ارتش ایالات متحده عیوب خط لوله سوخت را از مردم ژاپن پنهان کرده است

[ad_1]

گزارش منقضی شده است کمبودهای قابل توجهی در ایمنی و یکپارچگی خطوط لوله مورد استفاده ارتش ایالات متحده برای انتقال سوخت به هواپیماهای نظامی نیروی دریایی و تفنگداران دریایی ایالات متحده در استان اوکیناوا، ژاپن را توصیف می کند. در اوایل سال 2014، ارتش نقایصی در سیستم نظارتی و نشتی های خطرناک در خطوط لوله پیدا کرد که برخی از آنها از زیر جوامع غیرنظامی عبور می کنند، اما چهار سال قبل از شروع تعمیرات منتظر ماندند و هرگز به مقامات ژاپنی هشدار ندادند. این خطرات تنها به لطف افشاگری آشکار شد که گزارشی را که تحت قراردادی برای آژانس تدارکات دفاعی انرژی یا DLA-E، آژانس وزارت دفاع که سوخت تجهیزات نظامی را تامین می‌کند، آماده کرده بود، علنی کرد.

1.-نقشه خط لوله

نقشه سایت های اصلی ذخیره سوخت اوکیناوا.

تصویر: DLA

این گزارش که در مارس 2015 منتشر شد، به تفصیل بازرسی‌های سیستم‌های نظارت بر پول را شرح می‌دهد که نشت سوخت را در طول 100 مایل از خطوط لوله در استان تشخیص می‌دهند. نتایج نشان داد که از 60 سیستم مانیتورینگ 43 مورد به دلیل مشکلاتی مانند خرابی سنسورها و آلارم ها از کار افتاده است. حداقل در یک مورد، سیستم هشدار و سنسور به طور کامل گم شده بودند. دستگاه ها باید اتصال محلی DLA-E را از نشت هایی که ممکن است باعث آلودگی محیطی، انفجار و آتش سوزی شود، مطلع کنند.

این افشاگری علاوه بر افشاگری‌های اخیر مبنی بر اینکه ارتش ممکن است جزئیاتی در مورد مواد per- و polyfluoroalkyl یا PFAS، آلودگی اوکیناوا توسط یکی از اعضای ارشد کمیته نیروهای مسلح سنا پنهان کرده باشد، از جمله اطلاعاتی که نشان‌دهنده قرار گرفتن احتمالی کودکان در مدارس غیرنظامی است.

افشاگر به اینترسپت گفت: «این گزارش باید منتشر می شد تا نشان دهد که دولت ایالات متحده از سیاست های طراحی شده برای مدیریت ایمن خطوط لوله پیروی نمی کند. «دولت باید بیرون می آمد و در مورد این مشکلات باز بود. بسیاری از مردم اوکیناوا حتی نمی دانند که این خطوط لوله زیر پای آنها می گذرد.

خطوط لوله زیر پنج شهرداری اجرا می شود و سالانه بیش از 90 میلیون گالن سوخت هوانوردی را به پایگاه های نیروی هوایی و تفنگداران دریایی ایالات متحده در جزیره می رساند. یکی از عکس‌های این گزارش، یک پست رصدی در نزدیکی یک سالن بولینگ در منطقه غیرنظامی اوکیناوا را نشان می‌دهد، جایی که حسگر سایت نتوانست بازرسی‌ها را تأیید کند و با مشکلاتی مواجه شد که بازرسان آن را «مهم» توصیف کردند. نویسندگان گزارش در توصیه های نهایی خود تخمین زدند که تعمیر سیستم 252900 دلار هزینه خواهد داشت و آنها توصیه کردند که در طی شش ماه آزمایش مجدد را برای مطابقت با دستورالعمل های DLA-E انجام دهید.

3. -خط لوله-

بازرسی از یک پست نظارتی خط لوله نظامی در شهر اوکیناوا در نوامبر 2014. این بازرسی مشکلات “مهم” را نشان داد.

عکس: DLA

اما به گفته نیروهای آمریکایی در ژاپن، این آژانس تا سال 2018 تعمیر مانیتورهای شکسته را آغاز کرده است. در بیانیه ای از USFJ آمده است که “DLA هیچ سابقه ای از سیستم قبل از سال 2014 نداشت” – به این معنی که ارتش می تواند سیستم را بدون پروتکل های ایمنی کافی از زمان نصب آن در سال 1983 راه اندازی کند.

«تمام تأسیسات DLA Energy در اوکیناوا برای کارکنان محلی امن و غیرقابل دسترس است. بنابراین، حتی در صورت نشت سوخت و نقص عملکرد مانیتور، هیچ خطری برای ایمنی اوکیناواها وجود ندارد.» سخنگوی USFJ افزود. اما این بیانیه نادرست است: خطوط لوله در زیر مناطق مسکونی پرجمعیت قرار می گیرند که در صورت بروز نشتی به شدت تحت تأثیر قرار می گیرند.

USFJ توضیح داد که یک سیستم نظارت خودکار سوخت به نام AFHE را در سال 2014 نصب کرده است. “سیستم 24/7 توسط سیستم AFHE، اتاق کنترل ما و تیم های تعمیر و نگهداری شبانه روزی که گشت زنی و سیستم سوخت ما را بازرسی می کنند، نظارت می شود.” سخنران.

اما افشاگر این اطمینان ها را رد می کند. آنها به The Intercept گفتند: «سیستم هنوز امن نیست. «کارکنان وقتی بیرون می‌روند و سیستم ارتباطی کار نمی‌کند، هشدارها را نادیده می‌گیرند. حیات وحش وارد جعبه ها می شود و به آنها آسیب می رساند. سیم کشی مشکل دارد به علاوه جعبه های کنترل پوسیده و زنگ زده هستند. مثل این است که یک آشکارساز دود خراب در خانه داشته باشید، اما بسیار بدتر. یک روز، افرادی که در نزدیکی خط لوله زندگی می کنند ممکن است در دریاچه ای از سوخت بیدار شوند.

در زمان انتشار، USFJ به این اتهامات پاسخی نداده بود.

افشاگر گفت اگر مشکلات مشابهی در مورد خطوط لوله سوخت در پایگاه های نظامی در ایالات متحده وجود داشته باشد، انتظار می رود آژانس حفاظت از محیط زیست وارد عمل شود و برای رفع مشکلات تلاش کند. چنین نظارت غیرنظامی در ژاپن وجود ندارد.

چنین عدم پاسخگویی مدتهاست که مردم اوکیناوا را خشمگین کرده است، آنها برای دهه ها مبارزات انتخاباتی خود را برای بازنگری در توافقنامه وضعیت نیروها ژاپن و ایالات متحده انجام داده اند، که به ارتش ایالات متحده اجازه می دهد خارج از قوانین ژاپن عمل کند. بر اساس گزارش SOFA، ارتش ایالات متحده دسترسی به 78 تأسیسات خود در ژاپن – 31 مورد از آنها در استان اوکیناوا – را به طور کامل کنترل می کند و به ندرت امکان دسترسی به مقامات ژاپنی را فراهم می کند. سربازان وظیفه برای آسیب رساندن به اموال ژاپنی از تعقیب کیفری معاف هستند و ارتش موظف به حذف آلودگی زمین های بازگردانده شده برای استفاده غیرنظامی نیست.

“به دلیل SOFA، ارتش ایالات متحده می تواند از مسئولیت چنین مشکلاتی اجتناب کند. مانابو ساتو، استاد علوم سیاسی در دانشگاه بین‌المللی اوکیناوا در شهر جینووان، می‌گوید: «این می‌تواند آسیب‌های وارده به محیط‌زیست را پنهان کند، زیرا هیچ مکانیزمی برای وادار کردن ارتش آمریکا به افشای اطلاعات یا گفتن به دولت ژاپن وجود ندارد.

“مثل وجود یک آشکارساز دود خراب در خانه است، اما بسیار بدتر. یک روز، افرادی که در نزدیکی خط لوله زندگی می کنند ممکن است در دریاچه ای از سوخت بیدار شوند.

او گفت که مشکل را پیچیده تر می کند روند طولانی مدت ژاپن در عدم جدی گرفتن شکایات ساکنان اوکیناوا مبنی بر اینکه آنها مجبور به پذیرش بسیاری از امکانات نظامی شده اند. این فقط آخرین مورد از یک سری طولانی از چنین حوادثی است.»

در سال های گذشته، تخلفات زیست محیطی ارتش ایالات متحده در اوکیناوا شامل آلودگی رادیواکتیو ناشی از اورانیوم ضعیف شده، نشت گسترده سوخت و کشف 108 بشکه علف کش آلوده به دیوکسین مدفون در زیر زمین فوتبال کودکان می باشد. ارتش اغلب این مشکلات را پنهان می کند. بسیاری از آنها فقط از طریق درخواست های تحت قانون آزادی اطلاعات ایالات متحده افشا شده اند.

ارتش ایالات متحده در حالی که در روز جمعه 15 ژوئن 2018 در گینوزا، استان اوکیناوا، ژاپن خارج از وظیفه بود، در حال راه رفتن در مقابل دروازه اردوگاه هانسن تفنگداران دریایی ایالات متحده دیده شد.  (عکس: ریچارد آتررو د گوزمان / عکس نور) (عکس از ریچارد آتررو د گوزمن / نورعکس از طریق گتی ایماژ)

اعضای ارتش ایالات متحده در 15 ژوئن 2018 از مقابل دروازه اردوگاه هانسن تفنگداران دریایی ایالات متحده در Kin، استان اوکیناوا، ژاپن راه می روند.

عکس: Richard Atrero de Guzman / NurPhoto از طریق Getty Images

بیشترین آلودگی ناشی از مواد شیمیایی PFAS موجود در فوم آتش است. در نزدیکی تأسیسات وزارت دفاع اوکیناوا، مزارع کشاورزی، چشمه های طبیعی و رودخانه ها آلوده شده اند و مواد باعث آلودگی منابع آب آشامیدنی 450000 نفر شده است. آلودگی مشابهی در ایالات متحده گسترده است، اما بر خلاف کشور خود، که در آن دولت فدرال وزارت دفاع را مجبور به انجام تحقیقات و پاکسازی کرده است، اوکیناوا چنین فشاری برای پاسخگویی نداشته است.

یکی از توضیح های این انفعال ممکن است پنهان کردن جزئیات آلودگی اوکیناوا توسط مقامات آمریکایی توسط ارتش ایالات متحده باشد.

ایمیل‌های دریافتی اخیر از طریق FOIA از سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده نشان می‌دهد که ارتش یکی از اعضای ارشد کمیته نیروهای مسلح سنا را در مورد آلودگی PFAS در این استان گمراه کرده است. در پاییز 2018، دفتر سناتور Jeanne Shaheen، DN.H، از ارتش خواست اطلاعاتی در مورد اینکه آیا آلودگی با PFAS اوکیناوا را شناسایی کرده است، چگونه مشکل را کاهش داده و برطرف کرده است، و چگونه با مقامات محلی برای محافظت از آن همکاری می کند. جوامع اطراف

پاسخ های ارتش نادرست، ناقص بود و بار آلودگی را به حداقل رساند.

در 18 اکتبر 2018، ارتش ایمیلی در مورد سطوح آلودگی از سپاه تفنگداران دریایی Futenma، پایگاه اصلی هوایی در شهر مرکزی اوکیناوا در Ginowan ارسال کرد. آن گفت:

آزمایشات در گودال آماده سازی آتش و دو وسیله نقلیه آب باران در MCAS Futenma انجام شد. نتایج گودال آموزش آتش سطوح PFOS و PFOA را مطابق با استفاده تاریخی از سایت آموزشی AFFF نشان داد. نمونه های همزمان گرفته شده از وسایل نقلیه آب باران در بالادست و پایین دست فرودگاه کمتر از 5 ppt برای PFOS و PFOA بود.

این نظر نشان می دهد که آلودگی ناشی از منطقه آموزش آتش نشانی بر جوامع خارج از پایگاه تأثیر نمی گذارد، اما گمراه کننده است. سایت‌های آزمایش آب باران که میزان آلودگی بسیار پایینی را ثبت کرده‌اند، تقریباً یک مایلی دورتر از منطقه آمادگی آتش‌سوزی واقع شده‌اند، بنابراین این اعداد ثابت نمی‌کند که سایت امن است. ایمیلی از تفنگداران دریایی در 20 نوامبر همان سال حاوی یک “گرافیک تنظیم شده” بود که تأیید می کرد مکان های آزمایش و منطقه آتش نشانی “از نظر هیدرولوژیکی به هم مرتبط نیستند”. وی همچنین از آلودگی جدی PFOS و PFOA به میزان 28800 قسمت در هزار خبر داد، اما اینکه آیا این اطلاعات به دفتر سناتور ارسال شده است یا خیر مشخص نیست.

سپاه تفنگداران دریایی همچنین فاش نکرد که نقشه تصحیح شده نشان می دهد که آب از محل آموزشی آلوده به یک مدرسه ابتدایی محلی سرازیر شده است. هنگامی که وجود این کارت توسط اوکیناوا تایمز در 9 دسامبر گزارش شد، والدین کودکانی که در مدرسه حضور داشتند ابراز خشم کردند و خواستار بازرسی محوطه مدرسه از نظر آلودگی شدند. در سال 2017، یک قاب پنجره از یک هلیکوپتر نظامی ایالات متحده در حالی که کودکان در کلاس تربیت بدنی در فضای باز شرکت می کردند، به همان مدرسه سقوط کرد.

یک مادر محلی پرسید: بچه های ما کجا بروند؟ او به اوکیناوا تایمز گفت که نگران آسمان بالای مدرسه و زمین زیر آن است. “مدارس ایده ایمن بودن را دارند، اما این در اینجا درست نیست.”

ایمیل دیگری که از طریق FOIA از تفنگداران دریایی دریافت شده است شامل خلاصه ای از پاسخ نیروی هوایی شاهین است. این شامل ادعاهای گمراه کننده است مبنی بر اینکه دولت ژاپن اجازه داشته است بازرسی های PFAS را در پایگاه هوایی کادنا انجام دهد و توکیو به این نتیجه رسیده است که این پایگاه مسئول آلودگی رودخانه هیجا، منبع آب آشامیدنی جزیره نیست. هیچ کدام درست نیست.

ایمیل های دریافت شده از تفنگداران دریایی فاقد اطلاعاتی است که ارتش در زمان تحقیق شاهین در اختیار داشت. آلودگی شدید PFAS در آب‌های زیرزمینی و منطقه اطفاء حریق در پایگاه هوایی کادنا مشاهده شد و چشمه‌های طبیعی مقدس برای جوامع مذهبی بومی اوکیناوا در نزدیکی سپاه تفنگداران دریایی فوتنما به برخی از بالاترین سطوح PFAS آلوده شدند. بازرسی ها در سال 2016 آغاز شد. ایمیل ها همچنین به درخواست شاهین برای همکاری نظامی با مقامات محلی اشاره نمی کنند. از سال 2016، مقامات اوکیناوا درخواست دسترسی به بازرسی از پایگاه هوایی کادنا را داشته اند، اما چنین درخواست هایی هنوز تایید نشده است.

طی دو سال گذشته، نیروی هوایی ایالات متحده با به تاخیر انداختن درخواست‌ها به FOIA و امتناع از رسیدگی به شکایات اداری در مورد تأخیر، مانع از تحقیقات بیشتر در مورد آلودگی PFAS در پایگاه نیروی هوایی Kadena شده است.

در زمان انتشار، دفتر شاهین به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ نداده بود. ارتش آمریکا، ژاپن و وزارت دفاع توضیحی نداده اند که آیا اطلاعات به روز و دقیق را به دفتر شاهین ارائه کرده اند یا خیر.

ارتش معتقد است که اگر بتوانند آلودگی PFAS را از کمیته نیروهای مسلح سنا پنهان کنند، از هرگونه تحقیق در امان خواهند بود. ساتو، استاد دانشگاه بین‌المللی اوکیناوا، می‌گوید: اما زمانی که این اطلاعات فاش شود، در وضعیت بسیار بدی قرار خواهد گرفت.

ساتو افزود: «دولت ژاپن نمی‌خواهد ایالات متحده را خشمگین کند، بلکه می‌خواهد به هر طریقی آنها را خشنود کند». توکیو مدت‌هاست که این مسائل زیست‌محیطی را نادیده می‌گیرد، اما در حالی که آنها در اوکیناوا ظاهر می‌شوند، آنها را به عنوان “فقط مشکلات اوکیناوا” رد می‌کند و سر و صدا نمی‌کند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısı