کشاورزان کارخانه شراب سازی سونوما را برای محافظت در برابر آتش سوزی جنگل ها سقوط کردند

[ad_1]

در یک روز خنک پاییزی ماه گذشته، کشاورزان به داستان پیوستند. گردشگران به شراب سازی سیمی هجوم آوردند تا در جشنواره برداشت محصول شراب سازی افسانه ای غوطه ور شوند – با قیمت 145 دلار برای بلیط، غذا و البته شراب. هنگامی که شرکت کنندگان مرفه وارد شدند، گروهی از کشاورزان، خانواده ها و حامیان آنها اعتصاب کردند، شعار دادند و طبل زدند.

قیمت غذا، طبق گفته North Bay Jobs With Justice، که به سازماندهی اعتراض کمک کرد، تقریباً مطابق با چیزی است که یک کشاورز برای جمع آوری 1 تن انگور می پردازد.

رهبران اعتراضات کارگری از ماه سپتامبر در تلاش برای دیدار با صاحبان شراب سازی سیمی بوده اند، اما شراب سازان پاسخی نداده اند. شراب‌سازی سیمی بدون مغازه‌های مادر و پاپ، متعلق به یکی از بزرگترین شرکت‌های الکلی جهان، Constellation Brands، یک شرکت ۴۴ میلیارد دلاری Fortune 500 است که آبجوهای Modelo Especial و Corona را در کارنامه خود در ایالات متحده دارد، و سایر مارک‌های معروف.

کشاورزان سعی کردند از سیمی – و همچنین بیش از 30 شرکت شراب محلی دیگر – دعوت کنند تا متعهد به رعایت پنج الزام متناسب با نیازهای کارگران آسیب دیده باشند.

کارگران برای بیمه بلایا می جنگند تا خسارات دستمزد را در مواقعی که کار کردن بسیار خطرناک است پوشش دهند، و همچنین برای پرداخت خطر شیفت های پرخطر – مانند زمانی که کارخانه های شراب سازی اخراج می شوند تا به کارگران اجازه دهند در مناطق تخلیه کار کنند. کارگران همچنین می خواهند که ناظران ایمنی عمومی اجازه ورود به مناطق تخلیه را داشته باشند تا اطمینان حاصل شود که استانداردهای ایمنی رعایت شده و اطلاعات ایمنی به زبان های بومی منتشر می شود. در نهایت، آنها حمام تمیز و آب تمیز می خواهند، حتی زمانی که آتش در نزدیکی شعله ور است.

الکس واگنر، معاون ارتباطات برای برندهای Constellation، در پاسخ به سوالات The Intercept در مورد خواسته های کارگران، در بیانیه ای گفت که این شرکت “سابقه ای طولانی در ارائه حقوق و مزایا رقابتی، یک محل کار ایمن و بهداشتی و فرهنگی دارد که در آن تیم احساس می کند که مورد استقبال، ارزش و احترام است.

کشاورزان که نتوانستند مخاطبان برخی از بزرگترین شراب‌سازان سونوما را جلب کنند، به تجمع در شراب‌سازی سیمی متوسل شدند – به این امید که ارائه داستان خود به مشتریان شراب‌سازی بتواند بر کارفرمایان آنها فشار بیاورد تا پای میز مذاکره بیایند.

امروز بت تجربه بازدیدکنندگان در Sonoma County توسط کارگرانی که دود سمی را استنشاق می‌کنند در حالی که آتش‌های اطراف را می‌سوزاند ممکن می‌شود.

ماریا سالیناس، یک کشاورز در چاتینو در منطقه اواکساکا مکزیک، توضیح داد که فصل برداشت در حال حاضر چگونه است. او گفت: “شما کار می کنید و بوی دود سمی را حس می کنید.” “و شما نمی خواهید از خود با ماسک محافظت کنید زیرا هوا خیلی گرم است، بنابراین همه اینها را نفس می کشید. بعد از کار احساس عطسه و تف کردن دارید. بزاق سیاه است. اگر این تمام چیزی است که به آن تف می دهید، چگونه باید داخل آن باشد؟ ریه هایت چطور؟”

سالیناس که به عنوان رهبر گروه کارگران محلی Movimiento Cultural de la Unión Indígena در سازماندهی آتش‌سوزی‌های جنگلی نقش دارد، آسمی دارد که با دود بدتر شده است: “من باید همیشه از دستگاه تنفسی خود استفاده کنم.”

بهار گذشته، کارگران کشاورزی از حدود 100 همکار خود نظرسنجی را برای شناسایی نیازمندی ها انجام دادند. نتایج نشان داد که حتی بدون آتش سوزی در جنگل ها، 61 درصد از پاسخ دهندگان کمتر از 2500 دلار در ماه درآمد داشتند و 45 درصد گفتند که برای کاری که انجام می دادند دستمزد کمتری دریافت می کردند. از هر پنج پاسخ دهنده، چهار نفر گفتند که این دستمزد برای حمایت از خانواده هایشان کافی نیست و کمتر از یک چهارم آنها بیمه درمانی توسط کارفرما ارائه کرده اند.

این مطالعه ویژگی‌های پشت پویایی عمومی کارگران کشاورزی را روشن می‌کند: آنها نمی‌توانند کار نکنند، حتی زمانی که شرایط خطرناک می‌شود.

North Bay Jobs With Justice گفت که در سال 2020، دولت فدرال 63 میلیون دلار پرداخت بیمه مربوط به آتش سوزی کارخانه شراب سازی شهرستان سونوما را ارائه کرد، اما حمایت قابل مقایسه ای از افرادی که زمین را کشت می کنند ارائه نکرد. بسیاری از کارگران فاقد مدرک هستند و برای اکثر برنامه های جایگزین درآمد واجد شرایط نیستند.

سالیناس گفت: «ما هیچ حفاظتی نداریم. ما نمی‌توانیم روی کسی حساب کنیم که بیاید و به ما بگوید، اگر شغل ندارید، آن را برای اجاره بگیرید.»

مبارزات کارگران کشاورزی تنها داستانی نبود که این مطالعه بیان کرد. بسیاری از مردم در مورد ارتباط خود با زمین اظهار نظر کردند.

“این یک امتیاز است که زمین را آباد کنید و هر بخش از طبیعت را تجربه کنید. یکی از کارگران گفت: این به جهانی که ما در آن زندگی می کنیم زندگی می بخشد. دیگری گفت: «پدرم به من آموخت که کار کنم و از زمین درو کنم. بسیار مقدس است.»

بسیاری از کارگران کشاورزی از روستاهای مکزیک می آیند و به زبان های محلی مانند Triqui، Chatino، Mixteco یا Maya صحبت می کنند. 9 نفر از 10 پاسخ دهندگان گفتند که به دلیل صحبت به زبان مادری خود مورد تبعیض قرار گرفته اند.

تقاضای کارگران برای در دسترس بودن اطلاعات ایمنی به زبان های محلی به چیزی عمیق تر از امنیت فیزیکی صحبت می کند. در سال 2000، دولت مکزیک برخی از لهجه‌های زبان اول سالیناس، چاتینو را به عنوان در معرض خطر طبقه‌بندی کرد.

من به عنوان یک زن بومی که به زبان خودم صحبت می کنم، احساس غرور می کنم که به آن صحبت می کنم. سالیناس به اسپانیایی، زبان دومش، گفت: احساس می‌کنم این ارزشمندترین چیزی است که دارم. آرزوی او این است که زبان مردمش را به بچه های چاتینا منتقل کند.

مثل برداشت محصول فصل به پایان می رسد، هیچ کارخانه شراب سازی در شهرستان سونوما، تولید کننده انگور، پیمانکار کشاورزی یا شرکت مدیریت تاکستان با خواسته های این کمپین موافقت نکرده است، اگرچه چندین شرکت در حال ملاقات با برگزارکنندگان هستند.

داوین کاردناس، مدیر سازمانی در North Bay Jobs With Justice، گفت: «ما عموماً آشکارا از این خواسته ها استقبال نمی کنیم.

در همین حال، سیمی با یک کمپین بودجه کلان با تمرکز بر جایگاه خود در تاریخ منطقه، داستان سرایی خود را در شهرستان سونوما انجام می دهد. ویدئوهایی از یک فیلمبردار نامزد اسکار نشان می دهد که ایزابل سیمی در سال 1904 در سن 18 سالگی پس از مرگ پدر و عمویش که برای راه اندازی کارخانه شراب سازی از ایتالیا مهاجرت کرده بودند، کارخانه شراب سازی را به دست گرفت.

این ویدیو سیمی را به تصویر می کشد که خودش را از گرد و غبار پاک می کند و خودش انگور را از طریق دانه ای از شن و اراده برداشت می کند – هیچ کارگری دیده نمی شود. او قهرمانانه کارخانه شراب سازی را در طول سال های ممنوعیت سرپا نگه داشت و در سال 1934 اولین اتاق چشایی را در شهرستان سونوما افتتاح کرد – فضایی که همه اعضای جامعه می توانند در آن جمع شوند.

به عنوان بخشی از این کمپین، سیمی با باشگاه کتابخوانی بازیگر ریس ویترسپون همکاری کرده است. معاون اجرایی Constellation Brands در بیانیه‌ای گفت: «این برندهای تحت رهبری زنان با هم روایت‌های مختلف را برجسته می‌کنند و پیوندهای جامعه را عمیق‌تر می‌کنند و به خوانندگان و نوشیدنی‌ها راه‌های بیشتری برای تعامل با این داستان‌ها و یکدیگر ارائه می‌دهند.»

کارگران اکنون از جامعه سیمی دعوت می کنند تا داستان متفاوتی را روشن کنند. همانطور که سالیناس گفت: «کسانی که این رویا را ممکن می‌سازند، کارگران هستند. ما خیلی سخت کار می کنیم و ما – چه زمانی از آن لذت خواهیم برد؟

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısı