خانه قانون را برای ساخت بهتر بایدن تصویب کرد

[ad_1]

جمعه صبح، تعداد انگشت شماری از دموکرات ها که در اوایل این ماه از حمایت از قانون ساختمان بهتر خودداری کردند، به قول خود مبنی بر تصویب آن حداکثر تا هفته 15 نوامبر عمل کردند و این لایحه را برای دور نهایی مذاکرات با دموکرات از ویرجینیای غربی جو به سنا ارسال کردند. منچین. این لایحه با رای 220-213 مجلس نمایندگان به تصویب رسید و یک دموکرات، جمهوری خواه جرد گلدن از مین، به این لایحه در سمت چپ رأی منفی داد. استناد به معافیت مالیاتی از ثروتمندان

این لایحه شامل بودجه برای برنامه های جهانی قبل از K، یارانه مراقبت از کودکان برای خانواده های طبقه پایین و متوسط، اعتبار مالیاتی تمدید شده برای کودکان، بزرگترین سرمایه گذاری فدرال در مسکن تا به امروز، و صدها میلیارد دلار در طرح های تغییرات آب و هوایی است. این بسته همچنین شامل تعدادی پیشنهاد محدودتر است که برای حمایت از بخش‌های قدیمی شبکه ایمنی اجتماعی طراحی شده‌اند، مانند پوشش شنوایی Medicare و برنامه پوشش Medicaid Gap، که بخشی از هزینه آن با اجازه دادن به Medicare برای مذاکره با شرکت‌های دارویی با قیمت‌های پایین پرداخت می‌شود.

روز چهارشنبه، مانچین به خبرنگاران گفت که از برنامه رهبری سنا برای رای‌گیری تا پایان سال خرسند است و روز قبل از اظهارنظر خود کناره‌گیری کرد و خواستار توقف طولانی‌تر برای ارزیابی شدت و ماندگاری تورم شد.

اگرچه مانچین علناً امضا نکرد، اما چراغ سبز او نشانه دیگری بود مبنی بر اینکه لایحه جو بایدن، جو بایدن و هزینه های اجتماعی، حتی با وجود تعداد زیادی از مصوبات، شتاب قابل توجهی دارد.

مارک پوکان، نماینده D-Wisc.، گفت که او رویکرد مانچین به مسائل حل نشده و اضافاتی که نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان، دی-کالیفرنیا، به این لایحه در آخرین لحظه ارائه کرده است، نظارت خواهد کرد. او گفت: “انتظار ندارم فضای زیادی برای افزودن چیزهای جدید وجود داشته باشد.” “من فکر می کنم برعکس این موضوع صادق است. من نمی خواهم چیزهایی را از دست بدهم.”

برخی از عناوین موجود در لایحه مجلس نمایندگان، مانند سیستم فدرال برای مرخصی با حقوق خانواده، اصلاحات مهاجرت و ماده بحث برانگیز برای بازپرداخت مالیات بر درآمد ایالتی و محلی، به دلیل مخالفت اعضای سنا از این بسته حذف خواهند شد. و در صورت اصلاحات مهاجرتی، توصیه نامطلوب نماینده مجلس این اتاق.

قانون بازگشت بهتر ترکیبی از دو وعده انتخاباتی بایدن است: طرح خانواده آمریکایی او و بخش قابل توجهی از پلت فرم آب و هوای او. در ابتدا قرار بود این اقدامات با برنامه شغلی او در ایالات متحده ترکیب شود، اما یک گروه دو حزبی از سناتورها زیرساخت های قانون را تقسیم کردند و به توافق رسیدند، به این امید که از بقیه بسته خارج شود. اما رهبران مجلس نمایندگان و سنا به همراه بایدن و گروه مترقی در کنگره خواستار به تعویق افتادن این لایحه دو حزبی تا رسیدن به توافق در مورد بقیه دستور کار شدند. حمایت بایدن از این استراتژی تصادفی بود و او بارها موافق و مخالف آن بوده است.

در ماه سپتامبر، سخنگوی جاش گاتهیمر، DN.J، موفق شد از پلوسی قولی برای جداسازی این دو اقدام دریافت کند، اما زمانی که ضرب الاجل توافق شده در اواخر سپتامبر فرا رسید، ترقی خواهان محکم عمل کردند و پلوسی مجبور شد لایحه را از صحن علنی کند. . سناتور کرستن سینما، دی آریز، با حمله به همکاران سابق خود در مجلس، با عصبانیت واکنش نشان داد و گفت که نمی توان او را مجبور به حمایت از این لایحه کرد. او گفت: “من هرگز با توافقی که یک قانون را با قانون دیگر خصمانه کند، موافقت نکرده ام و هرگز نخواهم پذیرفت.”

مذاکرات در مورد لایحه Build Back Better ادامه یافت و پلوسی یک ماه بعد، در 29 اکتبر دوباره تلاش کرد. مجدداً، مجمع مترقی ثابت ماند و پلوسی دوباره لایحه را پس گرفت. چند روز پس از اینکه ترقی‌خواهان برای بار دوم خط را در دست گرفتند، سینما مطرح شد و مانچین تنها رئیس دولت در سنا باقی ماند.

در 5 نوامبر، پلوسی مجدداً خواستار تصویب این لایحه دو حزبی در مجلس نمایندگان شد، این بار با کمک بایدن، که یک مجمع مترقی را برای التماس از حزب کمونیست چین برای تصویب تشکیل داد. این گروه تحت فشار رئیس جمهور منحل شد، اگرچه شش عضو گروه – الکساندریا اوکاسیو کورتز و جمال بومن از نیویورک، ایلهان عمر از مینه سوتا، رشیدا تیلیب از میشیگان، کوری بوش از میسوری و آیاانا پریسلی از ماساچوست – رای منفی دادند. که آرای خود را تا زمانی که خود دموکرات ها به اکثریت برسند حفظ خواهند کرد و تنها در این صورت است که چند رای موافق خواهند داد. این بدان معنا بود که رای‌های “نه” تیم می‌تواند این لایحه را لغو کند، اما پلوسی با اطمینان از آمدن جمهوری‌خواهان آن را روی زمین گذاشت. در پایان، چندین جمهوری خواه در ابتدای این روند رای مثبت دادند و آن را بالاتر از صدر قرار دادند و در نهایت 13 نفر از آنها از این لایحه حمایت کردند. از آن زمان، آنها مورد حملات خشونت آمیز همکاران خود قرار گرفتند.

رهبر اقلیت مجلس نمایندگان، کوین مک کارتی، در کالیفرنیا، در تلاش برای خنثی کردن انتقاد از رهبری جمهوری خواه از سوی کمک کنندگان اصلی و راست افراطی حزب، از قانون خاصی استفاده می کند که به رهبران گروه اجازه می دهد تا به طور نامحدود صحبت کنند. بیش از هشت ساعت در پنجشنبه شب. اظهارات وی از رکورد قبلی پلوسی برای طولانی ترین سخنرانی در مجلس نمایندگان فراتر رفت و رأی گیری نهایی برای ساختن بهتر را به صبح جمعه موکول کرد.

این رای به عنوان یک راه نجات سیاسی برای پرامیلا جایپال، رئیس حزب کمونیست چین عمل کرد، که اکثر اعضای این گروه را متقاعد کرد که با توافقی موافقت کنند تا لایحه زیرساخت دو حزبی تصویب شود در ازای بیانیه ای از سوی پنج دموکرات محافظه کار که قول داده بودند به بازسازی بهتر رای بدهند. پس از انتشار اطلاعات ارزیابی توسط سرویس بودجه کنگره، مشروط بر اینکه حداکثر تا پایان هفته جاری رای گیری انجام شود. توافق جایپال در تضاد با موضع قبلی گروه مبنی بر حفظ این دو لایحه در کنار هم بود و باعث آتش سوزی مترقیانی شد که می ترسیدند اگر این لایحه دو حزبی قبل از تصویب لایحه دو حزبی قبل از اینکه مجلس لایحه ساختمان را بهبود بهتری در نظر بگیرد، نفوذ خود را از دست بدهد.

جایپال ادعا می کند که مانورهای CPC کمک کرده است تا اطمینان حاصل شود که مقررات مترقی در این لایحه گنجانده شده است. من این احساس را دارم که ما نه فقط یک بار، بلکه دو بار در خط ایستادیم. او با اشاره به مانچین و سینما به The Intercept گفت: ما همه مذاکراتی را که بین دو سناتور و کاخ سفید و مترقی‌ها انجام نشد آغاز کرده‌ایم. ما همه اولویت های مترقی خود را حفظ کرده ایم، هرچند در مقادیر کمتر و نه به اندازه 3.5 تریلیون دلار، اما ما واقعاً این مبارزه را تعریف کرده ایم.

مترقی‌ها با تهدید به رد حمایت از لایحه زیرساخت‌ها، تعهداتی را از دموکرات‌های محافظه‌کار دریافت کردند تا از اولویت‌های سیاسی خود در این لایحه حمایت کنند، از جمله اصلاحات مهاجرت و مذاکرات در مورد داروهای تجویزی. پوکان، رئیس افتخاری CPC، گفت که این گروه همچنین برای تقریباً 95 درصد قانون بهبودی بهتر “مجوز قبلی” دریافت کرده است. (تصویب اولیه به این معنی است که این قانون توسط اکثریت سنا تهیه شده است.) او گفت: «ما قبلاً توسط همه احزاب این کار را انجام داده ایم.

با کاهش برنامه های تحت بسته Build Back Better، پیشنهادات برای افزایش درآمد برای تامین مالی آنها کاهش یافت. بسته فعلی عمدتاً با افزایش بودجه IRS برای اجرا، حداقل مالیات 15 درصدی بر شرکت های بزرگ، مالیات جهانی بر شرکت های چند ملیتی و سایر اقداماتی که بدهی های مالیاتی آمریکایی های ثروتمند و مشاغل بزرگ را افزایش می دهد، جبران می شود. مفاد افزایش نرخ مالیات شرکت ها و افزایش نرخ مالیات بر درآمد افراد به دلیل مخالفت با سینما از این بسته حذف شد. پیشنهادهای دیگر، مانند مالیات بر رشد دارایی که شبیه مالیات بر ثروت بود، به طور موقت مورد بررسی قرار گرفت، اما در نهایت با مخالفت دموکرات های محافظه کار رد شد. صندوق‌های سرمایه‌گذاری و شرکت‌های سهام خصوصی تاکنون از تلاش‌ها برای بستن شکافی که به آنها اجازه می‌دهد مالیات کمتری نسبت به کارگران عادی بپردازند، اجتناب کرده‌اند.

رزا دلاورو، رئیس کمیته مجلس نمایندگان، در پاسخ به این سوال که آیا نگران است که سنا اولویت های اصلی را از لایحه مجلس نمایندگان پس بگیرد، گفت: “من آن را یکی یکی خواهم گرفت. من نمی دانم سنا چه خواهد کرد… اما می دانم برای چه چیزی می جنگم، اعتبار مالیاتی کودکان. من برای مرخصی پزشکی با حقوق خانوادگی مبارزه می کنم.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesKamagrakameralı su tesisatçısıAşk Büyüsübuy stripe account