سابقه ایجاد شده توسط کایل ریتنهاوس مورد قضاوت قرار نگرفت

[ad_1]

کنوشا، ویسکانسین - 19 نوامبر: قاضی بروس شرودر، درست، در حالی که احکام توسط دستیار دادگاه تامی میلکارک در دادگاه کایل ریتنهاوس در دادگاه شهرستان کنوشا در 19 نوامبر 2021 در کنوشا، ویسکانسین آماده می شود، گوش می دهد.  ریتنهاوس از تمام اتهامات تیراندازی به سه معترض و کشتن دو نفر از آنها، در جریان شورش های شبانه که در کنوشا پس از اینکه یک افسر پلیس به جیکوب بلیک در آگوست 2020 دستگیر شده بود هفت گلوله از پشت شلیک کرد، تبرئه شد. ، مدعی دفاع از خود است که در زمان تیراندازی به یک تفنگ تهاجمی مسلح بود.  (عکس از شان کرایاچیچ - استخر / گتی ایماژ)

قاضی بروس شرودر، درست، در حالی که احکام توسط دستیار دادگاه تامی میلکارک در دادگاه کایل ریتنهاوس در دادگاه شهرستان کنوشا در 19 نوامبر 2021 در کنوشا، ویسکانسین خوانده می شود، گوش می دهد.

عکس: شان کرایچیچ / گتی ایماژ

این کایل ریتن هاوس است آزاد و ذی نفع از حکمی که از نظر سیاسی بقیه ما را محروم می کند.

هیئت منصفه استدلال قانونی ارائه شده توسط دادستان ها را رد کردند و حکم بی گناهی را در مورد همه اتهامات، از جمله دو اتهام قتل، برای تیراندازی در کنوشا، ویسکانسین، در اوت 2020، در جریان تظاهرات «جان سیاهان مهم است» بازگرداندند. دادستان ریتنهاوس را بی رحم و درگیر اعمال خشونت آمیز توصیف کرد و گفت که حضور مسلحانه وی تحریک آمیز بود و او تمام ابزار قانونی را برای جلوگیری از کشتن کسی به کار نگرفته بود.

دادستان توماس بینگر در سخنان پایانی خود به هیئت منصفه گفت: “اگر موافقید که زندگی مهمتر از مال است، دست خود را بلند کنید.” «تنها فردی که به یک نفر شلیک کرد و کشته شد، متهم بود. بله خسارت مالی وارد شده است. کسی نیست که از او دفاع کند. هیچ کس اینجا نیست تا به شما بگوید که آتش زدن یا سرقت خوب است. هیچ کس اینجا نیست که به شما بگوید شورشی بودن خوب است. … اما کاری که نمی توانید انجام دهید این است که یک نفر را در خیابان برای آتش زدن بکشید.

و با این حال، به لطف این حکم هیئت منصفه، بدون شک افراد بیشتری تلاش خواهند کرد.

نمی توانیم بگوییم که او را ندیده ایم. تصمیم قاضی بروس شرودر مبنی بر اینکه اجازه داد مردانی که در زیر پای ریتنهاوس مرده دراز می‌کشند، «دزدان» یا «آشوب‌گر» خوانده شوند، اما «قربانیان» نامیده شوند، لحنی به وجود آورد که تصمیم‌گیری پس از تصمیم ادامه یافت. بله: یکی از افرادی که توسط Rittenhouse تیراندازی شد – Gage Groskreutz – مسلح بود. من این توجیه را برای مرگ دو مرد دیگر ناکافی می دانم.

نه، استدلال قانونی شکست خورد. و این تنها استدلالی بود که هیئت منصفه در دادگاه می شنیدند. اما این تنها موضوعی نیست که من و شما به عنوان شهروندان آمریکایی باید با آن درگیر باشیم.

این استدلالی است که هیئت منصفه نتوانست بشنود: با تبرئه کردن ریتنهاوس، هیئت منصفه به هر افراط گرای خشن در آمریکا اجازه داد تا خود را مسلح کند و در هر کجا که هستند در میان مخالفان سیاسی خود به دنبال مشکلات بگردند.

هیئت منصفه با تبرئه کردن ریتنهاوس، به هر افراط گرای خشن در آمریکا اجازه داد تا خود را مسلح کند و به دنبال مشکلات باشد.

به دفعه بعدی فکر کنید که افراد مثلاً برای حقوق سقط جنین گرد هم می آیند. یا شاید کنترل های مهاجرت. یا رالی بعدی Stop the Steal. یک کایل ریتنهاوس رایگان به این معنی است که اکنون با دو اردوگاه معترضان مسلح، احتمالاً از سراسر کشور، استقبال خواهیم کرد، هر جوخه ای که منتظر است تا دشمن به طرز مشکوکی بلرزد، به گونه ای که اجازه دهد بهانه ها همراه با گلوله ها پرواز کنند.

سرشماری امروز با این حکم آغاز می شود. هر بار که یک پسر مغرور یا نئونازی به راهپیمایی Black Lives Matter یا مشابه آن در آینده شلیک می کند، محافظت از Rittenhouse را بر لبان خود خواهند داشت.

مسئله این است که شما نمی توانید یک مرد را به خاطر کارهایی که می ترسید دیگران از طرف او انجام دهند قضاوت کنید. من می دانم که. هیچ راهی برای ادعای این موضوع در دادگاه بدون ایجاد تخلف وجود ندارد. این یک استدلال قانونی نیست. این یک بحث سیاسی است

شرودر همچنین دادستان ها را از ارتباط دادن ریتن هاوس به پسران مغرور منع کرد، اگرچه ریتن هاوس در روزهای پس از قتل های خیابانی با این گروه خشن و متعصب دوست شد. این یکی از بیانیه‌های متعددی بود که هدفش جدا کردن موضوع حقوقی گناه ریتنهاوس از پیامدهای سیاسی تبرئه بود.

اما بر اساس چنین مفروضاتی است که ما تصمیم می گیریم که جامعه و قوانین ما در آینده چگونه باشد. هدف دادگاه انجام کاری بسیار مشخص است: از 12 هیئت منصفه بخواهد در حال حاضر قانون را رعایت کنند. ما از هیئت منصفه نمی خواهیم قانون وضع کنند. این به ما بستگی دارد. ما مسئولیت داریم که ببینیم چه تصمیماتی گرفته می شود و سپس قانون را تغییر دهیم تا مطمئن شویم تصمیماتی که از آن متنفریم دیگر هرگز گرفته نمی شود.

برانزویک، گرجستان - 08 مه: یک دختر جوان از بنای یادبود احمد آربری در نزدیکی محلی که در 8 مه 2020 در برانزویک، جورجیا به ضرب گلوله کشته شد، می‌بیند.  گرگوری مک مایکل و تراویس مک مایکل شب قبل دستگیر و متهم به قتل در تیراندازی در 23 فوریه در محله ساتیلا شورز شدند.  (عکس از شان ریفورد / گتی ایماژ)

یک دختر جوان به بنای یادبود احمد آربری، نزدیک محلی که در 8 مه 2020 در برانسویک، جورجیا در آن گلوله خورد و کشته شد، نگاه می کند.

عکس: شان ریفورد / گتی ایماژ

در کمال تعجب، گرجستان اینگونه است انجام نوع لازم بازنویسی قانونی.

هنگامی که سال گذشته ویدئوی تراویس مک مایکل، پدرش گرگ مک مایکل و همسایه آنها ویلیام “رودی” برایان در حال تیراندازی به احمد آربری در حین دویدن در برانسویک، جورجیا منتشر شد، خشم عمومی بلافاصله و محکومیت گسترده ای را به همراه داشت. و در حالی که در مورد Rittenhouse نیروهای قدرتمند برای محافظت از Rittenhouse در برابر عواقب، حتی برای – به ویژه برای – جمهوری خواهان جورجیا اقدام کردند، واضح بود که دفاع قانونی از دفاع شخصی مک مایکل و برایان پس از دستگیری یک شهروند نمی تواند ارائه شود. آنها یک نفس از هوای تازه. جورجیا یک ایالت بنفش با مجموعه ای از سیاست های نژادی بسیار متفاوت از ویسکانسین است.

پس از روشن شدن افکار عمومی، دولت تصمیم گرفت آسیب سیاسی ناشی از این ترور را محدود کند و احتمال تبرئه قاتلان آربری را کاهش دهد. در پس‌زمینه رقابت‌های ریاست‌جمهوری در گرجستان، که مادر همه رقابت‌های سیاسی شده است، مجلس قانون‌گذاری گرجستان که تحت کنترل جمهوری‌خواهان است، پس از چندین دهه موانع، همچنان موفق شد قانون جنایات ناشی از نفرت را تصویب کند، آن‌قدر انزجار و ترس که پیراهن خون‌آلود آربری به آن تبدیل شود. حجابی که جهان از طریق آن دولت را خواهد دید. در جلسه بعدی قانونگذاری گرجستان، ایالت قوانینی را که اجازه دستگیری شهروندان را می داد، لغو کرد.

دادگاه شهرستان گلین باید 1000 هیئت منصفه بالقوه را ارزیابی می کرد تا 12 نفر را بیابد که می توانستند منصفانه در نظر گرفته شوند زیرا خصومت با متهم بسیار گسترده شده بود.

وکلایی که برای قاتلان آربری کار می‌کردند، به راه‌هایی که ظاهراً امیدوار بودند به دادخواهی نادرست منجر شود، شوکه شدند. کوین گاف، وکیل برایان در این پرونده، هفته گذشته در دادگاه اصرار داشت که پس از دیدن الشارپتون در گالری با مادر آربری، «کشیشان سیاه‌پوست بیشتری» را از حضور در دادگاه منع کرده است، و پیشنهاد می‌کند که روحانیون بلندپایه سیاه‌پوست می‌توانند بر هیئت منصفه تأثیر بگذارند. گاف بعداً برای اظهار نظر خود عذرخواهی کرد، اما این استدلال را در پیشنهادی سه شنبه تکرار کرد. قاضی او را اخراج کرد.

جمعی از کشیش‌های سیاه‌پوست روز پنج‌شنبه به چالش گاف پاسخ دادند و دادگاه را در دریایی از لباس‌های سه‌تکه خوش‌دوخت پر کردند. کشیش جمال برایانت از کلیسای باپتیست میسیونری New Birth در نزدیکی آتلانتا روی پله‌های دادگاه ایستاد و برانزویک را “سلما نسل ما” و مکانی برای تجدید مبارزه برای حقوق مدنی نامید.

روحانیون با دقت پیام خود را در روز پنجشنبه تنظیم کردند تا خطر دادن آنچه گوف می‌خواهد را کاهش دهند: دادخواهی نادرست. کشیش لی می، رهبر کلیسای «تغییر ایمان» در دکاتور، جورجیا، گفت: «ما به عنوان کشیش – سیاه‌پوستان، سفیدپوستان و همه مذاهب دیگر- می‌خواستیم یکپارچه برای دعا دور هم جمع شویم. «این یک نماز عبادت توسط کشیشان است. ما برای اعتراض اینجا نیستیم. ما برای نافرمانی مدنی اینجا نیستیم. ما معتقدیم که دعا همه چیز را تغییر خواهد داد.»

می به همه کسانی که با آنها صحبت می کند هشدار داد که بهترین رفتار را داشته باشند. ما نمی خواهیم برای تغییر مسیر این روند مشکلی ایجاد کنیم.»

تراویس مک مایکل روز چهارشنبه شهادت داد و اقدامات خود را که منجر به مرگ آربری شد برای هیئت منصفه توصیف کرد. بنابراین بازجویی از او توسط دادستان ها آغاز شد و آنها اشاره کردند که چگونه آربری غیرمسلح بوده و قبل از کشتن او از او و سایر متهمان فرار کرده است. بحث نهایی از روز دوشنبه آغاز خواهد شد.

مولی دیویس، یکی از افراد مشهور، گفت: «فکر می‌کنم با شواهدی که معتقدم به شدت علیه موکل‌هایشان است، زیرا به قتل احمد آربری مربوط می‌شود، آنها هر کاری می‌توانند برای محاکمه اشتباه انجام می‌دهند.» وکیل یک فعال حقوق مدنی و فعال در گرجستان این پرونده را از نزدیک دنبال می کند. «این یک استراتژی است که وکلا از آن استفاده می کنند. شما تا جایی که می توانید فشار می آورید و امیدوار به اشتباه هستید.»

این یک بازی دفاعی Hail Mary است. دیویس ادامه داد: «هر چیزی که در اینجا اتفاق می‌افتد به حق ما نسبت به متمم اول قانون اساسی برای اعتراض و شنیده شدن است.» «من فکر می‌کنم وقتی این خطوط را محو می‌کنید و سعی می‌کنید از ابراز نارضایتی مردم از نحوه برخورد سیستم تاکنون با این پرونده جلوگیری کنید، در این صورت در یک منطقه مشکل واقعی قرار گرفته‌اید. شما نمی توانید مردم را از صحبت علنی منع کنید، حتی اگر مردم حق محاکمه عادلانه داشته باشند.»

حالا باید فکر کنم که آیا این هنوز هم درست است؟ اسلحه کایل ریتونهاوس ممکن است مگافون را وتو کند. ما باید عمل کنیم: بر اساس قوانین فدرال، تهدید معترضان در حالی که مسلح هستند باید به وضوح غیرقانونی باشد. حق نگهداری و حمل اسلحه نباید حق تجمع مسالمت آمیز را از بین ببرد. ما باید این را یک عمل ارعاب سیاسی برای شخصی در نظر بگیریم که در حال پیشروی است، اگر قرار است رای بر گلوله غلبه کند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme