ادعاهای وحشیانه جاش گاتهیمر در سخنرانی از بین می رود

[ad_1]

نماینده جاش گوتهیمر، یکی از دموکرات‌ها از نیوجرسی به سازمانی که جمال کاشوقی آن را تأسیس کرده بود، به عنوان مرتبط با القاعده در روز دوشنبه حمله کرد و ادعاهای مقامات سعودی برای تحریک آب‌های اطراف قتل عام روزنامه‌نگار واشنگتن پست توسط دولت را تکرار کرد.

گوتهیمر در سخنرانی در دانشگاه راتگرز از این مدرسه به دلیل میزبانی سازمان هاشوقی برای این رویداد انتقاد کرد. گوتهیمر گفت: «در یک رویداد دیگر، همان گروه میزبان «دموکراسی برای جهان عرب اکنون»، DAWN بود که کارکنان آن با شبکه‌های القاعده و حماس ارتباط دارند. طرفداران حماس یا سایرین مرتبط با دیگر سازمان های تروریستی درگیر در 11 سپتامبر جایی در محوطه دانشگاه ندارند. همکاران جهاد اسلامی فلسطین در این دانشکده جایی ندارند. می دانم که همه ما معتقدیم که نفرت اینجا خانه ندارد. وقت آن است که همه ما آنچه را که موعظه می کنیم عمل کنیم.»

گوتهیمر در طول سخنرانی خود همچنین ادعا کرد که در تظاهرات قبلی که توسط حزب خانواده های کارگری سازماندهی شده بود، شخصی بر سر او فریاد زده بود “یهودی!”. او گفت: «من اخیراً رویدادی را در منطقه خود برگزار کردم تا در مورد مزایای لایحه زیرساخت‌های فدرال دو حزبی صحبت کنم، تنها برای اینکه اعضای حزب خانواده‌های کارگری با خواندن من یک یهودی، این رویداد را مختل کنند. اگرچه او مشخص نکرد که به کدام رویداد اشاره می کند، نمایندگان حزب خانواده های کارگری می گویند که آنها تنها در یک ساعت در 20 سپتامبر ظاهر شدند.

بررسی ویدئویی از این رویداد که توسط حزب خانواده‌های کارگری ارائه شده نشان می‌دهد که گوتهیمر یا دروغ می‌گوید یا به نظر نمی‌رسد صدای معترضان را شنیده باشد. در حالی که او یک رویداد را پشت در ترک می کرد، معترضان از او خواستند که به جای درخواست رای دهندگان تالار شهر، در یکی از رویدادهای پایه گذاری معمول خود، که او آن را جام جو و جاش می نامد، شرکت کند. “این جام جو توست، جاش. لیزا شوارتز از تینک، نیوجرسی فریاد زد این فنجان جو است. در طول اعتراضات، گاتهیمر در خانه و واشنگتن تحت فشار شدیدی قرار داشت تا پشتیبان قانون بایدن برای بازگشت بهتر باشد.

شوارتز، یک مددکار اجتماعی بازنشسته، به The Intercept گفت: «این تنها باری است که ما او را دیده‌ایم و خیلی مضحک بود، او مانند طاعون از ما دوری کرد. ما فقط پنج دقیقه از وقت او را می خواستیم.

“چه بیانیه رسوائی. من کسی هستم که یهودی هستم. اگر این را می شنیدم، عصبانی می شدم و مانند اکثر مردم آنجا فوراً می رفتم. او با کارت یهود ستیزی بازی می کند و این انتقام جویانه است. من می توانم با اطمینان به شما بگویم، چیزی شبیه به آن نامیده نمی شود، “او گفت. شوارتز در بیانیه‌ای از حزب خانواده‌های کارگری افزود: «در هیچ نقطه‌ای از این تجمع، نماینده گاتهیمر، همانطور که به دروغ ادعا می‌کند، «یهودی» خوانده نشد.

در حالی که گوتهیمر در مورد یهودستیزی صحبت می کرد، ایلهان عمر، نماینده دموکرات، قطعنامه ای را دنبال کرد که نژادپرستی ضد مسلمانان را محکوم می کرد. روز سه شنبه، اسکات پری، نماینده حزب آر-پن، عمر را به “ارتباط” با “سازمان های تروریستی” متهم کرد، در حالی که مجلس نمایندگان در مورد لایحه او بحث می کرد. این لایحه به تصویب رسید و سخنان وی از سوی نماینده مجلس نمایندگان به عنوان تخلف تلقی و از صورتجلسه کنگره حذف شد. گوتهیمر در دانشگاه راتگرز سخنرانی کرد، نه در مجلس، و اظهارات او در وب سایت کنگره اش منتشر شد.

ادعاهای پری و گوتیمر مبنی بر اینکه عمر و کاشقجی با سازمان های تروریستی ارتباط دارند، بدون مدرک ارائه شده است، اگرچه هر دو ممکن است به ارتباط با شورای روابط اسلامی آمریکایی یا CAIR، یک گروه مدافع برجسته در واشنگتن که به طور معمول از سوی عربستان سعودی و عربستان سعودی مورد انتقاد قرار می گیرد، مرتبط باشد. متحدانش برای ارتباط با شبکه های تروریستی. پیش از این، پری قانون عمر در مورد مجازات CAIR را اصلاح کرد و گروه خاشقجی با افراد مرتبط با CAIR ارتباط دارد.

عبارات مبهم مانند “شبکه ها” و “اتصالات” بیان کردن پیوندهای بین شخصیت های خاورمیانه و گروه های تروریستی را آسان تر می کند و در عین حال این ادعاها را به معنی خالی می کند. این کار پس از 11 سپتامبر تسهیل شد، زمانی که FBI تعداد بی‌شماری خیریه اسلامی را به عنوان جبهه‌های بالقوه برای حمایت مالی از گروه‌های تروریستی شناسایی کرد، به این معنی که هر کسی که به هر نحوی با این موسسات خیریه مرتبط باشد، می‌توان گفت که “رابطه” با القاعده دارد. (البته طعنه آمیز این است که خود عربستان سعودی با حملات 11 سپتامبر ارتباط واقعی دارد و در نتیجه موضوع دعواهای حقوقی مداوم بوده است.)

اینها مذاکرات عربستان است».

مایکل آیزنر، مشاور ارشد DAWN گفت: «اینها مذاکرات عربستان است. “کارمندان DAWN و اعضای هیئت مدیره DAWN نماینده گروه متنوعی از مردم از نژادها، مذاهب، مذاهب و ملیت های مختلف هستند. چندین کارمند DAWN تبعیدی سیاسی هستند، از جمله زندانیان سیاسی سابق و قربانیان شکنجه. این واقعیت که این افراد اکنون با برخی از تاکتیک های مشابه دولت های خودکامه مواجه هستند که آنها را مجبور به فرار از کشورهای خود کرده است، بسیار نگران کننده است.

کاشوگی قبل از ترور در کنسولگری عربستان در استانبول، DAWN را در سال 2018 تأسیس کرد. این گروه از اصلاحات دموکراتیک در خاورمیانه حمایت می کند و به شدت از عربستان سعودی در زمان ولیعهد محمد بن سلمان انتقاد می کند. سازمان‌های اطلاعاتی متعددی – از جمله آژانس‌های ترکیه، آمریکا و بریتانیا – به این نتیجه رسیده‌اند که وارث تاج و تخت مسئول ترور کاشقجی بوده است.

آیزنر گفت: «این ادعاها نادرست، بی‌اساس و ناشی از تصاویر اسلام‌هراسی، نژادپرستانه و ضد مسلمانان است که جایی در ایالات متحده و گفتمان سیاسی آمریکا ندارد.»

جاناتان گرینبلات، مدیر اجرایی اتحادیه ضد افترا، این گفتگو را به عنوان “یک سخنرانی مهم” در مورد “افزایش لفاظی های یهودی ستیزانه و نیاز به رهبران برای حمایت بهتر از جوامع یهودی” ستود. مشخص نیست که آیا گرینبلات متوجه اتهام گاتهیمر به سازمان هاشوقی شده است یا خیر.

مت دوس، مشاور سیاست خارجی سناتور برنی سندرز، I-Vt.، از گرینبلات برای ارائه مدرک خواست. گوتهیمر در این سخنرانی البته بدون مدرک ادعا می‌کند که @DAWNmenaorg، سازمانی که توسط فعال مقتول سعودی جمال حاشوقی تأسیس شده است، با شبکه‌های القاعده و حماس ارتباط دارد. از جمله تهمت های دیگر، «دوس در توییتر منتشر شد. “چرا ADL این تهمت را تایید می کند؟” سخنگوی ADL بلافاصله به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد.

روابط گوتهیمر با عربستان سعودی و شبکه تبلیغاتی آن به اولین روزهای او در سیاست بازمی گردد. در اواخر دهه 1990، گاتهیمر برای کاخ سفید کلینتون سخنرانی کرد، جایی که او از نزدیک با مارک پن، جامعه شناس رئیس جمهور کار کرد. این دو از آن زمان به هم نزدیک بودند و گوتهیمر سخنگوی اصلی سازمان No Labels شد که همسر پن، نانسی جاکوبسون، با مشارکت نزدیک پن اداره می‌شود. پن مدیر عامل Burson-Marsteller، یکی از روابط عمومی پیشرو در عربستان سعودی شد و در سال 2006، Gotheimer را به عنوان معاون اجرایی استخدام کرد. گوتهیمر چهار سال بعد را در شرکت گذراند و مستقیماً به پن گزارش داد.

«وقتی شر به روابط عمومی نیاز دارد، شر برسون-مارستلر را در شماره گیری سریع دارد. ریچل مادو از ام‌اس‌ان‌بی‌سی در سال 2012 گفت: «ریچل مادو از ام‌اس‌ان‌بی‌سی در سال 2012 گفت، به همین دلیل است که جامعه‌شناس و استراتژیست اصلی هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی ریاست‌جمهوری‌اش، مارک پن، جامعه‌شناس و استراتژیست اصلی هیلاری کلینتون، وحشتناک بود.» (پن این شخصیت را رد کرد). یک پیام یک درخواست برای اظهار نظر یا اطلاعات اضافی در حمایت از ادعای او در سال 2016 به کنگره انتخاب شد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısı