بایدن از طرحی برای حفظ ردپای جهانی جنگ رونمایی کرد

[ad_1]

پس از دو دهه در مورد جنگ جاری در خاورمیانه و آسیای مرکزی، دولت بایدن اولین بررسی جامع خود را از استقرار نیروهای آمریکایی در سرتاسر جهان رونمایی کرده است – و ردپای نظامی تقریباً بدون تغییر را با تعهد جدی به خصومت دو حزبی به سبک جنگ سرد با روسیه متصور است. و چین . .

دولت تصمیم گرفت جزییات کمی از بررسی وضعیت جهانی 29 نوامبر خود را منتشر کند، اما در خلاصه طبقه بندی نشده خود و اظهارات مقامات پنتاگون، کاخ سفید روشن کرد که نقش نظامی ایالات متحده تا حد زیادی بدون تغییر باقی خواهد ماند. یک مقام ارشد پنتاگون در طی یک جلسه توجیهی به خبرنگاران گفت: “ما سعی می کنیم تا حد امکان شفاف باشیم، اما برای جلوگیری از مزیت به مخالفان خود، باید از جزئیات هرگونه تغییر فوری در موضع خود دفاع کنیم.”

خلاصه طبقه بندی نشده حاوی اخبار مهم کمی بود. این تصویر گسترش مستمر دارایی‌های نظامی ایالات متحده در منطقه هند و اقیانوس آرام – اصطلاح جغرافیایی که توسط پنتاگون برای توصیف بیشتر نیمکره شرقی احاطه کننده چین استفاده می‌شود – را به‌عنوان ضروری برای “جلوگیری از تهاجم نظامی احتمالی چین و تهدیدات کره شمالی” به تصویر می‌کشد. در حالی که پنتاگون جزئیات کمی در مورد برنامه‌های آتی جو بایدن، رئیس‌جمهور جو بایدن ارائه می‌کند، این بررسی یک استراتژی در حال تحول برای گسترش بیشتر قابلیت‌های نظامی در نزدیکی چین، از جمله از طریق استفاده از مشارکت‌های موجود را نشان می‌دهد. «در استرالیا، جنگنده‌ها و بمب‌افکن‌های روتاری جدیدی را خواهید دید. مارا کارلین، سرپرست معاون وزیر دفاع در امور سیاست، در نشستی با خبرنگاران گفت: آموزش نیروهای زمینی و افزایش همکاری لجستیکی را مشاهده خواهید کرد. بنابراین ما کارهای زیادی انجام می دهیم که امیدواریم در سال های آینده محقق شود.» پنتاگون همچنین تأیید کرد که در حال ایجاد یک اسکادران دائمی هلیکوپتر و یک ستاد لشکر توپخانه در کره جنوبی است.

پنتاگون با استناد به لغو طرح دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا برای محدود کردن تعداد سربازان آمریکایی به 25000 سرباز در آلمان توسط بایدن، گفت که بررسی آن “بازدارندگی معتبر ایالات متحده در برابر تجاوز روسیه را تقویت می کند و به نیروهای ناتو اجازه می دهد تا کارآمدتر عمل کنند.” هیچ مشخصات جدیدی ارائه نکرد. کارلین مستقیماً با اشاره به ادامه تنش‌ها بر سر آینده اوکراین و تصویری که واشنگتن از ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه نشان می‌دهد که جمهوری شوروی سابق را با جابجایی نیروها در نزدیکی مرز تهدید می‌کند، گفت: “ما در واقع در حال افزایش نیروها در آلمان هستیم” تا ظرفیت ناتو را تقویت کنیم. جان کربی، سخنگوی پنتاگون، دریاسالار بازنشسته، در نشستی با کارلین گفت: دولت بایدن “به ارائه اقلام امنیتی، کشنده و غیرکشنده برای اوکراین ادامه خواهد داد.” این دولت همچنان متعهد به کمک به ارتش اوکراین برای دفاع از خود، دفاع از تمامیت ارضی و دفاع از مردمش است.

این بررسی همچنین تصریح می‌کند که در حال حاضر، نیروهای آمریکایی به عنوان «ضد تروریسم» در خاورمیانه و آفریقا بدون انحراف مستقیم از استقرار دوران ترامپ ادامه خواهند داد. در خلاصه آمده است که پنتاگون “تحلیل بیشتری از الزامات یک موقعیت پایدار در خاورمیانه انجام خواهد داد” و ارزیابی می کند که آیا “موقعیت مناسبی برای نظارت بر تهدیدهای سازمان های افراطی خشونت طلب منطقه ای” در آفریقا وجود دارد یا خیر. ایالات متحده در حال حاضر 2500 سرباز رسمی در عراق و 900 نیروی دیگر در سوریه دارد.

اگرچه دولت بایدن سرعت حملات هواپیماهای بدون سرنشین مورد علاقه پیشینیان بایدن را حفظ نکرد، اما در چندین کشور دست به اعتصاب زد. در جریان کودتای 29 اوت در افغانستان، 10 غیرنظامی از جمله هفت کودک در جریان خروج نیروهای آمریکایی کشته شدند. در بررسی طبقه بندی نشده به نقشی که حملات هواپیماهای بدون سرنشین در استراتژی نظامی نوظهور بایدن ایفا می کند اشاره ای نشده است. کارلین گفت که پنتاگون در حال بررسی «دارایی‌ها و پلت‌فرم‌هایی» است که در افغانستان مستقر شده بود و می‌توان آن را برای استفاده در جاهای دیگر در نتیجه عقب‌نشینی «آزاد» کرد.

در ماه ژوئن، پرزیدنت بایدن خلاصه ای از استقرار فعلی نیروها و تجهیزات جنگی را به کنگره ارائه کرد و گفت که چنین تعهداتی مطابق با قانون اختیارات نظامی است. بایدن می نویسد که نیروی ضد تروریسم ایالات متحده تحت مجوز نیروی نظامی در سال 2001 به فعالیت خود ادامه می دهد و می افزاید که «ایالات متحده نیروهای آماده رزمی را در چندین مکان در ایالات متحده در مرکز، اروپا، آفریقا و جنوب مستقر کرده است. مناطق مسئولیت فرماندهی اقیانوس آرام

نامه بایدن به نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان، خلاصه ای طبقه بندی نشده بود و همراه با یک پیوست محرمانه بود که در دسترس عموم قرار نداشت. بایدن خطاب به پلوسی نوشت: در صورت لزوم، در پاسخ به تهدیدات تروریستی، اقدامات بیشتری را برای حفاظت از مردم و منافع ایالات متحده انجام خواهم داد. وی افزود: در حال حاضر نمی‌توان از دامنه یا مدت زمان دقیق استقرار نیروهای ایالات متحده که برای مقابله با تهدیدات تروریستی علیه ایالات متحده مورد نیاز است یا خیر. بایدن اذعان کرد که نیروهای آمریکایی در یمن “برای انجام عملیات علیه القاعده در شبه جزیره عربستان و داعش” در زمین باقی می مانند.

در این نامه، بایدن بار دیگر ادعای مشکوک خود مبنی بر توقف حمایت از عملیات تهاجمی عربستان سعودی علیه نیروهای حسینی در یمن را تکرار کرد، اما اذعان کرد که ایالات متحده بیش از 2700 سرباز در عربستان سعودی دارد که ظاهراً «برای محافظت از نیروهای ایالات متحده و منافع آمریکا در منطقه است. علیه اقدامات خصمانه ایران یا گروه های مورد حمایت ایران. بایدن گفت که این نیرو “توانایی های دفاع هوایی و موشکی را فراهم می کند و به عملیات جت های جنگنده ایالات متحده کمک می کند.”

ایالات متحده همچنین علیرغم خروج بسیاری از پرسنل نظامی از سومالی توسط ترامپ، توانایی های قابل توجهی را در شاخ آفریقا حفظ کرده است. این قابلیت ها عمدتاً در کنیا و جیبوتی “به منظور سازماندهی عملیات مبارزه با تروریسم و ​​دزدی دریایی در شاخ آفریقا و شبه جزیره عربستان” است. گزارش نیک اشک این ادعا را به چالش کشید که ایالات متحده به طور کامل از سومالی خارج شده است، و اشک چیزی را فاش کرد که به نظر می رسید نوعی “حسابداری خلاقانه” از سوی فرماندهی عملیات ویژه ایالات متحده در آفریقا باشد. در 27 نوامبر، بیش از 1000 سرباز گارد ملی از ویرجینیا و کنتاکی به عنوان بخشی از گروه ضربت اژدهای سرخ در شاخ آفریقا شروع به استقرار کردند، جایی که در پایگاه‌های عملیاتی پیشروی خدمت خواهند کرد. گزارش شده است که این بزرگترین “بسیج واحد گارد ویرجینیا از زمان جنگ جهانی دوم” است.

در حالی که وضعیت نظامی و انسانی در اتیوپی در سال گذشته بدتر شده است، اعزام می شود. رهبر منتخب ابی احمد با یک قیام مهم در منطقه تیگری روبرو است که می تواند دولت را سرنگون کند. اتیوپی از دیرباز متحد ایالات متحده در شرق آفریقا بوده است و نیروهای آن به عنوان نیروی زمینی مرگبار برای اهداف “ضد تروریسم” آمریکا در سومالی مورد استفاده قرار گرفته اند. اگرچه واشنگتن مراقب است که در فراخوان های خود برای پایان دادن به جنگ به لحن عمومی محتاطانه دست یابد، برخی صداهای تأثیرگذار وجود دارند که بی سر و صدا برای تغییر رژیم مبارزه می کنند.

حدود 800 سرباز آمریکایی با نیروهای اضافی در مناطق حوضه ساحل و چاد در نیجر باقی می مانند “برای انجام عملیات شناسایی هوایی، نظارت و شناسایی و حمایت از شرکای آفریقایی و اروپایی ضد تروریسم در منطقه، از جمله از طریق مشاوره، پشتیبانی، و همراهی با آنها. شرکای “به گفته بایدن.

دولت بایدن تصمیمات مهمی در مورد نقش نیروهای ضد تروریسم ایالات متحده در آفریقا و خاورمیانه می گیرد و در عین حال بر مسکو و پکن تمرکز می کند. با توجه به موقعیت‌های بالقوه التهابی با روسیه در اوکراین و چین در تایوان، و همچنین خیانت مداوم ایالات متحده به توافق هسته‌ای با ایران، کاخ سفید ممکن است همزمان با چندین بحران سیاست خارجی مواجه شود. بایدن دوران حرفه ای خود را صرف شکل دادن به نقش ایالات متحده در جهان و فرماندهی کل در مبارزات انتخاباتی خود کرده است. یک سال پس از ریاست جمهوری خود، او تا حد زیادی از مهره های شطرنج نظامی آمریکایی در زمین حمایت کرد. در حال حاضر.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme