مهاجرت به کانادا و بررسی انواع روش‌های کاربردی و بسیار مهم

مهاجرت به کانادا روش‌های متعددی دارد چون کشور کانادا، یک کشور مهاجرپذیر است. مهاجران موتور اقتصاد کانادا را پرشتاب تر میکنند. به‌طوری که پیش‌بینی می‌شود از سال 2020 تا 2023 میلادی، بیش از 1 میلیون مهاجر به این کشور نقل مکان خواهند کرد. طبق آماری که در 2019 اعلام شد، کانادا به عنوان هشتمین کشور از نظر تعداد مهاجران شناخته می‌شود.  21 درصد از جمعیت کانادا را افراد مهاجر تشکیل می‌دهند. همکاران ما در رایابین الملل بهترین و ساده‌ترین راه های مهاجرت به کانادا را در این مقاله برای شما شرح داده‌ایم. روش های مهاجرت به کانادا ت هستند از:

راه‌های اقتصادی و تجاری مهاجرت به کانادا

راه‌های اقتصادی و تجاری مهاجرت به کانادا، ویژه‌ افرادی است که با تخصص خاص خود به توسعه اقتصاد کانادا کمک می‌کنند. این افراد مهارت‌هایی دارند که احتمال پذیرش آن‌ها را در این کشور افزایش می‌دهد. به‌ طور کلی راه‌های اقدام از این مسیر مهاجرتی عبارت هستند از:

• اکسپرس اینتری (Express Entry)
• برنامه‌های مربوط به سرمایه‌گذاران و کارآفرینان
• مهاجرت به کبک

مهاجرت به کانادا

حداقل الزامات

با داشتن این توانایی‌ها، تا حدودی شرایط استفاده از این روش‌ را به دست خواهید آورد.
• زبان: توان خواندن، نوشتن، درک کلام و صحبت کردن به زبان انگلیسی را داشته باشید.
• سابقه کار: حداقل یک سال به صورت تمام وقت در یک زمینه خاص تجربه کاری داشته باشید و اگر شغلی نیمه وقت دارید باید معادل‌سازی نمایید.
• دریافت دستمزد: تنها زمانی که شما در ازای کار کردن حقوق دریافت می‌کردید را برای‌ شما سابقه کار حساب می‌کنند. بنابراین، دوره‌های کارآموزی و کارهای داوطلبانه شما در نظر گرفته نمی‌شود.

• پیشنهاد کاری معتبر: جاب آفر برای تمامی روشهای مهاجرتی اسکیل ورکر یک لازم نیست. ولی در برخی لازم است از طریق کارفرما پیشنهاد کاری معتبر برای شغلی تمام وقت و به مدت حداقل یک سال داشته باشید.

تجربه کاری حرفه‌ای

در ارتباط با این موضوع ابتدا لازم است، طبقه‌بندی NOC (سازماندهی گروه‌های شغلی ملی کانادا) را بررسی نمایید تا عنوان مرتبط و کد مربوطه شغل خود را بیابید.

کد مربوط به گروه شغلی خود را پیدا کنید و تمامی وظایفی که از شما انتظار می‌رود را مطالعه نمایید تا بتوانید از راهی درست برای مهاجرت اقدام کنید.
تحصیلات
اگر تمایل دارید مهاجرت به کانادا برای شما آسان‌تر شود. بهتر است تحصیلات مرتبط با زمینه شغلی خود داشته باشید. اما این مورد ضروری نیست. بنابراین، برای کسب امتیاز بالاتر در اکسپرس اینتری و افزایش احتمال پذیرش مدرک تحصیلی معتبری ارائه دهید.
این مدارک می‌تواند به شکل زیر باشد:
• مدرک تحصیل کانادایی: اگر در کانادا درس خوانده‌اید، می‌توانید از طریق ارائه یک گواهی‌نامه کانادایی امتیاز خوبی کسب کنید.
• مدارک مربوط به تحصیلات خارجی: اگر در کشوری به جز کانادا تحصیل کرده‌اید، مدارک تحصیلی‌تان را معادل‌سازی نمایید تا یک گواهی ارزیابی اعتبار تحصیلی (ECA) به شما داده شود و بتوانید از آن برای دریافت امتیازی مناسب استفاده نمایید. البته لازمه کسب این امتیاز آن است که تحصیلات شما با مدرکی کانادایی هم‌خوانی داشته باشد.

زبان

زبان از مهم‌ترین معیارهای مهاجرت به کانادا به شمار می‌رود. شما باید در Canadian Language Benchmark، نمره لازم را، حداقل میزانی است که برای این روش مورد تقاضا قابل‌قبول است کسب نمایید. باید اشاره کنیم نتایج آزمون‌های شما تنها دو سال بعد از اعلام آن‌ها، اعتبار دارد و پس از آن منقضی خواهند شد. بنابراین، برنامه‌های خود را به گونه‌ای تنظیم کنید تا در هنگام اقدام به مهاجرت این نمره‌ها معتبر باشند.

گواهی تمکن مالی

شما باید به دولت کانادا ثابت کنید که می‌توانید هزینه‌های زندگی خود و خانواده‌تان را در مدت اقامت در این کشور تامین کنید. در غیر این صورت باید اثبات شود، می‌توانید به‌طور قانونی در کانادا کار کنید یا گواهی اشتغال از یک کارفرمای معتبر دارید.

زندگی در کدام شهر

شما در هر استان و شهری به جز کبک اجازه زندگی خواهید داشت. زیرا کبک شروط ویژه مخصوص به خود را برای پذیرش متخصصان حرفه‌ای دارد. بنابراین، اگر مقصد کبک را به عنوان محل زندگی خود برگزیده‌اید، باید مراحل مربوط به آن را انجام دهید که با موارد گفته شده تفاوت‌هایی دارد.

https://internationalraya.com/imigration-to-canada

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme