سوابق جدید FOIA روندها را در پایگاه داده باند DC نشان می دهد

[ad_1]

ایالت واشنگتن، بانک اطلاعاتی باندهای اداره پلیس پایتخت طی هشت سال تقریباً سه برابر شده است و بر اساس سوابق داخلی به دست آمده توسط The Intercept، تقریباً از هر 10 نفری که بر اساس نژاد ثبت شده است، 9 نفر سیاه پوست هستند که 46 درصد از جمعیت دی سی را تشکیل می دهند.

ورودی‌ها همچنین شامل تفکیک ورودی‌های پایگاه داده باند بر اساس کد پستی، یک پایگاه داده صفحه‌گسترده تا حدی ویرایش شده، و یک نمایش اسلاید MPD داخلی است. اسناد و داده ها نشان می دهد که پایگاه داده باند شامل نسبت های فزاینده ای از کودکان و افراد با پیوندهای ضعیف با گروه هایی است که MPD آنها را به عنوان باند شناسایی کرده است.

دفتر مدافعان عمومی ناحیه کلمبیا در پاسخ به درخواست قانون آزادی اطلاعات در ماه ژوئیه برای پایگاه داده ای از باندها، سوابق دو لات را دریافت کرد. PDS یافته‌های خود را با Defund MPD، ائتلافی از سازمان‌های DC که در جریان اعتراضات علیه خشونت پلیس در سال 2020 تشکیل شد، به اشتراک گذاشت که ضبط‌شده را با The Intercept به اشتراک گذاشت.

دینش مک کوی، وکیل شرکت حقوقی Just Futures Law، گفت: “داده های خود MPD آنچه را که اعضای جامعه برای سال ها می دانستند و احساس می کردند تأیید می کند: این باند پلیس در این شهر علیه سیاه پوستان و ساکنان دی سی با موهای قهوه ای تبعیض قائل شده است.” حقوق و عضو ائتلاف MPD تعریف.

مانند بسیاری از ادارات پلیس، MPD فهرستی مبهم از اعضای مظنون باند را نگه می دارد و مردم را از اینکه چه افسرانی به آن اضافه می کنند بی خبر نگه می دارد. جزئیات تلاش‌های ردیابی باند MPD برای اولین بار تابستان گذشته پس از اینکه تیم شفافیت Distributed Denial of Secrets اسناد داخلی شعبه اطلاعات جنایی MPD را منتشر کرد که توسط یک گروه باج‌افزار معروف به Babuk هک شده بود، منتشر شد.

در ماه ژوئن، The Intercept مقاله‌ای را بر اساس این اسناد منتشر کرد که نشان داد پایگاه داده MPD از اعضای ادعایی باند مملو از اشتباه است، از معیارهای مبهم استفاده می‌کرده و برای توجیه پلیس تهاجمی توسط جوامع سیاه پوست استفاده می‌شد. MPD به سوالات ایمیل The Intercept در ژوئن یا در مورد این مقاله پاسخ نداد.

گزارش پایگاه داده باند در بحبوحه فشار مجدد برای اصلاحات پلیس و پاسخگویی در ناحیه کلمبیا ارائه می شود. شورای DC بودجه سال 2022 شهرستان را با اصلاحیه ای تصویب کرد که به تدریج برنامه منابع مدرسه MPD را حذف می کند و با استناد به گزارش Intercept، MPD را از استفاده اطلاعاتی از این پلیس های مدرسه برای افزودن دانش آموزان به پایگاه داده باندهای شهر منع می کند. سپس، در ماه نوامبر، کمیسیون اصلاحات پلیس دی سی اعلام کرد که برای ارزیابی تلاش‌های اصلاح MPD، با اشاره به نیاز به پیشرفت فوری بیشتر و بسیاری از جنجال‌های اخیر MPD، از جمله افشاگری‌های مبتنی بر داده‌های باند، دوباره تشکیل جلسه خواهد داد.

و روز دوشنبه، چارلز آلن، عضو هیئت مدیره دی سی، رئیس کمیته قضایی و ایمنی عمومی، نامه ای به رابرت کونتی، رئیس MPD ارسال کرد که حاوی لیستی از سوالات در مورد پایگاه داده باند بود. این نامه به گزارش Intercept استناد می‌کند و شامل درخواست‌هایی برای تفکیک جمعیتی سوابق موجود در پایگاه داده، فهرست سازمان‌های مجری قانون است که از اطلاعات آن استفاده کرده‌اند، و اطلاعاتی درباره سیاست‌ها و شیوه‌های پایگاه داده باند.

آلن گفت که از تلاش‌های پلیس برای جمع‌آوری اطلاعات “درباره تعداد کمی از افرادی که به احتمال زیاد باعث آسیب می‌شوند” حمایت می‌کند، اما خاطرنشان کرد که بدون نرده‌های محافظ مناسب، پایگاه‌های اطلاعاتی باندها می‌توانند نگرانی‌های مربوط به حریم خصوصی و عدالت نژادی را افزایش دهند. «دولت نباید درگیر تهیه فهرست‌های متورم، مبهم و محرمانه از پسران و مردان تقریباً منحصراً سیاه‌پوست باشد، که می‌تواند به سرعت منجر به ایجاد پروفایل و پلیس‌سازی بیش از حد شود.

اسلایدها مجموعه ای از نوارها، نمادها، برچسب ها و خالکوبی ها را برای شناسایی به تصویر می کشند.تصویر: اداره پلیس صوفیه

مواد FOIA و اسناد هک شده نشان می دهد که پایگاه داده DC از باندهای DC از زمان شروع آن در سال 2009 به طور قابل توجهی گسترش یافته است.

بر اساس صفحات گسترده یافت شده در اسناد هک شده، تعداد افراد در پایگاه داده بین مارس 2013 و سپتامبر 2016 تقریباً دو برابر شده است، از 1343 به 2575 نفر. MPD در پاسخ به درخواست FOIA گفت که از 9 ژوئیه 2021، وجود دارد. 3779 رکورد در پایگاه داده بود – جهشی 47 درصدی دیگر در پنج سال

با این حال، مطالب جدید نشان می‌دهد که افزودن‌ها به پایگاه داده این باند در طول همه‌گیری کووید-19 کند شده است. طبق صفحه‌گسترده نیمه ویرایش شده پایگاه داده، MPD حداقل 1061 ورودی را در سال 2019 تأیید کرد، در حالی که کمتر از نیمی از آنها – 513 – آخرین بار در سال 2020 و تنها 133 مورد بین ژانویه تا اواسط ژانویه. اوت 2021 تأیید شد. در نوامبر، MPD سوابق اضافی را به دفتر مدافع عمومی ارسال کرد که نشان می‌داد این وزارتخانه بیش از 250 رکورد بیشتر از آنچه در ماه‌های پس از گزارش ژوئن The Intercept اضافه کرده بود حذف کرد و تعداد سوابق تأیید شده از 3513 به 29 اکتبر کاهش یافت.

“تأیید اعتبار” فرآیندی است که توسط آن پلیس دی سی تایید می کند که فردی که مظنون به عضویت در یک باند است واجد شرایط ورود به پایگاه داده باند است – و معیارهای آن نامشخص است. اگر کارمندان «ظن منطقی» داشته باشند که این فرد در حال بررسی دو کادر از هفت جعبه، از جمله «ارتباط» با دیگر اعضای باند معتبر است، می‌توانند فردی را به عنوان «عضو باند» به پایگاه داده اضافه کنند و به‌عنوان عضو باند شناسایی شود. “مخبر اثبات نشده” و به جرم جنایتی که بخشی از اقدامات جنایتکارانه باند است، در منطقه باند دستگیر شد. در صورتی که شخصی «به طور واقعی اعتراف کند» که در یک باند هستند – راه حلی که سایر بخش ها جعل یا سوء استفاده می کنند – یا اگر یک «خبرچین مورد اعتماد» آنها را به عنوان یکی از اعضای باند شناسایی کند، ممکن است کارمندان از شرط دو معیار چشم پوشی کنند.

MPD همچنین دارای دسته دوم و حتی آزادتر از افراد است که می‌توان آنها را در پایگاه داده باند وارد کرد: یک “همکار باند” که اگر کارمندان شک منطقی داشته باشند که تنها یکی از معیارهای هفتگانه را دارند می‌توانند آن را اضافه کنند.

بر اساس مطالب جدید، MPD بیشتر از راه‌حل باند برای اضافه کردن صدها نفر استفاده می‌کرد که در غیر این صورت نمی‌توانست آنها را به پایگاه داده تأیید کند. در صفحه گسترده نیمه ویرایش شده، 1278 رکورد، یا 35 درصد، به عنوان “شریک” باند علامت گذاری شده اند – بر اساس اسناد هک شده، این رقم در مارس 2013 12 درصد بود. برخی از رکوردها در صفحه‌گسترده ویرایش‌شده به‌عنوان عضو یا شریک چندین باند علامت‌گذاری شده‌اند. یک رکورد ژانویه 2018، چهار باند مرتبط را فهرست می کند. بر اساس پاسخ MPD به درخواست FOIA، تا جولای 2021، 143 “نام باند” در پایگاه داده وجود داشت.

رکوردهای جدید همچنین نشان می دهد که MPD در سال های اخیر صدها کودک دیگر را به پایگاه داده باند اضافه کرده است. در صفحه‌گسترده اصلاح‌شده، 671 ورودی به‌عنوان «کوچک» علامت‌گذاری شده‌اند – به این معنی که در زمانی که خردسال بودند به پایگاه داده اضافه شدند – که 19 درصد از کسانی است که این فیلد برای آنها پر شده است (4 درصد از ورودی‌ها از این قسمت خارج شده‌اند. خالی). این رقم در ژانویه 2014 بیش از 10 درصد است، زمانی که 178 مورد از ورودی های پایگاه داده این باند به عنوان خردسال – برخی از آنها در 10 سالگی – بر اساس اسناد هک شده اضافه شد.

مطالب جدید همچنین بر مناطقی از DC که بیشتر تحت تأثیر پلیس باند هستند، روشن می کند. بر اساس یک صفحه گسترده در پایگاه داده باندهای تفکیک شده بر اساس کد پستی، 42 درصد از محله های شرق رودخانه آناکوستیا هستند که بخش های آن تنها 22 درصد از جمعیت ناحیه کلمبیا را تشکیل می دهند و از فقیرترین بخش ها در این منطقه هستند، عمدتا سیاه پوستان و شدیدترین مناطق پلیس اکثر کدهای پستی برتر دیگر برای ورودی های پایگاه داده باندها عمدتاً سیاه و اسپانیایی هستند در سایر نقاط نیمه شرقی منطقه.

تا پایان اکتبر 2021، حدود 5 درصد از بیش از 3500 ورودی در پایگاه داده باند هیچ مسابقه ای در لیست نداشتند. از 88 درصد باقی مانده، آنها به عنوان “سیاهپوستان / آفریقایی آمریکایی” ذکر شده اند.

افرادی که به‌عنوان «اسپانیایی‌ها» فهرست شده‌اند، 12 درصد از سوابق موجود در پایگاه داده‌های باندهایی را تشکیل می‌دهند که رقابت را نشان می‌دهند. طبق آمار اداره سرشماری، 11 درصد از ساکنان دی سی اسپانیایی یا لاتین تبار هستند. “سفیدپوستان / قفقازی” و “جزیره های آسیایی/اقیانوس آرام” 0.1 درصد از سوابق موجود در پایگاه داده را تشکیل می دهند، در حالی که به ترتیب 46 و 5 درصد از جمعیت DC را تشکیل می دهند.

میا واکر، مدیر برنامه‌ریزی و حمایت آکادمی قو سیاه، گفت: «برای مدت طولانی، پلیس در منطقه سیاه‌پوستان، به‌ویژه جوانان سیاه‌پوست را در مدارس و خارج از جامعه تحت نظر، جرم‌انگاری و زندانی کرده است. سازمانی متمرکز بر جوانان سیاه پوست در دی سی و بخشی از ائتلاف Defund MPD. او داده های جدید را “عمیقاً نگران کننده، اما متأسفانه تعجب آور” نامید.

Screen-Shot-2022-01-04-at-4.42.03-PM

نمایش اسلاید MPD خالکوبی های مختلف مربوط به باند MS-13 را نشان می دهد.

تصویر: اداره پلیس صوفیه

نمایش اسلاید داخلی MPD همچنین بینش بیشتری در مورد اینکه MPD چه کسی تلاش های خود را بر روی پلیس باند متمرکز می کند ارائه می دهد. یک نکته برای “خدمه / اوباش” ادعا می کند که اکثریت [illegible] در ناحیه کلمبیا آزادانه بافته می‌شوند و هیچ مراسم وقف، رنگ یا ساختار مشترکی ندارند. “(برخی از صفحات در نمایش اسلاید ناخوانا هستند زیرا متن سفید روی پس‌زمینه سفید ظاهر می‌شود. MPD یک سند جداگانه را برگرداند تا متن از دست رفته را پر کند. اکثر و نه همه این اسلایدها.)

در این نمایش اسلاید آمده است: «در حالی که اعضای مستند گروه‌های بزرگ‌تر و شناخته‌شده ملی مانند Bloods و Crips در سایر نقاط کشور وجود دارند، اما آنها اینجا در منطقه کلمبیا ساکن نشده‌اند». با این حال، نمایش اسلاید همچنان یک سوم از اسلایدهای خود را به Bloods and the Crips اختصاص می‌دهد، که صفحه‌گسترده نیمه ویرایش شده تنها 14 نفر را به عنوان عضو و سه نفر را به عنوان مشارکت‌کننده فهرست می‌کند. یک سوم دیگر از اسلایدها به “گروه های لاتین” اختصاص داده شده است، به ویژه MS-13 معروف، که صفحه گسترده 108 نفر را به عنوان عضو و 43 نفر را به عنوان مشارکت کنندگان فهرست می کند – بیش از یک سوم از آنها به عنوان خردسال اضافه شده اند.

با استناد به افشاگری‌های اخیر، سازمان‌های Defund MPD از DC می‌خواهند پایگاه داده باند MPD را ببندد.

واکر گفت: “پایگاه داده باند MPD بخشی از یک شکست سیستمی بزرگ دولت دی سی ما است، که سیاه پوستان را به عنوان تهدیدهایی که باید کنار گذاشته شوند، نگاه می کند، نه افرادی که باید روی آنها سرمایه گذاری کرد.”

آلن، یکی از اعضای شورا، گفت که می‌خواهد قبل از اقدام بیشتر، پاسخ MPD به نامه‌اش را ببیند، اما او «آگاه است که حوزه‌های قضایی دیگری وجود دارند که قوانینی را برای متعادل کردن نیاز به اجرای قانون برای اطمینان از پاسخگویی با جمع‌آوری اطلاعات و حفظ حریم خصوصی در نظر گرفته‌اند. حقوق. وی افزود: باید احتمال سوگیری و خطای انسانی را به حداقل برسانیم تا زندگی ها را به تباهی کشانده و منجر به مشارکت بی مورد در نظام عدالت کیفری شود.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısı