پزشکان خط اول ایالات متحده قصد دارند کلینیک باز کنند

[ad_1]

پزشکان خط اول آمریکایی، سازمانی که به دلیل انتشار اطلاعات نادرست درباره واکسن‌های کووید-19 و حمایت از جایگزین‌های بالقوه خطرناک مورد انتقاد قرار گرفته، در حال گسترش است. طبق خبرنامه‌ای که این گروه هفته گذشته برای حامیان خود ارسال کرد، “AFLDS اولین کلینیک پزشکی خود را در ماه‌های آینده افتتاح می‌کند و تعداد بیشتری از آنها به زودی برنامه‌ریزی شده است.” این ایمیل حاوی پیوندی به فرم‌هایی است که می‌توانند توسط پزشکان و پرستارانی که می‌خواهند با AFLDS کار کنند، و داروسازانی که می‌خواهند نسخه‌های داروهای اثبات‌نشده کووید-19 را برای تبدیل شدن به بخشی از شبکه AFLDS تکمیل کنند.

این بزرگ شدن در بحبوحه بررسی بیشتر AFLDS توسط رسانه ها، کنگره و شورای پزشکی کالیفرنیا صورت می گیرد. سوابق هک شده به دست آمده از The Intercept در ماه سپتامبر فاش شد، پزشکان AFLDS برای صدها هزار بیمار هیدروکسی کلروکین و ایورمکتین را از طریق یک سرویس پزشکی از راه دور تجویز کرده اند. و شبکه AFLDS از شرکت های مراقبت های بهداشتی آنلاین میلیون ها دلار برای بیماران هزینه دارد. در ماه اکتبر، با استناد به The Intercept و گزارش‌های مرتبط در مجله تایم، کمیته فرعی مجلس منتخب در مورد بحران ویروس کرونا تحقیقاتی را در مورد AFLDS و شرکت‌هایی که با آن‌ها کار می‌کند، اعلام کرد و آنها را «غارتگر» خواند که «اطلاعات نادرست را تبلیغ می‌کنند و از آن برای رد کردن و بالقوه استفاده می‌شود. درمان های خطرناک برای کرونا.”

فشار شورای پزشکی کالیفرنیا برای محروم کردن بنیانگذار AFLDS از مجوز ایالتی Simone Gold تشدید شده است. گلد که پس از حمله مرگبار به ساختمان کنگره آمریکا در 6 ژانویه دستگیر و متهم شد، واکسن‌های کووید-19 را «عوامل بیولوژیکی آزمایشی» نامید. اینترسپت تأیید کرد که هیئت به طور فعال در حال تحقیق درباره طلا است، اگرچه از به اشتراک گذاشتن اطلاعات اضافی در مورد تحقیقات یا اظهار نظر در مورد طلا خودداری کرد و گفت که این موارد تا زمانی که دفتر دادستان کل شکایتی را ارائه نکرده است محرمانه بوده است.

در اوایل این ماه، کریستینا لاوسون، رئیس شورای پزشکی کالیفرنیا، گفت افرادی که به عنوان اعضای AFLDS شناسایی شده بودند، او را دنبال کردند و مرعوب کردند. لاوسون آزمون را در الف شرح می دهد موضوع توییتر. او گفت که این گروه یک جیپ را در انتهای کوچه خود در Walnut Creek پارک کردند، یک پهپاد بر فراز خانه او به پرواز درآوردند، فرزندانش را تماشا کردند که در حال رانندگی به سمت مدرسه بودند و سپس او را دنبال کردند تا سر کار. وقتی کارش را ترک کرد، گفت که چهار مرد او را در یک گاراژ تاریک با دوربین «کاشتند» و گفتند که می‌خواهند با او مصاحبه کنند. لاوسون گفت که آنها هرگز با او، دفتر مطبوعاتی شورای پزشکی یا شرکت او تماس نگرفته اند تا از طریق کانال های حرفه ای درخواست مصاحبه کنند. لاوسون به ام‌اس‌ان‌بی‌سی گفت: «من از این تاکتیک‌های وحشت‌آور نمی‌ترسم، و خاطرنشان کرد که از آن زمان امنیت خصوصی را استخدام کرده است. هیئت مدیره کالیفرنیا از پاسخ به سؤالات خاص The Intercept در مورد این حادثه خودداری کرد.

AFLDS به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

شوراهای پزشکی ایالتی

در ماه ژوئیه، فدراسیون شوراهای پزشکی ایالتی، سازمان ملی که نماینده تمام شوراهای پزشکی ایالتی ایالات متحده است، بیانیه‌ای صادر کرد که در آن اظهار داشت: «پزشکانی که اطلاعات نادرست یا اطلاعات نادرست در مورد واکسن‌های کووید-19 تولید و منتشر می‌کنند، در خطر برخورد انضباطی از سوی شوراهای پزشکی ایالتی هستند. تعلیق یا لغو مجوز پزشکی آنها “و اینکه” انتشار اطلاعات نادرست در مورد واکسن های کووید-19 در تضاد با این مسئولیت است، تهدیدی برای تضعیف بیشتر اعتماد عمومی نسبت به حرفه پزشکی است و همه بیماران را در معرض خطر قرار می دهد.

هفته گذشته، سازمانی که توسط پزشکان خط مقدم که در خط مقدم همه‌گیری کووید-19 کار می‌کنند، بدون مجوز اطلاعات نادرست، یک گزارش جدید منتشر کرد که در آن از مقامات دولتی صدور مجوز پزشکی می‌خواست درباره پزشکانی که عمداً اطلاعات گمراه‌کننده یا نادرست درباره کووید-19 منتشر می‌کنند، تحقیق کنند. 19 و آنها را مسئول نگه دارید. در این گزارش آمده است: «شورای پزشکی ایالتی باید فوراً برای حمایت از اجماع پزشکی مبتنی بر شواهد رایج، توقف حمله به علم و پزشکی و مهم‌تر از همه، جلوگیری از مرگ‌های غیرضروری بیشتر ناشی از کووید-19، اقدام کنند.» بهداشت عمومی غیرانتفاعی. مشارکت. او گفت که بنیاد دو بومونت.

این گزارش ادعا می کند که «اقلیتی کوچک اما پر سر و صدا از پزشکان» – از جمله کسانی که با AFLDS مرتبط هستند – «عمدا و به طور عمومی اطلاعات نادرست در مورد COVID-19 و واکسن ها منتشر می کنند. این گزارش با اشاره به اینکه کمیسیون های پزشکی دولتی تاکنون اقدامی نکرده اند، گفت: آنها “جان خود را به خطر می اندازند و سوگند حرفه ای خود را زیر پا می گذارند.” بر اساس نظرسنجی موجود در این گزارش، از هر 10 آمریکایی 9 نفر معتقدند که پزشکانی که عمداً مردم را در مورد کووید-19 و واکسن ها گمراه می کنند، باید پاسخگو باشند و 91 درصد معتقدند که پزشکان مجاز به انتشار عمدی اطلاعات نادرست یا اطلاعات نادرست در مورد اطلاعات بهداشتی نیستند. .

گسترش دامنه AFLDS

در ماه های اخیر، AFLDS همچنین تلاش های خود را برای تضعیف واکسن کووید-19 افزایش داده است. AFLDS ویدئوهای تبلیغاتی با کیفیت بالا را بین بیش از 200000 دنبال کننده خود در تلگرام و بیش از 380000 دنبال کننده در Gold در توییتر توزیع می کند و اغلب در هفته چندین ویدیو ارسال می کند. خبرنگار AFLDS، جان استرند، یک مدل و بازیگر حرفه‌ای، میزبان بخش‌های کوتاه اخبار جعلی به نام «Frontline Flash» درباره خطرات واکسن‌های کووید-19 است. AFLDS همچنین ویدیوهای رسانه های اجتماعی را با نام تجاری Frontline Films منتشر کرد که نشان می داد آمریکایی های به ظاهر عادی جوک هایی را درباره ایورمکتین نجات دهنده زندگی می کنند.

علاوه بر ارائه‌دهنده پزشکی از راه دور SpeakWithAnMD، که قبلا توسط The Intercept گزارش شده بود، AFLDS اکنون از پلتفرم دوم پزشکی از راه دور، GoldCare Telemed استفاده می‌کند. هنگامی که بازدیدکنندگان از طریق وب سایت AFLDS درخواست دارو می کنند، کسانی که خود علائم را گزارش می کنند به SpeakWithAnMD و افراد بدون علامت به GoldCare Telemed ارجاع داده می شوند، وب سایت جدیدی که در اواخر نوامبر راه اندازی شد. به نظر می رسد که هر دو سایت از یک پلت فرم اصلی استفاده می کنند. مانند SpeakWithAnMD، GoldCare Telemed شامل یک سلب مسئولیت است که از بیماران می خواهد بپذیرند که سازمان های بهداشت عمومی ایورمکتین و هیدروکسی کلروکین را “بسیار دلسرد” می دانند.

goldcaretelemed-سلب مسئولیت

مانند SpeakWithAnMD، GoldCare Telemed شامل یک سلب مسئولیت است که از بیماران می خواهد بپذیرند که سازمان های بهداشت عمومی ایورمکتین و هیدروکسی کلروکین را “بسیار دلسرد” می دانند.

اسکرین شات: The Intercept

تلاش های AFLDS حتی به قوه مقننه پنسیلوانیا نفوذ می کند. در ماه جولای، داون کیفر، جمهوری خواه، لایحه‌ای را در مجلس پنسیلوانیا ارائه کرد که به پزشکان اجازه می‌دهد تا ایورمکتین و هیدروکسی کلروکین را برای درمان کووید-19 تجویز کنند، اگرچه هر دو در درمان ویروس ناکارآمد هستند و داروسازان را ملزم به تجویز دارو می‌کند.

این لایحه دوشنبه گذشته مورد بحث و بررسی قرار گرفت. دکتر رابرت اشمید، پزشک خانواده ای که به اشتباه ادعا می کند که هیدروکسی کلروکین یک درمان موثر برای کووید-19 است و یک نظریه بی اعتبار در مورد استفاده از ایورمکتین در ایالت اوتار پرادش هند ایجاد کرده است، داستان دارلا و کوین اسمیت را نقل می کند. در 10 نوامبر، آزمایش کووید-19 زوج پنسیلوانیا مثبت بود. مشخص نیست که آیا آنها علیه این ویروس واکسینه شده اند یا خیر. دارلا به ABC News محلی گفت: “ما هر دو با پزشکان خط مقدم آمریکایی مشاوره تلفنی انجام دادیم و هر دو تاییدیه ایورمکتین را دریافت کردیم، اما هرگز از طریق پست ارسال نشد.” کیت 52 ساله در بیمارستان بستری شد. حال وی بدتر شد و تا 30 آبان به بخش مراقبت های ویژه منتقل شد. هنگامی که پزشکان در UPMC Memorial از درمان او با ایورمکتین خودداری کردند زیرا این بخشی از پروتکل های بیمارستان کووید-19 نبود، دارلا از بیمارستان شکایت کرد و برنده شد.

در 5 دسامبر، پرستاری ایورمکتین کیث را که در حال حاضر در کمای ناشی از پزشکی به سر می برد، از طریق لوله تغذیه اش تجویز کرد. پس از دریافت دوز دوم، پزشکی که استفاده او از ایورمکتین را تحت نظر داشت، درمان را متوقف کرد زیرا وضعیت وی بدتر شد. یکشنبه گذشته، یک هفته پس از دریافت ایورمکتین، کیت اسمیت بر اثر کووید-19 درگذشت.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısı