بتی مک کلوم در سمت چپ با یک چالش بزرگ روبرو است

[ad_1]

مدعی اصلی برای نماینده، بتی مک‌کولوم بیش از 300000 دلار در سه ماهه چهارم سال 2021 جمع‌آوری کرد، که اولین تلاش بزرگ برای برکناری دموکرات از مینه‌سوتا برای دوره 21 ساله‌اش در کنگره است. چالش مک‌کولوم از جانب آمانه باداسو، سازمان‌دهنده و عامل دموکرات بود که مانند بسیاری دیگر در شهرهای دوقلو، به عنوان پناهنده از کنیا پس از اینکه مجبور به ترک زادگاهش اتیوپی شد، وارد مینه‌سوتا شد.

مک کولوم رای معتبری برای دموکرات ها در مجلس نمایندگان و رهبر حقوق فلسطینیان بود، اما در غیر این صورت تا حد زیادی موفق نشد و از پیوستن به مجمع مترقی امتناع کرد. باداسو در مصاحبه ای گفت که اگر اعتراضات قابل توجهی به نتایج رای گیری مک کولوم وجود داشته باشد، اندکی را مطرح خواهد کرد. باداسو گفت که مدتهاست حمایت مک کولوم از طرف فلسطینی ها را تحسین کرده است، اما سخنگوی این کار را به طور گسترده انجام نداده است. او گفت: “بر این اساس او را به چالش نمی کشم.” «هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد. ما نمی توانیم فقط در یک موضوع قهرمان شویم.”

در عوض، باداسو گفت، او استدلال می کند که بیش از نمایندگی کافی از رای دادن به راه درست وجود دارد. او گفت: «در اینجا، در جنبش مترقی، ما باید به معنای واقعی «دموکرات» فکر کنیم، غیر از اینکه چه کسی در یک خط خاص رای می‌دهد. صادقانه بگویم، ما به رهبری نیاز داریم که فقط به فکر افراد جامعه باشد.

فعالیت مک کولوم در خاورمیانه نتوانست توجه ملی زیادی را به خود جلب کند. نمایه اخیر HuffPost او با عنوان فرعی «St. پل بتی مک کولوم در سیاست ایالات متحده در قبال اسرائیل به شدت مترقی است. چرا هیچ وقت در مورد آن نمی شنوید؟”

اگرچه او در بسیاری از مسائل با نماینده ایلهان عمر موافق است، اما او و نماینده همتای خود از شهرهای دوقلو گاهی اوقات به یک رابطه سرد خیانت کرده اند. مک کولوم به هاف پست گفت: «ایلهان در آن سوی رودخانه می سی سی پی است و ما گاهی اوقات در اتاق استراحت بین رأی ها صحبت می کنیم. زمانی که عمر در سال 2019 برای اظهاراتی مبنی بر اینکه منتقدان او را یهودی ستیز می دانستند، صحبت کرد، مک کالوم بیانیه ای صادر کرد: «نماینده. عمر حق دارد آزادانه صحبت کند و همچنین باید مسئولیت تأثیر سخنانش بر همکارانش، رای دهندگانش و سیاست هایی را که دموکرات ها به دنبال آن هستند، بپذیرد.

بیل هارپر، رئیس دفتر مک کالوم، فراتر رفت و به هاف پست گفت: «نظر من این است که واقعاً بسیاری از کارهای ما را خراب کرد.

عمر از این مسابقه حمایت نکرد و در قانونگذاری با مک کولوم همکاری کرد، اما او سخنان گرمی برای بداسو داشت. “او واقعا یکی از تاثیرگذارترین افرادی است که من تا به حال ملاقات کرده ام. او شگفت انگیز است و من هرگز کسی را ندیده ام که مخالف باشد [the] من یک دهه است که او را می شناسم، “او به The Intercept گفت.

هارپر گفت که مک کولوم این چالش را جدی گرفت و نمی‌خواست ردای ترقی‌گرایی بداسو را رها کند. هارپر به مک کالوم گفت: «او مترقی ترین عضو هیئت مینه سوتا است. وی در پاسخ به این سوال که آیا این رتبه بندی شامل عمر می شود یا خیر، به نقل از رای مک کولوم در مورد لایحه زیرساخت های اصلی در ماه نوامبر، که عمر با آن مخالفت کرد، گفت. (عمر با رأی گیری به این لایحه تا زمانی که سنا کاملاً متعهد به تصویب قانون بازسازی ساخت و ساز بهتر باشد، مخالفت کرد.)

«تغییر صرفاً به دلیل تغییر، فقط تغییر صندلی‌های عرشه است. در کنگره، ارشدیت مهم است. هارپر افزود: سوالی که باید بپرسم این است که چرا پیشروهای او می خواهند 22 سال خدمت را کنار بگذارند.

چالش باداسو دریچه ای به دید رای دهندگان دموکرات به سال 2022 خواهد بود: آیا زمان آن رسیده است که با نشانه ای آشکار و ناگفته از ترقی گرایی به جلو حرکت کنیم و مبارزه برای کنترل حزب را ادامه دهیم، یا تمرکز بیشتر بر دفاع در برابر انرژی فزاینده جمهوری خواهی که تهدید به نابودی است. بر مجلس و سنا

چالش باداسو دریچه ای به دید رای دهندگان دموکرات به سال 2022 خواهد بود.

شرط مک‌کولوم این است که رای‌دهندگان در این چرخه روحیه رقابت درون حزبی را ندارند. هارپر گفت: “این کمپین در سال 2022 کاملاً بر جلوگیری از کسب اکثریت جمهوری خواهان و ادامه رهبری مترقی در کنگره متمرکز است.” ما تماشا می کنیم که جمعیت به ساختمان کنگره و سر میز دعوت می شوند.

سیستم ابتدایی بیزانس مینه سوتا حداقل دو بار به سمت مک کولوم باداسو شلیک کرد. اولین جلسه در ماه فوریه در جلسه ای متشکل از 400 نماینده برگزار خواهد شد، که سپس در کنگره بعدی در مورد اینکه چه کسی با تایید دولت دموکراتیک-کشاورز-کارگر به پای صندوق های رای می رود رأی خواهند داد. نامزد رسمی مورد تایید تقریباً همیشه در انتخابات مقدماتی پیروز می شود، اما در نهایت رای دهندگان در مورد نامزدهای دموکرات تصمیم می گیرند، که احتمالاً با مشارکت کم رای دهندگان در ماه اوت اتفاق می افتد.

خاستگاه Badaso احتمالاً در شهرهای دوقلو طنین انداز می شود، که سنت غرور آفرین استقبال از پناهندگان را دارند که به نوبه خود اقتصاد منطقه را احیا کرده اند. خانواده او در اواسط دهه 1990 در نتیجه درگیری بین جبهه آزادی‌بخش اورومو و جناح‌های حاکم این کشور از اتیوپی گریختند. او گفت که در حالی که در کنیا پناهنده بود، تقریباً بر اثر مالاریا جان خود را از دست داد تا اینکه مجموعه ای برای پرداخت هزینه های درمان بیمارستان جمع آوری شد. در مورد دیگری، او به خانه بازگشت و متوجه شد که ساختمان فرسوده ای که در آن زندگی می کرد فرو ریخته است. در سن 13 سالگی، او سرانجام به مینه سوتا، خانه یک جامعه بزرگ اورومو، رسید.

باداسو، یک مسلمان، یک فعال برجسته شهرهای دوقلو است و قبلا سازماندهی کیت الیسون، نماینده سابق مجلس نمایندگان بود، که اکنون سمت او را عمر به عنوان دادستان کل ایالت در اختیار دارد. در سال 2020، او بر روی یک کمپین هماهنگ در مینه سوتا با هدف انتخاب رئیس جمهور جو بایدن، همراه با نامزدهایی که هیچ انتخابی ندارند، کار می کند. (او گفت که از کمپین اولیه سناتور برنی سندرز نامزد ریاست جمهوری در سال های 2016 و 2020 حمایت کرده است)

او به‌عنوان یک سازمان‌دهنده ارشد در TakeAction Minnesota، روی کمپینی به نام Yes 4 Minneapolis کار می‌کند تا اعتراضات جورج فلوید را به بازنگری رادیکال در مورد نیروی پلیس شهر تبدیل کند. این رأی باعث بسته شدن نیروی پلیس و جایگزینی آن با اداره امنیت عمومی می‌شد، اما در نوامبر 56-44 با رای زیاد مخالفت کرد. دو نفر از اعضای شورای شهرداری که از اصلاحات حمایت کردند از سمت خود برکنار شدند.

سناتور امی کلوبوچار و انجی کریگ، سناتور مینه سوتا و همچنین جاکوب فری، شهردار مینیاپولیس، علیه این رای کمپین تبلیغاتی کردند. عمر از او حمایت کرددر حالی که مک کولوم موضع خنثی تری گرفت. “شورای شهر مینیاپولیس آزاد است که بخش پلیس خود را از بودجه خارج کند یا لغو کند یا درخواست توقف بودجه فدرال برای پلیس پلیس را بدهد. این تصمیم آنها خواهد بود، “او در بیانیه ای در ژوئن 2020 گفت.

در کمپین خود برای کرسی مجلس، باداسو از مدل اخیر جدا شد و نامزدها زندگی نامه های دو دقیقه ای لغزنده ای را اجرا کردند و در عوض در ماه اکتبر بی سر و صدا راه اندازی کردند و سه ماه آینده را صرف کار آنلاین برای جمع آوری و جمع آوری پول کردند. برای افزایش تعداد هشدار دهنده، او برای دیاسپورای اورومو مبارزاتی انجام داد، که در آن در طول سال‌های شفاعت برای اورومو، ارتباطات مهمی ایجاد کرد.

پس از اینکه The Intercept به کمپین تفسیری مک کولوم روی آورد، او این خبر را با طیف گسترده ای از مقامات منتخب و بازیکنان قدرتمند در مینه سوتا به اشتراک گذاشت. مک کولوم در ایمیلی به متفقین نوشت: «دوستان». «اوایل امروز، کمپین من با یک خبرنگار تماس گرفت و خواستار اظهار نظر شد. او گفت که حریف DFL من در سه ماه گذشته بیش از 300000 دلار جمع آوری کرده بود تا بتواند مرا شکست دهد. خبرنگار همچنین گفت که رقیب من نمی تواند هیچ سؤال یا رأیی را که در آن با من موافق نباشد تنظیم کند، اما او برای آوردن «انرژی جدید» به منطقه می کوشد.

او ادامه داد: «انرژی مهم است، اما انرژی من بر مدیریت و ریاست بزرگترین و قدرتمندترین کمیته فرعی در تخصیص بودجه کنگره متمرکز شده است».[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısı