اتهامات جدی معترضان در حال مبارزه با خط لوله انبریج خط 3

[ad_1]

ماههای بعد شرکت خط لوله انبریج اعلام کرده است که خط لوله خط 3 خود را تکمیل کرده است و صدها نفر از مخالفان این پروژه به دلیل دستگیری در اعتراضات در جریان ساخت و ساز سال گذشته شکایت های معلق دارند.

وکلای مدافعان آب، همانطور که اعضای جنبش محلی ضد خط لوله شناخته می شوند، گفتند که بسیاری از اتهامات بسیار تهاجمی بوده و باید رد شوند. وکلای مدافع نمونه هایی از جمله اتهامات جدی دزدی علیه معترضانی را ذکر کردند که خود را به تجهیزات زنجیر کرده بودند و برای کمک به جنایت کسانی که به بخش هایی از خط لوله ناکارآمد خزیده بودند اقدام به خودکشی کردند.

«این اتهامات دزدی برای یک جرم جدی از تابستان شروع شد و این سوء استفاده بسیار آشکار از کارکرد اتهام است.

جاشوا پرستون، وکیل مدافعان آب، گفت: “این اتهامات دزدی برای یک جنایت در تابستان شروع شد و این یک سوء استفاده بسیار آشکار از عملکرد دادستانی است.” منظور این است که پیامی بفرستید که می گوید اگر به این ملک آمدید و خود را در چیزی حبس کردید، کتاب را به طرف شما پرتاب می کنیم.

یکی از دادستان های منطقه که اتهامات سرقت را تعقیب می کند، گفت که این اتهامات مناسب است. وکیل جاناتان فریدون به Intercept در شهرستان هابارد، مینه سوتا گفت: “سرقت برای یک جنایت با عناصر جرم مطابقت دارد.”

دادرسی کیفری کد مبارزه طولانی مدت برای خط لوله مینه سوتا بین مدافعان آب از یک سو و شرکت خط لوله و پلیس از سوی دیگر است. تنش ها به دلیل مواجهه اعضای جامعه مینه سوتا با یکدیگر، تا حدی به دلیل آنچه مخالفان خط لوله می گویند “قیام شرکتی” علیه جنبش آنها بود، به وجود آمد، مجموعه ای از تاکتیک های نظامی که با مجوز شرکت نفت ممنوع شده بود.

علاوه بر تاکتیک‌های حقوقی تهاجمی، سؤالات جدیدی در این هفته در مورد روابط بین دادستان‌های مینه‌سوتا، جایی که مخالفان متمرکز بودند، و شرکت خط لوله مطرح می‌شوند. اسنادی که این هفته توسط مرکز حقوق اعتراض و دعاوی صندوق مشارکت عدالت مدنی منتشر شد، که نماینده مخالفان خط لوله است، نشان می‌دهد که فریدون به دنبال بازپرداخت از یک حساب سپرده ایالتی با بودجه Enbridge بوده است تا علیه مخالفان شرکت متهم شود. درخواست ها رد شد.

طبق این اسناد، فریدون سعی کرد 12207.14 دلار را به حساب ویژه ای که توسط ایالت مینه سوتا راه اندازی شده بود شارژ کند تا به آنبریج اجازه دهد هزینه های اجرای قانون و امنیت عمومی مربوط به ساخت خط لوله را بپردازد. فریدون از Enbridge خواست تا هزینه کار دستیار دادستان منطقه آنا امرلینگ و سه کارمند پشتیبانی برای رسیدگی به حدود 400 پرونده مربوط به ساخت خط لوله انبریج 3 را بپردازد.

دادستان منطقه در فاکتور خود گفت: “این ساعات به دلیل دستگیری ها / استنادها / شکایات و پیگردهای متعدد برای هزینه های ایمنی عمومی برای حفظ آرامش در داخل و اطراف محل ساخت و ساز است.”

او همچنین از کارمند دولتی مینه‌سوتا درخواست کرد که در صورت تمدید دوره تحت پوشش این حساب، فاکتورهای حساب Enbridge را تأیید یا رد کند. فریدن در ایمیلی که مرکز اعتراضات قانون و دعاوی در درخواستی برای سوابق عمومی دریافت کرد، نوشت: “می خواهم در مورد مهلت 180 روزه پس از پایان پروژه با شما تلفنی صحبت کنم.” “من نمی دانم که آیا این می تواند در آینده تغییر کند، با توجه به منابع قابل توجهی که دفتر من در شش ماه آینده برای تعقیب جرایم ردیف 3 صرف خواهد کرد.”

ریک هارت، مدیر حساب سپرده ای که توسط Enbridge تأمین می شود، نوشت: «هزینه های دادستانی هزینه های قابل بازپرداخت برای حساب امنیت عمومی سپرده خط 3 نیستند.»

به نظر می رسید فریدون با ناامیدی جواب می دهد. “من مشتاقانه منتظر شنیدن این موضوع هستم که چرا شب های دیروقت و ساعات اضافه کاری کارکنان من برای متهم کردن تهدیدکنندگان عمومی الزامات ایمنی عمومی را برآورده نمی کند. حدس می زنم هزینه های دستگیری آنها تامین شده باشد، فقط آنها را تحت پیگرد قانونی قرار ندهید؟ زبانی که در زیر نام بردید چه فایده ای دارد؟

با وجود انکار، خود درخواست‌ها برای بازپرداخت نشان می‌دهد که یک دادستان منطقه که مسئول رسیدگی به صدها پرونده اعتراضی است، پیشنهاد کرده است که انبریج هزینه‌های او را پوشش دهد، واقعیتی که وکلای مدافع می‌گویند ممکن است اهمیت قانونی داشته باشد.

مارا ورهیدن هیلیارد، مدیر مرکز اعتراض گفت: «این واقعیت که دادستان این اتهامات را مطرح کرد و معتقد بود که دادستان از طریق شرکت Enbridge و پول نفت تأمین می شود، سؤالات واقعی را در مورد حقوق متهمان در روند قانونی ایجاد می کند. حقوق و عدالت، اختلافات و یک وکیل مدافع مخالفان خط لوله.

فریدن هرگونه سوگیری علیه مخالفان خط لوله را رد کرد. «این ایده که ما به عنوان دادستانی یا ناحیه، حقوق کیفری را تحت تعقیب قرار می دهیم زیرا فکر می کردیم که هرگز مجبور به پرداخت پول نخواهیم بود، درست نیست. وی گفت: ما سعی کردیم پول را به مالیات دهندگان برگردانیم. زمانی که این درخواست رد شد، شهرستان به پرونده‌های سرقت به‌خاطر جنایت وارد شد، وی افزود: ما همچنان در حال پیگیری همه پرونده‌ها هستیم، بنابراین هر تصوری که بر اساس پرداخت از انبریج پیگیری کرده‌ایم صحت ندارد.

سخنگوی Enbridge گفت که این شرکت پلیس را ترک می کند و مقامات محلی را تحت تعقیب قرار می دهد. «پلیس عمومی و معاون کلانتری مسئول امنیت عمومی هستند. جولی کلنر گفت، مقامات تصمیم می گیرند که معترضان قانون را نقض کنند – یا خود و دیگران را در معرض خطر قرار دهند.”

تاریخ های پوشش داده شده توسط فاکتور با دوره ای از واکنش های تهاجمی مقامات مجری قانون به اعتراضات علیه خط لوله همزمان است. در 7 ژوئن، بیش از 100 نفر در شهرستان هابارد دستگیر شدند که تلاش می کردند ساخت خط لوله را از طریق نافرمانی مدنی متوقف کنند. در جریان اعتراضات، یک هلیکوپتر گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده ابری از آوار را هنگام پایین آمدن در تلاشی آشکار برای متفرق کردن معترضان بالا برد. از جمله ادعاهای مطرح شده توسط دادستانی، نفوذ به یک مرکز عمومی مهم است، کیفرخواستی که وکلای دادگستری گفتند که نباید اعمال شود زیرا خط لوله کار نمی کند.

پرستون، وکیل مدافع آب، شهرستان هابارد را “پایگاه صفر” برای دستگیری و پیگرد قانونی نامید – با بیش از 300 پرونده هنوز در حال بررسی است. پرستون گفت که استراتژی دادستان ارسال پیامی است: “شما چند نفر را متهم به دزدی می‌کنید و به طور بالقوه پنج تا ده سال بالای سرشان آویزان است، که دیگر افراد را منصرف خواهد کرد.”

بعداً در ماه ژوئن، کلانترهای شهرستان هابارد دسترسی به بخش کوچکی از زمین شهرستان بین یک جاده عمومی و یک کوچه منتهی به زمین های متعلق به مخالفان خط لوله و اشغال آن را مسدود کردند و ادعا کردند که این منطقه متعلق به منطقه است. دادستان ها ده ها اتهام را علیه افرادی که از مسیر مشخص شده وارد خیابان شده اند تنظیم کرده اند.

و در 2 ژوئیه، سه زن پس از قفل کردن خود در دروازه خط لوله در شهرستان هابارد به سرقت متهم شدند.

دادستان شهرستان هابارد در نهایت پرونده های کوچه را رد کرد، در حالی که برخی از اتهامات سرقت رد شد. پرستون گفت: «حداقل در شهرستان هابارد، قبلاً دو پرونده وجود داشته است که در آنها یک قاضی، به دلیل فقدان دلایل احتمالی، دو پرونده سرقت را به دلیل یک جنایت رد کرده است. توجیه این است که در واقع اعمال نادرست از اساسنامه است، این یک «ادعا» نیست.»

فعالان از کیت الیسون، دادستان کل مینه‌سوتا درخواست کرده‌اند که همه اتهامات را کنار بگذارد. الیسون نشان داد که از مداخله در این موارد بی میل است. او در توییتی نوشت: «دفتر من هیچ اتهامی علیه معترضان خط 3 مطرح نکرده است. «فقط وکلای شهرستان‌ها و شهرستان‌ها که اتهامات کیفری ارائه کرده‌اند، اختیار عزل آنها را دارند.» این طومار تاکنون بیش از 78000 امضا دارد.

وکلای مدافع مشتاق مشاهده هرگونه مداخله هستند. همانطور که پرستون گفت، “اگر دولت بتواند بدون عواقب از این بیش از حد تخمین زده شود، آنها این کار را در جای دیگری انجام خواهند داد.”

تارا هوسکا، مدافع آب اوجیبوه در میان کسانی است که در شهرستان هابارد متهم شده اند. او گفت: “من با بسیاری از اتهامات جدی در مورد تخلفی روبرو هستم که به عنوان یک مرد اوجیبوه در اوجیبوه، وحشتناک است.” ما از آب آشامیدنی میلیون ها نفر محافظت می کنیم. ما جنایتکار نیستیم.»

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısı