اصلاح ماری جوانا در لایحه دفاعی در آستانه سقوط است

[ad_1]

فشار دادن دموکرات ها در مجلس نمایندگان برای معرفی اصلاحات بانکی ماری جوانا به عنوان اصلاحیه لایحه دفاعی که قرار است تصویب شود، هفته گذشته با حمایت یک گروه دو حزبی از سناتورها، شتاب جدیدی به دست آوردند. اما مصاحبه‌ها با تعدادی از دموکرات‌های سنا نشان می‌دهد که با وجود پتانسیل پیشرفت در یکی از اولویت‌های سیاسی دیرینه حزب، گروهی تقسیم شده است.

قانون اجرای قانون ایمن و منصفانه یا قانون بانکداری ایمن از بانک های ملی در برابر تعقیب قضایی فدرال در هنگام کار با شرکت های ماری جوانا دارای مجوز دولتی محافظت می کند – یک دستاورد بالقوه قابل توجه برای صنعت که در تلاش برای افزایش سرمایه و تکیه صرف به پول در تعداد تراکنش ها است. مجلس نمایندگان این لایحه را به نسخه خود از قانون مجوز دفاع ملی برای سال مالی 2022 یا NDAA که در ماه سپتامبر تصویب شد، پیوست و پنجمین باری است که مجلس سفلی در دو سال گذشته در اصلاحات بانکداری شاهدانه پیشرفت کرده است. قانونگذاران اغلب مقررات غیردفاعی و محبوب را برای NDAA اعمال می کنند تا آنها را سریعاً از خط پایان عبور دهند.

در حالی که سنا هنوز نسخه خود از NDAA را تصویب نکرده است، جکی روزن، عضو کمیته نیروهای مسلح سنا، D-Nev.، همکار رئیس، گری پیترز، D-Mich. آنگوس کینگ، آی-مین؛ کوین کرامر، RN.D. و مارک کلی، دی-آریز، هفته گذشته در نامه ای خواستار گنجاندن مفاد اتاق در NDAA نهایی طی مذاکرات کنفرانس شدند. سنسور دموکرات کلرادو، مایکل بنت و جان هیکنلوپر، نامه خود را دنبال کردند و از تصویب قانون بانکداری ایمن با استفاده از لایحه امنیتی حمایت کردند.

اما تاکنون، آنها نتوانسته‌اند حمایت حامیان برجسته حشیش را که اصلاحات جامع‌تری را ترجیح می‌دهند، به دست آورند، مانند چاک شومر، رهبر اکثریت سنا، DN.Y. رئیس کمیته مالی ران وایدن، دی-اور. و سناتور کوری بوکر، DN.J. در اوایل سال جاری، آنها پیش نویس قانونی را برای لغو ممنوعیت فدرال ماری جوانا و لغو سوابق جنایی غیرخشونت آمیز فدرال تصویب کردند. شومر و بوکر قبلاً اشاره کرده اند که می خواهند اقدامات بانکی را تا زمانی که کنگره اصلاحات جامع تری را تصویب کند به تعویق بیاندازند.

علیرغم فشار سناتورها در هفته گذشته برای ثبت قانون بانکداری ایمن در NDAA، ویدن گفت که این سه نفر از این موقعیت خارج نشده اند. “ما به صحبت ادامه می دهیم، اما رویا می بینیم. سومر، سن. من و بوکر موافقت کردیم که در آن دوره بمانیم، “وایدن به خبرنگاران گفت: “دولت فدرال باید به این دوران دیوانگی یخچال پایان دهد.”

با توجه به مخالفت طولانی مدت رئیس جمهور جو بایدن با قانونی شدن حشیش و وظیفه دلهره آور کسب 60 رای در سنا برای قانونی یا جرم زدایی، برآوردهای سیاسی برای مقاومت نامشخص است. از آنجایی که رهبری جمهوری خواه به شدت با اصلاحات عمده مخالف است، الحاق اصلاحات عادلانه سرمایه به مقرراتی مانند قانون بانکداری ایمن، که حامیان بسیاری از جمهوریخواهان دارد، ممکن است تنها راه پیش روی ماری جوانا باشد.

«به همین دلیل است. سناتور رند پل، آر-کن، یکی از حامیان قانون بانکداری ایمن، گفت: اگر جمهوری خواهان به سکان هدایت بازگردند، که من فکر می کنم ما انجام خواهیم داد، لوایح هرگز اتفاق نمی افتد زیرا رهبری ما آنها را دوست ندارد.

برای وایدن، بوکر و سومر، موضع مصمم آنها برای انتظار برای اصلاحات جامع، انحراف از مواضع قبلی آنهاست. وایدن در حال حاضر از نسخه مستقل قانون بانکداری ایمن حمایت می‌کند و سامر قبلاً از استفاده از بسته‌های پرمخاطب برای تصویب قوانین دفاعی بانکی با ماری جوانا حمایت می‌کرد، که عمدتاً به عنوان بخشی از قانون کمک به ویروس کرونا در سال گذشته پیشنهاد شده بود. بوکر همچنین قبلاً از نسخه های قبلی قانون بانکداری ایمن حمایت می کرد.

تقسیم بین سناتورهای ارشد و جوان‌تر نماینده اختلافات گسترده‌تری هستند که دموکرات‌ها در تصویب دستور کار خود با آن دست و پنجه نرم کردند: آیا اکنون باید اصلاحات متواضعانه دو حزبی را دنبال کنند یا قوانین توافقی مانند لایحه بانکی را به عنوان اهرمی برای دستیابی به تغییرات گسترده‌تر حفظ کنند؟

روزن با نیاز به قانونی سازی کامل موافق نیست، اما از رویکرد تدریجی تر اصلاحات از موضع همه یا هیچ وایدن، بوکر و شومر حمایت می کند. او گفت: “من فکر می کنم ما باید همه کارها را انجام دهیم، اما همچنان می خواهم مطمئن شوم که کسب و کارها، به ویژه در ایالت من و سایر ایالت ها، ایمن کار می کنند – که هم ماری جوانا پزشکی و هم قانونی دارند و می توانند از آن مراقبت کنند.” او در مقابل The Intercept روز سه شنبه.

هیکن لوپر نیز همین احساس را داشت و روز دوشنبه گفت: «من با سناتور ویدن موافقم که دلیلی برای فرار نکردن وجود ندارد. در عین حال، ما صنعتی داریم که صدها هزار، میلیون‌ها، صدها میلیون دلار پول نقد دارد. امن نیست.”

تقسیم بندی بین سناتورهای بلندپایه و سناتورهای جوان نشان دهنده اختلاف نظر گسترده تری است که دموکرات ها هنگام تصویب دستور کار خود با آن دست و پنجه نرم می کنند.

سایر دموکرات های سنا اشاره کرده اند که رهبران این گروه گنجاندن قانون بانکداری ایمن در NDAA را در اولویت قرار نمی دهند. برای مثال، جک رید، رئیس کمیته خدمات مسلح سنا، دکتر DR.I. D-Hawaii، یکی از حامیان قانون بانکداری ایمن، گفت که در مورد آن فکر نکرده است.

در همین حال، سناتور ژان شاهین، DN.H.، یکی از اعضای ارشد کمیته نیروهای مسلح سنا، گنجاندن این ماده در لایحه دفاعی را رد کرد. او در روز سه‌شنبه به The Intercept گفت: «موارد زیادی درباره راه‌اندازی NDAA صحبت می‌شود. من شک دارم که اکثر آنها موفق شوند.”

سناتور شرود براون از ایالت اوهایو، یکی از چهره های کلیدی در بحث قانون بانکداری ایمن به عنوان رئیس کمیته بانکداری سنا، نیز ابراز تردید کرد. “من اینطور فکر نمی کنم. او به The Intercept گفت که این خیلی زیاد و اجتناب ناپذیر است.

براون در مجلس خود موضع آشتی جویانه تری در مورد اصلاح حشیش نشان می دهد. اگرچه او شک دارد که قانون بانکداری ایمن وارد NDAA شود، اما موضع محکمی در انتظار برای قانونی شدن کامل ندارد مانند ویدن، سومر و بوکر. در عوض، او گفت که می‌تواند از این لایحه حمایت کند در صورتی که با اصلاح احکام باشد، اصلاحیه NDAA به مجلس نمایندگان در حال حاضر شامل آن نمی‌شود.

کرامر، تنها جمهوری خواه که نامه روزن را هفته گذشته امضا کرد، تأیید کرد که چنین اقداماتی نمی تواند توافق جمهوری خواهان را مختل کند. او روز دوشنبه در پاسخ به این سوال که آیا ترکیب قانون بانکداری ایمن با اصلاحات سرمایه ای حمایت جمهوری خواهان را تضعیف می کند یا خیر، به The Intercept گفت که دموکرات ها احتمالاً می توانند پیشرفت چشمگیری در اصلاحات عدالت برای ماری جوانا داشته باشند که فاقد جرم زدایی کامل یا قانونی است. مجلس سنا.

«اگر از کمیسیون کنفرانس برگردد با [sentencing reforms]نه، باید کاملاً افراطی باشد.”

علیرغم بدبینی رهبران دموکرات سنا در مورد احتمال ورود قانون بانکداری ایمن به NDAA نهایی، آنها باید در جریان بحث های کنفرانس با مذاکره کنندگان مجلس نمایندگان مبارزه کنند. رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس نمایندگان، آدام اسمیت، D-Wash.، از طرح اولیه حمایت کردند، و حامیان مجلس همچنان به حمایت از گنجاندن آن ادامه می دهند. توییت ها دوشنبه در حمایت از نامه روزن، و همچنین Hickenlooper و Bennet: “با گنجاندن #SafeBanking در NDAA نهایی، می‌توانیم از سیستم مالی خود محافظت کنیم، خطرات ایمنی عمومی را کاهش دهیم و از مشاغل کوچک و اقلیت بهتر حمایت کنیم.

قانون اداره و امکانات شاهدانه

چاک شومر، رهبر اکثریت سنا، DN.Y.، چپ؛ سن کوری بوکر، DN.J.، مرکز; و سناتور ران وایدن، D-Ore.، سمت راست، یک کنفرانس مطبوعاتی برای ارائه پیش نویس قانون در مورد مدیریت و قابلیت های حشیش در کاپیتول در 14 ژوئیه 2021 برگزار می کنند.

عکس: Bill Clark / CQ-Roll Call, Inc. از طریق Getty Images

بخاطر ملی بودن بی میلی بانک ها به همکاری با شرکت های شاهدانه دارای مجوز دولتی به دلیل ممنوعیت فدرال، بسیاری از کارآفرینان امروزی در تلاش برای دریافت وام هستند و بازارهای محلی را بسیار متمرکز نگه می دارند. شرکت‌های موجود نمی‌توانند کارت‌های اعتباری را بپذیرند و باید صرفاً به پول نقد متکی باشند و آنها را در معرض سرقت قرار دهند و دسترسی کارگران خود را به سرمایه محدود کنند. ماهیت پولی تجارت همچنین راه را برای تعدادی از جرایم مالی باز می کند و ردیابی شرکت کنندگان غیرقانونی در منطقه را برای مقامات ایالتی و فدرال دشوار می کند.

با این حال، آسیب به جوامع رنگی، به ویژه جوامعی که به طور نامتناسبی توسط دولت فدرال حشیش را به عنوان یک ماده کنترل شده در فهرست I هدف قرار داده اند، بسیار فراتر می رود. طرفداران قانونی سازی کامل، مانند بوکر، تصویب قانون بانکداری ایمن را تنها فرصتی از دست رفته برای حفظ یک حرکت قوی برای عدالت برای کسانی می دانند که تحت تأثیر ممنوعیت فدرال قرار گرفته اند.

اما حامیان گنجاندن قانون بانکداری ایمن در NDAA معتقد نیستند که به زودی اجماع در مورد جرم زدایی یا به ویژه قانونی شدن شکل خواهد گرفت، با توجه به اینکه این مواضع برای برخی از دموکرات های میانه رو و اکثر جمهوری خواهان جنجالی است. و مخالفت رهبری جمهوری‌خواه به این معنی است که اگر دموکرات‌ها کنترل سالن را در سال 2022 از دست بدهند، احتمالاً اصلاحات کوچک نیز در بدو ورود به پایان خواهد رسید.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme