپارتمان در حال سوختن خود فرار کرده بودند به دلیل ناتوانی در بستن درب پشت سرشان سرزنش کردند و باعث شدند دود به داخل خانه برسد. انتشار دادن. او توجه نکرد که در باید به خودی خود بسته می شد.

آدامز همچنین اشاره ای نکرد که یکی از اعضای تیم انتقالی او برای مسائل مسکن، ریک گروپر، یکی از بنیانگذاران گروه املاک کمبر است – یکی از گروه سرمایه گذارانی که ساختمان برانکس را به عنوان بخشی از 166 میلیون دلار خریداری کردند. معامله ساختمان در اوایل سال 2020. در چنین روابط دارایی مبتنی بر سود، مسکن مقرون به صرفه به عنوان یک دارایی تلقی می شود و برای دسترسی به اعتبارات مالیاتی مورد استفاده قرار می گیرد. این همه به جز اطمینان می دهد که مستاجران به دنبال فکر هستند.

«آنها روی زمان وصول چک هایشان و اینکه چه کسی در کدام آپارتمان زندگی می کند تمرکز کرده اند. من باید همه چیز را در آپارتمانم درست کنم، “یامینا رودریگز، ساکن 51 ساله پارک های دوقلو شمال غرب، که خانواده اش از آتش سوزی جان سالم به در بردند، به سیتی گفت. یکی دیگر از ساکنان، توانا دیویس، که توسط آتش نشانان از آپارتمان خود در طبقه 15 نجات یافت، در مورد عدم پاسخگویی مالک گفت: “اکنون ما مدیریت های بسیار متفاوتی داریم که حتی نمی دانیم چه چیزی چیست؟ [it’s] تماس گرفت.»

آتش سوزی در ساختمان آپارتمانی برونکس حداقل 19 کشته بر جای گذاشت

اریک آدامز، شهردار نیویورک، پس از آتش‌سوزی مرگبار در یک ساختمان 19 طبقه در ژانویه، به رسانه‌ها گفت. 9، 2022، در نیویورک.

عکس: اسکات هینز / گتی ایماژ

این ممکن است نباشد دهه 1970، زمانی که صاحبخانه‌ها در برانکس به معنای واقعی کلمه ساختمان‌های فرسوده و با خط قرمز را به آتش کشیدند تا پرداخت‌های بیمه آتش‌سوزی را مطالبه کنند، اما بی‌توجهی و خطری که امروزه مستاجران فقیر با آن روبه‌رو هستند، کمتر به صورت سیستماتیک تولید می‌شود. البته این موضوع مختص نیویورک نیست. همین هفته گذشته، آتش سوزی در یک واحد مسکونی پرجمعیت و خطرناک در فیلادلفیا بیداد کرد و 12 کشته بر جای گذاشت.

پس از آتش سوزی فیلادلفیا، نیویورک تایمز آن را به صراحت بیان کرد: «در سرتاسر کشور، بحران مسکن مقرون به صرفه سالهاست که در حال تشدید بوده است، و با برداشته شدن مهلت های توقف تخلیه و کاهش وجوه کمک به اجاره ارائه شده در طول همه گیری ویروس کرونا، این بحران در حال افزایش است. فقط بدتر می شود.»

سازمان‌دهندگان مستاجر قدرت و همبستگی فوق‌العاده‌ای را در طول همه‌گیری نشان داده‌اند. اعتصابات اجاره به اندازه تاریخی نه تنها به اطمینان از دریافت کمک اجاره به کل ساختمان ها کمک کرده است، بلکه در موارد متعدد به مالکان بی توجه نیز کمک کرده است. پایان دادن به توقف اخراج این کار را بیش از پیش ضروری می کند. با این حال، اعتصابات اجاره‌بها تا زمانی که صاحبخانه‌ها قدرت اخراج مستاجران را داشته باشند، فعالیتی پرخطر باقی می‌ماند.

به همین دلایل، مدافعان حقوق مسکن و سیاستمداران مترقی در نیویورک هستند به شدت هل دادن برای تصویب یک لایحه تخلیه “به دلیل خوب” به قانون، که به مستاجرین حق تمدید اجاره را می دهد، سقف اجاره بها برای مستاجران فعلی را افزایش می دهد، و از مالکان از اخراج مستاجر بدون دستور قاضی جلوگیری می کند، حتی اگر اجاره نامه آنها چنین باشد. منقضی شده یا هرگز اجاره نامه نداشته اند. همچنین از مستاجرینی که خواستار تعمیر هستند یا از کمبود گرما و آب گرم شکایت دارند محافظت می کند.

هنگامی که هوچول هفته گذشته طرح مسکن مقرون به صرفه 25 میلیارد دلاری خود را اعلام کرد که هدف آن ایجاد و حفظ 100000 واحد مسکن ارزان قیمت و 10000 آپارتمان مسکن حمایتی است، او چیزی از قوانین تخلیه نگفت. اخراج با “علت خوب” راه حلی برای روابط خشونت آمیز مالکیت نیست، اما حداقل قانون خطر مبارزه با مالک بر سر استانداردهای زندگی را کاهش می دهد. در سناریویی از عدالت واقعی مسکن – واقعیتی دور از واقعیت ما – بسیار اندک، و مطمئناً عدم پرداخت، به عنوان یک “علت خوب” برای اخراج شخصی از خانه به حساب می آید.

هیچ انگیزه ای برای صاحبان املاک برای بهبود شرایط زندگی وجود ندارد. چک های اجاره فدرال و اعتبارات مالیاتی در هر دو طرف جریان خواهند داشت.

ساکنان مسکن عمومی و کسانی که وابسته به کوپن های بخش 8 برای اجاره هستند، کمترین اهرم را بر وضعیت خانه های خود دارند. هیچ انگیزه ای برای صاحبان املاک برای بهبود شرایط زندگی وجود ندارد. چک های اجاره فدرال و اعتبارات مالیاتی در هر دو طرف جریان خواهند داشت.

رویدادهایی مانند آتش سوزی برانکس باید انگیزه واکنش ساختاری و قابل توجه دولت باشد. خیلی وقت ها این کار را نمی کنند. بیش از چهار سال از زمان آتش‌سوزی در ساختمان بلندمرتبه برج گرنفل لندن که جان 72 نفر را گرفت، تغییرات سیستمی اندکی رخ داده است.

رهبران سیاسی در این سوی اقیانوس اطلس اگر تحت فشار قرار نگیرند – توسط فعالانی مانند کسانی که قبلاً در برانکس حضور داشتند، که برخی از آنها سازمان دهندگان مهاجر از گامبیا، زادگاه تعداد قابل توجهی از پارک های دوقلو شمالی هستند، بهتر عمل نخواهند کرد. مستاجران غرب

آدامز می تواند انرژی خود را صرف کنترل فقر کند و به ساکنان آپارتمان بگوید درهای ما را در صورت آتش سوزی ببندند. در همین حال، باید به درهای او و درهای متحدانش در صنعت املاک و مستغلات، مبارزه را برای کالایی کردن مسکن و گرفتن «زندگی مستاجران از دست سودجویان» بکشانیم.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin penetrasyon testiistanbul duşakabinbetroad girişElektronik sigaraturkuaz korsan taksi