اویل سپراتور سردخانه چیست ، مشخصات خرید معرفی انواع برند آن

روغن جدا کن 

 

همچنین سر و صدای کمپرسور به دلیل بازگشت روغن درون آن کاهش یافته و به دنبال آن، ارتعاشات آن نیز کاهش پیدا می کند. اویل سپراتور کستل به زبان ساده تر هنگامی که این روغن از اویل سپراتور سردخانه دوباره به کمپرسور بازگردد، تمامی قطعات پمپ باد، روغن کاری می شوند و باعث تولید صدای کمتر نیز می شوند.

 

به صورت کلی می توان گفت که سه قسمت اصلی اویل سپراتور سردخانه شامل بدنه، صفحه فلزی و شناور کننده یا فلوتر هستند. می توان گفت که این عملکرد باعث صرفه جویی در مصرف روغن شده و در نتیجه بازگشت آن به کمپرسور، عملکرد آن را بهبود می بخشد. برای جدا سازی ذرات روغن از جریان سیال مبرد، در موقع خروج از کمپرسور، از اویل سپراتور استفاده می شود.

روغن جدا کن کستل

اویل سپراتور کستل یا جدا کننده روغن کستل چه کاربردهایی دارد؟ محل و ملزومات نصب جداکننده روغن ( اویل سپراتور ) در چیلر ؟ محل نصب این قطعه در سیکل تبرید در خروجی کمپرسور (خط دهش) و بین کندانسور و کمپرسور میباشد و بهصورت عمودی نصب میگردد.

لایههای فایبر گلاس بکار رفته در فیلتر روغن دارای ساختاری متخلخل بافته نشده از الیاف مصنوعی شیشه آمیخته با رزین میباشد که به صورت لایه لایه قرار میگیرند. اویل سپراتور دارای دو ورق توری فلزی میباشد که در بین آنها لایههایی از الیاف مصنوعی میکروفایبرگلاس جای گرفته است. که از طریق الکترونیکون قابل تنظیم میباشد. از این رو جدا کننده روغن نه تنها از ورود روغن به خط لوله جلوگیری میکندد بلکه در میزان روغن مورد استفاده برای کمپرسور نیز صرفهجویی میشود.

این چک ولو بعد از اویل سپراتور و روی خط لوله نصب می شود تا از بازگشت جریان سیال مبرد جلوگیری کند. سیستمهای برودتی به منظور پاسخ به نیازهای مختلفی ممکن است مورد استفاده قرار گیرند؛ از یک یخچال کوچک خانگی گرفته تا یخچالهای صنعتی بسیار بزرگ همگی جزو سیستمهای برودتی به شمار میآیند. در روغن گیرها جداشدن روغن از گاز به یکی از روش های تغییر ناگهانی جهت حرکت با تیغه هایی که در درون آن تعبیه شده است ، استفاده از نیروی گریز از مرکز یا فیلتر های خاص صورت می گیرد . این دستگاه ها طبق تفکیک ثقلی یا تفکیک گریز از مرکز مواد کار می کنند.

 

اویل سپراتور کستل  

در این مرحله ذرات درشت روغن به کمک نیروی گریز از مرکز از هوای فشرده جدا میشود. جداساز روغن بر روی خط لوله و بین کمپرسور و کندانسور نصب شده و ذرات روغن را با یک فرایند فیزیکی و به کمک نیروی وزن، از جریان سیال مبرد حذف می کند. در حین کار دستگاه اندکی روغن از کمپرسور خارج میشود که نامطلوب بوده و با استفاده از جداکننده روغن از ورود روغن به لولههای تبرید جلوگیری میشود.فیلتر سپراتور عموما در فاصله کمی از کمپرسور و بعد از آن نصب میشود و ذرات روغن جذب شده را مجددا به مخزن کمپرسور باز میگرداند.

 

همانطور که اشاره شد، وظیفه اویل سپراتور سردخانه، جلوگیری از خروج روغن از کمپرسور و بهبود عملکرد کمپرسور است. ساز و کار اویل سپراتور، یک جداسازی فیزیکی است. کمپرسور باد اسکرو اویل فری دستگاه بسیار حساسی است و احتیاج به تعمیر و نگهداری مداوم دارد و همچنین به دلیل عدم وجود روغن در این کمپرسورها، توان کارکرد در دورهای بالا را ندارد. معمولا ورود روغن به همراه گاز به درون کمپرسور مشکلی ایجاد نمی کند اما خروج آن از کمپرسور ممکن است باعث بروز مشکلاتی در سیستم شود. اما در انجام چنین فرآیندی اندکی روغن همراه با هوا وارد کمپرسور میشود.

 

در سیستمهای تهویه مطبوع برای بهبود عملکرد کمپرسور و روانسازی قطعات داخلی دستگاه از روغن کمپرسور استفاده میکنند. همانطور که اشاره شد، یکی از مهمترین مزیت های استفاده از اویل سپراتور سردخانه، بهبود و افزایش در عملکرد کمپرسور و جلوگیری از فرسایش قطعات آن می باشد. همچنین استفاده از سایت گلاس باعث بهبود

 

قیمت اویل سپراتور کستل

عملکرد اویل سپراتور نیز خواهد شد چراکه ممکن است در طول فرایند، اویل سپراتور به دلایل مختلفی دچار نقص شود و نتواند آنطور که باید از خروج روغن جلوگیری کند. همچنین طول عمر این قطعات نیز افزایش پیدا کرده و این کار باعث جلوگیری از فرسایش تمامی قطعات کمپرسور خواهد شد. سایت گلاس باعث کمک به اویل سپراتور شده و باعث کنترل عملکرد این قطعه می شود.

همچنین برای جلوگیری از مصرف بالاتر انرژی بهتر است، قبل از اویل سپراتور سردخانه، از عایق های حرارتی استفاده کرد. در نتیجه باید از این خروج غیر معمول، جلوگیری کرد. یک فشار همیشه در سیستم وجود دارد (حتی وقتی دریچه Unloader بسته است) تا این فشار بتواند سیال روغن را در مسیر اسکرو حرکت دهد.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme