مقاله ای از کالج دریایی ممکن است حاوی شواهدی از نقش او در 6 ژانویه باشد

[ad_1]

ساختمان کنگره ایالات متحده در پشت نرده ها در 9 ژوئیه 2021 در واشنگتن دی سی دیده می شود.  - پلیس کنگره آمریکا در اوایل این هفته رسما اعلام کرد که بقیه حصار اطراف ساختمان کنگره آمریکا که پس از قیام در 6 ژانویه برپا شده بود، از روز جمعه شروع به ریزش خواهد کرد.  (عکس از Olivier DOULIERY / AFP) (عکس از Olivier DOULIERY / AFP از طریق Getty Images)

کاپیتول ایالات متحده، پس از قیام در واشنگتن دی سی، در 9 ژوئیه 2021، پشت نرده ها دیده می شود.

عکس: Olivier Douliery / AFP / Getty Images

کریستوفر جان وارناگیریس، یک سرگرد در سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده، بالاترین درجه افسر نظامی فعال است که در ارتباط با قیام 6 ژانویه 2021 در ساختمان کنگره ایالات متحده دستگیر شده است.

Warnagiris که در آن زمان در پایگاه دریایی کوانتیکو، ویرجینیا قرار داشت، نقش مهمی در این حمله داشت. او ابتدا با افسران پلیس کاپیتول در درهای روتوندا شرقی مبارزه کرد و یک ویدیو نشان می دهد که او از بدن خود برای باز نگه داشتن درها استفاده می کند و در عین حال به شورشیان دیگر کمک می کند تا داخل شوند. وارناگیریس پس از شناسایی توسط عکس‌های قیام مارس در ماه مه توسط اف‌بی‌آی دستگیر شد و به اتهاماتی که توسط وزارت دادگستری به عنوان حمله، مقاومت یا ممانعت از برخی مقامات ذکر شده بود، متهم شد. ممانعت از اجرای قانون در جریان ناآرامی های مدنی؛ ممانعت از اجرای عدالت / کنگره; ورود یا ماندن آگاهانه در هر ساختمان یا قلمرو ممنوعه بدون مجوز قانونی؛ و ورود اجباری و رفتار بی نظم در کاپیتول.

در توییتر، کسانی که به دقت فیلم‌ها و عکس‌های قیام را بررسی می‌کردند، Warnagiris را به دلیل ژاکت سبز با زیپ زرد که در جریان قیام پوشیده بود و حرکات ظاهراً بی‌هدف او پس از ترک نبرد در دروازه‌های روتوندا شرقی، «YellowZipSkulker» نامیدند و شروع کرد. در کاپیتول پرسه بزند، انگار تازه فهمیده بود چه کرده است.

اسکرین شات-2022-01-06-in-10.02.14-AM

اسکرین شات از تعدادی ویدیوی یوتیوب، کریستوفر جان وارناگیریس را به عنوان “YellowZipSkulker” که توسط وزارت دادگستری گردآوری شده است، شناسایی کرده است.

عکس: وزارت دادگستری

انگیزه یک افسر فعال تفنگدار دریایی برای پیوستن به یک حمله خائنانه به سیستم دموکراتیک آمریکا چیست؟

فقط وارناگیریس که به همه اتهامات خود اعتراف کرده بی گناه است، با اطمینان می داند. وکیل او، مارینا مدوین، به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد و چند تن از نزدیکان او نیز از صحبت در مورد او خودداری کردند.

در سال 2002، کریستوفر جان وارناگیریس از کالج سنت جان فارغ التحصیل شد، یک مدرسه خصوصی کوچک با پردیس هایی در آناپولیس، مریلند، و سانتافه، نیومکزیکو، سخنگوی کالج تایید کرد.

سنت جان به خاطر برنامه درسی کتاب های بزرگش که بر آثار متعارف تمدن غرب تأکید دارد، معروف است. تحصیلات او در مقطع کارشناسی حول سمینارهایی است که در آن دانشجویان فهرستی از خوانش آثار کلاسیک را مورد بحث و بررسی قرار می دهند و اولین سال خود را با افلاطون، ارسطو و سوفوکل آغاز می کنند.

کالج سنت جان دارای اساتید و دانشجویان متفاوت از لحاظ سیاسی است، اما تمرکز این مدرسه بر رویکرد سنتی به آموزش در سال‌های اخیر نیز به تبدیل آن به کانونی برای گروه کوچکی از محققان محافظه‌کار کمک کرده است. پانو کانلوس، که رئیس پردیس سنت جان در آناپولیس بود، به تازگی دانشگاه آستین را ترک کرده است، دانشگاهی که سال گذشته با هدف صریح ارائه جایگزینی برای آنچه بنیانگذاران آن افراط لیبرال می‌دانند، تأسیس شد. دانشگاه های آمریکا یکی از سخنرانان اصلی در فارغ التحصیلی وارناگیریس در سنت جان در سال 2002، ویکتور دیویس هانسون، محقق کلاسیک در موسسه هوور در دانشگاه استنفورد بود. در حال حاضر هانسون شاید بیشتر به عنوان یک متخصص محافظه کار شناخته می شود که با آنچه به عنوان اثرات مخرب برنامه مترقی به نظر می رسد، به ویژه در محوطه دانشگاه مخالف است.

نقطه عطف درجه لیسانس در St. John’s یک مقاله برای دانشجویان ارشد است، یک پروژه فشرده سالانه نوشتن که کالج آن را به عنوان “تعقیب مداوم یک موضوع دشوار در گفتگو با یک نویسنده بزرگ” توصیف می کند. در پایان سال آخر، هر دانش آموز باید از مقاله خود در یک امتحان شفاهی یک ساعته در مقابل سه “مدرس” دفاع کند، همانطور که St. جان با اساتیدش تماس می گیرد. انتخاب موضوع برای مقاله ارشد یک تصمیم مهم برای هر دانش آموز است.

من موفق به دریافت مقاله ارشد Varnagiris نشدم. سخنگوی St. جانز گفت که این مقالات به صورت آنلاین در دسترس نبودند و فقط کسانی که جوایزی را در کالج کسب کردند در مدرسه نگهداری می شدند – و وارناگیریس جایزه ای برنده نشد. اما عنوان آن در بروشور مدرسه در سال 2002 ذکر شده است و مستقیماً از یونان باستان آمده است: «عقل به هر قیمت: تعریف کیفیت انسانی در گفتارهای اپکتتوس».

نمی‌دانم وارناگیریس در مورد اپیکتتوس چه نوشت یا اینکه آیا فیلسوف همچنان بر تفکر او تأثیر می‌گذاشت، اما در سال‌هایی که وارناگیریس از کالج فارغ‌التحصیل شد، اپکتتوس، فیلسوف نسبتاً مبهم رواقی که 2000 سال پیش می‌زیست، به ستاره‌ای شگفت‌انگیز راک تبدیل شده است. دنیای عجیب آلت راست

آلت راست ادعا می کند که Epictetus و گروهی منتخب از رواقیون و دیگر متفکران باستانی تاکید می کنند که آنها مدافع تمدن سنتی غربی هستند که تحت سلطه مردان سفیدپوست است و اکنون در سمت چپ در محاصره است.

کریستوفر جان وارناگیریس در جریان قیام کنگره در واشنگتن دی سی در 6 ژانویه 2021 در ویدیوهای یوتیوب دیده شد.عکس: یوتیوب / وزارت دادگستری

دونا زاکربرگ، محقق کلاسیک و نویسنده کتاب مردان سفید مرده نیستند (و خواهر مارک زاکربرگ، بنیانگذار فیس بوک)، در واشنگتن پست 2018 نوشت که «یکی از موذیانه ترین و آزاردهنده ترین نمونه های اختلاس کلاسیک توسط alt. – در سمت راست آغوش رواقی است.

پذیرش حق رادیکال اپکتتوس و دیگر رواقیون به ویژه عجیب است، زیرا این فیلسوفان از زندگی عقلانی حمایت می کردند که در آن هر فرد معتقد بود که فقط می تواند خود و احساسات و رفتار خود را کنترل کند، نه دنیای بیرون. زاکربرگ خاطرنشان می‌کند که Epictetus در گفتمان‌ها می‌نویسد که پاسخ مناسب به مرگ فرزندتان این است که به خودتان بگویید: «می‌دانستم که پدر یک فانی شده‌ام».

زاکربرگ نوشت: «ممکن است عجیب به نظر برسد که جناح راست، از همه گروه‌ها، فلسفه‌ای خصمانه با خشم اتخاذ کنند. با این حال، بسیاری از نویسندگان تأثیرگذار Alt-Right در اینترنت ادعا می‌کنند که رواقی‌گرا هستند».

ظاهراً راست رادیکال Epictetus را پذیرفته است زیرا آنها معتقدند که اعمال کنترل بر احساسات یک ایده آل مردانه است. یک مرد واقعی می تواند احساسات خود را کنترل کند و انرژی خود را به سمت عمل هدایت کند. گویی سمت راست آلترناتور Epictetus را نسخه ای باستانی از شخصیت گری کوپر در High Noon می بیند، مارشال ساکتی که به تنهایی در برابر پسران بد می ایستد، یا جیسون بورن مت دیمون، فرد فراموشی سختی که در نهایت به یاد می آورد که کیست و تلاش می کند با نیروهای شیطانی در سیا مبارزه کنید.

این رویکرد طرفداران به رواقیون در سمت راست ممکن است مضحک به نظر برسد، اما نشانه چیزی عمیق تر و خطرناک تر است. به نظر می رسد این باور که آنها نگهبانان تمدن غرب در برابر گروه های چپ در حال پیشروی هستند، هم تحریک کنندگان راست آلت و سایر روشنفکران محافظه کار را متحد می کند و هم اکنون به نظر می رسد که همه آنها در انتهای طیف سیاسی گرد هم آمده اند. و این ترس گسترده از از دست دادن قریب الوقوع تمدن غربی به نظر می رسد بسیاری از محافظه کاران را به این باور سوق می دهد که سرنگونی دموکراسی آمریکایی ممکن است برای نجات کشور ضروری باشد.

سام آدلر بل در دسامبر در جمهوری جدید نوشت: «راست جدید به ندرت جاه طلبی های خود را به عنوان یک پیشنهاد دموکراتیک بیان می کند، زیرا «[i]حامیان او متقاعد نشده اند که دموکراسی راهی است که باید رفت.”

در حالی که Epictetus ستاره خود را به سمت راست تغییر می دهد، زندگی و حرفه Varnagiris ناشناخته باقی می ماند. وزارت دادگستری اخیراً از پرونده وی به عنوان یکی از بسیاری از شورش هایی که هنوز در حال بررسی است نام برده است. سخنگوی تفنگداران دریایی روز چهارشنبه گفت که یک کمیسیون تحقیق در کوانتیکو در پاییز سال 2021 برگزار شده است تا “دلیل بازداشت تفنگداران دریایی را نشان دهد” – به عبارت دیگر، برای تعیین اینکه آیا باید به او اجازه داده شود در این منطقه بماند یا خیر. تفنگداران دریایی

سخنگو گفت: اعضای هیئت با اکثریت آرا و با معیارهای اثباتی غالب، توصیه هایی را به فرماندهی، آموزش و آموزش ژنرال ارائه کردند. فرمانده کل قوا، فرماندهی آموزش و پرورش، قبل از ارائه توصیه به وزیر نیروی دریایی، توصیه‌های هیئت و سؤالات سرگرد وارناگیریس را بررسی کردند. در حال حاضر نمی توان اطلاعات بیشتری ارائه کرد.”

در حال حاضر، Varnagiris یک تفنگدار دریایی فعال است که به فرماندهی Quantico برای آموزش و آموزش منصوب شده است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısı