گارد ملی تگزاس از این نفوذ در طول عملیات مرزی فیلمبرداری کرد

[ad_1]

زود بود نوامبر، زمانی که ماریانا تروینیو رایت کاروانی از اعضای گارد ملی را در هاموی دید که از مرکز ملی پروانه در میشن، تگزاس عبور می کردند. اندکی بعد، مدیر مرکز، تروینیو رایت، شروع به دیدن سربازانی با مسلسل کرد که در سواحل ریو گرانده گشت زنی می کردند.

تروینیو رایت گفت: «آنها این حالت تهاجمی را با تفنگ روی سینه دارند. ما هفته‌ای چهار یا پنج بار با قایق خود در رودخانه گردش می‌کنیم و چیزی ندیده‌ایم که نشان دهنده افزایش باشد. [migrant] قاچاق یا هر نوع افزایش تهدید. … پس سوال اینجاست که اینجا چه کار می کنند؟

روز دوشنبه، یک دوربین حیات وحش سه سرباز مسلح را در یک جاده خصوصی در مرکز پروانه ثبت کرد که تروینیو رایت و دیگر مقامات را نگران کرد. این ذخیره گاه طبیعی غیرانتفاعی خصوصی هر ساله میزبان چندین هزار دانش آموز و بازدید کننده برای تجربه گیاهان و جانوران است که شامل صدها گونه پروانه است.

او گفت: «نگرانم این سربازان جوان مستقر که در موقعیتی هستند که خانه آنها نیست و سرشان پر از خدا می‌داند، ممکن است به صورت تکانشی یا بی‌احتیاطی یا حتی تصادفی با عواقب غم‌انگیزی دست به اقدام بزنند.

سربازان گارد ملی توسط دوربین حیات وحش در مرکز ملی پروانه در 13 دسامبر 2021 فیلمبرداری شدند.

اعضای گارد ملی توسط دوربین حیات وحش در مرکز ملی پروانه در میشن، تگزاس، در 13 دسامبر 2021 فیلمبرداری کردند.

اعتبار: ماریانا تروینیو رایت، همچنین: The Intercept

اجازه دادن به سربازان برای گشت زنی با تفنگ های تهاجمی، آخرین تشدید در کمپین مرزی جاری فرماندار تگزاس، گرگ ابوت، به نام عملیات ستاره تنها است. از ماه مارس، ابوت بیش از 10000 پلیس و سرباز ایالتی را در مرز تگزاس مستقر کرده است. او همچنین از سربازان و افسران پلیس حداقل 10 ایالت دیگر تحت رهبری جمهوری خواهان استقبال کرد. ویلیس جانسون، یک میلیاردر اهداکننده جمهوریخواه در تنسی، استقرار گارد ملی داکوتای جنوبی در تگزاس را تامین مالی کرد. و هفته گذشته بیل لی فرماندار تنسی اعلام کرد که 50 عضو دیگر گارد ملی را در اوایل سال 2022 اعزام خواهد کرد.

ریک پری، که از سال 2000 تا 2015 فرماندار تگزاس بود، همچنین گارد ملی ایالتی را در مرز مستقر کرد تا به گشت مرزی در نظارت و سایر وظایف پشتیبانی کمک کند. اما ابوت اولین فرماندار تگزاس بود که نیروهای مسلح را برای دستگیری مهاجران به عنوان افسران شبه مهاجرت فرستاد.

اعضای گارد ملی که توسط روسای جمهور ایالات متحده منصوب می شوند، واجد شرایط شرکت در اجرای قانون مدنی بر اساس قانون Posse Comitatus نیستند. اما محافظان امنیتی مستقر توسط رهبران ایالتی آزادی بیشتری دارند.

در تابستان، سربازان و پلیس ایالتی از اداره امنیت عمومی تگزاس یا DPS، شروع به دستگیری مهاجران به دلیل نفوذ جنایتکارانه به شهرستان وال ورد و همسایه شهرستان کین کردند. برخی به جای تحویل به گشت مرزی، به جنایات ایالتی متهم شده اند و توسط شهرستان های تگزاس تحت تعقیب قرار گرفته اند.

از آنجایی که بخش اعظم مرز تگزاس متعلق به خصوصی است، DPS تیم هایی را فرستاد تا از مالکان بخواهد توافق نامه هایی را امضا کنند که به آنها اجازه دسترسی به زمین هایشان را می دهد. سپس مالک زمین به عنوان «شاکی» به اتهام تخطی از مرزها علیه مهاجران شناسایی شد. DPS گفته است که قصد دارد دستگیری ها را به سایر ولسوالی ها گسترش دهد، اما هنوز این ابتکار را گسترش نداده است.

تروینیو رایت گفت که مرکز پروانه ها در شهرستان هیدالگو توافق نامه ای را امضا نکرده است که به سربازان یا افسران DPS اجازه می دهد تا در زمین مرکز گشت زنی کنند. تروینیو رایت پس از اینکه متوجه شد شخصی از حصار سیم خاردار در مرکز عبور کرده است، دوربین های حیات وحش را در محل نصب کرد. اندکی پس از آن، مرکز فیلمی از یک سرباز با تفنگ ضبط کرد که ظاهراً در حال بررسی محلی است که تروینیو رایت گفته است حصار بریده شده است. از آن زمان، او چندین بار فیلمی از سربازان در مرکز ضبط کرده است، علیرغم علائم “ورود ممنوع”.

ابوت در سخنانی در یک کنفرانس خبری گفت که به دلیل «سیاست مرزهای باز دولت بایدن» پر کردن سیل پلیس و ارتش در جوامع مرزی ضروری است. اما بایدن همچنان به تحمیل عنوان 42، یک مقررات مبهم بهداشت عمومی که توسط دولت ترامپ استناد شده است، برای ممنوعیت عبور پناهجویان در طول همه گیری همه گیر، ادامه می دهد. در این ماه نیز، برنامه اقامت در مکزیک در دوران ترامپ، که پناهجویان را مجبور می کرد در مکزیک برای تاریخ دادگاه مهاجرت ایالات متحده منتظر بمانند، با حکم دادگاه فدرال دوباره برقرار شد.

در ماه سپتامبر، هزاران پناهجوی هائیتی وارد بندر ورودی در دل ریو، تگزاس شدند. دو ماه بعد، ابوت از نظامی شدن بیشتر مرزها خبر داد. به گفته سرگرد مایک پری، افسر روابط عمومی گارد ملی، ایالت عملیات پرده فولادی را برای “کاهش پرسنل، تجهیزات و قابلیت ها به هر نقطه ای در تگزاس… به راه انداخته است… بنابراین ما بتوانیم همه کاروان های اصلی و فعالیت های غیرقانونی را دفع و مسدود کنیم.” پری در یک نشست خبری در نوامبر گفت که DPS و گارد ملی در بندر ایگل پاس آموزش می‌دهند و هلیکوپترهای بلک هاوک و شینوک و پلیس نظامی را با “نیروی واکنش اضطراری که دارای نیروی غیر کشنده و تجهیزات جنگی است” به شورش‌ها آورده‌اند. . ”

تحقیقات رهگیری و انواع آن از دفتر ابوت پرسیده شد که آیا تهدید جدیدی شناسایی شده است که سربازان را ملزم به گشت زنی با مسلسل در جوامع مرزی می کند. سخنگوی فرماندار سوالاتی را به وزارت جنگ تگزاس که بر گارد ملی نظارت دارد، ارائه کرد. یک سخنگوی ارتش در ایمیلی گفت: «هیچ تهدید جدیدی برای ماموریت OLS وجود ندارد. ابوت این حق را دارد که ما را در هر زمانی که شرایطی پیش آمد مسلح کند.

سخنگو در پاسخ به سوالی درباره پروتکلی که سربازان برای استفاده از نیروی مرگبار دنبال می کنند، نوشت: “قوانین دفاع شخصی لازم الاجرا است… همه سربازان قبل از اعزام به ماموریت، در مورد این قوانین آموزش می بینند.” با این حال، سخنگو گفت که آنها نمی توانند اطلاعات دقیقی در مورد قوانین منتشر کنند زیرا “می تواند سربازان و مرزبانان ما را به خطر بیندازد.”

گارد ملی-غرب-شهرستان

ویدئویی که السا هال در 12 دسامبر 2021 در خارج از خانه خود در شهرستان زاپاتا، تگزاس در تلفن خود ضبط کرد.

با این حال: رهگیری

تروینیو رایت تنها تگزاسی نیست که متوجه این تغییر شده است. یکشنبه گذشته، السا هال، که در نزدیکی ریو گرانده در شهرستان زاپاتا زندگی می کند، توسط دو مرد مسلح یونیفرم پوش که به گفته او هنگام بازگشت از رودخانه او را تعقیب کردند، تحت استرس قرار گرفت. در این ملاقات که او با تلفن خود از آن فیلمبرداری کرد، این دو مرد گفتند که پس از گزارش هایی مبنی بر بیرون آمدن مردی از رودخانه، به سادگی او را چک می کنند.

هال گفت: “این فقط من را می ترساند.” “یعنی این بچه ها کی هستند؟” و آنها در دروازه من چه می کنند؟ آنها هیچ برچسب یا چیزی برای شناسایی آنها نداشتند. یکی از آنها کلاه ایمنی به سر داشت. آیا او انتظار دارد بمب هایی از آسمان بیفتد؟”

تحقیقات رهگیری و نوع فیلم و فیلم هال را از مرکز پروانه‌ها به وزارت جنگ تگزاس فرستاد و پرسید که چرا سربازان مسلح در مالکیت خصوصی هستند و چه اقدامات احتیاطی را در یک محیط عمومی با حضور دانش‌آموزان و بازدیدکنندگان انجام می‌دهند. ما همچنین از آنها خواستیم تایید کنند که دو مردی که به هال نزدیک شده اند از اعضای گارد ملی هستند.

سخنگوی وزارت جنگ تگزاس گفت: “وزارت جنگ تگزاس از اموال فدرال در نزدیکی مرکز ملی پروانه ها در حین کار برای پشتیبانی از ماموریت های مرزی تگزاس و مکزیک استفاده می کند. سربازان ما تحت دستورات سختگیرانه ای هستند که در حین کار در این منطقه تحت مالکیت فدرال باقی بمانند. «سخنگوی تایید نکرد که آیا مردان موجود در ویدیوی هال بخشی از گارد ملی هستند یا درباره حضور سربازان در منطقه حفاظت شده خصوصی توضیحی نداد.

تروینیو رایت و هال به ویژه نگران کمبود اطلاعات در مورد پروتکل حاکم بر سربازان در حال گشت زنی در جوامع و دلایل تسلیحات آنها هستند. جز اطلاعات کمی از مقامات دولتی جز اطلاعاتی که آنها به مرکز تحقیقات مهاجرت – که توسط مرکز حقوقی جنوب برای فقر یک گروه ضد مهاجر ضد مهاجر تعیین شده است – برای مقاله ای که این گروه در اواخر اکتبر منتشر کرد، ارائه کردند.

“به من استراحت بده. همه اینها توسط ابوت برای منافع شخصی و سیاسی ساخته شده است.

استیو مک کرو، مدیر DPS به CIS توضیح داد که سربازان 40 ساعت آموزش پلیس در مورد حقوق متمم چهارم و استفاده از نیروی مرگبار خواهند دید. مقامات گفتند که این آموزش توسط کارمندان MRF در پایگاه های نظامی و میدانی در امتداد مرز انجام می شود. طبق ابتکار جدید، طبق اعلام CIS، «سربازانی که در زمینه نیروی کشنده آموزش دیده اند، کاملا مسلح خواهند شد و در حالی که برای درک محدودیت های استفاده از زور آموزش دیده اند، در صورت تهدید مستقیم، مجاز به استفاده از آن خواهند بود». بر اساس این ماده، سربازان حق تعقیب مظنونان در حال فرار را در وسایل نقلیه نخواهند داشت.

برخی از دموکرات‌های تگزاس، از جمله خواکین کاسترو، از آلخاندرو مایورکاس، وزیر کشور و مریک گارلند، دادستان کل آمریکا خواسته‌اند تا در مورد عملیات ستاره تنها تحقیق کنند. کاسترو در ایمیلی به The Intercept and Type گفت: «سوء استفاده مداوم ابوت از گارد ملی تگزاس منجر به نظامی شدن بیش از حد جوامع مرزی ما شده است. “این غیرقابل توجیه است، می تواند منجر به عواقب واقعی و ضربه روحی شود، و این یک راه خطرناک برای فرماندار است که سعی کند امتیاز سیاسی کسب کند.

در نامه ای به مایورکا و گارلند، کاسترو و چند تن دیگر از اعضای مجلس دموکرات کنگره گفتند که عملیات ستاره تنها یک “سیاست مهاجرت ایالتی جداگانه را ایجاد کرد … که باعث ویرانی دستگاه قضایی تگزاس می شود.” در این نامه آمده است که سیل مرزی با نیروهای ارتش و پلیس ایالتی “به نظامی شدن جوامع مرزی تگزاس و تداخل با سیستم مهاجرت فدرال ادامه داد.” حتی واضح‌تر، این برنامه‌ها مستقیماً به نقض قوانین ایالتی و حقوق قانون اساسی برای یک محاکمه عادلانه منجر شده است.

رئیس گشت مرزی رائول اورتیز نیز در مصاحبه ای با ماهنامه تگزاس نسبت به عملیات ایالت ابراز نگرانی کرد. او گفت: “من واقعا ترجیح می دهم امنیت مرزها را به کارشناسان امنیت مرزی بسپارم.” “من از سایر آژانس ها کمک می خواهم. من مطمئناً در حال حاضر به آن نیاز دارم، اما باید هماهنگی انجام شود.”

تروینیو رایت گفت که او بیش از هر کاروان مهاجر نگران رفتار سربازان مسلح و پلیس در جامعه خود است. او گفت: “ما به تازگی به عنوان یکی از بهترین باغ های گیاه شناسی در ایالت انتخاب شده ایم و اکنون با سربازان گارد ملی در حال خزیدن هستیم.” “به من استراحت بده. همه اینها توسط ابوت برای منافع شخصی و سیاسی ساخته شده است.

هال گفت که پس از مواجهه با سربازان مسلح در نزدیکی خانه‌اش برای خانواده‌اش می‌ترسید. او گفت: من 20 سال است که اینجا زندگی می کنم. و من هرگز با عبور افراد، شکستن یا خرابکاری چیزی مشکلی نداشته ام. این منطقه آرام است. اما الان نگرانم. من نمی خواهم به من شلیک شود. من نمی خواهم فرزندانم تیراندازی کنند. این فقط یک تراژدی است که در انتظار وقوع است.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısı