انتقال انرژی نمی تواند سوابق خط لوله را مخفی نگه دارد

[ad_1]

هفته گذشته، دادگاه داکوتای شمالی پیشنهاد شرکت نفت انرژی ترانسفر مبنی بر حفظ اسناد محرمانه عملیات امنیتی پیمانکار خود را علیه فعالیت خط لوله صادر کرده است. دادگاه تلاش غول خط لوله برای محدود کردن تعریف سابقه عمومی و بازداشت هزاران سند از مطبوعات را خنثی کرد. قاضی سینتیا فلاند حکم داد که قرارداد Energy Transfer با شرکت امنیتی TigerSwan نمی‌تواند با امتناع از پذیرش تلاش شرکت برای آزاد کردن سوابق از قوانین دولتی باز، مانع از به اشتراک گذاشتن سوابق توسط هیئت صدور مجوز امنیت خصوصی دولتی با The Intercept شود.

جک مک دونالد، وکیل انجمن روزنامه داکوتای شمالی، گفت: «این اولین نظری است که می‌دانستم و به وضوح نشان می‌دهد که وقتی سوابق را به یک سازمان دولتی مانند این هیئت تحقیق خصوصی می‌دهید، به سوابق عمومی تبدیل می‌شوند. “ارتباط بین انتقال انرژی و TigerSwan چه بود – این روی رکوردها تأثیری ندارد.”

پرونده داکوتای شمالی حول 16000 سند است که یک قاضی حقوق اداری تایگر سوان را مجبور کرد تا در تابستان 2020 به عنوان بخشی از شکایتی که این شرکت را به فعالیت بدون مجوز برای امنیت متهم می کند، به شورای امنیت و تحقیقات خصوصی ایالات متحده مراجعه کند. TigerSwan توسط Energy Transfer در سپتامبر 2016 استخدام شد تا پاسخ خود را به امنیت جنبش تحت رهبری محلی برای توقف ساخت خط لوله Dakota Access یا DAPL در لبه ذخیره‌گاه Standing Rock Sioux رهبری کند.

برخی از اسناد افتتاحیه قبلاً در اسناد دادگاه علنی شده است. این اسناد جزئیات بی‌سابقه‌ای از فعالیت‌های شرکت امنیتی علیه اعضای جنبش علیه خطوط لوله موسوم به حامیان آب را ارائه می‌دهد و این پرسش‌ها را در مورد اینکه آیا پاسخ مقامات دولتی به فعالیت‌های انتقال انرژی مناسب است یا خیر، ایجاد می‌کند.

در اکتبر 2020، من درخواست ضبط عمومی تحت نظارت The Intercept برای طیف کامل اسنادی که منجر به شکایت شد، کردم. این هفته، وکلای انتقال انرژی گفتند که قصد دارند نسبت به آخرین تصمیم تجدید نظر کنند و برای جلوگیری از انتشار مطالب توسط شورای امنیت داکوتای شمالی، درخواست توقف کردند.

بر اساس اسناد داخلی فاش شده به The Intercept، TigerSwan به رهبری یکی از فرماندهان سابق واحد ارتش نخبه دلتا فورس، طرفداران آب را به عنوان “شورش آبی ایدئولوژیک با مولفه مذهبی قوی” خطاب کرده است. تاکتیک های این شرکت – از جمله نظارت هوایی، نظارت بر ارتباطات، نفوذ به محافل فعالان و هماهنگی با مجریان قانون – توسط The Intercept در یک سریال تحقیقاتی فاش شد. در یکی از اسناد افتتاحیه که قبلاً منتشر شده است، تایگر سوان مستقیماً گفت که “رویکرد او برای مبارزه با شورشیان برای حل مشکل، شناسایی و شکستن شبکه فعالان است.”

انتقال انرژی برای مبارزه با افشای اطلاعات بیشتر پول می ریزد. این خط لوله Kasowitz Benson Torres LLP را استخدام کرده است، یک شرکت حقوقی که توسط مارک کاسوویتز، یکی از وکلای قدیمی دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا تأسیس شده است. منتقدان می گویند که شکایت های تهاجمی این شرکت علیه محیط بانان با هدف تحت فشار قرار دادن منابع مخالفان و سرد کردن بحث های عمومی است.

کاسوویتز بنسون تورس نماینده انتقال انرژی در یک دادخواست فدرال است و صلح سبز و دیگران را به راه اندازی جنبش سنگ ایستاده از طریق یک کمپین اطلاعات نادرست و نقض قانون نفوذ و نفوذ فاسد یا RICO متهم می کند که برای نابودی مافیا طراحی شده است. پرونده علیه صلح سبز توسط یک قاضی فدرال رد شد و گفت که تفسیر او از RICO “به طور خطرناکی گسترده است”. (انتقال انرژی و کاسوویتز بنسون تورس از اظهار نظر در مورد این داستان خودداری کردند.)

تاکتیک‌های غیرانسانی‌سازی، شیطان‌سازی و قانون‌گذاری که علیه حامیان آب استفاده می‌شود… توسط شرکت‌های خصوصی سوخت‌های فسیلی با جیب‌های عمیق بی‌نهایت تامین می‌شود.

ناتالی گفت: «تاکتیک‌های غیرانسانی‌سازی، شیطان‌سازی و قانون‌گذاری که علیه مدافعان آب Standing Rock و Line 3 استفاده می‌شود» – یکی دیگر از خطوط لوله مورد بحث – «به خطوط مقدم در سراسر جهان» توسط شرکت‌های خصوصی سوخت‌های فسیلی با جیب‌های بی‌نهایت عمیق تامین می‌شود. سگوویا، مدیر نهاد حقوقی تیم حقوقی محافظ آب، که نماینده مخالفان خط لوله داکوتا اکسس و سایر پروژه های آلاینده است. «این اسناد برای درک میزان این تاکتیک‌ها و میزان آسیبی که قبلاً به کسانی که در Standing Rock بوده‌اند، بسیار مهم است.

اندکی پس از TigerSwan انتقال انرژی با ارائه اسناد خود به شورای امنیت و تحقیقات خصوصی داکوتای شمالی، مبارزه برای بازگشت آنها از جمله با شکایت از خود هیئت مدیره را آغاز کرده است. نبرد پس از آن ادامه یافت که تایگر سوان و هیئت مدیره موافقت کردند اختلاف مجوز را حل و فصل کنند، که در آن تایگر سوان تأیید کرد که در ایالت کار نخواهد کرد و 175000 دلار پرداخت خواهد کرد، اما خود را بی گناه دانست.

در همین حال، هیئت مدیره درخواست The Intercept را برای ثبت اسناد عمومی با استناد به شکایت در حال بررسی رد کرد. زمانی که The Intercept شکایت کرد، این دو مورد با هم ترکیب شدند.

انتقال انرژی ادعا می کند که اسناد به عنوان سوابق عمومی در نظر گرفته نمی شوند زیرا، از نظر خود، TigerSwan به طور ناخواسته مطالبی را ارائه کرده است که فراتر از درخواست برای کشف بوده است و برخلاف قرارداد خود با انتقال انرژی. TigerSwan در اسناد دادگاه موافقت کرد که مواد باید بازگردانده شوند و از انتشار محافظت شوند.

فلاند، یک قاضی، شکایت و سایرین را رد کرد و مجدداً تأیید کرد که قرارداد انتقال انرژی با تایگر سوان قوانین ثبت نام باز داکوتای شمالی را لغو نمی کند.

اگرچه این تصمیم مستقیماً برای تعداد انگشت شماری از شهرستان ها در داکوتای شمالی اعمال می شود، اما می تواند عواقبی در خارج از منطقه داشته باشد. ویکتوریا نوبل، یکی از همکاران متمم اول در The Intercept و یکی از وکلای مدافع روزنامه در دادگاه، گفت: «تصمیمات مربوط به قوانین ایالتی واقعاً می تواند گسترش یابد. «اگر انتقال انرژی اینجا حاکم بود، هم برای انتقال انرژی برنامه می‌داد و هم شرکت‌های دیگر همان استدلال‌ها را در کشورهای دیگر ارائه می‌کردند، در موارد دیگر.

«اگر انتقال انرژی اینجا حاکم بود، هم برای انتقال انرژی برنامه می‌داد و هم شرکت‌های دیگر همان استدلال‌ها را در کشورهای دیگر ارائه می‌کردند، در موارد دیگر.

این حکم به این معنا نیست که هیئت داکوتای شمالی فوراً اسناد را تحویل خواهد داد، تا حدی به این دلیل که قاضی در مورد اینکه آیا استثنایی از قانون سوابق عمومی مشخص شده توسط هیئت امنیتی اعمال می شود یا خیر، حکمی صادر نکرده است. درخواست تجدیدنظر برای انتقال انرژی و درخواست اقامت احتمالاً فعلاً هرگونه انتشار احتمالی را متوقف می کند.

به طور جداگانه، این شرکت همچنان در دادگاه عالی داکوتای شمالی برای مداخله در پرونده اداری قبلاً حل شده هیئت امنیتی علیه TigerSwan می‌جنگد تا قاضی اداری را مجبور به صدور حکم حفاظت کند و هیئت مدیره را مجبور به حفظ اسناد کند.

سازمان‌های خبری در بیانیه‌ای کوتاه از amicus، استدلال‌های انتقال انرژی و کاسوویتز بنسون تورس در دادگاه عالی را «سوءاستفاده از تاکتیک‌های قضایی» توصیف کردند. امضاکنندگان – انجمن روزنامه داکوتای شمالی؛ HPR LLC، که Fargo’s High Plains Reader را منتشر می کند. و موسسه First Look، شرکت مادر اینترسپت، گفتند که اجازه دادن به Energy Transfer برای ارائه استدلال‌هایی مشابه آنچه که قبلاً به دادگاه منطقه ارائه شده بود، قبل از یک قاضی اداری یک “پرونده تکراری” است و “به شدت حقوق این سازمان را نقض می‌کند.” مطبوعات و مردم تحت قانون ثبت اسناد باز “به دلیل هزینه بالای مبارزه با Fortune 500 در بسیاری از نقاط.

رویکرد تهاجمی برای انتقال انرژی چیز جدیدی نیست. در سال 2019، زمانی که پرونده انتقال انرژی RICO علیه صلح سبز رد شد، وکلای کاسوویتز بنسون تورس نسخه جدیدی از شکایت را در دادگاه داکوتای شمالی در عرض یک هفته ارائه کردند. این پرونده ادامه دارد بهار گذشته، وکلا شکایت های گسترده ای را علیه افراد و گروه های مرتبط با جنبش ایستاده راک – از جمله مطبوعات – تنظیم کردند. در میان احضاریه‌ها، سازمان خبری غیرانتفاعی Unicorn Riot ملزم به پخش صوت، ارتباطات و پیش‌نویس مقالات مرتبط با گزارش‌های Standing Rock بود.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısı