FBI هیچ ارتباطی با آنتیفا در تیراندازی گسترده دیتون در سال 2019 پیدا نکرده است

[ad_1]

دو سال تحقیق تیراندازی جمعی در 4 اوت 2019 در دیتون، اوهایو، این هفته با این نتیجه به پایان رسید که کانر بیتس زمانی که در مقابل یک بار شلوغ تیراندازی کرد از ضد فاشیسم الهام گرفته یا “وابسته به هیچ گروه ایدئولوژیکی خاصی” نبوده است. ، خواهر و هشت نفر دیگر را کشت.

این نتیجه که توسط بازرسان پلیس اف بی آی و دیتون به دست آمد، تلاش های پیگیر شخصیت های دست راستی مانند کلیان کانوی و اندی انگو این آشفتگی مرگبار را به سیاست‌های چپ‌گرای مرد مسلح مرتبط کنند در توییتر بیان شده است.

این افشاگری در حالی صورت می‌گیرد که مفسران و سیاستمداران دست راستی چنین گمانه‌زنی‌های بی‌پایه‌ای را تشویق می‌کنند مبنی بر اینکه کشته شدن شش نفر در رژه کریسمس در ووکشا، ویسکانسین، هفته گذشته توسط یک راننده سیاه‌پوست ممکن است انگیزه‌های سیاسی داشته باشد، بر اساس تعداد انگشت شماری از پست‌های سکولار در رسانه‌های اجتماعی. به زندگی سیاهان اهمیت دارد.

بازرسان در دیتون که بیش از 125 مصاحبه انجام دادند و دستگاه های الکترونیکی تیرانداز و پست های رسانه های اجتماعی را بررسی کردند، گفتند که مهاجم “حداقل یک دهه در مورد تیراندازی های دسته جمعی، قتل های زنجیره ای و خودکشی خیال پردازی کرده بود.” این گزارش اضافه کرد که بیتس سرانجام پس از “یک دهه مبارزه با بسیاری از عوامل استرس زای سلامت روان” روی این خیالات کار می کند. او پس از شلیک 41 گلوله در کمتر از 30 ثانیه از یک تپانچه به سبک AR-15 مجهز به یک خشاب با ظرفیت بالا توسط پلیس کشته شد.

تلاش جناح راست برای جلب توجه به سیاست جناح چپ تیرانداز دیتون به دلیل زمان حمله بسیار شدید بود. بیتس تنها چند ساعت پس از آن تیراندازی کرد که یک جوان مسلح دیگر 23 نفر را در Walmart در ال پاسو، تگزاس کشت. انگیزه حمله ال پاسو روشن بود. پاتریک کروسیوس، مرد مسلح 21 ساله، آن را “پاسخی به تهاجم اسپانیا به تگزاس” در مانیفست راست افراطی خواند که بیانگر لفاظی ضد مهاجران دونالد ترامپ، رئیس جمهور وقت آمریکا بود.

کانوی، که در آن زمان برای ترامپ کار می کرد، دو روز بعد از فاکس اند فرندز استفاده کرد تا از “پوشش کمی” حقایق مهمی که او می‌دانست: اینکه تیرانداز دیتون از ضد فاشیسم در توییتر و همچنین از ضد فاشیسم حمایت کرده بود، شکایت کرد. سناتورهای الیزابت وارن و برنی سندرز.

در همان روز، انگو، روزنامه نگار و کارشناس راست افراطی که با حمله به ضد فاشیست ها و اغراق در نقش آنها طرفداران خود را هیجان زده می کند، گفت که FBI تحقیقاتی را در مورد “تحقیق در مورد ایدئولوژی های خشونت آمیز” ستون نویس نیویورک پست آغاز کرده است. بیتس ممکن است اولین قاتل دسته جمعی آنتیفا باشد. اگرچه او تنها یک نمونه از تعامل بیتس با یک گروه خودخوانده ضد فاشیست در توییتر را با استفاده از حساب کاربری تعلیق شده‌اش @iamthespookster ذکر کرد – در بحث کنترل اسلحه نه ماه قبل از تیراندازی – انگو به خوانندگان پست اطمینان داد که تیرانداز از حساب‌ها، دلایل و چهره‌های آنتی‌فا حمایت کرده است.

انگو که اهل پورتلند، اورگان است، به دلیل تجربه ادعایی خود در جنبش ضد فاشیستی که برای اولین بار در زادگاهش با آن روبرو می شود، طرفداران زیادی در رسانه های اجتماعی، معامله کتاب و حضور منظم در فاکس نیوز به دست آورده است. اما نگاهی دقیق به توییت‌های انگو در مورد تیرانداز دیتون نشان می‌دهد که بخش کلیدی روش او تمایل او به برچسب زدن تقریباً هر فعال یا گروه چپی است که بیتس بدون در نظر گرفتن حقایق، آن‌ها را بازتوییت می‌کند.

به عنوان مثال، چهار روز پس از شورش، انگو گزارشی عمیقا گمراه کننده از یک گزارش دیتون دیلی نیوز ارائه داد که می گوید روزنامه نگاری که بیتس را در دبیرستان می شناخت، معتقد بود که او را در اعتراض علیه کوکلاکس کلان در دیتون در ماه مه 2019 شناسایی کرده است. حسن کریم گفت مردی که او بیتس می‌دانست، یکی از چند معترض در میان جمعیتی متشکل از 500 معترض بود که اسلحه حمل می‌کردند و عینک آفتابی و باندانا روی صورتش داشتند. کریم می نویسد، بیتس “به نظر نمی رسید بخشی از هیچ گروهی باشد که در جمعیت معترض حضور داشته باشد.”

هنگامی که Ngo توییت هایی برای این مقالهوی به اشتباه این اعتراض را – که با حضور گروه‌ها و افراد مختلف ضد نژادپرستی برگزار شد – یک «تظاهرات #ضدفا» نامید و به اشتباه لباس بیتس را «لباس بلوک سیاه» توصیف کرد. اگرچه تعداد کمی از فعالان ضد فاشیست سیاهپوش در این تظاهرات حضور داشتند، اما هیچ یک از آنها در اخبار و تصاویر ویدئویی این مراسم مسلح ظاهر نشدند و کریم در واقع اعلام کرد که بیتس تنها است.

کریم در مصاحبه ای تلفنی در روز چهارشنبه تایید کرد که مردی که بیتس را در نظر می گرفت، به گفته انگو، بخشی از گروه کوچکی از بلوک ضد فاشیست سیاه پوست نیست که علیه این قبیله تظاهرات می کنند و لباس سیاه نمی پوشد. روزنامه‌نگار که با بیتس بزرگ شد، بر اساس گفتگوی کوتاهی با این مرد و این واقعیت که بیتس صدای عمیقی دارد که می‌شناسد، گفت که متقاعد شده است که او خودش است. کریم همچنین گفت که این یک راهپیمایی ضد فاشیستی نبود، بلکه طیف وسیعی از گروه‌ها و افراد مخالف KKK را به خود جلب کرد.

با فقدان سختگیری مشابه در ماه های پس از تیراندازی جمعی، انگو از اشاره به تیرانداز دیتون در توییتر به عنوان فردی که از ضد فاشیسم “حمایت” می کند، کنار رفت و آن را “” نامید.یک فعال چپ افراطی که بخشی از بلوک ضد سیاهپوستان بود“، سپس “جنگنده آنتیفا“، و سپس، در نهایت،قاتل دسته جمعی آنتیفا در دیتون

پس از انتشار گزارش FBI، انگو به سؤالات The Intercept پاسخ نداد که آیا او اکنون از نسبت دادن انگیزه سیاسی به خشم تیرانداز پشیمان است، چیزی که محققان با درک عمیق تر از شواهد می گویند وجود ندارد.

از طرف دیگر کانوی همینطور بود فعال در توییتر در روزهای اخیر، اما اشاره نکرد که FBI به این نتیجه رسیده است که سیاست تیرانداز دیتون، که او از رسانه ها خواسته است تا بر روی آن تمرکز کنند، هیچ ارتباطی با جنایات او ندارد. در عوض، کانوی مکرراً CNN را متهم کرده است که از رسانه‌های راست‌گرا پیروی نمی‌کند و حدس می‌زند که راننده‌ای که هفته گذشته در یک رژه در Waukesha تصادف کرد، ممکن است دو روز قبل از تبرئه کایل ریتنهاوس حمله انتقامی انجام داده باشد.

این واقعیت که راننده دارل بروکس، که به شش فقره قتل درجه یک متهم شده است، ظاهراً در گذشته در فیس بوک از زندگی سیاه پوستان مهم است، حمایت کرده است، تمرکز اصلی پوشش آتش‌سوزی قتل عام جناح راست Waukesha بوده است. مفسرانی مانند تاکر کارلسون، بسیاری از آنها بر اساس پست های رسانه های اجتماعی قدیمی هستند که توسط Ngo فاش شده است.

انگو به راه اندازی گمانه زنی های وحشیانه در مورد سیاست بروکس در شب حادثه کمک کرد توییت کردن: «مردی که به دلیل حادثه با قربانیان دسته جمعی رژه کریسمس #Waukesha، ویسکانسین دستگیر شد، پست هایی در رسانه های اجتماعی خود در حمایت از علل BLM، جورج فلوید و ناسیونالیسم سیاه پوستان دارد. او همچنین پستی در مورد نحوه فرار از زیر گرفتن مردم در خیابان دارد.

از آنجایی که حساب های رسانه های اجتماعی بروکس به سرعت قفل شد، The Intercept نتوانست صحت اسکرین شات های به اشتراک گذاشته شده توسط Ngo در توییتر را تأیید کند.

مانند دنیل دیل از CNN گزارش شده است، انگو در مورد یکی از پست های فیس بوک که توجه ها را به خود جلب کرد، به طرز وحشیانه ای گمراه کننده بود، که در واقع انتقادی بود از سوی بروکس در سال 2016 به درخواست یک افسر پلیس مینه سوتا برای زیر پا گذاشتن افراد معترض به زندگی سیاه پوستان مهم است.

صبح روز بعد، انگو اسکرین شات این پست را توسط بروکس در فیس بوک به اشتراک گذاشت و دوباره به دروغ اشاره کرد که این توصیه ای است که او می خواهد به دیگران بدهد. “دارل ادوارد بروکس، مردی که توسط پلیس در هنگام قربانیان دسته جمعی رژه کریسمس #Waukesha بازداشت شد”، Ngo توییت ها، “در سال 2016 یک نقل قول در یک حساب فیس بوک غیرفعال شده ارسال کرده بود:” آنها را خرج کنید. ترافیک را ادامه دهید و برای هیچ یک از این احمق ها سرعت خود را کم نکنید … “

تلاش‌های انگو برای نشان دادن بروکس به‌عنوان یک فعال زندگی سیاه‌پوستان مهم است، که از حکم ریتن‌هاوس خشمگین شده است، به دلیل فقدان شواهدی مبنی بر دخالت او در این جنبش یا محاکمه به شکل قابل‌توجهی با مشکل مواجه شده است. میزان دسترسی انگو و مفسران راست‌گرا که برای مطالب به او تکیه می‌کنند تا بروکس را به‌عنوان «جنگجو» زندگی سیاه‌پوستان مهم نشان دهند، در بخش عجیبی از سخنرانی تاکر کارلسون در هفته گذشته مشهود بود.

در حالی که مجری فاکس گفت رسانه‌های دیگر این «نتیجه‌گیری واضح» را نادیده گرفتند که قتل‌های واوکشا احتمالاً انتقام حکم ریتن‌هاوس بود، کارلسون تصویری از فیس‌بوک را به بینندگان نشان داد. که Ngo در سطح ظاهر شده است گویا این واقعا شواهد قابل توجهی است. کارلسون با ناراحتی توضیح داد: «تصویری از یک ظرف میوه که برای نشان دادن حروف BLM با مشتش بالا رفته است» که بروکس منتشر کرده بود.

اسکرین شات از پخش فاکس نیوز در 23 نوامبر 2021.

عکس: فاکس نیوز، از طریق یوتیوب

به طور دقیق، این تصویر در واقع در حساب فیس بوک Kreative Fruitz، یک شرکت مستقر در ویسکانسین که متخصص در نمایشگرهای تزئینی است، با عنوان: “Black Lives Matter… My Black is Beautiful… My Black Creative… My Black است. میوه‌ای… ظاهراً بروکس پست شرکت را با یک ایموجی تأییدکننده در جولای 2020 به اشتراک گذاشته است، اما یافتن شواهد بصری قانع‌کننده‌تر برای حمایت از این اتهام که بروکس یک افراطی با انگیزه سیاسی است دشوار است.

سیاستمدارانی که در همان حوزه اطلاعاتی محرمانه مانند کارلسون، انگو و کانوی زندگی می‌کنند، مشتاق بودند این ایده را بپذیرند که رسانه‌های جریان اصلی «نتیجه‌گیری آشکار» را نادیده می‌گیرند. به همین دلیل است که ران دیسانتیس، فرماندار جمهوری خواه فلوریدا، روز دوشنبه جناح راست افراطی را تحریک کرد و گفت که بروکس “دیدگاه آشکار ضد سفیدپوستان دارد و این یک اقدام عمدی است.”

دیسانتیس ادامه داد: “به نظر می رسد مطبوعات شرکتی، “آنها بیشتر احتمال دارد والدینی را که برای اعتراض به سیاست های بد به جلسه هیئت مدیره مدرسه می رود، به عنوان یک تروریست داخلی توصیف کنند تا کسی که عمدا یک خودروی شاسی بلند را به میان جمعیت هل می دهد.” مردم بی گناه. “

دیسانتیس افزود: «ما خواهیم دید که انگیزه واقعی چه بوده است. “این به خوبی می تواند در پاسخ به اتفاقی که برای کایل ریتنهاوس افتاد باشد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme