کارگران آمازون می گویند که انبارها پس از فروریختن ایمن نیستند

[ad_1]

روز بعد انبار آمازون در ادواردزویل، ایلینویز، روز جمعه در میان گردباد فروریخت و شش کارگر جان خود را از دست دادند، یکی از کارمندان آمازون در یک مرکز اعدام در همسایگی ایندیانا برای انداختن به تابلوی اعلانات داخلی روی آورد. این مقام رسمی بعد از ظهر شنبه نوشت: «می‌دانم که آخر هفته است و آمازون مشغول انفجار مایکل استرهان و سایر ثروتمندان در فضا بود، اما آیا می‌توانیم بیانیه‌ای در مورد حادثه تلفات گسترده ایلینوی دریافت کنیم؟» «احساس می‌کنم که می‌توان چیزی یا یک برنامه عملیاتی برای بررسی گردباد گفت [severe] می توان ایمنی آب و هوا را اعلام کرد و “اضافه کرد که” ما یک گردباد در فاصله ای نه چندان دور از مرکز عملکرد جکسونویل، ایندیانا فرود آمدیم.

این شکایت، یکی از چندین مورد ارسال شده در صفحه پیام داخلی Voice of Employees شرکت و ارسال شده به The Intercept، منعکس کننده نگرانی های ابراز شده توسط دوجین کارمند آمازون است که در مورد عدم ایمنی محل کار ارائه شده به کارگران در سراسر هیئت مدیره صحبت کردند. کشور – نه تنها مرتبط با آن با حوادث آب و هوایی شدید، اما به طور کلی با خطرات. بسیاری از کارگران، که همگی برای محافظت از شغل خود خواستند نامشان فاش نشود، گفتند که در طول کار خود در آمازون، که قدمت شش سال قبل دارد، هرگز یک گردباد یا حتی تمرین آتش سوزی نداشته اند. چند نفر گفتند که مطمئن نیستند در مواقع اضطراری چه کاری انجام دهند. در یک مورد، یکی از پیمانکاران آمازون، از ترس طوفان آیدا، خواست تا زودتر برگردد، اما به او گفته شد که ترک بر سهمیه عملکرد آنها تأثیر منفی می‌گذارد.

آمازون به درخواست‌های The Intercept برای توضیح در مورد اینکه چرا به کارمندان دستور داده نشد در خانه بمانند در میان هشدارهای گردباد پاسخی نداد. به گفته یکی از کارمندانی که قبل و بعد از رمزگذاری پیام ها اسکرین شات ارائه کرده است، شرکت دیروز با رمزگذاری پیام های کمک داخلی برای تأسیسات ایلینویز، گام دیگری برداشت و آنها را برای اکثر کارگران غیرقابل دسترس کرد. آمازون به درخواستی برای اظهار نظر در مورد علت رمزگذاری سوابق پاسخ نداد.

گزارش‌ها حاکی از یک اختلال در ارتباطات بود که در آن شرکت شرکتی حتی زمانی که این گردباد اتفاق افتاد، به کارکنان خود اطلاع نداد. این مسئول ارتباطات گفت: شرکت ها و IT در حال رفع قطعی شبکه هستند و متوجه شده اند که ساختمان توسط رسانه ها طوفان شده است. مکاتبات نشان داد که در ابتدا هیچ کس نمی دانست چه اتفاقی می افتد. افراد بیشتری برای رفع مشکلات به بلیط ها پیوستند، اما از رسانه ها متوجه شدند که ساختمان مورد اصابت یک گردباد قرار گرفته است.

این مقام افزود: داستان “کاملاً دلخراش” بود. به نظر می رسید آنها تقریباً هیچ هشداری ندارند.

کارگران اکنون خواستار اقدامات ایمنی بهتر برای جلوگیری از فاجعه دیگری مانند ادواردزویل هستند. کارمند دوم در مرکز عملکرد ایندیانا نوشت: “مطمئنم همه ما در مورد آمازون در ایلینویز شنیده ایم که به طور کامل توسط یک گردباد ویران شد.” مته؟”

مقام سومی تکرار کرد: «من شش سال و نیم است که اینجا هستم و هرگز در شیفتم در تمرین ایمنی گردباد شرکت نکرده ام و حدود دو سال است که در تمرین ایمنی آتش نشانی شرکت نکرده ام. “تمام این وضعیت باعث شد من فکر کنم که سایت ما واقعاً باید آموزش ایمنی خود را بازبینی کند، زیرا هرگز نمی دانید چه زمانی ممکن است فاجعه و فاجعه رخ دهد.

کلی نانتل، سخنگوی آمازون در پاسخ به این سوال که چرا بسیاری از کارمندان تمرینات ایمنی را انجام نمی دهند، در ایمیلی گفت: «آموزش های اضطراری به کارمندان جدید ارائه می شود و این آموزش ها در طول سال تشدید می شود.

“من هرگز در یک تمرین ایمنی گردباد در شیفتم شرکت نکردم.”

یک کارمند سابق، لی آن وبستر، 48 ساله، از سال 2016 تا سال گذشته در کمیته ایمنی در مرکز اجرای آمازون در کنت، واشنگتن خدمت می کرد. وبستر گفت که او بارها نگرانی های امنیتی را با مدیریت مطرح کرده است، اما اغلب رد شده است. نگرانی خاصی برای او نبود تمرینات ایمنی بود که به گفته او چندین سال است که انجام نشده است.

وبستر گفت: «دریل ها مهمترین بخش ایمنی هستند. “این به شما این حس را می دهد که کجا باید بروید و انجام کار حتی در یک موقعیت شبیه سازی شده می تواند بدن و ذهن شما را برای آرام ماندن آماده کند. مردم معمولا در مواقع اضطراری دیوانه می شوند.”

دیدگاه وبستر منعکس کننده دیدگاه دولت فدرال است. مدیریت اداره ایمنی و بهداشت حرفه ای بیان می کند که “کارگران باید آموزش ببینند و برنامه هایی را تمرین کنند تا اطمینان حاصل شود که کارکنان از اقداماتی که باید در صورت وقوع گردباد انجام دهند آگاه باشند.” روز دوشنبه، CNBC گزارش داد که OSHA یک تحقیق شش ماهه را در مورد ریزش یک انبار در ادواردزویل آغاز کرده است.

در میان معدود کارمندانی که به The Intercept گفتند که در تمرین‌های ایمنی شرکت کرده‌اند، بسیاری از آنها این سردرگمی را تمرینی عجولانه توصیف کردند که جهت‌گیری کم یا بدون گزارش گزارش شده است. یکی از کارمندان مرکز عملکرد ایندیانا گفت: «من در مدرسه دولتی آموزش بهتری داشتم.

“من در مدرسه دولتی آموزش بهتری داشتم.”

بر اساس گزارش های داخلی که با The Intercept به اشتراک گذاشته شده است، وقتی یکی از کارمندان ایندیانا برای انجام تمرینات ایمنی تماس گرفت، یکی از مدیران به او گفت که “برای هر شیفت کاری دشوار است که افراد را در تعطیلات یا در برنامه های مختلف درگیر کند.” سایر مقامات گفتند که به آنها گفته شده است که تمرینات به دلیل همه گیری کووید-19 به حالت تعلیق درآمده است. اما وبستر گفت که ایمنی در تأسیسات او مدتها قبل از همه گیری انجام نشده است.

او در مورد توضیح کووید گفت: “نه، به این دلیل است که توقف تولید به اندازه کافی برای انجام این کار هزینه زیادی برای آنها در بر خواهد داشت.”

پس از فروپاشی یک انبار در ایلینوی، بلومبرگ در مورد نگرانی کارگران در مورد “ممنوعیت تلفن” آمازون گزارش داد، سیاستی که کارمندان را از حمل تلفن همراه خود به محل کار منع می کند. آمازون پس از سال‌ها معرفی آن، این سیاست را در طول همه‌گیری به حالت تعلیق درآورد، اما از آن زمان دوباره آن را معرفی کرد. این کارگران به اسپنسر سوپر بلومبرگ گفتند که از اجرای آن در تاسیسات مربوطه خود می ترسند زیرا در صورت وقوع فاجعه دیگری نمی توانند اعلان های آب و هوا را دریافت کنند.

وبستر گفت در حالی که تلفن ها می توانند کمک کنند، سیگنال های تلفن جایگزین یک برنامه امنیتی معنادار نیستند. او توضیح داد که محل کار آمازون می تواند آنقدر پر سر و صدا باشد که اغلب نمی توانید هشدار آب و هوای شدید را در تلفن خود بشنوید.

بسیاری از کارگران همچنین نگرانی خود را در مورد امتناع مدیریت از اعطای مرخصی مطرح کردند تا بتوانند در مواقع سخت در خانه بمانند. در یک مورد در اوایل سال جاری، یکی از پیمانکاران آمازون در جنوب ایلینوی نامه ای به آمازون ارسال کرد و درخواست کرد چند ساعت از شیفت کاری خود برای آماده شدن برای طوفان آیدا استراحت کند. مدیر فروش آمازون گفت که کار پیمانکار آسیب خواهد دید.

آنها یادداشت داخلی صادر کرده اند که در حال بهبودی هستیم، اما برای جلوگیری از این اتفاق در آینده چه می کنیم؟ همیشه سود بیش از کارمندان وجود دارد.»

مدير پيمانكار گفت: تأييد ارسال سفارشات در تاريخ مورد انتظار حائز اهميت است تا مشتريان بتوانند وضعيت سفارشات ارسالي خود را به صورت آنلاين مشاهده كنند. سفارش‌هایی که دیر تأیید می‌شوند می‌توانند منجر به افزایش ادعاهای منفی، بازخورد منفی و/یا تماس‌های مشتری شوند و بر رضایت مشتری تأثیر منفی بگذارند.»

وبستر گفت نگرانی های ایمنی آمازون بسیار فراتر از آمادگی آب و هوای شدید است. در مینه سوتا، گزارش اخیر پروژه ملی قانون کار نشان داد که کارگران انبار آمازون بیش از دو برابر درصد انبارهای غیر آمازون در این ایالت مجروح شده اند. وبستر گفت: “مسئله بزرگ دیگر ایمنی این است که مردم صدمه می بینند و سعی می کنند برای اعداد و ارقام عجله کنند تا ثبت نشوند.” “هیچ محصولی ارائه نمی شود، تعداد شما کم است، می توانید پرونده ای دریافت کنید و احتمالاً شغل خود را از دست بدهید – این یک شکایت بزرگ است. به این ترتیب، مردم با عجله وارد می‌شوند و سپس آسیب می‌بینند.»

«به همین دلیل است. ما آماده نخواهیم بود، “یکی از مقامات تاسیسات ایندیانا در مورد گردباد گفت. آنها یادداشت داخلی صادر کرده اند که در حال بهبودی هستیم، اما برای جلوگیری از این اتفاق در آینده چه می کنیم؟ همیشه سود بیش از کارمندان وجود دارد.»[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısı