Omicron Surge به بیمارستان ها دلیلی برای آزادی روزنامه نگاران می دهد

[ad_1]

مایکل داولینگ این کار را کرد یک حرکت غیرمعمول زمانی که همه‌گیری کووید-19 شروع شد. داولینگ مدیر عامل بزرگترین شبکه بیمارستانی نیویورک است و تصمیم گرفت به جای ممنوعیت روزنامه نگاران از Northwell Health، یک تیم مستند را در یکی از بیمارستان ها اداره کند.

داولینگ که یک چهره برجسته در صنعت مراقبت های بهداشتی ایالات متحده بود، تفاوت اساسی با سایر مدیران عامل ایجاد کرد. با شروع مرگ افراد مبتلا به کووید-19، اکثر بیمارستان ها درهای خود را به روی خبرنگاران بستند، با این استدلال که حریم خصوصی بیماران باید محافظت شود و افراد خارجی غیرپزشکی ممکن است به این ویروس آلوده شوند یا مانع از کارمندان تحت فشار آنها شوند. داولینگ در طول اپیدمی ایدز یک مقام ارشد بهداشتی در نیویورک بود و فکر نمی کرد مشکلی ایجاد کند.

حق با اون بود.

خبرنگارانی که او در مرکز پزشکی یهودی لانگ آیلند منتشر کرد توسط کارگردان برنده جوایز متیو هاینمن هدایت می شدند که مستند اخیر موج اول او به دلیل واقع گرایی آن در نزدیکی بیمارستان در آغاز همه گیری مورد تحسین قرار گرفت. هیچ یک از فاجعه‌هایی که سایر مدیران بیمارستان می‌گویند در صورت دسترسی به روزنامه‌نگاران از آن می‌ترسیدند وجود نداشت: هیچ نقضی در حریم خصوصی بیمار وجود نداشت، هیچ یک از تیم هاینمن به ویروس مبتلا نشدند، و کارکنان بیمارستان از فیلم استقبال کردند.

همانطور که نوع Omicron شروع به تسخیر ایالات متحده می کند، درس های آموخته شده از تجربه نورث ول بسیار به موقع است: بیمارستان ها هیچ بهانه موجهی برای بیرون نگه داشتن روزنامه نگاران ندارند، و اجازه دادن به خبرنگاران با شکاکان با شواهد واضحی مواجه می شود که ممکن است بر برخی از آنها تأثیر بگذارد.

86772

صحنه ای از مستند متیو هاینمن، موج اول، فیلمبرداری شده در مرکز پزشکی یهودی لانگ آیلند در شهر نیویورک.

عکس: نشنال جئوگرافیک

گفتن داستان واقعی

در مصاحبه ای با The Intercept، داولینگ اولین مدیر ارشد صنعت مراقبت های بهداشتی بود که به طور علنی گفت که این اشتباه بود که مدیران بیمارستان ها در مقابل خبرنگارانی که تلاش می کردند در مورد جدی بودن کووید-19 گزارش دهند، بایستند.

داولینگ گفت: «فکر نمی‌کنم آنها مطمئن باشند که بتوانند به آنچه در سازمانشان می‌گذرد اعتماد کنند. “آنها متعجب بودند، “خب، خطرناک است، چرا این کار را می کنی، هرگز نخواهی فهمید که چه چیزی از آن بیرون خواهد آمد، این می تواند فاجعه بار باشد. [news] گزارش، همه اینها می تواند برای اشتباهاتی که انجام می شود منفی باشد.» وی افزود: اما این ریسکی است که شما می پذیرید و من از ریسک کردن این چنین نمی ترسم. زیرا معتقدم، به خصوص در این مورد، گفتن داستان واقعی مهم است.»

همانطور که قبلا توسط The Intercept گزارش شده بود، حذف کلی روزنامه نگاران از بیمارستان های آمریکایی در آغاز همه گیری به این معنی بود که عکس ها یا فیلم های کمیاب از بیماران مبتلا به ویروس وجود دارد. این کمبود گرافیک در زمانی رخ داد که آمریکایی ها تصمیم می گرفتند که آیا مسدود کردن و سایر اقدامات علیه کووید واقعاً ضروری است یا خیر. اگرچه نمی توان گفت که آیا شواهد بصری قوی تر باعث کاهش شک و تردیدهایی می شود که در روزهای اولیه ریشه دوانده بود، تعدادی از دانشگاهیان و پزشکان من معتقدم که چنین خواهد بود.

این بیماری همه گیر نشان داد که چگونه مستند کردن آنچه در بخش اورژانس یا بخش مراقبت های ویژه اتفاق می افتد می تواند تأثیر واقعی بر امنیت عمومی و سیاست ملی داشته باشد. در کشورهای کمتر خوش شانس، که دائماً توسط جنگ یا بلایای طبیعی لرزیده اند، بیمارستان ها مکان های رایج برای جمع آوری اخبار هستند زیرا قربانیان و حقایق آنها در آنجا هستند. اگر تغییرات آب‌وهوایی و آشفتگی سیاسی در ایالات متحده منجر به تلفات گسترده‌تر شود، بیمارستان‌ها به طور فزاینده‌ای به فضاهای مورد بحث تبدیل می‌شوند که در آن شرکت‌ها با روزنامه‌نگارانی که سعی در انتشار اخبار پشت درهای بسته دارند، درگیر می‌شوند.

رئیس انجمن بیمارستان های آمریکا، ریچارد پولاک، درخواست مصاحبه در مورد این داستان را رد کرد. AHA بیانیه ای مبهم از نانسی فاستر، معاون خود در زمینه کیفیت و سیاست ایمنی بیمار صادر کرد، که خاطرنشان کرد که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سایر مقامات بهداشتی توصیه می کنند که بیمارستان ها دسترسی به افراد خارجی را برای جلوگیری از گسترش کووید و اینکه حتی اعضای خانواده در داخل همه گیری آزاد نشدند. در بیانیه وی آمده است: «سیاست‌های بازدید از رسانه‌ها همیشه ایمنی و محرمانه بودن بیمار را در اولویت قرار می‌دهند، به همراه اینکه آیا بیمارستان‌ها منابع مادی و انسانی برای اطمینان از اینکه اعضای رسانه‌ها می‌توانند با خیال راحت و بدون ایجاد اختلال در مراقبت از بیمار بازدید کنند، دارند یا خیر.»

مایکل داولینگ، مدیرعامل Northwell Health با پرستاران عکس می گیرد

مایکل داولینگ، مدیرعامل نورثول هلث، در 23 آوریل 2020 در مرکز پزشکی یهودی لانگ آیلند در نیو هاید پارک نیویورک، با پرستاران، پزشکان و سایر کارکنان عکس گرفت.

عکس: Lev Radin / Pacific Press / LightRocket از طریق Getty Images

مراقبت از کسب و کار

بیمارستان ها تجارت بزرگی هستند. بزرگترین شبکه این کشور، HCA Healthcare، در سال 2020 بیش از 51 میلیارد دلار درآمد داشت و مدیر عامل آن در آن سال بیش از 30 میلیون دلار دستمزد دریافت کرد. مشخصات تحصیلی و حرفه ای مدیران عامل این صنعت معمولاً با سایر رشته ها کمی متفاوت است: در حالی که برخی از آنها تجربه پزشکی دارند، اکثر آنها به عنوان مدیر راه خود را به بالاترین سطح رسانده اند و کار خود را با مدارک تجاری شروع کرده اند. چشم انداز اجازه دادن به روزنامه نگاران برای پرسه زدن در امکانات خود در طول یک بیماری همه گیر برای آنها به همان اندازه است که مدیران فیس بوک یا اکسون موبیل به خبرنگاران اجازه می دهند در جلسات استراتژیک در طول بحران روابط عمومی شرکت کنند.

از بسیاری جهات، Northwell یک شرکت مراقبت های بهداشتی معمولی است. مانند بسیاری از آنها، به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی ساختار یافته است، اگرچه شیوه های تجاری این سازمان های غیرانتفاعی تا حد زیادی از شبکه های غیر انتفاعی قابل تشخیص نیستند. داولینگ برای خدمات خود دستمزد بسیار خوبی دریافت کرد – طبق آخرین اطلاعات دستمزد موجود، بیش از 4 میلیون دلار در سال 2019، و 14 مدیر دیگر نورث ول امسال بیش از 1 میلیون دلار درآمد داشتند. این شرکت برای جمع آوری قبوض پرداخت نشده به شدت عمل کرده است: طبق گزارش نیویورک، در سال 2020، در حالی که اکثر بیمارستان های نیویورک شکایت علیه بیماران معوقه را به دلیل همه گیری به حالت تعلیق درآوردند، نورث ول از بیش از 2500 نفر برای میانگین حدود 1700 دلار به اضافه بهره شکایت کرده است. تایمز، او آن را به عنوان «سیلی از دعاوی حقوقی» توصیف کرد، اگرچه این بیماری همه‌گیر منجر به از دست دادن مشاغل گسترده شده است. (سخنگوی نورث ول به The Intercept گفت که بیش از نیمی از این پرونده ها توسط بیمارستان های مرتبط با شبکه تشکیل شده اند، اما متعلق به آنها نیستند.)

در مورد روابط رسانه ای، نورثول حذف شده است. در دهه‌های 1980 و 1990، داولینگ یک مقام ارشد در دولت فرماندار ماریو کومو بود و به‌عنوان مدیر بهداشت و معاون منشی فرماندار خدمت می‌کرد، به این معنی که داولینگ پس از خدمت عمومی، نه مدرسه بازرگانی، وارد بخش بهداشت شد. داولینگ به یاد می آورد: «من 12 سال را در دولت گذراندم، جایی که همیشه در مقابل رسانه ها بودم. “من اصلاً خجالت نمی کشیدم.”

در سال 2001، داولینگ به عنوان رهبر سیستم بهداشتی North Shore-LIJ انتخاب شد که در سال 2016 به Northwell Health تغییر نام داد. این شرکت در حال حاضر بیش از 75000 کارمند دارد و درآمد سالانه آن حدود 15 میلیارد دلار است. داولینگ به برجسته‌ترین مدیر عامل در صنعت بیمارستان در نیویورک تبدیل شده است – طبق پایگاه داده LexisNexis، از او در مقالات خبری بسیاری از سال 2018 تا 2020 بیشتر از مدیران عامل سایر سیستم‌های بیمارستانی نام برده شده است که بیشتر شناخته شده‌اند مانند Memorial Sloan Kettering. ، NYU Langone Health و سیستم بهداشت کوه سینا. داولینگ حتی دارد حساب توییتر فعالبرخلاف سایر مدیران عامل

مشخصات او در سال اول همه گیری با رابطه نزدیک با فرماندار اندرو کومو، پسر رئیس سابق داولینگ تقویت شد. داولینگ به عنوان مشاور ارشد کومو برای کووید در بخش خصوصی موقعیتی غیررسمی گرفت و اغلب در کنفرانس های مطبوعاتی با او ظاهر می شد. هنگامی که زمان تحویل اولین دوزهای تایید شده توسط FDA از واکسن کووید در اواخر سال 2020 فرا رسید، یک پرستار و پزشک نورث ول برای دریافت آنها انتخاب شدند – یک موهبت برای مشخصات شرکت زیرا این رویداد به طور زنده از CNN پخش شد و داولینگ را نشان داد، در کنار پرستار ساندرا لیندزی و دکتر ایو دوروسو ایستاده است.

کارمند Northwell Health ایو دوروسو، MD، سمت راست، رئیس بخش فوریت های پزشکی در بیمارستان Lenox Hill، که داوطلب شد دومین فردی باشد که علیه کووید-19 در Northwell Health در مرکز پزشکی یهودی لانگ آیلند واکسینه شد، در یک کنفرانس مطبوعاتی صحبت کرد. در کوئینز، نیویورک در 14 دسامبر 2020

عکس: تیموتی آ. کلاری / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

تمرین همه گیر

نورث ول در سال 2017 برای یک تیم مستند برای فیلمبرداری در بیمارستان لنوکس هیل چراغ سبز نشان داد، در آنچه که به یک روند خشک ناخواسته برای همه گیری تبدیل شد. این تیم تا پایان سال 2019 در آنجا کار کرد و مجموعه‌ای از هشت قسمت برای نتفلیکس به نام «لنوکس هیل» تولید کرد که در سال 2020 منتشر شد. پس از اینکه تیم اجازه یافت با شروع همه‌گیری به لنوکس هیل بازگردد، قسمت دیگری اضافه شد. بنابراین در آغاز بحران کووید-19 داولینگ، در واقع دو تیم از روزنامه‌نگاران مستقل در بیمارستان‌هایشان حضور داشتند: یکی در لنوکس هیل، دیگری در لانگ آیلند یهودی.

او گفت: «این اصلاً جهش بزرگی برای ما نبود. ما سال‌هاست که چنین کارهایی را انجام می‌دهیم.»

یکی از نگرانی‌های اصلی بیمارستان‌ها این است که یک روزنامه‌نگار ممکن است نام یا هویت یک بیمار را بدون رضایت آنها فاش کند، قانون حفظ حریم خصوصی معروف به HIPAA را نقض کرده و به طور بالقوه منجر به جریمه‌های سنگین شود. اما راه حل ساده ای وجود دارد که نورث ول با تیم نتفلیکس و هاینمن به آن دست یافت: بیمارستان اجازه داشت تا قبل از پخش، بخش کلی از کار آنها را ببیند تا مطمئن شود که هر بیمار شناسایی شده رضایت خود را اعلام کرده است.

داولینگ گفت: «ما این تجربه را تجربه کرده بودیم، پروتکل‌هایی را که باید دنبال کنیم، می‌دانستیم مسائل حریم خصوصی که باید با آن‌ها مقابله کنیم. من از مدیران اجرایی دیگر خواسته ام که به من گفته اند، “مرد، این دیوانه است که به مردم اجازه دهید ماه ها در بیمارستان شما بنشینند و همه چیزهایی را که تمام وقت اتفاق می افتد تماشا کنند.” که من با او خوب هستم.”

اکثر مدیران عامل در این کار خوب نبودند. تصمیمات آنها برای ممنوع کردن گزارشگران تک به تک با نفوذ جمعی کمک کرد تا نبرد ناگهانی علیه کووید-19 به جنگی طولانی با صدها هزار تلفات تبدیل شود که وضعیت وحشتناک آن قابل مشاهده نبود. این امر آمریکایی ها را از ناراحتی قرون وسطایی از دیدن رنج و مرگ طاعون در میان آنها نجات داد. در ماه‌های اولیه، همه‌گیری با خیابان‌های خالی و هواپیماهای زمین‌گیر، فاصله 6 فوتی بین افراد عصبی و چهره‌های پرتنش کارکنان بیمارستان که غرق شده و ترسیده بودند، مشخص می‌شد.

دشمن میکروسکوپی بود و قربانیانش نامرئی.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısı