اوبر تشخیص می دهد که این شرکت می تواند ایمنی شغلی رانندگان را تامین کند

[ad_1]

دارا خسروشاهی مدیر عامل اوبر با گفتن اینکه شرکت او می تواند حتی تحت قوانینی که آن را مجبور به استخدام رانندگان به عنوان کارمند می کند، به رشد خود ادامه دهد، به سرمایه گذاران نگران مقررات جدید اتحادیه اروپا در ماه دسامبر اطمینان داد.

خسروشاهی در پاسخ به سوالی درباره قوانین احتمالی اتحادیه اروپا که اوبر را ملزم می کند رانندگان را به عنوان کارمند تعیین کند یا حقوق اضافی مانند مرخصی و حقوق بازنشستگی را ارائه دهد، گفت: «ما می توانیم هر مدلی را عملی کنیم.

خسروشاهی در یک ویدئو در 14 دسامبر، “چت کنار آتش” که توسط بانک سوئیس UBS سازماندهی شده بود، به سرمایه گذاران گفت که تصمیمات اخیر در اسپانیا و بریتانیا آسیب جدی به این شرکت وارد نکرده است. در طول سال گذشته، هر دو کشور قوانینی را به تصویب رسانده‌اند که شرکت‌های کنسرت را ملزم می‌کنند تا از رانندگان کارگر حمایت بیشتری کنند.

خسروساهی با اشاره به جریان نقدی شرکت بدون مالیات و بهره گفت: کسب و کار در اسپانیا به صورت سالانه نزدیک به 40 درصد رشد می کند و حاشیه EBITDA اسپانیا نیز بسیار نزدیک به حاشیه کلی بلندمدت ما است.

«تقاضای زیادی برای فناوری، خدمات ما، نام تجاری ما، ایمنی و قابلیت اطمینان ما وجود دارد. بنابراین هر مدلی می تواند برای ما از نظر اقتصادی کار کند.

به نظر می رسد اظهارات سهل انگارانه مدیر عامل اوبر با موضع این شرکت در ایالات متحده مغایرت داشته باشد.

طبقه بندی موتورهای اقتصاد کنسرت به یکی از بحث برانگیزترین موضوعات صنعت کار مدرن در ایالات متحده تبدیل شده است، جایی که در مجموع 59 میلیون کارگر کنسرت تخمین زده می شود که بدون مزایا، ساعت های تضمین شده یا حمایت اتحادیه کار می کنند. اوبر یک نیروی پیشرو در حفظ این ساختار گیگ است و تنها در کالیفرنیا بیش از 190 میلیون دلار برای رای دادن برای تغییر قوانینی که به اکثر رانندگان وضعیت کارمندی می دهد، ریخته است. مقررات تصویب شده توسط مجمع ایالتی کالیفرنیا در سال 2019 به عنوان لایحه مجمع 5 یا AB 5 در نظر گرفته شده است تا این کارگران واجد شرایط حداقل دستمزد، عضویت در اتحادیه و مزایای سلامت باشند.

در سال 2020، در حالی که شرکت‌های کنسرت در دادگاه‌های کالیفرنیا با قانون دست و پنجه نرم می‌کردند، خسروشاهی امکان تعلیق موقت خدمات در سراسر ایالت را ارائه کرد. این قانون در حال حاضر تا حدی لغو شده است و رانندگان حمل و نقل و تحویل را که برای تبدیل آن طراحی شده است، حفظ می کند و به عنوان پیمانکاران مستقل طبقه بندی می شود.

اوبر تمرکز خود را بر حفظ این طبقه بندی در هر بازاری که در آن فعالیت می کند، حفظ کرده است. این شرکت در حال حاضر میلیون ها دلار را صرف حمایت از قوانین پیمانکاری مستقل برای رانندگان در ایلینویز، ماساچوست، نیویورک و سایر ایالت هایی می کند که اصلاحات استخدامی را در نظر گرفته اند.

با توجه به سیستم مراقبت های بهداشتی تحت پوشش کارفرمایان ایالات متحده، هزینه های کارفرما برای مزایای کارکنان معمولاً در ایالات متحده بیشتر از اروپا است. در بسیاری از کشورهای اروپایی، دولت مزایای بهداشتی را فراهم می کند و هزینه های مراقبت های بهداشتی را مستقیماً محدود می کند.

اما محیط سیاسی در سراسر اقیانوس اطلس از بسیاری جهات دیگر متفاوت است. با وجود سلسله‌ای از پیروزی‌های لابی در ایالات متحده بر سر موضوع طبقه‌بندی رانندگان، اخیراً موج در اروپا تغییر کرده است، جایی که دادگاه‌ها و مقامات منتخب بیشتر با منافع کارگری مطابقت دارند.

در آگوست گذشته، اسپانیا قانون سوارکاران را تصویب کرد که طبق آن شرکت‌های تحویل کنسرت باید رانندگان را به عنوان کارمند طبقه‌بندی کنند. اوبر در پاسخ گفت که چنین قوانینی «مستقیماً به هزاران پیکی که از برنامه‌های تحویل غذا برای فرصت‌های انعطاف‌پذیری بسیار مورد نیاز استفاده می‌کنند آسیب می‌زند و روشن می‌کند که نمی‌خواهند به عنوان کارمند طبقه‌بندی شوند».

مانند ایالات متحده، پیمانکاران مستقل در اسپانیا دارای تعدادی از مزایای ارائه شده توسط کارفرما، مانند مرخصی با حقوق، نیستند و از عضویت در اتحادیه های کارگری یا قراردادهای جمعی محروم می شوند. طبق قانون جدید، Just Eat، بزرگترین پلتفرم تحویل غذا در کنسرت اروپا، قراردادی با اتحادیه های اسپانیایی CCOO و UGT برای نرخ ساعتی بالاتر، تعطیلات طولانی مدت، حداکثر روز کاری 9 ساعت و سایر موارد حمایتی امضا کرده است. با این حال، Uber Eats با استخدام ناوگانی از رانندگان از طریق آژانس‌های کار در کشورهای ثالث پاسخ داد، توافقی که به شرکت مستقر در کالیفرنیا کمک می‌کند از کنترل مستقیم رانندگان خود در عین رعایت قوانین کار اسپانیا جلوگیری کند.

در بریتانیا، دادگاه ها سال گذشته حکم دادند که اوبر باید 70000 راننده را به عنوان “کارگر” طبقه بندی کند. طبقه بندی کارگران، تمایز فنی بین یک پیمانکار مستقل یا یک کارمند طبق قانون کار بریتانیا، به رانندگان اجازه می دهد حداقل دستمزد، زمان مرخصی و دسترسی به برنامه بازنشستگی را دریافت کنند.

پس از تصمیم بریتانیا، خسروشاهی با انتشار یک ستون نظر متعهد شد به این تصمیم احترام بگذارد و با رانندگان به عنوان کارگر رفتار کند. «به دنبال حکم ماه گذشته دادگاه عالی بریتانیا، ما می‌توانیم حقوق رهبران هر یک از این دفاعیات را در دادگاه به چالش بکشیم. در عوض تصمیم گرفتیم ورق را ورق بزنیم. از امروز، رانندگان اوبر در بریتانیا به عنوان کارگر رفتار خواهند شد.

با افشای تداوم موفقیت تجاری اوبر در اسپانیا، علیرغم افزایش حمایت از کارگران، تماسی از سوی سرمایه گذار ماه گذشته، حمایت شرکت را رد کرد.

سلسله شکست‌ها برای رهبری اوبر می‌تواند به یک مانع بزرگ‌تر تبدیل شود، زیرا اتحادیه اروپا اکنون در حال بررسی تصویب یک قانون اسپانیایی در مورد اقتصاد کنسرت است. کنفدراسیون اتحادیه های کارگری اروپا گفته است که اتحادیه اروپا “باید” از اسپانیا پیروی کند و چنین قانونی را تصویب کند تا در پارلمان اروپا تقویت شود.

علیرغم اعتراف به شکست خود در بریتانیا، اوبر به مخالفت خود با قانون سوارکاران اسپانیایی ادامه داد و لابی‌هایی را در بروکسل استخدام کرد تا از اتخاذ چنین وضعیتی در سراسر اتحادیه اروپا جلوگیری کند. با افشای تداوم موفقیت تجاری اوبر در اسپانیا، علیرغم افزایش حمایت از کارگران، تماسی از سوی سرمایه گذار ماه گذشته، حمایت شرکت را رد کرد.

اوبر در پاسخ به سوالی درباره تغییر ظاهری خسروشاهی، بر تمرکز خود بر برخورد با رانندگان به عنوان پیمانکاران مستقل تاکید کرد.

نوآ ادواردسن، سخنگوی اوبر در ایمیلی به The Intercept نوشت: «نظرسنجی پس از نظرسنجی نشان می‌دهد که رانندگان در بیشتر موارد می‌خواهند مستقل بمانند و در هر کجا و هر زمان که بخواهند کار کنند – اما همچنین سزاوار محافظت بیشتری هستند.

در اروپا، Accenture، Good Work، Oxford Economics و آخرین نظرسنجی‌های Copenhagen Economics (براساس نظرسنجی از 16000 پیک اروپایی) و Compass Lexecon دلیل شماره 1 دسترسی افراد به پلتفرم را روشن می‌کنند، انعطاف‌پذیری برای کسب درآمد و در عین حال متعادل کردن سایر تعهدات. و ترجیح می دهد مستقل بماند. به همین دلیل است که ما معتقدیم بهترین پاسخ ارائه مزایای جدید و در عین حال اطمینان از حفظ انعطاف پذیری رانندگان و پیک ها است که برایشان ارزش قائل هستند.

اما طرفداران کارگری شرکتی را می بینند که به سادگی مجبور به پیروی از قوانین است و برای به حداکثر رساندن سود برای مدیران و سهامداران دست از هیچ کاری نمی کشد.

استیو اسمیت، سخنگوی فدراسیون کار کالیفرنیا، گفت: «اوبر همیشه گفته است که نمی‌تواند با مدل کارمندی سازگار شود که به رانندگانش حمایت‌های اولیه در قانون مانند حداقل دستمزد و حق تشکیل اتحادیه می‌دهد. به The Intercept.

اسمیت افزود: «اعتراف دارا خسروشاهی مبنی بر اینکه این شرکت می تواند – و سازگار شده است – با کارگران به عنوان کارمند در کشورهای دیگر رفتار کند، سیلی بر صورت هر راننده ای در ایالات متحده است که اوبر همچنان از آنها بهره برداری می کند. «این به طمع خالص مدیران ثروتمند خلاصه می‌شود که هر کاری در توان دارند انجام می‌دهند تا کارگران را از سهیم شدن در سود حاصل از کارشان منع کنند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısı